خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      آخه معمولا کسی پشت کنکور میمونه و پزشکی میاره که سال اول خونده باشه کمی طبق روالی که شنیدم
      این زنجیر های ذهنی ک مانع درس خوندت میشه رو پاره کن ... اینا همش بهانس ...
      بچه ها قرار نیست اینجا برات معجزه کنن . دنبال چیز خاصی نگرد .
      12 ماه داری تا کنکور 98 بخون، میاری .
      موفق باشی
      Tel
      Nabze_avaz@

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اخه اونا سال اول خونده بودن و پایه داشتن . من الآن پایه ندارم و فقط میدونم 2 دو تا 4 تا !
      شما هم 3 ماه بزار برا پایت سر دور که افتادی از مهر با آزمون پیش برو

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
      منم شرایطم دقیقا مثل تو هست و سال 98 چهارمین کنکورم ميشه ببین من يه تصمیمی گرفتم اونم اينه که واقع بينانه به مسایل نگاه کنم و با خودم بگم درس خوندن برای کنکور چیز عجیبی نیست در اصل یک روند طبیعی برای همه ی کسانی هست که دوست دارن ادامه تحصیل بدن همونطوری که خیلی از آدم ها تو کنکور قبول می شن پس من هم باید قبول شم چه چیزم از اونا کمتر هست منم مثل اونا آدمم و مهم تر از اون اينه که اصلا به اين موضوع فکر نکن که در دوران دبیرستان شاگرد اول بودی فقط به این فکر کن که سال 98 کنکور داری و این کنکور منابعی داره که باید مطالعه بشه این طوری حواست جمع ميشه راستشو بخوای رسیدن به این تجربه سه سال برای من گذشت نزار اتفاقی که برای من افتاد خدایی نکرده برای تو هم بيفته یادت نره این خودتی که می تونی به خودت کمک کنی پس سعی کن کنکور 98 آخرین کنکورت باشه و رو به هدفت برسونه نزار بعدا برات حسرت بمونه
      موفق باشی
      تو هنوزم که نرفتی
      یه وقت ناراحت نشیااا ولی نتایج کار ما رو
      همین کارایی که الان میکنیم تعیین میکنند
      اگه نیمتونی بری.برای 98 هم نمون والا چون مثل اینکه هیچ فرقی نکردی :///
      بازم آرزوی موفقیت دارم برات )

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه برادر من ....
      اینجوری نیست من کسیو میشناسم که سال اول که هیچ کمپلت دبیرستان نخوند بازی گوش بود معدلش هم دور و بر 15 بود یه سال پشت موند داروسازی قبول شد چیزی که اصلا هیشکی باور نمیکرد فلانی رتبه بیاره از خودش که پرسیدن گفته فقط به عشق داروسازی خوندم ترازشم تو قلم چی 5700بود واقعا عالی کار کرد میگفت من به تراز و ایناکاری نداشتم فقط فکرم درس بود
      انشالله واسه 98 خوب برنامه ریزی کنی قبولی والله من خودم موقع کنکور فک میکردم سخته اما الان دانشگاه میبینم کنکور چیزی نبود خیلی هم اسونه درسای دانشگاه از اون سختره
      ناامیدی از شیطانه بجنگ واسه هدفت
      اوردن پزشکی زحمت میخاد باید عرق بریزی خود به خودی نیست که.................
      ولی در کل فارما از کنکور سخته بیا دانشگاه میبینی
      ارزوی موفقیت

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      شروع کن درست روبخون برادرمن این چرت وپرتهایی که بهت تحمیل کردن روول کن فکرکن دنیاواسه خودته تنهایی بسازش به خودت متکی باش تنهاکسی که میتونه ازتویه برنده بسازه یایه بازنده خودتی خانواده هم فقط یه کمکه مثل دکتروخداکه دکترفقط یه وسیله است تنهاموثرخداست اصلااینچندروزمونده تاکنکور97رو واسه خودت برنامه ریزی کن ببین چطوریه استارت طوفانی بزنی بهتره روشهای مطالعه موثرروواسه خودت توهردرس تواین چندروزآزمون وخطاکن بدون ترس وپرسش ازکسی بروبه سمتش هروقت واقعادیدی مشکلی (درسی وتحصیلی)داری که دیگه تنهایی محاله حلش کنی بیاانجمن یاازدوستات معلمات و...بپرس فقط دنیات روخراب نکن سال دیگه همین موقع توتعیین کننده هستی که برنده قصه زندگیتی یابازنده واسه هیچ کس وهیچ چیزم بیشترازخودت وهدفت اهمیت قائل نشو تنهاچیزی که تودنیالازمه واسشون جون بدیم مامان وباباست که اوناهم هرگزدوست ندارن ماروازدست بدن( پس بااین وجودمشکلات تبدیل میشه به شکلاتاین روازهمون راننده تاکسی معروف مهربون یادگرفتم)فقط بجنگ حتی اگه مجبورشدی گریه کنی یابه خودت شک کنی
      خیلی جالب حرف زدی . بنظرت من که پایه ندارم تابستون چیا بخونم کلا

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​خدامیدونه چقدر بخاطر همین جمله ک پایه خوب ندارم خودمو بدبخت کردم اخرش فهمیدم پایه الکیه پایه ساخته میشه در طول سال
      واقعا مشکل همینه!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      دقيقا دوست عزيز منم شرايطم مث شماس شب امتحاني كه چه عرض كنم چند ساعت مونده به امتحاني درس ميخوندم امسالم بهانه درس و مدرسه اوردم واسه كنكور هيچي نخوندم خلاصه كه ديگه امسال عمرم هدر شد همه دوستامو ميبينم ميگن ترازشون 5000-6000 هزاره اونوقت من حتي نميدونم ترازم چنده در اين حد اوضاعم خرابه اونا ميبينم كه گواهي نامه گرفتن من به هواي اينكه از فردا ميخوام درس بخونم نرفتم كلاس تا الان كه هشت روز مونده به كنكور و من هيچي بلد نيستم و يكسال از زندگيم تباه شد مايه خجالت و نااميدي خانواده شدم من كه هميشه نمراتم ١٧-١٨ بود امسال معدلم نزديك ١٢ شد يني واقعا من شكست خوردم به طرز بدي ولي ديگه اجازه نميدم سال بعدم اينجوري بشه دارم برسي ميكنم برا مشاور و ازمون و كلاس كه شروع كنم من ميخوام دكتر بشم ( ان شاالله) و بايد بشم چون دوست دارم دكتر بشم و به درجات بالاي علمي برسم شمام ظاهرا امسالو مث من از دس دادي ولي دنيا كه به اخر نرسيده ان شالله سال بعد به هدفمون ميرسيم ( جلو ضررم از هر جا بگيري منفعته) اينام ك گفتم انگيزه الكي نيس يكساعت انگيزه داشته باشم بعدش سرد شم وقتي ميبينم دارم از همه عقب ميوفتم و به تنها هدفم تو زندگي فكر ميكنم واقعا به اين نتيجه ميرسم بايد شروع كرد... در ضمن براي فاميل و خانواده كه گفتي من بشخصه اين روشو انتخاب كردم تصميم گرفتم اصلا تا بعد اينكه به ان شالله به هدفم ميرسم باهاشون ملاقت نداشته باشم چون واقعا از سوالاي كه ميپرسن مث معدل و امثال اينا پيشتر با ري اكشنشون نا اميد ميشم و سرد ، ببخشيد كتاب نوشتم اخه ديدم شمام تا حدودي مث مني ( تازه شما ترازتو ميدوني من همونم نميدونم ) واسه همون خواستم بگم تنها نيستي سال بعد جبران ميكنيم.
      خیلی قشنگ بود حرفات ولی باز هم ترس از این دارم که زور بزنم و نشه|!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RealMohsen نمایش پست ها
      این زنجیر های ذهنی ک مانع درس خوندت میشه رو پاره کن ... اینا همش بهانس ...
      بچه ها قرار نیست اینجا برات معجزه کنن . دنبال چیز خاصی نگرد .
      12 ماه داری تا کنکور 98 بخون، میاری .
      موفق باشی
      الآن استرسم اینه که اگه بخونم و نشه چی!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      شما هم 3 ماه بزار برا پایت سر دور که افتادی از مهر با آزمون پیش برو
      منظور از پایه داشتن دوم و سوم رو اساس بودن هستش دا؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      نه برادر من ....
      اینجوری نیست من کسیو میشناسم که سال اول که هیچ کمپلت دبیرستان نخوند بازی گوش بود معدلش هم دور و بر 15 بود یه سال پشت موند داروسازی قبول شد چیزی که اصلا هیشکی باور نمیکرد فلانی رتبه بیاره از خودش که پرسیدن گفته فقط به عشق داروسازی خوندم ترازشم تو قلم چی 5700بود واقعا عالی کار کرد میگفت من به تراز و ایناکاری نداشتم فقط فکرم درس بود
      انشالله واسه 98 خوب برنامه ریزی کنی قبولی والله من خودم موقع کنکور فک میکردم سخته اما الان دانشگاه میبینم کنکور چیزی نبود خیلی هم اسونه درسای دانشگاه از اون سختره
      ناامیدی از شیطانه بجنگ واسه هدفت
      اوردن پزشکی زحمت میخاد باید عرق بریزی خود به خودی نیست که.................
      ولی در کل فارما از کنکور سخته بیا دانشگاه میبینی
      ارزوی موفقیت
      خیلی ممنون داداش . ولی آخه ترس زیادی از شروع کردن دارم که ممکنه نشه ! ولی اگه بشه چی میشه !

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الآن استرسم اینه که اگه بخونم و نشه چی!
      این استرس نیست ... نمیخوای بخونی بهانه میاری ... مگه میشه ادم استرس کاری که نکرده رو داشته باشه !!! تول اول درسارو به یه جایی برسون بعد استرس بگیرتت
      اگه نخونی که قطعا نمیشه ...
      ولی اگه بخونی شانست خیلی بیشتره که بشه . اگه خوب بخونی احتمال زیاد میشه ...

دیگه خودت انتخاب کن .
      فقط شروع کن ...همین الانشم بعضیا شروع کردن .
      Tel
      Nabze_avaz@

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون داداش . ولی آخه ترس زیادی از شروع کردن دارم که ممکنه نشه ! ولی اگه بشه چی میشه !
      چه ترسی اخه؟؟؟؟؟خب از الان بگی نمیشه با چه روحیه ای میخای بخونی اول باید خودتو تغییر بدی عزیز
      طرز فکرتو عوض کن کنکور غول نیست.........تو شروع کن استرست هم کم میشه با قدرت شروع کن.........
      توی راه کنکور سختی های زیادی هست من جمله افت تراز و فشار روحی .......ولی اونی که به هدفش پایبنده ازدوان کنکور خاطرات خوبی داره.....

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      چرا راهش اينه كه يكبار تحمل كني و روزش نخوابي تا شب هر وقتي كه ميخواي خوابت اون موقه شه بعد يك روز كاملا درست ميشه تجربه كردم براي من اين تنها روشي بود كه حواب داد ولي خيلي اذيت شدم اون روزش وقتي پامو ميزاشتم زمين حس ميكردم پام داره تو زمين فرو ميره!! بعد تا ٨ شب طاقت اوردم بعد خوابيدم از اون وقت به بعد اوكي شدم ولي بازم ميگم خيلي سخته
      هفته پیش همین کارو کردم
      اخرش دیگه حالت تهوع گرفته بودم از بی خوابی ۲۸ ساعت بود نخوابیده بودم ساعت ۷ عصر خوابیدم ۶ صبح بیدار شدم
      همه چیززز عالی بود تا شب که دوباره تا ۳ خوابم نبرد
      انگار سیستم بدنم عادت کرده و قابل تغییر نیست
      امیدوارم روز کنکور خراب نکنم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کاش هممون یک حامد یگانه درون داشتیم !
      یعنی تو برینی تو زندگی و آیندت باز حامد میاد امید و انرژی میده
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خیلی جالب حرف زدی . بنظرت من که پایه ندارم تابستون چیا بخونم کلا
      من نمیدونم دروس قوی وضعیف شماچیه ولی تابستون دروس تخصصی حتماتوبرنامتون باشه+درک مطلب عربی وزبان انگلیسی (مشاورامعمولامیگن آخرشب بزنید)واگه توادبیات ضعیفی بخشهایی مثل تکواژ_واژه/ساختمان واژه/اجزای جمله و....روهم کارکنید+آرایه های ادبی وقرابت معنایی (واسه این دوبخش من خودم همیشه بدون درسنامه فقط تست میزنم اکثراهم درست جواب میدم مهارتیه کلابستگی به شخصی که مطالعه میکنه داره)
      کلادروس مهارتی روتابستون کارکنیدمن منکراین نیستم که پایه بایدتابستون کاربشه وتموم بشه ولی حرف من اینه تاجایی که میتونی انرژی ووقت بیشتری بزاری وپیش هم بخونی چراکه نه؟؟؟
      ببین اصلامهم نیست صفرکیلومتری یاخیلی مسلطی واسه فیزیک اگه میخواهی آینه هاوعدسی هاروبخونی ازهونجاشروع کن اگه نه فصل برداروکاروانرژی سال دوم پیش نیازوپس نیازسینماتیک ودینامیکه ببین اینطوری بخون:البته حالاکاری به اون بخش اندازه گیری ویکاهای فصل1دوم ندارم اون بیشترپیش نیازفشاروگرماست
      بردارازدوم بعدسینماتیک ازدوم بعدسینماتیک ازچهارم بعددینامیک ازدوم بعددینامیک ازچهارم بعدکاروانرژی ازدوم بعدهم حرکت دایره ای وحرکت نوسانی بعدامواج فصل4فیزیک پیش بعدفصل5تا8فیزیک پیش بجزفصل صوت وامواج الکترومغناطیس خیلی که تاحدودی باموج مرتبط اندخیلیجایی وصل نیستندولی به نظرمن بهتره بعدازاینکه یاحتی میتونی قبل ازاینکه فصل امواج الکترومغناطیس روبخونی بری سراغ2فصل آخرفیزیک3
      فشاروگرمابه هم مرتبط اندو2فصل اول فیزیک3باهم و2فصل آخرفیزیک پیش باهم
      ریاضی هم که الفباش همون معادله وتابع ومثلثات وحدومشتق وکاربردمشتق وانتگرال هست که یه زنجیرپیوسته است بایدباهم خونده بشه مباحثی هم که به جایی ربط ندارند:آنالیزترکیبی واحتمال وآمار+هندسه1هست
      شیمی هم که خیلی ترتیب مهم نیست ولی به نظرمن الفبای شیمی به این ترتیبه:فرمول نویسی /ساختارها مثل آسپارتام وویتامینaو..../واکنش نویسی بعدش هم حل مساله است دیگه...البته به نظرمن کسی که آرایش الکترونی وجدول تناوبی بلدنیست بهتره شیمی روبزاره کنار
      واسه زیستهم که دیگه مشخصه:10دستگاه بدن انسان:فصل4تا8دوم+1تا4سوم+11سو که جانوری هم تقریباتوهمینه حالابماندکه فصلهای3و4و6و7پیش تاحدودی جانوری دارند/سلولی مولکولی:3فصل اول سال دوم که البته بگم فصل3پیش نیازبدن انسانه +فصل5سوم+فصل8پیش+فصل1تا4پیش(ا لبته فصل4کمترولی واسه محکم کاری گفتم)
      گیاهی هم مشخص:دوم میشه گفت تقریبابه شکل پراکنده توهمه فصلهاداریم سوم فصل9و10وچهارم فتوسنتزازشارش
      آخرشم پیش2هست که دیگه قصه اش مفصله خیلی مهمه30درصدکنکوره البته منظور دقیق من ازپیش2همون فصل8تا11هست
      موفق باشید
      نگران منی به توقرصه دلم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن