خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

همایش دکتر ارامفر

سلام دوستان می خوام بدونم همایش دکتر ارامفر چجوریه ؟؟؟؟یعنی کل هر 4 سال رو درس میده؟؟؟؟؟؟واس من که دوم تجربی هستم خوبه بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ؟؟؟؟؟؟؟؟
      از اوون حرفا بودا......
      کنکور هر سال داره تیپش عوض میشه(به خصوص زیست)
      به نظرم بهتره دست نگه داری تا _حداقل یه سال دیگه_
      ضمنا من از آرامفر خیلی بد شنیدم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamas نمایش پست ها
      سلام دوستان می خوام بدونم همایش دکتر ارامفر چجوریه ؟؟؟؟یعنی کل هر 4 سال رو درس میده؟؟؟؟؟؟واس من که دوم تجربی هستم خوبه بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟

همایش دکتر آرامفر واسه هر سطحی مناسبه و میتونه واسه دوره "جمع بندی" مفید باشه.
      واسه شما که الان اصلا مناسب نیست.شما باید از همین سال دوم مباحثو تشریحی و مفهومی بخونی.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamas نمایش پست ها
      ســــــــــــــــــلام اصلا توصیه نمی شود
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام..من رشتم ریاضی بود تو دوران دبیرستان و کنکور هم ریاضی دادم و روزانه برق آوردم.ولی بنا به دلایلی دارم انصراف میدم و می خوام کنکور تجربی بدم.می خواستم بدونم برای گرفتن دی وی دی اموزشی زیست چه دی وی دی خوبه؟ اصلا به کلاس اعتقاد ندارم چون فقط وقت گیره و تو کنکور اولم کاملا تجرربش کردم و دیدم فقط وقتمو گرفت و سودی نداشت.من علاقم به زیست خیلی بالاست و مطالبش رو کامل و سریع یاد میگیرم و می فهمم ولی می ترسم از زیست و تستاش. میشه کمک کنین؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AّmIr.:.ــــــ نمایش پست ها
      همایش دکتر آرامفر واسه هر سطحی مناسبه و میتونه واسه دوره "جمع بندی" مفید باشه.
      واسه شما که الان اصلا مناسب نیست.شما باید از همین سال دوم مباحثو تشریحی و مفهومی بخونی.
      کجاها برگزار میشه؟

7. Top | #7
      HGH
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.همایش های استاد آرام فر که به صورت DVD منتشر میشه برای کنکور سال قبله.یعنی DVD های همایش 92 ایشون برای همایشی که در سال 91 اجرا کردن هست.در کل برای جمع بندی و آشنایی با یک سری نکات خاص مناسبه.

بنظر من دوستان ترجیحا تا قبل دوران جمع بندی سراغ DVDهای آموزشی نرن و با همون جزوات اساتیدشون و کتاب های کمک درسی بازار پیش برن و مطمئن باشن خیلی از رتبه های برتر با همین منابع کار کردن.خیلی خوبه که خودمون رو در قید یک سری جزوه یا فیلم آموزشی خاص نکنیم.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      سلام..من رشتم ریاضی بود تو دوران دبیرستان و کنکور هم ریاضی دادم و روزانه برق آوردم.ولی بنا به دلایلی دارم انصراف میدم و می خوام کنکور تجربی بدم.می خواستم بدونم برای گرفتن دی وی دی اموزشی زیست چه دی وی دی خوبه؟ اصلا به کلاس اعتقاد ندارم چون فقط وقت گیره و تو کنکور اولم کاملا تجرربش کردم و دیدم فقط وقتمو گرفت و سودی نداشت.من علاقم به زیست خیلی بالاست و مطالبش رو کامل و سریع یاد میگیرم و می فهمم ولی می ترسم از زیست و تستاش. میشه کمک کنین؟
      ریاضی و فیزیک توی کنکور تجربیا خیلی موثره.شماکه حتما خوبی توش.اگه واسه زیست وقت بیشتری بزاری مطمئنا رتبه عالی میاری.شما ریاضی و فیزیکو و که خوب بزنی چند قدم بالا تری.کسیو میشناسم مثل شما کنکورتجربی داد ریاضی و فیزیک 80 زبان 100 عمومی ها 70 به بالا زیستشو 40 زده بود اما پزشکیه ارومیه و دندان الزهرا اورد.البته 4 سال پیش.
      با عرض معذرت راجب سوالی که پرسیدی اطلاعاتی ندارم:yahoo (4):

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sarakonkuri نمایش پست ها
      کجاها برگزار میشه؟
      آموزشگاه های شهر تهران.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن