خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشاوره مطالعه ی ویژگی های ماده و فشار

سلام.... من میخواستم فشار رو بخونم ولی نمیدونم تو این مدت کم (یه جلسه) از کدوم منبع بخونمش ؟ من تو ااین فصل مشکل دارم.

من گاج دارم و مهر و ماه دارم و جمع بندی فیزیک پایه طلوعی و کتاب جمع بندی مهر و ماه هم دارم.

موندم با کدوم بخونم

لطفا راهنمایی کنید به نمره تست این بخش احتیاج دارم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک اقای طلوعی 7 جلسه 40 دقیقه ای هست ... حدود 5 ساعت طول میکشه تموم بشه و این خیلی زیاده و تازه اگه بشه تست رو زد :/

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از الان فقط ميشه با كتاب جمع بندي خوند وقت برا گاج و اينا نيست
      خط ويژه يا جمع بندي مهروماه خوبن هر دو

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون .... یه سوال ....

این سوال به نظرتون اسون بود یا سخت؟

من محاسباتش رو درست نتونستم انجام بدم

فرمولا و بقیه رو میدونستم ولی محاسباتم اشتباه از اب در اومد.

این سوال سخته یا اسون؟ فقط میخواستم نظر بقیه رو بدونم که تو چه سطحی هستم و این که این سوال برای من محاسباتش سخت بود یا برای همه اینطوریه ممنون

wwww.png

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی اون قسمت لوله های یو شکل رو چیکارش کنم؟ :////////// کتاب جمع بندی روش خوبی نیست برای اینکار . راه حل دیگه ای دارید؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ج اخرش چند شده بود؟
      همش با هم خط میخوره محاسباته سختی نداره
      ویرایش توسط mostafaaa : 26 خرداد 1397 در ساعت 23:18

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaaa نمایش پست ها
      ج اخرش چند شده بود؟
      همش با هم خط میخوره محاسباته سختی نداره
      یادم نیست ... ولی چیزی که من بهش رسیدم تو گزینه ها نبود.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neurosurgeon نمایش پست ها
      ولی اون قسمت لوله های یو شکل رو چیکارش کنم؟ :////////// کتاب جمع بندی روش خوبی نیست برای اینکار . راه حل دیگه ای دارید؟
      چیزی که من ازلوله های یوشکل توکنکورهای4سال اخیردیدم این2تیپ سواله تکنیکهاش هم همینجا میگم:کنکورتجربی95داخل وخارج تجربی94:مقایسه فشارمایعات درلوله های یوشکل:تکنیک:فشارنقاط هم ارز(نقاط هم ارتفاع)به شرطی یکسان است که جنس مایع نیزیکسان باشدنکته2)مایع بالاروکه چگالی کمتری داردفشاربیشتری داردبالارومنظورارتفاع بالاترهست(همیشه:مایعی که بالاتره:چگالی کمتروفشاربیشتری داردومایعی که پایینتره چگالی بیشتروفشارکمتری داره
      تیپ2)کنکورریاضی خارج:فشارنقطه خاصی درلوله یوشکل:نسبت وزن کل به سطح کل رابانسب نیروی عمودی به سطح کل برابردرنظرمیگیریم:حواستون باشه که اصلا به جنس مایع بستگی نداره همون تستی که فشارنقطهaروخواسته
      نگران منی به توقرصه دلم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      چیزی که من ازلوله های یوشکل توکنکورهای4سال اخیردیدم این2تیپ سواله تکنیکهاش هم همینجا میگم:کنکورتجربی95داخل وخارج تجربی94:مقایسه فشارمایعات درلوله های یوشکل:تکنیک:فشارنقاط هم ارز(نقاط هم ارتفاع)به شرطی یکسان است که جنس مایع نیزیکسان باشدنکته2)مایع بالاروکه چگالی کمتری داردفشاربیشتری داردبالارومنظورارتفاع بالاترهست(همیشه:مایعی که بالاتره:چگالی کمتروفشاربیشتری داردومایعی که پایینتره چگالی بیشتروفشارکمتری داره
      تیپ2)کنکورریاضی خارج:فشارنقطه خاصی درلوله یوشکل:نسبت وزن کل به سطح کل رابانسب نیروی عمودی به سطح کل برابردرنظرمیگیریم:حواستون باشه که اصلا به جنس مایع بستگی نداره همون تستی که فشارنقطهaروخواسته
      ممنون ولی مشکل اساسی دارم تو این فصل نمیدونم از چی بخونم که بتونم تستاش رو بزنم اونم با تست زنی کم که مجبوریم داشته باشیم بله تکنیک هم ارزی رو دیدم و تکنیک مقایسه چگالی برای فشار رو هم دیدم ولی خب اصل مفهوم فشار جا نیافتاده. .... فکر کنم باید ریسک کنم اقای طلوعی ببینم 280 دقیقه یعنی تقریبا 5 ساعت!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neurosurgeon نمایش پست ها
      ممنون ولی مشکل اساسی دارم تو این فصل نمیدونم از چی بخونم که بتونم تستاش رو بزنم اونم با تست زنی کم که مجبوریم داشته باشیم بله تکنیک هم ارزی رو دیدم و تکنیک مقایسه چگالی برای فشار رو هم دیدم ولی خب اصل مفهوم فشار جا نیافتاده. .... فکر کنم باید ریسک کنم اقای طلوعی ببینم 280 دقیقه یعنی تقریبا 5 ساعت!!
      ببین من خودم چند روز قبل فشار رو از درسنامه مبتکران که دیگه میگن خیلی کامله خوندم ولی اونم در حد همین نکاتی که همه جا هست مثل اصل پاسکال و ... توضیح داده هیچ تکنیکی نیست که تو بخونی بری همه رو درست بزنی باید دست به قلم شی حل کنی تا یاد بگیری .تو از خط ویژه یا هر چیزی که داری بخون بعد برو تست بزن ده ساعتم برای خوندنش وقت بزاری تا وقتی که نری سراغ تست یاد نمیگیری . من خودم جمعه که خوندم رفتم سراغ تست های کنکور اولاش همش غلط یا نزده بود الان خیلییی بهتر شدم
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 27 خرداد 1397 در ساعت 18:28

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      این تیپ دو میشه سوالشو ببینم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن