خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

انگیزه واسه ریاضی فیزیک!!!کمک!!!

سلام من میخواستم شروع کنم درس خوندن که دیدم انگیزه ندارم ولی با پیدا کردن این انجمن ذهنم داره همه جوره تشویقم میکنه که از حالا تلاش کنم!
      میرم سوم تجربی ولی هنوز نمیدونم دوس دارم چه رشته ای قبول شم و کاملا بی هدفم ولی دوس دارم بلندپرواز باشم!امسال واسم سال بدی بود تو درس فیزیک بدجور به مشکل خوردم جوری که الان رغبت نمیکنم حتی یه دونه سوال حل کنم و به شدت از این درس زده شدم طبعا پایه ریاضیم هم زیاد خوب نیست ولی تو درسای دیگه مشکل ندارم خواهشا بهم بگین من اگه بخوام مشکلمو همین الان حل کنم چیکار کنم؟؟چجوری پایه ریاضی و فیزیکمو قوی کنم تا از درصد کنکورم نترسم؟؟؟؟؟
      (((اینم بگم که من اصلا اعتماد به نفس ریاضی و فیزیک رو ندارم یعنی وقتی یه سوالو حل میکنم مدام به خودم میگم این راهی که داری میری اشتباهه واسه همین امتحانام و کم میشم یعنی بیشتر از لحاظ روحیو اعتماد به نفس مشکل دارم تا ذهنی!!!!!!!)))

ببخشید میدونم خیلی حرف زدم یه دنیا ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من این یک ماه باقی مونده رو یه کلاس فیزیک برو یا حداقل کتاب تابستان کانون رو کار کن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی و فیزیک درسایی هستن که راه مشخصی برای حل سوالاشون نیست. بهترین راه برای حل مسائل ریاضی یا علومی که از ریاضی بهره زیادی می برند مثل فیزیک راهی هست که بهش بیشتر مسلطی، نه راهی که متداول هست.
      برای انگیزه، یادت باشه هیچ درسی بی اهمیت نیست. هر درسی که ازش بدت میاد، میتونه تو ماراتن کنکور جوری دستت رو بگیره که هیچ درس دیگه ای نتونه. در مورد ریاضی فیزیک راه تستی معنایی نداره. تشریحی با تست یکی هست.
      نا امید نشو.
      راستی در مورد ریاضی:
      "در ریاضیات هر مساله با مساله ای دیگر معادل است که حل آن از مساله اولیه ساده تر است..."
      جرج پولیا

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      کاش تو این انجمن دانش پژوه ها جای اینکه بپرسن چی کار کنم چی کار کنم، دست به کار می شدن و برای دست به قلم شدن منتظر جواب کسی نبودن، امیدوارم سوال بعدیی که می بینم جای اینکه چی بخونم این باشه که تو چی به مشکل خوردید...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اقا شایان ممنون بابت جوابتون راستش من از دیشب تصمیم گرفتم و از همون دیشبم عملیش کردم همونجوری که گفتم فقط از لحاظ روحی مشکل دارم و خوب میدونم واسه تقویت فیزیکم چه کتابایی رو باید چجوری بخونم فقط میخواستم جمله هایی بشنوم که تشویقم کنن و یا حرفای کسایی که تو شرایط خودم بودن ولی از پسش براومدن و بشنوم چون اطرافم کسی از این لحاظ بهم کمک نمیکنه از تاپیکمم معلومه نوشتم انگیزه واسه ریاضی فیزیک!!
      بازم مرسی اینجا فوق العادست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن