خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نیازمند یه برنامه حساب شده واسه سال 98 نظام قدیمیااااا

سلام با یه چشم به هم زدن کنکور 97 رسید
      من که دیگه نمیرسم به کنکور 97 ولی خب دارم میخونم ادبیات فارسی رو چون ضریب 4 هست
      فقد دارم معنا و املاع و قواعد شو میخونم اگرم وقت بشه عربی رو هم میخونم

خب بریم سراغ اصل مطلب من عظم رو جزم کردم بشینم واس کنکور 98 حسابی بخونم و تلاش کنم و روزی میانگین 10 تا 12 ساعت بخونم
      هشت ساعت خواب حالا اگه شرایط بد شد ( خدایی نکرده ) میکنمش 6 - 7 ساعت
      دوازده ساعت درس
      چهار ساعتم تبدیل میکنم به هشت تا نیم ساعت بین درسا استراحت اگه وقت اضافه آوردم بشینم تستی چیزی بزنم
      وضعیت درسیم هم به این صورته:
      به خودم از یک تا ده نمره میدم به صورت میانگین ... رو مبحث خاصی مثلا درس فیزیک زیست اینا تسلط ندارم دیمی بلدم مثلا اولا کتاب بلدم وسطاش نه بعد آخراشو بلدم
      ================================================== ====
      1. دین و زندگی: 7
      2.عربی: 6
      3.فیزیک:5
      4.شیمی: 5
      5.زیست: 4
      6.ادبیات: 7
      7.زبان انگلیسی: 8 (البته نمیدونم در حد کنکور هست یا نه ولی مدرسه خوب بود درسم و یا بازی آنلاین با خارجیا حرف میزدم (چت نمیکردم حرف میزدم با هدفون مثلا توی کانتر و کال اف و ...))
      8.ریاضی: 4

خب میانگین وضعیت درسیم رو هم نوشتم کسی که واقعا تجربه داره و خودش موفق شده یا کلا با تجربه س یه برنامه ایی واسه ما بنویسه من امسال ینی سال 97 کنکور اولمه خیلی تجربه ندارم بخام ریسک کنم واسه 98 از خودم بخونم ممکنه جا بیوفتم و بره کنکور 99 اینا که معلوم نیست واس ما هست یا جمع میشه

لطفا کمک کنید ممنون
      ویرایش توسط V_buqs : 28 خرداد 1397 در ساعت 23:10

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان هدفت اينه که سال 98 کار رو تموم کنی یا نه؟

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
      الان هدفت اينه که سال 98 کار رو تموم کنی یا نه؟
      آره دیگه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین یه چیزو روکو راست بعت بگم
      این که بخوای الان مسیرو کامل مشخص کنی چیز مسخره ای هست
      تو مسیر کنکور فقط و فقط و فقط یه چیز درسته اونم فقط همون لحظه ای هست که داری میخونی
      پس از حاشیه بکش بیرون
      از برنامه بکش بیرون
      از منابع بکش بیرون
      از نت بکش بیرون
      کلا اولویت اولو اخرت باید بشه درس
      اتفاق هایی که میخواد بیوفته میوفته پس تلاش بیخودی فقط مایه اعصاب خوردی هست
      تاثیر معدلو اینجور جیزا فقط عمر حروم کردنه
      ببین چی میخوای اینده .....الان کجایی......چجوری میتونی بهش برسی
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سلام با یه چشم به هم زدن کنکور 97 رسید
      من که دیگه نمیرسم به کنکور 97 ولی خب دارم میخونم ادبیات فارسی رو چون ضریب 4 هست
      فقد دارم معنا و املاع و قواعد شو میخونم اگرم وقت بشه عربی رو هم میخونم

خب بریم سراغ اصل مطلب من عظم رو جزم کردم بشینم واس کنکور 98 حسابی بخونم و تلاش کنم و روزی میانگین 10 تا 12 ساعت بخونم
      هشت ساعت خواب حالا اگه شرایط بد شد ( خدایی نکرده ) میکنمش 6 - 7 ساعت
      دوازده ساعت درس
      چهار ساعتم تبدیل میکنم به هشت تا نیم ساعت بین درسا استراحت اگه وقت اضافه آوردم بشینم تستی چیزی بزنم
      وضعیت درسیم هم به این صورته:
      به خودم از یک تا ده نمره میدم به صورت میانگین ... رو مبحث خاصی مثلا درس فیزیک زیست اینا تسلط ندارم دیمی بلدم مثلا اولا کتاب بلدم وسطاش نه بعد آخراشو بلدم
      1. دین و زندگی: 7
      2.عربی: 6
      3.فیزیک:5
      4.شیمی: 5
      5.زیست: 4
      6.ادبیات: 7
      7.زبان انگلیسی: 8 (البته نمیدونم در حد کنکور هست یا نه ولی مدرسه خوب بود درسم و یا بازی آنلاین با خارجیا حرف میزدم (چت نمیکردم حرف میزدم با هدفون مثلا توی کانتر و کال اف و ...))
      8.ریاضی: 4

خب میانگین وضعیت درسیم رو هم نوشتم کسی که واقعا تجربه داره و خودش موفق شده یا کلا با تجربه س یه برنامه ایی واسه ما بنویسه من امسال ینی سال 97 کنکور اولمه خیلی تجربه ندارم بخام ریسک کنم واسه 98 از خودم بخونم ممکنه جا بیوفتم و بره کنکور 99 اینا که معلوم نیست واس ما هست یا جمع میشه

لطفا کمک کنید ممنون
      ساعت مطالعت بالاس ! از همون تابستون نمیخواد اینهمه بخونی .
      ببین تو قطعا 12 ساعت در روز تابحال نخوندی . و تابستون آنچنان جو کنکور نمیگیرتت برای چندین ماه بعد . واسه همین احتمالش زیاده امروزو فردا کنی برنامرو بعدم که بش نرسیدی ناامید شی.
      پس بکنش 5 ساعت . اره 5 ساعتتت فقطط . تا مرداد 5 ساعت . تو مرداد 6 . شهریور مثلا 7 . مهر حالا خواستی بکنش 10 . ولییی باور کن پیوستگی به اضافه ذهن اروم و بی استرس خیلی خیلی بهتره . بذار با اعتمادبنفس شروع شه . رو منابع حساس نباش. تابستون قلمچی نرو . بشین مشکلاتتو با فصلای غول ریشه کن کن تابستون .
      و اینکه تفریحتم داشته باش حداقل اخرهفته ها . سعی کن با اولین ازمونی که قراره بدی هماهنگ شی .چون عقب افتادن ِ ازش خیلی مخربه برای ذهن .کمکم در همین حد بود

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      ببین یه چیزو روکو راست بعت بگم
      این که بخوای الان مسیرو کامل مشخص کنی چیز مسخره ای هست
      تو مسیر کنکور فقط و فقط و فقط یه چیز درسته اونم فقط همون لحظه ای هست که داری میخونی
      پس از حاشیه بکش بیرون
      از برنامه بکش بیرون
      از منابع بکش بیرون
      از نت بکش بیرون
      کلا اولویت اولو اخرت باید بشه درس
      اتفاق هایی که میخواد بیوفته میوفته پس تلاش بیخودی فقط مایه اعصاب خوردی هست
      تاثیر معدلو اینجور جیزا فقط عمر حروم کردنه
      ببین چی میخوای اینده .....الان کجایی......چجوری میتونی بهش برسی
      سلام خیلی ممنون از جواب
      داداش من فقط راهنمایی خاستم در مورد نحوه خوندن و اینکه چی اول بخونم و چی آخر و ... آخه 98 دیگه فرصت ریسک کردن نیست

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ponyo نمایش پست ها
      ساعت مطالعت بالاس ! از همون تابستون نمیخواد اینهمه بخونی .
      ببین تو قطعا 12 ساعت در روز تابحال نخوندی . و تابستون آنچنان جو کنکور نمیگیرتت برای چندین ماه بعد . واسه همین احتمالش زیاده امروزو فردا کنی برنامرو بعدم که بش نرسیدی ناامید شی.
      پس بکنش 5 ساعت . اره 5 ساعتتت فقطط . تا مرداد 5 ساعت . تو مرداد 6 . شهریور مثلا 7 . مهر حالا خواستی بکنش 10 . ولییی باور کن پیوستگی به اضافه ذهن اروم و بی استرس خیلی خیلی بهتره . بذار با اعتمادبنفس شروع شه . رو منابع حساس نباش. تابستون قلمچی نرو . بشین مشکلاتتو با فصلای غول ریشه کن کن تابستون .
      و اینکه تفریحتم داشته باش حداقل اخرهفته ها . سعی کن با اولین ازمونی که قراره بدی هماهنگ شی .چون عقب افتادن ِ ازش خیلی مخربه برای ذهن .کمکم در همین حد بود

سلام ممنون از جواب
      12 ساعت رو خوندم بلکه بیشتر توی دوران مدرسه و امتحانات
      پس از این ماه های تابستون 6-7 ساعت میخونم فقد بعد از مهرماه میارم روی 10 ساعت
      بعد منابعی چیزی واسه درس ها ندارید معرفی کنید به ما که بندازه جلو

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خیلی ممنون از جواب
      داداش من فقط راهنمایی خاستم در مورد نحوه خوندن و اینکه چی اول بخونم و چی آخر و ... آخه 98 دیگه فرصت ریسک کردن نیست
      عمومی اینا رو بخون
      قرابت ارایه زبان فارسی
      عربی درک مطلب
      دینی ایات رو حفط کن
      زبان کلوز و ریدینگ
      ریست و شیمی کامل کامل
      ریاضی و فیزیک مباحث سختی که میدونی تو طول سال نمیرسی بخونیش
      اینا کلی گفتم واسه خودت شخصی سازیش کن
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ممنون از جواب
      12 ساعت رو خوندم بلکه بیشتر توی دوران مدرسه و امتحانات
      پس از این ماه های تابستون 6-7 ساعت میخونم فقد بعد از مهرماه میارم روی 10 ساعت
      بعد منابعی چیزی واسه درس ها ندارید معرفی کنید به ما که بندازه جلو
      هومم . خب اول اینکه واسه همه یه منبع تهیه کن و تا وقتی تموم نشد منبع دوم به هیچ وجه .
      واسه زیست جزوه عمارلو رو میتونی از نت هم گیر بیاری . بعدم با نشرالگو تست بزن یا آیکیو
      واسه شیمی هم با مبتکران بخون توضیحاتشو همشووو با کتابت و مسائل هم مشکل پیدا کردی مسائل شیروانی رو ببین(اینمم تو نت پخش شده ) واسه تست فار و ایکیو و موج ازمون واقعا تو یه سطحن تقریبا
      واسه فیزیک هم یه درسنامه خوب میتونه مبتکران شهریاری باشه اگه فیزیکت خوب نیس.
      ریاضی هم خیلی سبز خیلی خوب جواب میده که تستاشو به اضافه سراسری ها (آخه سراسری زیاد نداره)
      ادبیات هم یدور درس به درس بخون اگه کتابات کامل نیس میتونی سیرتاپیاز سه سالو بگیری که عالیه و تکمیللل . با لقمه لغت و تاریخ ادبیات و آرایه ( حالا مهروماه یا هرچی )و قرابت هامون سبطی . دیگه ادبیات تکمییییییل میشی
      عربی هم بنظرم یه دبیر خوب معجزه میکنه . مثلا دی وی دی واعظی خوبه . واسه این میگم که حساسیتت نسبت به عربی از بین بره چون قبل کلاس رفتنم خودم خیلی میترسیدمو همه گزینه هارو میخواستم بفهمم . درصورتی که واقعا نیاز نیست و خیلی فوت و فن اسونی داره . شنیدم خیلی سبز غزال موسویم خوبه
      دینی هم که گاج نقره ای ( سوالا سخت شده که راه اندیشه که تستاش سختن واقعا رات میندازه )
      زبان هم مبتکران و دیگه هیچییی . حتی تو دی وی دی شهابم همین مبتکرانو توضیح داده فقط. شبقره هم واسه متن.
      زمین هم چن فصل اسون از هفت چیز بخون
      من خودم وسواس منابع داشتم سال قبل و واقعا همینا خیلی خوووووب و عالی جواب میدن . وسواستم بذار کنار. اگه کس دیگه بعد یه مدت یچیز دیگه گف اصلا گوش نکن به حرفش و تردید نداشته باش رو منابع . چون واقعا ملاک نیس. اگرچه اینایی که گفتم واقعا حرفی توشون نیس

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      12ساعت از تابستون اشتباهه...6تا9ساعت بهتره.
      بعد اینکه سعی کن توریاضی فیزیک مباحث ساده رو زودتر بخونی بخدا از سختا شروع کنی ممکنه دل زده بشی بعد کلا فیزیکت خراب شه این ی روشه ی روشم هست از مباحث سخت بخونی.باید ببینم شما چ درصدایی میخوای تو.این دو درس...
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      12ساعت از تابستون اشتباهه...6تا9ساعت بهتره.
      بعد اینکه سعی کن توریاضی فیزیک مباحث ساده رو زودتر بخونی بخدا از سختا شروع کنی ممکنه دل زده بشی بعد کلا فیزیکت خراب شه این ی روشه ی روشم هست از مباحث سخت بخونی.باید ببینم شما چ درصدایی میخوای تو.این دو درس...
      در حد 40-50 درصد بشه بسه حالا اگه شانس بگیره و وقت باشه بیارم بالاتر

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس تابستون احتمال بخون امار ماتریس 20درصد معادلات مثلثات بخون4تست بعد وقت شد تابع ک شامل 3تست هست تااینجا 40درصد ازمهر برو سراغ حد مشتق انتگرال لگ دنباله....کاربرد هندسه مقاطع نمیگم نخون اول یانارو فوول شو محکم شو قوی شو بعد برو بخون...40 50باهمین روش میشه زد...قوول میدم تضمینی فقطم تست کنکور بزن ...احتمال رو هم بدون ک میشه س تاشو زد امار یکیش قطعیه یکیش نههه نمیشه گفت زدنش راحته
      در حد 40-50 درصد بشه بسه حالا اگه شانس بگیره و وقت باشه بیارم بالاتر
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه تو شروع با ساعت مشکل داری یه تکنیک هست اونو اجرا کن
      تیر ماه! ماه 4 هست در تیر ماه 4 ساعت در روز بخون
      شهریور ماه 6 در روز 6 ساعت
      مثلا در اسفند که ماه 12 هست در روز 12 ساعت
      بعد از عید هم همون 12 ساعت رو ثابتی بخون و یا اینکه در فروردین 13 و اردیبهشت 14 و خرداد 15 (البته این عدد ها خیلی سنگین میشه واست ولی خب چون شما هر ماه 1 ساعت اوردی روی مطالعه خیلی خیلی خوب عادت کردی پس میتونی از پسش بر بیای)
      فقط خداییش جو گیر نشو
      حرف حامد رو گوش کن! اینکه میگه اول اون مباحثی رو بخون که بتونی تو کنکور یه درصدایی بزنی
      مثلا داره بهت میگه ریاضی و فیزیک رو چطوری بخون .حرفاش رو من به شخصه تجربه کردم.
      در این حالت هیچی از دست نمیدی
      اگه بد بخونی بعد از یه مدت! پشتت گرم هست که 50 درصدی از این درس ها رو خوب خوندی قبلا و با مرور میتونی روشون تسلط رو دوباره بیاری
      و اگه خوب بخونی بازم هیچی رو از دست نمیدی
      چون 50 و 60 درصد رو قبلا خوندی و حالا فرصت داری روی 40 درصد تمرکز کنی .هون جاهایی که سنگینه
      یه جورایی همون قانون 80 -20 هست ولی بومی سازی شده برای کنکور

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه لطفا برای زیست هم راهنمایی کنید
      من رشته م ریاضیه برای اول باره که میخام زیست بخونم
      و اینکه برای من چه کتابی مناسب تره

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      پس تابستون احتمال بخون امار ماتریس 20درصد معادلات مثلثات بخون4تست بعد وقت شد تابع ک شامل 3تست هست تااینجا 40درصد ازمهر برو سراغ حد مشتق انتگرال لگ دنباله....کاربرد هندسه مقاطع نمیگم نخون اول یانارو فوول شو محکم شو قوی شو بعد برو بخون...40 50باهمین روش میشه زد...قوول میدم تضمینی فقطم تست کنکور بزن ...احتمال رو هم بدون ک میشه س تاشو زد امار یکیش قطعیه یکیش نههه نمیشه گفت زدنش راحته
      میشه لطفا برای زیست هم راهنمایی کنید
      من رشته م ریاضیه برای اول باره که میخام زیست بخونم
      و اینکه برای من چه کتابی مناسب تره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن