خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 96
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      الان مثلا خواستی منوخراب کنی درشت نوشتی ؟ پسرگلم من رو تگ کردن ونظر دادم من کانون مرکز مشاوره کنکور ندارم..چیزایی رو میگم ک تجربه خودمه...بخدا حسادت چیز بدیه این حرف تو فقط این بو رومیده....کی باتو بود؟ایشون تگ کردن نظر دادم نمیدونم چرا بهت برخورد اما سعی کن بزرگ شی...من هرچی میگم هدفم خیرخواهیه..ایشالا موفق باشی سرت ب زندگی خودت باشه...ی مربی خوب صرفا فوتبالیست خوبی نبوده مورینیو و.....همین قدر از دستم برمیاد مطمئنن بعد کنکورم هرنتیجه بگیرم باز کمک میکنم باز تلاش میکنم....زشته بخدا هدف من کمک کردن ب دیگران بوده تواین مدت هرگز کسی این حرفو نزده بود خیلیام تشکر کردن این یعنی شما مشکل داری برحال نمونه بارز ادم خودمحور هستی....ایشالا همه انجمنیا موفق باشن..دراخر بارها پستامو بخونی اغلب رو ارجاع دادم ب رتبه برترا....اونم رتبه برترایی ک از سطح پایین اومدن شدن برتر ن کسایی ک ازاول خوب بودن اینا هرگز درد دانش اموز سطح صفر وپایین نمیفهمن...
      من حتی شمارو نمیشناسم واسه همین رتبه و دانشگاهتون رو پرسیدم , من به شما حسادت میکنم ؟ رتبه ای که شما شب ها تو خواب هم نمیتونید ببینید و اگه 20 سال دیگه هم کنکور بدید بهش نمیرسید رو من سال 83 تو کنکور بدست آوردم , به چه چیزیت دقیقا باید حسادت کنم ؟ به شکست های متوالیت در کنکور که باعث شده خودت به خودت لقب سردار آزمون رو بدی ؟؟ یا شاید فکر میکنی دوهزارتا پستی که تو انجمن گذاشتی میتونه حسادت برانگیز باشه ؟؟

نه دوست عزیز , توهم توطئه نداشته باش , تو هر تاپیکی رفتم دیدم شما دارید مشاوره میدید به دیگران واسه همین برام سوال ایجاد شد که با کدوم سوابق درخشان این کار رو میکنید , شما با راهنمایی های من درآوردیت گمراه میکنی داوطلب رو , تگ شدنتون هم صلاحیت مشاوره دادن رو براتون ایجاد نمیکنه چون هیچ موفقیت درسی نداشتید تا به حال که بخوایین تجربیاتتون رو واسه دیگران نسخه کنید , این که دیگران هم عقلشون رو بدن دست کسی که خودش هنوز به هیچ موفقیتی نرسیده هم مایه تاسف هستش ...

درست گفتید , یه مربی خوب ممکنه یه فوتبالیست خوب نبوده باشه اما قطعا یه مربی خوب با یه رزومه و سابقه درخشان و قابل توجه تونسته به درجه خوب بودن برسه نه با شکست های متوالی و فرستادن تیم ها به دسته های پایین تر , اون مورینیو هم صفر کیلومتر به این جایگاه نرسید , اول تو بارسا مترجم بود بعد انواع و اقسام موفقیت ها رو در پورتو چلسی اینتر بدست آورد و با یه رزومه و سابقه درخشان شد مربی رئال و منچستر , منچستر یه شخص معمولی و بدون موفقیت بنام دیوید مویس رو کرد مربیش که این اشتباه داشت منجر به نابودی اعتبار و هویت منچستر میشد واسه همین این اشتباه رو جبران کردند و یه شخص موفق مثل مورینیو رو کردن مربیشون ...

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      ملت ما ملتی هستن که فکر میکنن فقط اون که موفق شده چیزی بارشه بقیه تعطیلن
      به خدا اون که شکست خورده بهتر ادمو راهنمایی میکنه....این تجربه خودم بوده ....چون راحت میتونه بهت بگه که مسیر شکست کدومه
      رتبه برترا هم چیزایی واسه گفتن دارن ولی یا خودشونو میگیرن یا جواب سر بالا بهت میدن تجربه شخصی
      یکی بهم حرف قشنگی زد:
      گفت ایرانی ها فقط واسه حرف 2 قشر اهمیت میزارن
      یکی پزشکا یکی وکیلا
      چون برای حرفاشون پول دادن.....
      حرفات یکی یکیشون درست بودن..پاچه خواری هم نمیکنم اهلشم نیستم نمیشناسمتم ولی حرفت حقه
      تجربه شخص شکست خورده ای که شکستش رو جبران کرده و به موفقیت رسیده فوق العاده گرانبهاست اما تجربه شخصی که کماکان در حال شکست خوردن هست از نظر من ارزشی نداره ...

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      توهمین انجمن شما مصاحبه امید محمدی رو بخون خودش نوشته با حل 1500 تا1800تست فیزیک رو زده 50منم دقیقا تجربه این دوستان رو وتجربه بد یاخوب خودمو بهشون گفتم.......رو تک تک حرفامم ایمان دارم...موفق باشی
      همین این الان یه مشاوره سوپر اشتباه هست , شما از کجا میدونی طرف راست گفته ؟ اصن گیریم راست گفته باشه , شاید طرف نابغه هست , شاید پایه فیزیکش خیلی قویه ... اما این یه استثنا هست و وقتی شما اینجوری بگی ممکنه چند نفر با خودشون بگن واسه فیزیک نهایت 1500تست کافیه و همین تعداد کم تست باعث بشه فیزیکشون رو پایین بزنن

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرجور فک میکنم نخوندن ادبیات اونم قرابت ارایه زبان فارسی از تابستون خودکشیه....ادبیات اسون نگیر...درسی ک ضریب 4داره خیلی خیلی باید حواست بهش باشه ...درکل موفق باشی....
      نقل قول نوشته اصلی توسط goli76 نمایش پست ها
      عه چه خوب شما جواب دادی آخه متوجه شده بودم یکی به اسم حامد یگانه باتجربه تره منتظر جوابت بودم.
      خب عربی رو که میگی مهمه تو تابستون کامل جمعش میکنم ولی ادبیات رو دیگه وقت نمی کنم آخه تخصصی هام باید به یه ثباتی برسونم. ادبیات رو از اول مهر شروع میکنم چطوره؟؟؟
      بعد اینکه من از عمومی ها فقط عربی رو تموم میکنم و لغات زبان رومیخونم کم نیس؟ مشکلی پیش نمیاد؟
      آخه وقت نمیشه واقعا که تو تابستون همه رو بخونم.
      بعد راستی نظرت راجع به فصول ریاضی که نوشتم چیه؟ بنظرت خوبه یا بنشینم تابستون فصول آسون رو بخونم جمع کنم؟؟؟
      خخخ چقد سوال پرسیدم من :d
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رضا جون مرسی بابت حرفات...نمیدونم چرا بعضیا شعور ندارن تایپک ی نفرو ب حاشیه نبرن ای خدا...ب سن نیست ک ب رشد عقلیه وگرنه پیرمردا همه دانشمند بودن
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      ملت ما ملتی هستن که فکر میکنن فقط اون که موفق شده چیزی بارشه بقیه تعطیلن
      به خدا اون که شکست خورده بهتر ادمو راهنمایی میکنه....این تجربه خودم بوده ....چون راحت میتونه بهت بگه که مسیر شکست کدومه
      رتبه برترا هم چیزایی واسه گفتن دارن ولی یا خودشونو میگیرن یا جواب سر بالا بهت میدن تجربه شخصی
      یکی بهم حرف قشنگی زد:
      گفت ایرانی ها فقط واسه حرف 2 قشر اهمیت میزارن
      یکی پزشکا یکی وکیلا
      چون برای حرفاشون پول دادن.....
      حرفات یکی یکیشون درست بودن..پاچه خواری هم نمیکنم اهلشم نیستم نمیشناسمتم ولی حرفت حقه
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      photo_2016-07-28_13-27-08.jpg
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      باشه دروغ گفته اقا برو دنبال بازیت تواین سن زشته بامنه 20ساله حرف بزنیشما رتبه برتر بودی چرا حرص میخوری بفرما تکرارش کن دیگه...ادمایی ک از درون خالین سروصداشون بیشتره....دیگه جوابتو نمیدم واقعا کسر شعن منه اما اینو بدون اون چیزی ک توبادرس خوندن دنبالشی واسه من تکراریه زیاد...دیگه نگم برات...دیگه جواب نمیدم...امید محمدیم دروغ گو بقیه کودن هستن شما نابغه باید 200هزارتا تست بزنن.....بخون بیکار نمونی 4روز دیگه دوباره ازنو شروع نکنی....حیف وقتته..یاعلی...من افتخار میکنم 2بار شکست خوردم 97سومیشه و البته هنوز رتبه هانیومده انقد شهامت دارم ب چیزی ک هستم اغرق کنم شما هم دوسداشتی بگی بیان ازت مشاوره بگیرن چون سال 83 رتبه برتر شدی چرا ب دیگران چنگ میزنی....بسوزه پدر کمبودا.....ی خانومی هست توانجمن سال96 دندون زنجان اورد اسمش نمیگم منطقه سه بود باهم میخوندیم با تجربه من اما ایشون عملگرا تر بودن الان دکتر شدن...درضمن من از بچگی هدفم این رشته بوده سال 83 18سالت بوده کنکور دادی الان سال 97 هستش...از خودم راضیم ک بچه بودم میدوسنتم هدفم چیه ن توسن 31 32سالگی....البته بد نیستا اما برحال هرکسی تو ی سنی ب تکامل عقلی میرسه.....هرگز جوابتو نمیدم...یاعلی

رضا جون مرسی بابت حرفات...نمیدونم چرا بعضیا شعور ندارن تایپک ی نفرو ب حاشیه نبرن ای خدا...ب سن نیست ک ب رشد عقلیه وگرنه پیرمردا همه دانشمند بودن
      اول از همه کسر شان درسته نه کسر شعن ( همین میتونه یه تست املای کنکور باشه و تو با اشتباه زدنش بازم پشت کنکور بمونی )

خیلی خوبه که افتخار میکنی به دوبار شکست خوردنت و احتمالا ده سال دیگه افتخار میکنی به 12 بار شکست خوردنت
      اما من اگه تو این سن تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم واسه اینه که برای من با این جایگاه علمیم خیلی زور داره که کنار امثال تو باشم که یا مدرک خریدن یا نهایت پیام نور و دانشگاه آزاد واحد زیر پونز تونستن بعد از 50 بار کنکور دادن قبول بشن

در ضمن یه بار رتبه برتر شدم و بازم میشم چون ایمان دارم به هوش و قدرتم نه مثل تو که چندین بار تاحالا کنکور دادی و حتی دانشگاه آزاد هم نتونستی بیاری و 10 سال دیگه هم کنکور بدی بازم هیچی نمیشی و بر اساس پیام خصوصی بعضی دوستان از قدیم اینجا بودی و تبلیغ موسسات خصوصی میکردی و میگفتی من با فیزیک فلانی دارم انقدر میزنم اما هرسال دست از پا درازتر از جلسه کنکور برمیگشتی

در حماقت تو همین بس که فکر میکنی من دنبال اینم که به دیگران مشاوره بدم یا اونا بیان سوالاشونو از من بپرسن اگه روزی حتی یه پست در زمینه مشاوره دادن از من دیدی برو تو دفترچه خاطرات دهمین سال کنکورت ثبتش کن

توکه مالِ این حرف ها نیستی که امسال قبول بشی برا همین اگه تصمیم گرفتی واسه چهارمین بار تلاش کنی به آرزوهای بچگیت برسی 22 تیر که اولین آزمون قلمچی هست کارنامه هامون رو میزاریم که بفهمی جایگاهت کجاست و باکی داری کل کل میکنی بلکه انگیزه ای بشه برات که دیگه خودت خودت رو مسخره نکنی و به خودت نگی سردار آزمون و بشینی مثل آدم درس بخونی بلکه تو زندگیت به یه موفقیتی برسی و مایه سرافکندگی اطرافیانت نباشی با 200 بار کنکور دادن و هرسال با حسرت شاهد قبول شدن اون دختره تو زنجان یا این پسره تو تهران نباشی و خودت بالاخره پاهات به دانشگاه باز بشه بعد از سالها حسرت خوردن
      ویرایش توسط Doctor.Mohandes : 27 خرداد 1397 در ساعت 00:57

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor.Mohandes نمایش پست ها
      اول از همه کسر شان درسته نه کسر شعن ( همین میتونه یه تست املای کنکور باشه و تو با اشتباه زدنش بازم پشت کنکور بمونی )

خیلی خوبه که افتخار میکنی به دوبار شکست خوردنت و احتمالا ده سال دیگه افتخار میکنی به 12 بار شکست خوردنت
      اما من اگه تو این سن تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم واسه اینه که برای من با این جایگاه علمیم خیلی زور داره که کنار امثال تو باشم که یا مدرک خریدن یا نهایت پیام نور و دانشگاه آزاد واحد زیر پونز تونستن بعد از 50 بار کنکور دادن قبول بشن

در ضمن یه بار رتبه برتر شدم و بازم میشم چون ایمان دارم به هوش و قدرتم نه مثل تو که چندین بار تاحالا کنکور دادی و حتی دانشگاه آزاد هم نتونستی بیاری و 10 سال دیگه هم کنکور بدی بازم هیچی نمیشی و بر اساس پیام خصوصی بعضی دوستان از قدیم اینجا بودی و تبلیغ موسسات خصوصی میکردی و میگفتی من با فیزیک فلانی دارم انقدر میزنم اما هرسال دست از پا درازتر از جلسه کنکور برمیگشتی

در حماقت تو همین بس که فکر میکنی من دنبال اینم که به دیگران مشاوره بدم یا اونا بیان سوالاشونو از من بپرسن اگه روزی حتی یه پست در زمینه مشاوره دادن از من دیدی برو تو دفترچه خاطرات دهمین سال کنکورت ثبتش کن

توکه مالِ این حرف ها نیستی که امسال قبول بشی برا همین اگه تصمیم گرفتی واسه چهارمین بار تلاش کنی به آرزوهای بچگیت برسی 22 تیر که اولین آزمون قلمچی هست کارنامه هامون رو میزاریم که بفهمی جایگاهت کجاست و باکی داری کل کل میکنی بلکه انگیزه ای بشه برات که دیگه خودت خودت رو مسخره نکنی و به خودت نگی سردار آزمون و بشینی مثل آدم درس بخونی بلکه تو زندگیت به یه موفقیتی برسی و مایه سرافکندگی اطرافیانت نباشی با 200 بار کنکور دادن و هرسال با حسرت شاهد قبول شدن اون دختره تو زنجان یا این پسره تو تهران نباشی و خودت بالاخره پاهات به دانشگاه باز بشه بعد از سالها حسرت خوردن
      شما که ادعای رتبه برتر بودن دارید بهتره رسالت مشاوره و کمک به دیگران رو بجا بیاری نه اینکه بخودت ببالی واسه سکوت! با توجه به حرفاتون و بی احترامی و تفکر بسیار سطح پایینتون در مورد اقای یگانه ، تنها برداشتمون از شما حسادته! متاسفانه تفکرات بی جای شما در مورد امر مشاوره و رجوع تنها به افرادی که راه موفقیت رو طی کردن اشتباه بوده چنانچه هر فرد موفق و رتبه برتر تنها راهی رو رفته که مختص خودش بوده! ولی فرق اقای یگانه اینجاست که ایشون با اگاهی کامل از تمام شرایط و ضوابط و تسلط کامل بر منابع و نکلت مشاوره ای مختص هر فرد مشاوره میدن و به این میگن مشاوره منحصر بفرد و به جا! نه تک بعدی و شخصی! چرا که هر ساله افراد زیادی با گرفتن مشاوره از افراد رتبه برتر و دانشجوهای رشته های تاپ نه تنها راه درستی رو در پیش نمیگیرن بلکه با مشاوره غلط و تنها بر اساس تجربیات شخص برتر ، یک کنکوری رو به بیراهه میکشن و از تلاش عادی خود بازمیدارند ... همه میتونن رتبه برتر بشن ولی هرکسی مرد عمل نیست ...و قرار نیست کسی که مرد عمل نباشه ... تجربیاتشم به دور از واقعیت و بیهوده باشه .. چرا که اتفاقا این افراد نظیر حامد یگانه عزیز میتونن بهترین مشاور و راهنما **** چون بارها شکست خوردن و راه های موفقیت زیادی رو طی کردن برخلاف رتبه های برتر که تنها یک راه رو پیش گرفتن! حرفی نمیمونه ..جز اینکه با عقل دیگران رو قضاوت کنید!

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor.Mohandes نمایش پست ها

شما که ادعای رتبه برتر بودن دارید بهتره رسالت مشاوره و کمک به دیگران رو بجا بیاری نه اینکه بخودت ببالی واسه سکوت! با توجه به حرفاتون و بی احترامی و تفکر بسیار سطح پایینتون در مورد اقای یگانه ، تنها برداشتمون از شما حسادته! متاسفانه تفکرات بی جای شما در مورد امر مشاوره و رجوع تنها به افرادی که راه موفقیت رو طی کردن اشتباه بوده چنانچه هر فرد موفق و رتبه برتر تنها راهی رو رفته که مختص خودش بوده! ولی فرق اقای یگانه اینجاست که ایشون با اگاهی کامل از تمام شرایط و ضوابط و تسلط کامل بر منابع و نکلت مشاوره ای مختص هر فرد مشاوره میدن و به این میگن مشاوره منحصر بفرد و به جا! نه تک بعدی و شخصی! چرا که هر ساله افراد زیادی با گرفتن مشاوره از افراد رتبه برتر و دانشجوهای رشته های تاپ نه تنها راه درستی رو در پیش نمیگیرن بلکه با مشاوره غلط و تنها بر اساس تجربیات شخص برتر ، یک کنکوری رو به بیراهه میکشن و از تلاش عادی خود بازمیدارند ... همه میتونن رتبه برتر بشن ولی هرکسی مرد عمل نیست ...و قرار نیست کسی که مرد عمل نباشه ... تجربیاتشم به دور از واقعیت و بیهوده باشه .. چرا که اتفاقا این افراد نظیر حامد یگانه عزیز میتونن بهترین مشاور و راهنما **** چون بارها شکست خوردن و راه های موفقیت زیادی رو طی کردن برخلاف رتبه های برتر که تنها یک راه رو پیش گرفتن! حرفی نمیمونه ..جز اینکه با عقل دیگران رو قضاوت کنید!

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط goli76 نمایش پست ها
      سلام.پست من حدودا طولانیه. با حوصله ها و باتجربه های عزیز پاسخ بدن ممنونم ازتون. من دانش آموز نظام قدیم و متولد 76 ام. بعلت یسری مشکلات عقب افتادم وهنوز دیپلمم رو نگرفتم.شهریور 3تا از دروس نهایی سوم رو پاس میکنم ایشالله و دی هم پیش رو پاس میکنم همزمان با کنکوری خوندنم.وضعیت درسی من صفر مطلق هس مثل کسیکه تاحالا مدرسه نرفته ولی میخام تلاشمو کنم خودمو بکشم بالا.برای تابستون میخام این دروس رو بخونم نظرتون چیه :
      زیست : دوم و سوم (بجز ژنتیک ) + 3 فصل آخر پیش
      شیمی : دوم و سوم
      فیزیک : گرما قانون گازها انبساط + پیش 2
      ریاضی : معادله و نامعادله -قدر مطلق -مثلثات -تابع -لگاریتم -حد و پیوستگی - احتمال و ماتریس
      عربی: کامل
      زبان : کل لغات دبیرستان
      فیزیک و ریاضی رو با دی وی دی پیش میرم و تست میزنم از کتاب چون من صفرم باید آموزش ببینم.
      و از اول مهر میرم آزمون میدم و بیشتر رو پیش تمرکز میکنم چون باید بزرگسالان برم واسش البته غیر حضوری. بنظرتون با این پایه درسی که دارم که صفره و با این اوضاع که پیش رو باید بزرگسالان برم و غیر حضوری پاس کنم دی ماه، این برنامه برام کافیه؟
      اصلا امیدی به من هست با این اوضاع درسیم؟
      لازمه که بگم من ساده ترین چیزا رو هم بلد نیستم واسه همین مثلا زبان رو اول باید یه دور کل لغات رو بخونم بعد از مهر شروع کنم همراه با قواعد.
      نظرتون چیه؟
      بله شک نکنید میتونید حتی به رتبه های زیر هزار فکر کنید
      اما لازم نیست در تایستان حجم زیادی رو ببندید
      توصیه من به شما تسلط کامل به بخش جانوری و بدن انسان و ۳فصل اخره پیشه!

شیمی دوم بطور کامل!

مباحث ریاضی و فیزیک منتخبتون هم کافیه .و بقیه مباحث که گفتید میتونید کامل ببندید . موفق باشید انشالله .

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.faEze_ نمایش پست ها
      در ابتدا اینکه شما کنکور چندمته ؟ با مشاوره های این قبیل مشاورهای منحصر به فردت تاحالا چندسال پشت کنکور موندی ؟

در ادامه , اینکه شما یا هرکسی چه برداشتی از من و شخصیتم دارید کوچکترین اهمیتی برای من نداره چون در حد و اندازه ای نیستید که برام مهم باشید اما یکم که بزرگتر بشید متوجه میشید که ممکنه آدم به یه شخص موفق حسادت کنه اما هیچ کس در دنیا به یه شخص شکست خورده که هیچ موفقیتی تو زندگیش نداشته حسادت نمیکنه

من به کسی مشاوره نمیدم چون راهی که من رفتم در گذشته و اکنون مختص خودم هست و بر اساس توانایی ها و هوش و پشتکارمه و ممکنه این راه واسه یه فرد عادی منجر به شکست مطلق و زده شدنش از درس بشه و اونوقت آه و نفرین و فحشش پشت من خواهد بود ...

یه مشاور خوب اول از همه باید بتونه به خودش یه مشاوره خوب بده که باعث بشه به موفقیت برسه نه اینکه مداوم شکست بخوره , ایشون میتونه بگه من این راه ها رو رفتم و سه ساله دارم شکست میخورم پس شماها این راه ها رو نرید اما این حق رو نداره که بگه شماها فلان کار رو بکنید , فلان کتاب رو بخونید , فلان قدر در روز درس بخونید , چون صلاحیتش رو نداره , زمانی این صلاحیت رو پیدا میکنه که دیگه سیاهی لشگر کنکور نباشه و به یه موفقیتی برسه و قطعا تک تک کسانی که یه سیاهی لشگر رو مشاور خودشون میکنن سال دیگه خودشون به سیاهی لشگرهای کنکور میپیوندند , میگی نه ؟ 1 ماه دیگه صبر کن تا نتایج بیاد و خودت ببینی ...

من و شما اختلاف نظر شدید داریم , از نظر شما مشاور خوب اونیه که خودش اصلا موفق نشده و بارها شکست خورده و هنوزم داره شکست میخوره و سیاهی لشگر کنکور هست , از نظر شما این دست مشاورها منحصر به فرد هستن اما از نظر من مشاور خوب کسیه که خودش موفق باشه و راه و روش خاص بودن و موفق شدن رو بلد باشه و از همه مهمتر شخصیت باهوش و برتری داشته باشه

( فراموش نکن این مشاور منحصر به فردت در گذشته به همه توصیه میکرد که از دی وی دی های موسسات کلاهبردار کنکور آسان است و ونوس و ... استفاده کنن و مدافع سرسخت مسعودی و دار دسته اش بود و همون موقع هم با همه کلنجار میرفت که بگه حرفش درسته , همین موضوع واسه من حجت رو تموم میکنه که ایشون کوچکترین صلاحیتی واسه مشاوره دادن نداره...

تازه قرار بوده کنکور 95 با دی وی دی های مسعودی واسه تک رقمی بخونه اما احتمالا با نماد علمی رتبه اش رو تو کارنامه اش زدن چون جا نمیشده )

*** درِ اون مملکتی رو که مشاور منحصر به فرد و خوبِ کنکورش , خودش 4 ساله پشت کنکور هست رو باید گل گرفت ***
      ویرایش توسط Doctor.Mohandes : 27 خرداد 1397 در ساعت 03:50

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      photo_2018-06-16_23-31-42-2-.jpg
      بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم مانده ام کشور من جزء جهان نیست چرا ...

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      شما از کجا میدونید ما لشکر شکست خوردگانیم؟ کمی صبر پیشه کنید موفقیتامونو میبینید و اونموقعست که باید بیاید و برامون دست بزنید

)من به کسی مشاوره نمیدم چون راهی که من رفتم در گذشته و اکنون مختص خودم هست و بر اساس توانایی ها و هوش و پشتکارمه و ممکنه این راه واسه یه فرد عادی منجر به شکست مطلق و زده شدنش از درس بشه و اونوقت آه و نفرین و فحشش پشت من خواهد بود ...)

آخیش خوشما امددقیقا زدید و سط خال ...چون مهر تایید زدید به حرفای من .. دمتون خعلی گررررم!

درضمن منظور شکست های متعدده که ادم رو به موفقیت میرسونه ... اگه مرد عمل باشید میفهمید مسیر موفقیت هموار نیست که اگر هموار بود همه انجامش میدادن و موفق میشدن ... دو یو اوکی؟

و در رد صحبتای قرمزتون کنکور اسان است فقط مسعودیش خوبه .. اقای یگانه هم از کل موسسه هیش وخ تعریف نکرده! بهرحال هر موسسه ای یه دبیر خوب و شاخ برا خودش داره دیگه. قرار نیست بخاطر یک مدیر بی لیاقت ، معلم خوب رو از تک و تا بندازیم

جرئت دارید حرفای منو نقص کنید من دیگه حوصله جواب ندارم خوابم میاد هر کس به میزان عقل خود تفکر کند ! در پناه حق . گود بای

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      شما از کجا میدونید ما لشکر شکست خوردگانیم؟ کمی صبر پیشه کنید موفقیتامونو میبینید و اونموقعست که باید بیاید و برامون دست بزنید

(من به کسی مشاوره نمیدم چون راهی که من رفتم در گذشته و اکنون مختص خودم هست و بر اساس توانایی ها و هوش و پشتکارمه و ممکنه این راه واسه یه فرد عادی منجر به شکست مطلق و زده شدنش از درس بشه و اونوقت آه و نفرین و فحشش پشت من خواهد بود ...)

آخیش خوشمان امممممددقیقا زدید و سط خال ...چون مهر تایید زدید به حرفای من .. دمتون خعلی گررررم!

درضمن منظور من از شکست، شکست های متعدده که در طول مسیر که ادم رو به موفقیت میرسونه ... اگه مرد عمل باشید میفهمید مسیر موفقیت هموار نیست که اگر هموار بود همه انجامش میدادن و موفق میشدن ... دو یو اوکی؟

و در رد صحبتای قرمزتون کنکور اسان است فقط مسعودیش خوبه .. اقای یگانه هم از کل موسسه هیش وخ تعریف نکرده! بهرحال هر موسسه ای یه دبیر خوب و شاخ برا خودش داره دیگه. قرار نیست بخاطر یک مدیر بی لیاقت ، معلم خوب رو از تک و تا بندازیم

جرئت دارید حرفای منو نقص کنید من دیگه حوصله جواب ندارم خوابم میاد هر کس به میزان عقل خود تفکر کند ! در پناه حق . گود بای
      ویرایش توسط Fawzi : 27 خرداد 1397 در ساعت 04:57

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.faEze_ نمایش پست ها

(من به کسی مشاوره نمیدم چون راهی که من رفتم در گذشته و اکنون مختص خودم هست و بر اساس توانایی ها و هوش و پشتکارمه و ممکنه این راه واسه یه فرد عادی منجر به شکست مطلق و زده شدنش از درس بشه و اونوقت آه و نفرین و فحشش پشت من خواهد بود ...)

آخیش خوشمان امممممددقیقا زدید و سط خال ...چون مهر تایید زدید به حرفای من .. دمتون خعلی گررررم!

درضمن منظور من از شکست، شکست های متعدده که در طول مسیر که ادم رو به موفقیت میرسونه ... اگه مرد عمل باشید میفهمید مسیر موفقیت هموار نیست که اگر هموار بود همه انجامش میدادن و موفق میشدن ... دو یو اوکی؟

جرئت دارید حرفای منو نقص کنید من دیگه حوصله جواب ندارم خوابم میاد������ هر کس به میزان عقل خود تفکر کند ! در پناه حق . گود بای
      به سبک بچه های مهدکودک پست نذار تو انجمن ...

جواب سوال من رو ندادید , پرسیدم کنکور چندمته و چند سال هست که با این دست مشاوره ها پشت کنکوری ؟؟ ( من که احتمال میدم از سال عضویتت تو انجمن پشت کنکوری هستی )

#من فائزه هستم
      #در این مدت ۴ماهه به رتبه زیر ۱۰۰۰ میرسم !
      #قول قول قول
      #کنکور ۹۷
      #تلاش میکنم فقط برای یونی تهران
      خداییش چند سالِ داری با جوگیری و توهم و خواب و خیال جلو میری ولی پشت کنکور میمونی ؟

تو در رد صحبت های قرمز من چیزی نگفتی در تاییدشون حرف زدی , آقای یگانه گفتن مسعودی فقط خوبه و با دی وی دی هاش میخوان تک رقمی بشن , 3 سال ازین حرفشون گذشته اما هنوز دارن کنکور میدن

یه عبارت "مرد عمل" رو یاد گرفتی چپ و راست ازش استفاده میکنی , چند سال دیگه قراره کنکور بدید تا بفهمید نه شما مرد عمل هستید نه ایشون ؟ چند سال دیگه باید شکست بخورید و پشت کنکور بمونید ؟ چند سال دیگه باید واسه دل خوش کردن خودتون یه سری جملات تکراری رو بنویسید ؟ چند سال دیگه باید شاهد موفقیت اطرافیانتون باشید در حالی که خودتون هیچ موفقیتی بدست نمیارید ؟ چند سال دیگه باید بگذره تا بفهمید حتی تو خواب هم نمیتونید با تجربیات شکست خورده و روش اشتباه و مشاوره غلط به موفقیت برسید ؟

*** یکی از دلایلی که بهمون میگن جهان سومی اینه که تو این مملکت هیچ چی و هیچ کس سر جای خودش نیست ...
      یک شکست خورده ی مطلقِ کنکور که حتی پاش به دانشگاه باز نشده تا به حال , میشه مشاور کنکور و میاد با روشهای من در آوردی دیگران رو وارد یه سیکل معیوب میکنه و یه مشت دزد و کلاهبردار رو تبلیغ میکنه که بابتش چند بار از انجمن اخراج میشه ...
      اگه مملکت درست و درمونی داشتیم بابت تبلیغ موسسات کلاهبردار و دبیران شیاد و بابت گول زدن و انحراف فکر داوطلبان و بابت فعالیت در حیطه کاری که هیچ تخصص و تبحری توش نداره چوب تو آستین این مشاور منحصر به فردت میکردن ***

لایف استایل آقای یگانه مثل این هست که یه نفر بیاد سمینار برگزار کنه با این عنوان : " چگونه ثروتمند شویم"
      اما خودش به نون شبش محتاج باشه
      ویرایش توسط Doctor.Mohandes : 27 خرداد 1397 در ساعت 12:25

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)