خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید
      من داغونم
      من تا سال قبل نوبت اول (سوم دبیرستان شاگرد اول بودم) که خداییش همش شب امتحان میخوندم و معدل 18 و شاگرد اول بودم
      بعد با کنکور اشنا شدیم که اقا کتاب کمک آموزشی باس خرید و کلی خرج کردیم و... . اما من شب امتحان بودم . به جرئت میگم فقط 4 روز خوندم برا کنکور و به والله هیچی نخوندم به خاطر وسواس مطالعاتی که شدید تر میشد برام یا تنبلی خودم هر روز اضافه میشد . از یه طرف کل خاندان بهم میگن تو میخونی و نمیگی ولی وقتی تراز قلمچی (4200) رو نشون دادم همه باور کردن . بعد حالا منم و این وضعیت . به همه توصیه میکنم به خودتون رحم کنید . به خانوادتون رحم کنید . نذارید دیگران به چشم ذلت بهتون نگاه کنند ... . به والله کاش دوم دبیرستان بودم و یکی میگفت که این قضیه کنکوره و... . ولی ای کاش وقتش چند ساله گذشته . دوستام تک رقمی میشن توی مدارس دیگه ولی من .... . (راهنمایی نمونه میخوندم)
      خلاصه کنم : امسال رو خودم خراب کردم و فقط برای پدرم مادرم دلم میسوزه که بهم گفتن "به جای تو خجالت میکشیم" تا حالا یه بار نگفته بودن بهم درس بخون ولی امسال کنکور.... .
      به هر حال نمیدونم چیکار کنم .
      سلام من ندیدم جایی رشته تون رو نوشته باشید. اما ظاهرا تجربی هستید.

به نظر من خب حالا کاریه که شده. سال بعد تلاش کنید به همین چیز هایی هم که نوشتید توجه کنید.

یه برنامه ریزی هست بهش میگن روش دلتا. از ساعت مطالعه کم شروع میشه و به تدریج تا شروع مهر برای فارغ تحصیل ها تا 8 ساعت میرسه. یه سرچ کنید از این روش استفاده کنید. مشاور هم می شناسم که یاد میده. البته نیازی نیست. شما رو اصول برو جلو. فقط این روش دلتا از این روش تجاری ها نیست روش علمیه، پس میشه بهش اعتماد کرد.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام به همگی عزیزان راستش این تاپیک شاید خیلی موضوع با ارزشی نباشه اما صحبتم با اونایی که الان رتبه برتر شدن نیست بلکه صحبتم با اونایی هستش که کنکور رو خراب کردن و فکر میکنند که رتبه خوب غیر قابل دسترس هست من باید بگم من هم درست مثل شماها سال 95 که پیش دانشگاهی بودم اصلا خوب درس نمیخوندم نا امید بودم رفتم َسر جلسه دیدم همه دارن جواب میدن من موندم بیکار و همونجا شکسته شدم و با خودم عهد کردم کنکور 96 نباید اینگونه باشه خلاصه کنکور 95 تموم شد نتایجشم اومد شدم چهل هزار منطقه یک... و البته بعدش نا امید شدم گفتم من بخونمم چیزی نمیشم این وضع ادامه داشت تا ابان ماه، که قرار شد برم خونه خاله ام و با پسر خاله ام درس بخونم و اتفاقا نتیجه داد من کم کم از یک ادم تنبل تبدیل شدم به یک پسر درس خون و طوری شده بود منی که روزی بزور سه ساعت درس میخوندم... حالا روزی ده ساعت کم بود... و بالاخره کنکور دادم و امسال رتبه ام 2963 ‌شد و بعد تمام خانواده و دوستام و خودم شگفت زده شدیم... بله یک ادم میتونه حتی در عرض هفت ماه هم به جاهای بالا برسه فقط شرطش انتخاب راه درست و تلاش کردن هست حالا شماهایی که رتبتون خوب نشده نا امید نشید برید در مورد دی وی دی های اموزشی تحقیق کنید برای من خیلی بدرد خورد بیشتر موفقیتمو مدیون اونام......... خلاصه تا وقت هست شروع کنید و مطمعن باشید اگر تلاش کنید موفق میشوید

خوب بعضی دوستان کارنامه خواستن این کارنامه سال1.png95
      اینم کارنامه 96
      2.png
      در ضمن باور کنید من خودم برای این رتبه کلی زحمت کشیدم نه تبلیغ ونوس میکنم نه هیچی فقط گفتم این کمکم کرد وگرنه خودمم کلی زجر کشیدم بیدار خوابی کشیدم تا اینو بدست اوردم.....

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MiraaaaaclE نمایش پست ها
      سهمیه داشتی؟
      با این درصدا مگه میشه 2 هزار منطقه 1 شد بدونه سهمیه چ سوالی بود پرسیدم آخه
      1)این نوشته برای من نیست که، پست اقای بهرامی مقدم که تو همین انجمن گذاشتن رو کپی کردم.

2)فک کنم دچار اشتباه شدید، کارنامه اول با اون درصدا 2هزار نشده ،40هزار شده !!!!200هزار کشور!

3)خودتون دارید میگید منطقه 1 (!!) بعد میگید سهمیه داشتن؟؟مگه میشه هم منطقه 1 بود هم سهمیه داشت ؟؟(!!!!)

4. Top | #34
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      من داغونم
      من تا سال قبل نوبت اول (سوم دبیرستان شاگرد اول بودم) که خداییش همش شب امتحان میخوندم و معدل 18 و شاگرد اول بودم
      بعد با کنکور اشنا شدیم که اقا کتاب کمک آموزشی باس خرید و کلی خرج کردیم و... . اما من شب امتحان بودم . به جرئت میگم فقط 4 روز خوندم برا کنکور و به والله هیچی نخوندم به خاطر وسواس مطالعاتی که شدید تر میشد برام یا تنبلی خودم هر روز اضافه میشد . از یه طرف کل خاندان بهم میگن تو میخونی و نمیگی ولی وقتی تراز قلمچی (4200) رو نشون دادم همه باور کردن . بعد حالا منم و این وضعیت . به همه توصیه میکنم به خودتون رحم کنید . به خانوادتون رحم کنید . نذارید دیگران به چشم ذلت بهتون نگاه کنند ... . به والله کاش دوم دبیرستان بودم و یکی میگفت که این قضیه کنکوره و... . ولی ای کاش وقتش چند ساله گذشته . دوستام تک رقمی میشن توی مدارس دیگه ولی من .... . (راهنمایی نمونه میخوندم)
      خلاصه کنم : امسال رو خودم خراب کردم و فقط برای پدرم مادرم دلم میسوزه که بهم گفتن "به جای تو خجالت میکشیم" تا حالا یه بار نگفته بودن بهم درس بخون ولی امسال کنکور.... .
      انگار من این تایپیکو نوشتم بر هــــر حال واست آرزوی بیدار شدن میکنم
      باشد که بیدار شویم.

5. Top | #35
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      آخه معمولا کسی پشت کنکور میمونه و پزشکی میاره که سال اول خونده باشه کمی طبق روالی که شنیدم
      دوست گلم شما دو تا راه داری ! البته اینایی که میگمو قبلاً جدی به خودمم گفتم... گفتم که منم مثه خودت
      ۱. این که بشینی و سودای بدبخت شدم سر بدی و تمام باورت این باشه که چون امسال کم کاری کردی، پس سال دیگه پزشکی دور از دسترسه
      ۲. این که بشینی عاقلانه خودتو و اشتباهاتتو آنالیز کنی و مضاعف تلاش کنی که اون باور محدود کننده رو نقضش کنی !
      بشین یکم به خودت و خدا ایمان بیار دوست گلم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ماهمچنان شباهت داریم
      بااین شخصیتمون فکرکنم اخرشم رتبمون مثل هم بشه با یه عدد کمتر یا بیشتر :/
      هی گفتم بیا باهم بخونیم بهتر از اونجوری نخوندنمونه '_'
      یاد این تیکه از ی اهنگ افتادم:گفتی مشکل منم،دیدی رفتم،الان بهتره؟حواست جَمه؟ههه
      چ بگویم..خداکنه خدا خودش کمکمون کنه سال دیگه این موقع درحال درس خوندن باشیم و پر از امید واسه کنکور۹۸

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یه بار دو نفر خواستند باهم درس بخونند
      ولی نمیدونم چرا به جای جلسه کنکور سر از محضر در آوردن

8. Top | #38
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      سلام به همگی عزیزان راستش این تاپیک شاید خیلی موضوع با ارزشی نباشه اما صحبتم با اونایی که الان رتبه برتر شدن نیست بلکه صحبتم با اونایی هستش که کنکور رو خراب کردن و فکر میکنند که رتبه خوب غیر قابل دسترس هست من باید بگم من هم درست مثل شماها سال 95 که پیش دانشگاهی بودم اصلا خوب درس نمیخوندم نا امید بودم رفتم َسر جلسه دیدم همه دارن جواب میدن من موندم بیکار و همونجا شکسته شدم و با خودم عهد کردم کنکور 96 نباید اینگونه باشه خلاصه کنکور 95 تموم شد نتایجشم اومد شدم چهل هزار منطقه یک... و البته بعدش نا امید شدم گفتم من بخونمم چیزی نمیشم این وضع ادامه داشت تا ابان ماه، که قرار شد برم خونه خاله ام و با پسر خاله ام درس بخونم و اتفاقا نتیجه داد من کم کم از یک ادم تنبل تبدیل شدم به یک پسر درس خون و طوری شده بود منی که روزی بزور سه ساعت درس میخوندم... حالا روزی ده ساعت کم بود... و بالاخره کنکور دادم و امسال رتبه ام 2963 ‌شد و بعد تمام خانواده و دوستام و خودم شگفت زده شدیم... بله یک ادم میتونه حتی در عرض هفت ماه هم به جاهای بالا برسه فقط شرطش انتخاب راه درست و تلاش کردن هست حالا شماهایی که رتبتون خوب نشده نا امید نشید برید در مورد دی وی دی های اموزشی تحقیق کنید برای من خیلی بدرد خورد بیشتر موفقیتمو مدیون اونام......... خلاصه تا وقت هست شروع کنید و مطمعن باشید اگر تلاش کنید موفق میشوید

خوب بعضی دوستان کارنامه خواستن این کارنامه سالبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.PNG
مشاهده: 207
حجم: 114.4 کیلو بایت95
      اینم کارنامه 96
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.PNG
مشاهده: 203
حجم: 151.6 کیلو بایت
      در ضمن باور کنید من خودم برای این رتبه کلی زحمت کشیدم نه تبلیغ ونوس میکنم نه هیچی فقط گفتم این کمکم کرد وگرنه خودمم کلی زجر کشیدم بیدار خوابی کشیدم تا اینو بدست اوردم.....
      وای دمتون گرم
      میشه اینجا بیشتر بیاین؟ فکر میکنم حضورتون بسیــــار کمک میکنه همرو !

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من داغونم
      داش گلم نگران نباش خدا بزرگ ایشالله اگه امسال به هدفت نرسیدی سال بعد می تونی جبران کنی این تنبلی برا همه وجود داره به خودت سخت نگیر زندگی هنوز ادامه داره ایشالله سال بعد با پشتکار رتبه خوب و رشته مورد علاقت

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیخوام تو مسائل خوانوادگیتت دخالت کنم به منم ربطی نداره
      ولی من به هیچ کس اجازه نمیدم محکومم کنه یا اینجوری ناعادلانه دربارم قضاوت کنه
      فقط یک کنکوری مشکلات کنکوریا رو میدونه
      فقط بدون که نمیشه فقط به خاطر افتخار و جنبه مادی تو کنکور قبول شد
      باید عاشق رشته ای که میخوای باشی و بهت احساس مفید بودنو رضایت بده به حرف هیچ کسم اعتنا نکن

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن