خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: سر جلسه

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

سر جلسه

سلام دوستان من زمانی که کسی کنارم نباشه ازمون های جامع رو خوب میزنم اما زمانی که تو یه کلاس هستم مثل ازمون های قلم چی خراب میکنم درحالی که استرس ندارم شرایط مختلف رو برا خودم شبیه سازی میکنم تو رو خدا بگید چه کنم؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      طرز فکرتو عوض کن و سعی کن طبیعی فکر کنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تسلط نداری شرایط ازمون 100 درصد متفاوته با تو خونه ازمون دادن تسلطت رو ببر بالا خیلی تکرار و تمرین کن تو این زمان باقی مونده به قول کامنت قبلی طرز فکرت رو عوض کن و به خودت بگو که میتونی!
      موفق باشید یا علی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها
      تسلط نداری شرایط ازمون 100 درصد متفاوته با تو خونه ازمون دادن تسلطت رو ببر بالا خیلی تکرار و تمرین کن تو این زمان باقی مونده به قول کامنت قبلی طرز فکرت رو عوض کن و به خودت بگو که میتونی!
      موفق باشید یا علی
      چطور اینکارو بکنم من سه ساله دارم قلم چی ازمون میدم هنوز با وجود افراد در اطرافم مشکل دارم فک نکنم بشه فقط با ازمون دادن در کنار بقیه حل بشه
      میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی1 نمایش پست ها
      چطور اینکارو بکنم من سه ساله دارم قلم چی ازمون میدم هنوز با وجود افراد در اطرافم مشکل دارم فک نکنم بشه فقط با ازمون دادن در کنار بقیه حل بشه
      میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
      میتونین از الان تمرین کنید بریید جاهای شلوغ درس بخونید اهنگ بذارید و بخونید و تمام اون چیزی رو که فهمیدین بنویسین رو برگه و همینطور پیش برید به مرور تمرکز بالا میره....ولی اصلا با درس های مهم این تمرین رو نکنید...مثلا من خودم تو شرایط محیطی سختی درس خوندم کنارمون یه ساختمونه از اول مهر پارسال داره میسازه تا الان من اونقدر به صداش عادت کردم که سر جلسه قلم چی همچنین موقعیتی که بود فقط من بودم که صدام در نیومد در صورتی که صدا بچه ها دراومد و شاکی شدن
      رتبه یک پارسال گفته بود من آزمون های زرد رو تو شرایط متفاوت آزمون میدادم مثلا میرفتم جلو کولر یا کولر و خاموش میکردم یا میرفتم جاهای شلوغ بیچاره کنکورش هم زیر بلند گو رو به رو کولر بود
      ولی خب عادت کرد که وفق بده خودش رو با شرایط جدید شماهم همین کارو کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن