خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

د
      رس زیست ضریب 12 یعنی 2برابر فیزیک وریاضی هستش ....این رو همه میدونن
      اما شما که منبع لازم دارید از دید من عمارلو برای فهمیدن ونکات ترکیبی و 1جلدی گاج نقره ایی برای تست در ادامه سال ای کیو زیست گاج... واگه دیکهه قصد بالا90زدن داشتید و سرعت دقتتون رو خواستید بالا ببرید 40ازمون کلک معلم عالیهه بقدری این کتاب شبیه کنکور96 وتستای کنکوره حد نداره..
      زیست رو باید ترکیبی تفهمیی استنباطی بخونید استنباط یعنی چی؟یعنی وقتی داخل کتاب زیست سال دوم فصل 2 متن کتاب نوشته برخلاف بسیاری از سلول های جانوری بسیاری از سلول های گیاهی چند وجهی هستند .یعنی من باید زودی بفهمم که پس هستن بعضی از سلول های گیاهی که چندوجهی نباشند وهستند سلول های جانوری ک چند وجهی اند مثل سلول چربی بافت پیوندی....یعنی با مثال وعمق یاد بگیرید..درادامه ترکیبی یعنی چی؟یعنی وقتی اسم خرچنگ دراز شنیدی گردش خونش فصل 6 تنفسش فصل 5 یا هرچی ک ازش توکتاب هست بررسی شده رو توذهنت تداعی کنی مرور کنی سریع... حالا مقایسه ایی یعنی چی؟ مثلا اگه قلب خرچنگ دراز برای مثال میگما قسمت پشتیه بری ببینی ماهی یا عنکوبت یا هرجانداری ک توکتاب ب این مواردش اشاره شده چجوریه....مثلا بارها شده توفصل گردش مواد گفتن قلب ماهی برخلاف قلب عنکوبت همانند خرچنگ دراز......
      امیدوارم متوجه شده باشی.....بازم سوالی بود خصوصی بپرس

[HTML[/HTM

QUOTE=Narin.ha;1311264]میشه لطفا برای زیست هم راهنمایی کنید
      من رشته م ریاضیه برای اول باره که میخام زیست بخونم
      و اینکه برای من چه کتابی مناسب تره[/QUOTE]
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 30 خرداد 1397 در ساعت 00:55

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پاسخ دادم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Narin.ha نمایش پست ها
      میشه لطفا برای زیست هم راهنمایی کنید
      و اینکه برای من چه کتابی مناسب تره
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام من جای تو بودم
      اول سه فصل آخر زیست پیش رو میخوندم
      و بعدش از سال دوم شروع میکردم فصل به فصل پیش میرفتیم!
      نکته های الکی حفظ نمیکردم.فقط چیزایی رو مرور میکردم که تا الان بلدم!
      یعنی وقتی دارم فصل چهار رو میخونم و به ملخ میرسم!!!! نمیام الکی الکی از روی نوشته های کتاب عمارلو یا نشر الگو یا هر کتابی که ترکیبی هست گردش خونش رو و تنفسش رو ... رو حفظ کنم
      همه دانش اموز ها اون یه ذره هوش رو برای ترکیب کردن دارند به شرطی که هر فصل از این 30 فصل رو در زمانش به خوبی یاد بگیرند و سر جلسه کنکور بتونند یاد آوری کنند!
      به نظر من تو فقط با دانسته هات و چیزایی که میخونی بازی کن.و روشون مسلط شو نه اینکه یه سری نکته های بدیهی رو به زور بکنی تو کله ات!
      چون شما ریاضی هم بودی و تجربه زیست خوندن نداری در اون حد و اطلاعات چندانی نداری در مورد زیست
      جمع بندی کنم حرفام رو
      1-اول پیش دو سه فصل اخر کتاب و بعدش از سال دوم شروع زیست به ترتیب فصل ها
      2-نکته های الکی حفظ نکن.فقط هر فصل رو خوب یاد بگیر و اگه مواردی بود که در فصل های قبل تر خونده بودی اونا رو تو ذهنتون اگه خواستی مرور کن.منظورم اینه وقتی میخونی غشا!! بدونی چی هست و ساختارش چیه و دهنت باز نمونه! این یعنی ترکیب.قرار نیست تا هر جا غشا دیدی شروع کنی بنویسی که غشا اینه و اونه و ..
      3-این رو قبلا نگفتم! برای اینکه یاد بگیری چطوری زیست بخونی خودت رو غرق در تست زنی کن. تست زنی رو از سال دوم شروع کن یعنی برای پیش فعلا نزن.از فصل 1 دوم که شروع میکنی.زیاد تست بزن.حتی مثلا دو بار تست ها رو بزن.مثلا فصل اول 300 تست داره تو گاج.تو بیا یه بار بزن بعدش دوباره بخون و بعدش دوباره تست بزن همون 300 تا رو .اگه کتاب دیگه ای داری از روی اون بزن.فرقی نداری هدف اینه غرق در تست بشی و همچنین یاد بگیری چطوری زیست بخونی.تو زیست باید اونقدر تو تست زدن به کتاب مراجعه کنی متن کتاب تو ذهنت ثبت بشه.
      فیلم های آلا رو هم در درس های ضعیف استفاده کن. (رایگانه)
      اینجا جستجو کن همایش 26 آذر محمد احمدی اونا رو گوش کن .مخصوصا حرفای احمدی در مورد زیست رو.
      مصاحبه با رتبه های برتر رو هم بخون.

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها

د
      اما شما که منبع لازم دارید از دید من عمارلو برای فهمیدن ونکات ترکیبی و 1جلدی گاج نقره ایی برای تست در ادامه سال ای کیو زیست گاج... واگه دیکهه قصد بالا90زدن داشتید و سرعت دقتتون رو خواستید بالا ببرید 40ازمون کلک معلم عالیهه بقدری این کتاب شبیه کنکور96 وتستای کنکوره حد نداره..
      زیست رو باید ترکیبی تفهمیی استنباطی بخونید استنباط یعنی چی؟یعنی وقتی داخل کتاب زیست سال دوم فصل 2 متن کتاب نوشته برخلاف بسیاری از سلول های جانوری بسیاری از سلول های گیاهی چند وجهی هستند .یعنی من باید زودی بفهمم که پس هستن بعضی از سلول های گیاهی که چندوجهی نباشند وهستند سلول های جانوری ک چند وجهی اند مثل سلول چربی بافت پیوندی....یعنی با مثال وعمق یاد بگیرید..درادامه ترکیبی یعنی چی؟یعنی وقتی اسم خرچنگ دراز شنیدی گردش خونش فصل 6 تنفسش فصل 5 یا هرچی ک ازش توکتاب هست بررسی شده رو توذهنت تداعی کنی مرور کنی سریع... حالا مقایسه ایی یعنی چی؟ مثلا اگه قلب خرچنگ دراز برای مثال میگما قسمت پشتیه بری ببینی ماهی یا عنکوبت یا هرجانداری ک توکتاب ب این مواردش اشاره شده چجوریه....مثلا بارها شده توفصل گردش مواد گفتن قلب ماهی برخلاف قلب عنکوبت همانند خرچنگ دراز......

[HTML[/HTM

QUOTE=Narin.ha;1311264]میشه لطفا برای زیست هم راهنمایی کنید
      و اینکه برای من چه کتابی مناسب تره
      [/QUOTE]

هااااااااااااااااااا؟ ضریب 12؟؟؟؟؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [quote=حامدیگانه;1311410][size=3]

د
      [color=#008000][size=3]اما شما که منبع لازم دارید از دید من عمارلو برای فهمیدن ونکات ترکیبی و 1جلدی گاج نقره ایی برای تست در ادامه سال ای کیو زیست گاج... واگه دیکهه قصد بالا90زدن داشتید و سرعت دقتتون رو خواستید بالا ببرید 40ازمون کلک معلم عالیهه بقدری این کتاب شبیه کنکور96 وتستای کنکوره حد نداره..

خیلی ممنون لطف کردید

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      12ساعت از تابستون اشتباهه...6تا9ساعت بهتره.
      بعد اینکه سعی کن توریاضی فیزیک مباحث ساده رو زودتر بخونی بخدا از سختا شروع کنی ممکنه دل زده بشی بعد کلا فیزیکت خراب شه این ی روشه ی روشم هست از مباحث سخت بخونی.باید ببینم شما چ درصدایی میخوای تو.این دو درس...
      اقای یگانه اطلاع دارید وضعیت نظام قدیمیها درکنکور98چجوری خواهد بود؟سهمیه بندیه نظام قدیمو جدید؟درکل بنظرتون نظام قدیمیا واسه98ضرر میکنن؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام والا خبر موثق ندارم..اما شندیم سال 82تا84 تقسیم ظرفیتی نبوده پس امسالم نباید باشه...میتونن سوالات هم سطح بدن و هرکس ترازش بیشتر شد رتبه ش بهتر...اینکه جداکنن یکم بعیده چون ب ضرر هر دو نظام میشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      اقای یگانه اطلاع دارید وضعیت نظام قدیمیها درکنکور98چجوری خواهد بود؟سهمیه بندیه نظام قدیمو جدید؟درکل بنظرتون نظام قدیمیا واسه98ضرر میکنن؟
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام والا خبر موثق ندارم..اما شندیم سال 82تا84 تقسیم ظرفیتی نبوده پس امسالم نباید باشه...میتونن سوالات هم سطح بدن و هرکس ترازش بیشتر شد رتبه ش بهتر...اینکه جداکنن یکم بعیده چون ب ضرر هر دو نظام میشه
      شما امسال پشت کنکور هستید گویا.درسته؟
      هدفتون چه رشته ای هست و برنامتون چیه واسه امسال؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش من فعلا باید 97رو بدم...بله خب قبول نشم هستم..برنامم اینه 8تیر غروب بشینم ببینم چیکار کردم درحد قبولی بود ک هیچ نبود از 10تیر بخونم....هیچوقت تابستون درس نخوندم
      شما امسال پشت کنکور هستید گویا.درسته؟
      هدفتون چه رشته ای هست و برنامتون چیه واسه امسال؟
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش من فعلا باید 97رو بدم...بله خب قبول نشم هستم..برنامم اینه 8تیر غروب بشینم ببینم چیکار کردم درحد قبولی بود ک هیچ نبود از 10تیر بخونم....هیچوقت تابستون درس نخوندم
      منم تقریبا وضعیتی مشابه شمارودارم و امسال باوجود اینکه خیلی خوب خوندم ولی بابرنامه ریزی نادرست،واسه مرور به شدت وقت کم اوردم و خیلی ناامیدو ناراحتم که به احتمال زیاد ممکنه کارم به سال بعد بکشه...
      چندروزه واقعا حالم بده امسال سال چهارمم بود

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ناراحت نباش داداش تنها چیزی ک میتونم بگم اینه قدر تابستون رو بدون از عید مهم تره برای کسایی ک ضعف دارن...من نمیدونم چرا تابستون جدی نمیگیرن خیلیا...تابستون میشه پایه رو بست ازمهر هم تادی پیش رو 6ماه دوره کرد

منم تقریبا وضعیتی مشابه شمارودارم و امسال باوجود اینکه خیلی خوب خوندم ولی بابرنامه ریزی نادرست،واسه مرور به شدت وقت کم اوردم و خیلی ناامیدو ناراحتم که به احتمال زیاد ممکنه کارم به سال بعد بکشه...
      چندروزه واقعا حالم بده امسال سال چهارمم بود
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا یه مشاوره به من بدین
      هوش من خوبه خنگ بازیم در نمیارم تلاش جدی هم میکنم با اشتیاق هم درس میخونم
      علاقه به دبیری دندون و فیزیو دارم
      منتها سه سال نخوندم امسال از مهر خوندم واقعا سخت بود من سه سال اصلا نخونده بودم
      امسال 10 هزار منطقه 3 فک کنم بیارم شاید کمتر
      پرستاری شد برم؟
      دبیری که بشه میرم
      ولی تواناییم خوبه من الان ریاضی فیزیک صفر هستم شیمی هم 25
      اینا تو یکسال راحت میان بالا
      میتونید نطر جانانه بدین به من؟از تجربت بگی برام
      فدای همتون عزیزان

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن