خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

چطوری ایات رو بخونم؟

من ایات دین و زندگی دهم و یازدهم رو تقریبا حفظ ام ولی نمی تونم سوالاتش رو درست جواب بدم نه تو قلمچی نه حتی وقتی خونه می خونم ارتباطاتش رو درست متوجه نمیشم بیشتر هم با یک موضوع دیگه قاطیش میکنم و تست و ازدست می دم ممنون می شم تجربیات رو درمیون بگذارید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beau نمایش پست ها
      من ایات دین و زندگی دهم و یازدهم رو تقریبا حفظ ام ولی نمی تونم سوالاتش رو درست جواب بدم نه تو قلمچی نه حتی وقتی خونه می خونم ارتباطاتش رو درست متوجه نمیشم بیشتر هم با یک موضوع دیگه قاطیش میکنم و تست و ازدست می دم ممنون می شم تجربیات رو درمیون بگذارید
      حفظ بودن با تسلط داشتن خیلی متفاوته ....
      تا میتونی تست بزن نرو حفظ کن ایات رو نرو ربطشون بده..فقط تست بزن با تست هم ایات رو حفظ میکنی و هم ارتباطشون رو میفهمی
      تست کم نه! خیلی زیاد باید تست بزنی... پیشنهاد من داشتن 2 کتاب تست دینیه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حفظ کردن آیات این موقع از سال بیهوده ترین کاره من پارسال تابستون تمامو حفظ کردم هنوز هنوزه نفهمیدم به چه دردم خورد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تابستون دینی نخون من کنکوراولم دینی زدم 35درصد تابستون خونده بودم کنکور دومم زدم 68درصد یعنی سال96 ک ازاسفند خوندم اونم از رو زیپ اندیشه فائق...
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حفظ آیات+حفظ پیام+ارتباط با متن درس=پوکوندن تست
      البته این نظر بسیاری از رتبه های برتر و همچنین تجربه شخصی خودمه و شاید درست نباشه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      تابستون دینی نخون من کنکوراولم دینی زدم 35درصد تابستون خونده بودم کنکور دومم زدم 68درصد یعنی سال96 ک ازاسفند خوندم اونم از رو زیپ اندیشه فائق...
      اگه از تابستون میخوندی و طول سال هم به طور مرتب مرور و تست توی برنامه‌ات بود احتمالا میتونستی خیلی بالاتر بزنی. به نظر من که مطالب حفظی مثل دینی، اعلام و لغت باید از اول سال و به صورت تدریجی و پیوسته خونده بشه.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beau نمایش پست ها

از کتاب کمک درسی استفاده کن.مثل خیلی سبز

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسته..اما بخدا تابستون خیلی دیگه زوده..
      نقل قول نوشته اصلی توسط سید آرتین نمایش پست ها
      اگه از تابستون میخوندی و طول سال هم به طور مرتب مرور و تست توی برنامه‌ات بود احتمالا میتونستی خیلی بالاتر بزنی. به نظر من که مطالب حفظی مثل دینی، اعلام و لغت باید از اول سال و به صورت تدریجی و پیوسته خونده بشه.
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      درسته..اما بخدا تابستون خیلی دیگه زوده..
      به هر حال این نظر منه. شاید هم اشتباه باشه اما اغلب کسایی که درصد خوبی تو این درس داشتن هم این نظر رو دارن.درکل شیوه خوندن هرکس مخصوص خودشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن