خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

دیگه بحث درباره معدل ممنوع!! وویس ها رو گوش کنید

سلام

این وویس ها رو یکی از دوستام از کانال آقای هامون سبطی گرفته، احتمالا یه تعدادی از شما هم قبل از اینکه من تاپیک بزنم اینها رو شنیده باشید ولی میدونم اکثرا نشنیدید

فایل صوتی 1

فایل صوتی 2

با این توضیحات خداییش هیچ منطقی قبول نمیکنه که تاثیر معدل قطعی باشه!!
      هیچوقت هم قطعی نمیکنن چون علاوه بر غیرمنطقی بودن، میدونن اعتراضات خیلی وسیع و گسترده ای رو به همراه خواهد داشت ....

پس دیگه هی بیخودی این تاپیک های تاثیر معدل رو آپ نکنید، استرس الکی هم به خودتون وارد نکنید که تا به خودتون بیاید میبینید تابستونتون از دست رفته ....

حالا کو گوش شنوا .... میدونم که باز هم تاپیک ها و بحث های تاثیر معدل ادامه خواهند داشت!! ولی من وظیفه ی خودم رو انجام دادم، باشد که خداوند مرا از همدلی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد ( این تیکه آخرش دیالوگ سریال مختارنامه بود
      قسمت آخر سریال ... )

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یکم بحث معدل اروم شده باز خودت داری داغش میکنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      یکم بحث معدل اروم شده باز خودت داری داغش میکنی
      آروم شده و من دارم داغش میکنم؟! عجب!

اگه آروم شده پس این تاپیک و امثالش رو عمه م هر روز داره آپ میکنه؟

اصلا هرچی دوست داری بگو، من حرفای خودم رو اون بالاتر گفتم

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      داداشی ایناروقبلاگوش کردیم ولی هنوز آروم ننشستیم سرجامون چون هرلحظه امکان تصمیم جدیدسران هست
      درست مثل وقتی شدیم که ازاین میترسیم که بخواهندترورمون کنند
      این که دلیل نشد دوست خوبم!
      دور از جونت هر لحظه هم امکان زلزله یا تصادف یا هر حادثه ی دیگه ای هست، آیا هر روز به این حادثه ها هم فکر میکنی؟؟!

اگه آدم بخواد فکر و خیال بیخود برا خودش درست کنه 1000تا چیز دیگه هم برا فکر کردن الکی هست Seize the moment ( این لحظه رو دریاب ... )

تارس

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      آروم شده و من دارم داغش میکنم؟! عجب!

اگه آروم شده پس این تاپیک و امثالش رو عمه م هر روز داره آپ میکنه؟

اصلا هرچی دوست داری بگو، من حرفای خودم رو اون بالاتر گفتم
      تا اعلام رسمی نشده اینا همه دلداریه تو ایران منطق مهم نیست کدوم تصمیم اینا براساس منطق بوده؟(نمونش دلارجهانگیری) ولی احتمال مثبت بیشتره وبهترین راه واسه کسایی که توبرزخن اینه که از درسای سوم شروع کنن که اگه قطعی شد بتونن ترمیم کنن اگه هم نشد چه بهتر

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​مثبته
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      والا داداشی معدلمونم همچین بدک نیست18/49ولی دیگه چ کنیم دنیاست نامرده ولی چشم حق باشماست آدم نمیشه دست رودست بزاره بگه چون شرایط اینطوریه پس منم نخونم بعدانتظارپزشکی تهران داشته باشم
      من معدل کتبیم 9/29 هستش! باور میکنی؟! ( لابد برات برات سوال شده چطوری قبول شدم؟! ) ولی با این وجود به معدل فکر نمیکنم ...

حتی سعی میکنم به رشته و دانشگاه هم فکر نکنم چون بیخوده! فقط ذهن آدمو درگیر میکنه ... فقط به این فکر میکنم که امسال بتونم بهترین عملکرد رو از خودم نشون بدم! تهش هرچی قبول بشم مهم نیست، مهم اینه که از عملکرد خودم رضایت داشته باشم و تلاش حداکثری رو انجام داده باشم.

تارس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن