خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Unhappy شیمی رو صبح 64 زدم الان 83 :( کمک

من روی شیمی و زیست حساب زیاد باز کردم و شیمی جزو دروس نقاط قوت پایدارم ه و بارها تو قلمچی 90 به بالا زدم
      امروز صبح شیمی سال 96 (تجربی) رو 64 زدم بعد الان که نگاه کردم دیدم 6 تا سوال غلط و یا نزده م رو بی دقتی کردم و اگه صبح دقت میکردم درصدم میشد حدود 84
      الان چیکار کنم؟؟ کدوم درصد رو حساب کنم؟؟؟ واقعا اگه بی دقتی نمیکردم 84 میزدم. همین 20 درصد شیمی 300 200 تا رتبه رو جابجا میکنه
      لطفا فقط کسی راهنماییم کنه که صاحب نظر باشه.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صاحب نظراش فعلا نمیان انجمن تا بعد کنکور...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم 96 خارج 78 زدم اگه بی دقتی نداشتم میشد 98 ولی همون 78 باید حساب کرد بی دقتی هام هم توی یه دفترچه یادداشت مینویسم هفته اخر مرور میکنم امیدوارم کمکی کرده باشم...

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم همون درصدی که زمان آزمون به دست آوردین رو در نظر بگیرین. اصل بر شرایط کنکوره. وقت کنکور کلی اتفاق میتونه بیفته، سوالا سخت باشن، بی دقتی داشته باشین، حواستون پرت بشه والی اخر. قرار نیست واسه کنکور شرایط ایده آل ایده آل باشه. حالا بحث استرس و اینا به کنار.
      سعی کنین اشتباهاتتون رو تو ذهنتون نگه دارین تا سر کنکور دوباره تکرارشون نکنین.
      موفق باشین

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم درصدت هرچقد هس بازم ببر بالا چ اهمیتی داره الان کدوم درست باشه
      ازمون میدی یاد بگیری بی دقتی نکنی سر جلسه دیگ
      خوده کنکور نیس ک حالا اینقد حساسی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. یه سوال. من زبانم ضعیف نیس قوی هم نیست معمولا 50-55 میزنم. تا کنکور 95 درصد زبانم همین بالای 50 بود امروز 96 رو زدم شد 17 درصد! فیزیک هم همینطور. فیزیکم همیشه بالای 40-45 بود ولی 96 فیزیکو زدم 23 درصد. اصلا کل بدنم شل شد وقتی دیدم چیکار کردم!!! یکی کمک کنه! چه میشه کرد؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن