خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تجربه ناجور برای کنکور 97 - عبرت برای دیگران...

سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید
      من داغونم
      من تا سال قبل نوبت اول (سوم دبیرستان شاگرد اول بودم) که خداییش همش شب امتحان میخوندم و معدل 18 و شاگرد اول بودم
      بعد با کنکور اشنا شدیم که اقا کتاب کمک آموزشی باس خرید و کلی خرج کردیم و... . اما من شب امتحان بودم . به جرئت میگم فقط 4 روز خوندم برا کنکور و به والله هیچی نخوندم به خاطر وسواس مطالعاتی که شدید تر میشد برام یا تنبلی خودم هر روز اضافه میشد . از یه طرف کل خاندان بهم میگن تو میخونی و نمیگی ولی وقتی تراز قلمچی (4200) رو نشون دادم همه باور کردن . بعد حالا منم و این وضعیت . به همه توصیه میکنم به خودتون رحم کنید . به خانوادتون رحم کنید . نذارید دیگران به چشم ذلت بهتون نگاه کنند ... . به والله کاش دوم دبیرستان بودم و یکی میگفت که این قضیه کنکوره و... . ولی ای کاش وقتش چند ساله گذشته . دوستام تک رقمی میشن توی مدارس دیگه ولی من .... . (راهنمایی نمونه میخوندم)
      خلاصه کنم : امسال رو خودم خراب کردم و فقط برای پدرم مادرم دلم میسوزه که بهم گفتن "به جای تو خجالت میکشیم" تا حالا یه بار نگفته بودن بهم درس بخون ولی امسال کنکور.... .
      به هر حال نمیدونم چیکار کنم .

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا ک داغون نباش .
      دوما یه جوری میگی و مینالی انگار چی شده .
      نخوندی دیگه ... ناراحتی نداره ... سال بعد ...
      طرف شب و روز میخونه نمیاره مث تو نمیکنه ...
      قرار نیست ک همه سال اول بیارن .
      خیلیا هم سال دوم میارن ..
      خیلی از همین دکترای انجمن سال دوم اوردن ولی واقعا خوندن .

هیچ کدوم از این چیزا هم ک گفتی کسیو درس خون نکرده . تا خودت نخوای همین آشو همین کاسس ...

جای برگشت ب گذشته و توهم زدن ک چیکار میکنم و نمیکنم ،از الان واسه سال بعد بخون بیاری .
      ان شاالله بیاری خانوادت هم سربلند کنی ...
      تند گفتم ساری
      تمام
      Tel
      Nabze_avaz@

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم شرایطم دقیقا مثل تو هست و سال 98 چهارمین کنکورم ميشه ببین من يه تصمیمی گرفتم اونم اينه که واقع بينانه به مسایل نگاه کنم و با خودم بگم درس خوندن برای کنکور چیز عجیبی نیست در اصل یک روند طبیعی برای همه ی کسانی هست که دوست دارن ادامه تحصیل بدن همونطوری که خیلی از آدم ها تو کنکور قبول می شن پس من هم باید قبول شم چه چیزم از اونا کمتر هست منم مثل اونا آدمم و مهم تر از اون اينه که اصلا به اين موضوع فکر نکن که در دوران دبیرستان شاگرد اول بودی فقط به این فکر کن که سال 98 کنکور داری و این کنکور منابعی داره که باید مطالعه بشه این طوری حواست جمع ميشه راستشو بخوای رسیدن به این تجربه سه سال برای من گذشت نزار اتفاقی که برای من افتاد خدایی نکرده برای تو هم بيفته یادت نره این خودتی که می تونی به خودت کمک کنی پس سعی کن کنکور 98 آخرین کنکورت باشه و رو به هدفت برسونه نزار بعدا برات حسرت بمونه
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سامان تارم محمد فاضلی درسا خانوم پیرنیا ساراخانوم امید محمدی....خیلیا سال دوم اوردن...عیل خواجو سال 5ام
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نخیر سال اول شدن 4هزار
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      درسا20سال اول
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RealMohsen نمایش پست ها
      اولا ک داغون نباش .
      دوما یه جوری میگی و مینالی انگار چی شده .
      نخوندی دیگه ... ناراحتی نداره ... سال بعد ...
      طرف شب و روز میخونه نمیاره مث تو نمیکنه ...
      قرار نیست ک همه سال اول بیارن .
      خیلیا هم سال دوم میارن ..
      خیلی از همین دکترای انجمن سال دوم اوردن ولی واقعا خوندن .

هیچ کدوم از این چیزا هم ک گفتی کسیو درس خون نکرده . تا خودت نخوای همین آشو همین کاسس ...

جای برگشت ب گذشته و توهم زدن ک چیکار میکنم و نمیکنم ،از الان واسه سال بعد بخون بیاری .
      ان شاالله بیاری خانوادت هم سربلند کنی ...
      تند گفتم ساری
      تمام
      آخه معمولا کسی پشت کنکور میمونه و پزشکی میاره که سال اول خونده باشه کمی طبق روالی که شنیدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
      منم شرایطم دقیقا مثل تو هست و سال 98 چهارمین کنکورم ميشه ببین من يه تصمیمی گرفتم اونم اينه که واقع بينانه به مسایل نگاه کنم و با خودم بگم درس خوندن برای کنکور چیز عجیبی نیست در اصل یک روند طبیعی برای همه ی کسانی هست که دوست دارن ادامه تحصیل بدن همونطوری که خیلی از آدم ها تو کنکور قبول می شن پس من هم باید قبول شم چه چیزم از اونا کمتر هست منم مثل اونا آدمم و مهم تر از اون اينه که اصلا به اين موضوع فکر نکن که در دوران دبیرستان شاگرد اول بودی فقط به این فکر کن که سال 98 کنکور داری و این کنکور منابعی داره که باید مطالعه بشه این طوری حواست جمع ميشه راستشو بخوای رسیدن به این تجربه سه سال برای من گذشت نزار اتفاقی که برای من افتاد خدایی نکرده برای تو هم بيفته یادت نره این خودتی که می تونی به خودت کمک کنی پس سعی کن کنکور 98 آخرین کنکورت باشه و رو به هدفت برسونه نزار بعدا برات حسرت بمونه
      موفق باشی
      واقعا سراسیمه هستم . نمیدونم جواب خانواده رو چی بدم آخه ....

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      داداش جان یه طوری استارت زدی عبرت فکرکردم کنکور97امروزصبح برگزارشده من هم جاموندم بدبخت شدم رفت.....من معدلم18/49هست سوم واقعامشکلی داشتم دیگه پیش خانواده م اون اعتبارعلمی سالهای قبل روندارم بااین معدل سالهای قبل19/88و19/70بودم الان خانوادم میگن تربیت معلمم ازسرت زیاده ولی مهم خودتی نه هیچ موجوددیگه روی زمین من تاآخرمی ایستم حق خودمو ازکنکورمیگیرم(پزشکی تهران) حتی اگه معدلم زیر10هم بودهمین حرف رومیزدم ومنم دبیرستان نمونه بودم همین امسالم والاماهیچی ازعادی هابیشترنداشتیم که هیچ غیرانتفاهی هاازمابهترن بعدشم دیرتررسیدن به هدف همیشه بهترازهرگزنرسیدنه
      آره راست میگی آزمون وخطاتوسال کنکورنابودکننده است امشب یه چندلحظه مجبورشدم فوتبال ببینم ولی من متوجه یه تشابهی بین فوتبال وکنکورشدم اینکه هیچ چیزقابل پیش بینی نیست کی فکرشومیکردآلمان قهرمان جهان دوره های قبل انقدرزودازدورخارج واوت بشه؟؟؟
      پ.ن:والا من که دیگه اعصاب تحمل خودمم ندارم ولی بایدبه پزشکی تهران برسم اصلامن به دنیااومدم که این رسالتم روانجام بدم حالا97نشدحتما98 میشه چون دیگه تجربه دارم ولی به شرطی که واقعا بخونم نه اینکه دست رودست بزارم
      خب با این وضعیت چه میشه کرد؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      سامان تارم محمد فاضلی درسا خانوم پیرنیا ساراخانوم امید محمدی....خیلیا سال دوم اوردن...عیل خواجو سال 5ام
      اخه اونا سال اول خونده بودن و پایه داشتن . من الآن پایه ندارم و فقط میدونم 2 دو تا 4 تا !

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      اخه اونا سال اول خونده بودن و پایه داشتن . من الآن پایه ندارم و فقط میدونم 2 دو تا 4 تا !
      پس از همین امروز شروع به خوندن کن و پایتو بساز
      اونا که از تو شکم مادرشون پایه قوی نداشتن.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​تابستون بشین بسازه پایه تو
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​خدامیدونه چقدر بخاطر همین جمله ک پایه خوب ندارم خودمو بدبخت کردم اخرش فهمیدم پایه الکیه پایه ساخته میشه در طول سال
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من چکار کنم ساعت خوابمووو

تا دم صبح درس میخونم بعد تا ۱۲ ظهر میخوابم و دوباره تا فرداش

هرررررکار کردم فقط ی روز درست شد دوباره برگشت مثل همیشه
      نگران روز کنکورم
      کسی تجربه نداره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      من چکار کنم ساعت خوابمووو

تا دم صبح درس میخونم بعد تا ۱۲ ظهر میخوابم و دوباره تا فرداش

هرررررکار کردم فقط ی روز درست شد دوباره برگشت مثل همیشه
      نگران روز کنکورم
      کسی تجربه نداره
      چرا راهش اينه كه يكبار تحمل كني و روزش نخوابي تا شب هر وقتي كه ميخواي خوابت اون موقه شه بعد يك روز كاملا درست ميشه تجربه كردم براي من اين تنها روشي بود كه حواب داد ولي خيلي اذيت شدم اون روزش وقتي پامو ميزاشتم زمين حس ميكردم پام داره تو زمين فرو ميره!! بعد تا ٨ شب طاقت اوردم بعد خوابيدم از اون وقت به بعد اوكي شدم ولي بازم ميگم خيلي سخته

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید
      من داغونم
      من تا سال قبل نوبت اول (سوم دبیرستان شاگرد اول بودم) که خداییش همش شب امتحان میخوندم و معدل 18 و شاگرد اول بودم
      بعد با کنکور اشنا شدیم که اقا کتاب کمک آموزشی باس خرید و کلی خرج کردیم و... . اما من شب امتحان بودم . به جرئت میگم فقط 4 روز خوندم برا کنکور و به والله هیچی نخوندم به خاطر وسواس مطالعاتی که شدید تر میشد برام یا تنبلی خودم هر روز اضافه میشد . از یه طرف کل خاندان بهم میگن تو میخونی و نمیگی ولی وقتی تراز قلمچی (4200) رو نشون دادم همه باور کردن . بعد حالا منم و این وضعیت . به همه توصیه میکنم به خودتون رحم کنید . به خانوادتون رحم کنید . نذارید دیگران به چشم ذلت بهتون نگاه کنند ... . به والله کاش دوم دبیرستان بودم و یکی میگفت که این قضیه کنکوره و... . ولی ای کاش وقتش چند ساله گذشته . دوستام تک رقمی میشن توی مدارس دیگه ولی من .... . (راهنمایی نمونه میخوندم)
      خلاصه کنم : امسال رو خودم خراب کردم و فقط برای پدرم مادرم دلم میسوزه که بهم گفتن "به جای تو خجالت میکشیم" تا حالا یه بار نگفته بودن بهم درس بخون ولی امسال کنکور.... .
      به هر حال نمیدونم چیکار کنم .
      دقيقا دوست عزيز منم شرايطم مث شماس شب امتحاني كه چه عرض كنم چند ساعت مونده به امتحاني درس ميخوندم امسالم بهانه درس و مدرسه اوردم واسه كنكور هيچي نخوندم خلاصه كه ديگه امسال عمرم هدر شد همه دوستامو ميبينم ميگن ترازشون 5000-6000 هزاره اونوقت من حتي نميدونم ترازم چنده در اين حد اوضاعم خرابه اونا ميبينم كه گواهي نامه گرفتن من به هواي اينكه از فردا ميخوام درس بخونم نرفتم كلاس تا الان كه هشت روز مونده به كنكور و من هيچي بلد نيستم و يكسال از زندگيم تباه شد مايه خجالت و نااميدي خانواده شدم من كه هميشه نمراتم ١٧-١٨ بود امسال معدلم نزديك ١٢ شد يني واقعا من شكست خوردم به طرز بدي ولي ديگه اجازه نميدم سال بعدم اينجوري بشه دارم برسي ميكنم برا مشاور و ازمون و كلاس كه شروع كنم من ميخوام دكتر بشم ( ان شاالله) و بايد بشم چون دوست دارم دكتر بشم و به درجات بالاي علمي برسم شمام ظاهرا امسالو مث من از دس دادي ولي دنيا كه به اخر نرسيده ان شالله سال بعد به هدفمون ميرسيم ( جلو ضررم از هر جا بگيري منفعته) اينام ك گفتم انگيزه الكي نيس يكساعت انگيزه داشته باشم بعدش سرد شم وقتي ميبينم دارم از همه عقب ميوفتم و به تنها هدفم تو زندگي فكر ميكنم واقعا به اين نتيجه ميرسم بايد شروع كرد... در ضمن براي فاميل و خانواده كه گفتي من بشخصه اين روشو انتخاب كردم تصميم گرفتم اصلا تا بعد اينكه به ان شالله به هدفم ميرسم باهاشون ملاقت نداشته باشم چون واقعا از سوالاي كه ميپرسن مث معدل و امثال اينا پيشتر با ري اكشنشون نا اميد ميشم و سرد ، ببخشيد كتاب نوشتم اخه ديدم شمام تا حدودي مث مني ( تازه شما ترازتو ميدوني من همونم نميدونم ) واسه همون خواستم بگم تنها نيستي سال بعد جبران ميكنيم.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن