خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آموزش گرفتن معافیت برای سال سوم از پیاو نور دانشگاه های ازاد

سلام باید تو انتخاب رشته که کنکور دادی کد رشته های پیام نور منطقه مورد نظرتو وارد کنی

دوم اینکه باید تو سایت سنجش اطلاعیه میزنه که این هست و باید ثبت نام کنی ----->>>ثبت نام براساس سوابق تحصیلی
      که وقتی جواب انتخاب رشته اومد میری میبینی کجا قبول شدی و میری دانشگاه کارای ثبت نام رو میکنی --------->>> نتایج نهایی آزمون سراسری و پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي سال 1396

اگر تهران هستی بزن واحد اسلامشهر چون اکثرا هر دانشگاهی هزینه انصراف 1/5 برابر شهریه ثابت میگیره ولی من که انصراف زدم تو سال 96 گفت ما همچین قانونی نداریم و پول نمیگیریم و پول انصراف ندادم
      ثبت نام که کردی به واحد اموزش میگی که میخوای مرخصی ثبت کنی و برات ثبت میکنن یا خودت میری تو سایت ثبت میکنی و بعدش بهمن ماه میری انصراف میدی

هزینه ها
      کنکور سال سوم------>>برای گرفتن مرخصی باید فقط شهریه ثایت بریزی که 190 خورده ای هست که با بیمه و ... میشه 212000 تومن و تو نت سرچ کنی شهریه ثابت سال تحصیلی جدید رو پیدا میکنی و بیست تومن شما بالاترشو بگیر بخاطر بیمه و...
      کنکور سال چهارم-------->>>و اگر بخوای کنکور سال چهارم بمونی نباید انصراف بدی و ترم دوم هم مثل ترم 1 مرخصی میزنی و 212000 پول و ترم سوم که مهر هست دیگ مرخصی نمتونی بزنی و باید انتخاب واحد کنی یه ترم بخونی و بهمن انصراف هزینه ترم سوم 700 الی 800 تومن
      تنها تا قبل سربازی یه بار از هر دانشگاهی حق انصراف داری و اگه سال بعد کنکور قبول شدی باید اون رشته رو تا اخر بخونی و در غیر اینصورت چون یه بار از یه دانشگاهی انصراف زدی اگر دوباره بخوای انصراف بزنی باید بری سربازی و دیگ نمتونی دانشگاه تا قبل سربازی
      ویرایش توسط painterzx : 24 خرداد 1398 در ساعت 04:08

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمونه ایمیل ها:
      سلام رفیق ببخشید مزاحم شدم میخوام برای شرکت در کنکور سال سوم پیام نور ثبت نام کنم از اونجایی که شما این روند رو طی کردی چند تا سوال داشتم که واقعا ممنونت میشم پاسخ بدی 1پذیرش در پیام نور از طریق کنکور(و نه تکمیل ظرفیت)سخته؟یعنی رتبه خوبی میخواد یانه؟ 2چه رشته ای رو باید انتخاب کنم که هم شهریش کمتر باشه و هم بتونم بدون دردسر از دانشگاه مرخصی بگیرم؟وآیا اصلا دوترم متوالی مرخصی میدن؟ 3تا اونجایی که من میدونم برای کسانی که از طریق کنکور و انتخاب رشته پذیرفته میشن سربازی مشکلی نیست چون همون اول مهر برگه معافیت جدید رو میبری نظام وظیفه و معافیت میگیری(اگر اشتباه میگم لطفاً اصلاحم کن)ولی درصورتی که نتونستم از طریق آزمون سراسری و انتخاب رشته پذیرش بیارم و مجبور بودم از طریق تکمیل ظرفیت اقدام کنم،از اونجایی که پذیرشش در آبان ماه انجام میشه ولی معافیت من تا مهر هست،چه زمانی دفترچه پست کنم که غیبت نخورم؟بسیار معذرت میخوام که طولانی شد کاغذ بازیهای خسته کننده ارگان هاس دیگه ببخشید...
      پاسخ :
      نه بابا رتبه نمیخواد فقط ثبت نام پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي سال 1397 این یکی از مراحل مهمشه که بدون ازمون قبول میشی
      شهریه ثابت رشته ها یکی هست و هر کدوم رو دلت خواست
      فرقی نداره و حتما برای پیام نور حتما کنکور سال قبل داده باشی و ثبت نام پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي سال 1397 ثبت نام کنی که اگر از طریق سراسری قبول نشدی از طریق بدون ازمون بتونی تو پیام نور شرکت کنی این برای پارسال بود و 97 هم این اطلاعیه رو میزارن و نیازی نیست تا تکمیل ظرفیت صبر کنی و از این طریق بدون اوردن رتبه مورد نیاز میتونی بدون ازمون و فقط با سوابق تحصیلی که مهم نیست معدل و... کم باشه ثبت نام کنی

در طول تحصیل در هر دانشگاه 2 ترم حق مرخصی داری پیام نور هم متوالی میده و من دفترچه برای سال سوم پست نکردم و غیبت نخوردم چون تا 31/6/96 مهلت داشتم و یه ترم نوشتم پیام نور و اسفند انصراف زدم (اشتباه کردم دیر بری شهریه ترم دوم رو ازت میگیرن و باید **** مالی کنی و... ازت نگیرن و بهمن قبل شروع ترم دوم برو انصذاف بزن که انصرافت یه ماه میکشه ثبت بشه و تا اسفند 98 فرصت داری غیبت نخوری
      **مرخصی یعنی فقط ثبت نام و پرداخت شهریه ثابت

**اگه بخوای کنکور سومم شرکت کنی فقط یه ترم کافیه ثبت نام و بهمن ماه میری انصراف قبل شروع ترم دوم و ثبت نام میکنی کنکور 98 رو و چون تا یکسال بعد انصراف غیبت سربازی نمیخوری و درصورت قبولی هم که دیگ مهر میری دانشگاه و غیبت نمیخوری

***اگر مطمئن نیستی سال سومم قبول میشی دیگ بهمن انصراف نمیدی و پول شهریه ثابت ترم دوم رو میریزی بهمن ماه ترم دوم ثبت نام میکنی و مرخصی و دوباره مهر ماه میری دانشگاه برای ثبت نام و ترم سوم که اینجا دیگ حق دوبار مرخصی رو تموم کردی و باید انتخاب واحد کنی و فک کنم یه 700 800 تومنی بیوفته و بهمن ماه انصراف میدی و کنکور 99 رو ثبت نام و شرکت میکنی
      ویرایش توسط painterzx : 24 خرداد 1397 در ساعت 19:27

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمونه 2:
      سلام بی زحمت اگه میشه کل هزینه های پیام نور رو برای اینکه سال دیگه بتونم کنکور بدم اعم از هزینه انصراف و قضیه واحد و غیر حضوری و ایناش اگه بگی ممنون میشم
      پاسخ :
      سلام باید تو انتخاب رشته که کنکور دادی کد رشته های پیام نور منطقه مورد نظرتو وارد کنی

دوم اینکه باید تو سایت سنجش اطلاعیه میزنه که این هست و باید ثبت نام کنی ----->>>ثبت نام براساس سوابق تحصیلی
      که وقتی جواب انتخاب رشته اومد میری میبینی کجا قبول شدی و میری دانشگاه کارای ثبت نام رو میکنی --------->>> نتایج نهایی آزمون سراسری و پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي سال 1396

اگر تهران هستی بزن واحد اسلامشهر چون اکثرا هر دانشگاهی هزینه انصراف 1/5 برابر شهریه ثابت میگیره ولی من که انصراف زدم تو سال 96 گفت ما همچین قانونی نداریم و پول نمیگیریم و پول انصراف ندادم
      ثبت نام که کردی به واحد اموزش میگی که میخوای مرخصی ثبت کنی و برات ثبت میکنن یا خودت میری تو سایت ثبت میکنی و بعدش بهمن ماه میری انصراف میدی

هزینه ها
      کنکور سال سوم------>>برای گرفتن مرخصی باید فقط شهریه ثایت بریزی که 190 خورده ای هست که با بیمه و ... میشه 212000 تومن
      کنکور سال چهارم-------->>>و اگر بخوای کنکور سال چهارم بمونی نباید انصراف بدی و ترم دوم هم مثل ترم 1 مرخصی میزنی و 212000 پول و ترم سوم که مهر هست دیگ مرخصی نمتونی بزنی و باید انتخاب واحد کنی یه ترم بخونی و بهمن انصراف هزینه ترم سوم 700 الی 800 تومن
      تنها تا قبل سربازی یه بار از هر دانشگاهی حق انصراف داری و اگه سال بعد کنکور قبول شدی باید اون رشته رو تا اخر بخونی و در غیر اینصورت چون یه بار از یه دانشگاهی انصراف زدی اگر دوباره بخوای انصراف بزنی باید بری سربازی و دیگ نمتونی دانشگاه تا قبل سربازی بری
      سوال:
      سوال دیگه اینه که من چند تا میتونم مرخصی بگیرم و اینکه دیگه لازم نیس برم سر کلاس و انتخاب واحد و علاوه بر اون اینکه امتحاناش هم لازم نیست که برم؟
      ومن کنکور سومم هست یعنی حدود دو نیمسال میشه که چه موقع باید اقدام کنم برای مرخصی (در هر دو ترم)؟
      پاسخ:
      /در طول تحصیل در هر دانشگاه 2 ترم2/نه مرخصی یعنی اینا رو دیگ نداری و فقط ثبت نام و پرداخت شهریه ثابت و ثبت مرخصی داری
      3/ اگه بخوای کنکور سومم شرکت کنی فقط یه ترم کافیه ثبت نام و بهمن ماه میری انصراف قبل شروع ترم دوم و ثبت نام میکنی کنکور 98 رو و چون تا یکسال بعد انصراف غیبت سربازی نمیخوری و درصورت قبولی هم که دیگ مهر میری دانشگاه و غیبت نمیخوری

4/ اگر مطمئن نیستی سال سومم قبول میشی دیگ بهمن انصراف نمیدی و پول شهریه ثابت ترم دوم رو میریزی بهمن ماه ترم دوم ثبت نام میکنی و دوباره مهر ماه میری دانشگاه برای ثبت نام ترم سوم که اینجا دیگ حق دوبار مرخصی رو تموم کردی و باید انتخاب واحد کنی و فک کنم یه 700 800 تومنی بیوفته و بهمن ماه انصراف میدی و کنکور 99 رو ثبت نام و شرکت میکنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا ی سوال توی دفترچه انتخاب رشته صفحه 7 نوشته ک دانشجویان دوره های نوبت دوم پردیس خودگردان پیام نور و... که از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنند میتوانند بدون انصراف از تحصیل در آزمون سراسری ثبت نام وشرکت کنند خوب اینکه یعنی ما ک از معافیت تحصیلی استفاده میکنیم نمیتونیم دوباره شرکت کنیم برای کنکور سوم ک

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirkonkuri نمایش پست ها
      آقا ی سوال توی دفترچه انتخاب رشته صفحه 7 نوشته ک دانشجویان دوره های نوبت دوم پردیس خودگردان پیام نور و... که از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنند میتوانند بدون انصراف از تحصیل در آزمون سراسری ثبت نام وشرکت کنند خوب اینکه یعنی ما ک از معافیت تحصیلی استفاده میکنیم نمیتونیم دوباره شرکت کنیم برای کنکور سوم ک
      یکی لطف کنه این مسئله رو باز کنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مرسی بابت تاپیک
      فقط یه سوال این که اگه بهمن ماه انصراف بدیم یه ماه طول میکشه تا نتیجه ش بیاد تو این یه ماه هم ثبت نام کنکور انجام میشه، کد روبروی وضعیت نظام وظیفه رو چی بزنیم؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مرسی بابت تاپیک
      فقط یه سوال این که اگه بهمن ماه انصراف بدیم یه ماه طول میکشه تا نتیجه ش بیاد تو این یه ماه هم ثبت نام کنکور انجام میشه، کد روبروی وضعیت نظام وظیفه رو چی بزنیم؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      رشته های با آزمون با رشته های سوابق تحصیلی تفاوتی برای کنکور مجدد دارن؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m نمایش پست ها
      سلام
      رشته های با آزمون با رشته های سوابق تحصیلی تفاوتی برای کنکور مجدد دارن؟؟
      نه
      فقط دولتی روزانه اگر قبول بشی ، سال آینده از دولتی روزانه محروم میشی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان دقت کنن که از یکشنبه 25 شهریور تا سه شنبه 27 شهریور پیش ثبت نام اینترنتی دانشگاه پیام نور توی سامانه گلستان شروع میشه

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      دوستان دقت کنن که از یکشنبه 25 شهریور تا سه شنبه 27 شهریور پیش ثبت نام اینترنتی دانشگاه پیام نور توی سامانه گلستان شروع میشه
      ممنون از خبرت

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      ممنون از خبرت 👍🏻👍🏻👍🏻

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      1234.jpghttp://pnu.ac.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&CategoryID=83588c18-f90b-4040-8497-ea98a61423d4&WebPartID=b42717e2-95a7-41df-8784-b11277461a6c&ID=d86d9f05-c3e1-4db9-8d8e-ce952040c8f8
      در تصحیح خبر قبلی این خبر مربوط به سایت اصلی پیام نور هستش دوستانی که میخوان برن پیام نور یا برای ادامه تحصیل یا سربازی باید از این تاریخ کار هاشونو در کافی نت ها انجام بدن که باید ثبت نام اولیه یا اینترنتی بشن چون باید یه سری مدارک اسکن بشه و رو سایت بارگذاری کنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن