خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

مشاوره حضوری تهران

دیگه کم کم داریم نزدیک میشیم به کنکور و امتحانایه ما نظام جدیدا هم که به اتمام رسید چند وقت قصد استراحت دارم و قوی میخپام شروع کنم باسه کنکور98 و تصمیمم درخصوص مشاور جدی هست چون در اطرافیانم به شدت تاثیرشو دیدم از دوستان خوبمون تو انجمن خواهش میکنم هرچی تجربه در این خصوص دارید بیان کنید اگه مشاوری میشناسید به ما هم معرفی کنید حتی اگه با مشاوری نتیجه بدی گرفتید یا اگه از نزدیکانتون کسی نتیجه گرفته و اطلاعی داره به شدت دنبال مشاور حضور میگردم نه فقط من مطمعنن خیلیا هستن که دنباله مشاورن .دیگه کنکور 97هم کم کم داره تموم میشه و این روزا قطعا اطلاعاتی که شما کنکوریا دارید حاصل یکسال تلاشتونه و کشکی از رو سایت و شنیده ها نیست لطف کنیم به ماهم اطلاع بدید درضمن مشاوره تلفنی چیزا های خوبی نشیندم اگه میشه بیشتر مشاور حضوری اونم در تهران معرفی کنید مشکل مالی هم ندارم فقط تواناییش و برنامه ریزی و ...مهمه.
      خیلی ممنون
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا کسی نظری نداره؟

تو یه لکه نور نشونم بده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تغییرات کنکور 98 در مقابل 97 در چه حده ؟
      فقط دنبال یه مشاور برای برنامه‌ریزی هستین ؟
      (صرفا دارم یه سری سوالات برای اطلاع خودم میگیرم، چون کنکور 95و96و97 مشاور بودم میخوام ببینم سطحش چقدر عوض شده)

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      دیگه کم کم داریم نزدیک میشیم به کنکور و امتحانایه ما نظام جدیدا هم که به اتمام رسید چند وقت قصد استراحت دارم و قوی میخپام شروع کنم باسه کنکور98 و تصمیمم درخصوص مشاور جدی هست چون در اطرافیانم به شدت تاثیرشو دیدم از دوستان خوبمون تو انجمن خواهش میکنم هرچی تجربه در این خصوص دارید بیان کنید اگه مشاوری میشناسید به ما هم معرفی کنید حتی اگه با مشاوری نتیجه بدی گرفتید یا اگه از نزدیکانتون کسی نتیجه گرفته و اطلاعی داره به شدت دنبال مشاور حضور میگردم نه فقط من مطمعنن خیلیا هستن که دنباله مشاورن .دیگه کنکور 97هم کم کم داره تموم میشه و این روزا قطعا اطلاعاتی که شما کنکوریا دارید حاصل یکسال تلاشتونه و کشکی از رو سایت و شنیده ها نیست لطف کنیم به ماهم اطلاع بدید درضمن مشاوره تلفنی چیزا های خوبی نشیندم اگه میشه بیشتر مشاور حضوری اونم در تهران معرفی کنید مشکل مالی هم ندارم فقط تواناییش و برنامه ریزی و ...مهمه.
      خیلی ممنون
      هدفت از رفتن به مشاور چیه؟ نمیدونی چجوری درس بخونی؟ یازمان مطالعت کمه؟ یا زیاده نتیجه نمیگیری؟ یا میخوای برنامه بگیری؟ یا ...

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون
      سلام و احترام
      من خیلی دقیق پست شما رو خوندم. شما آدم کمالگرایی هستی و با شناختی که من تا اینجای عمرم داشتم اگر در مسیر درست پیش بری حتما موفق خواهی شد و اصلا شک نکن.

اگر به پست های قبلی من مراجعه کنید می بینید که همیشه مخالف مشاور و همایش و ..... بودم چون خیلی وقت ها نتیجه ش رو دیدم که فقط طرف یه پولی به جیب زده و سو استفاده کرده. اونم با مبالغ نجومی.

در تمام این افراد من فقط یک نفر رو دیدم که به شدت پیگیر بوده وقت گذاشته برنامه ریزی داده و کارش واقعا خوب بوده و در یک کلام حداقل آدم بوده. تعداد کمی هر سال می گیره و از زمان تابستون حدودا 10 یا 14 تیر تا پایان کنکور و انتخاب رشته برای بچه هاش وقت گذاشته. و من دیدم از دوستانم رو که برای انتخاب رشته شون 3 روز کامل وقت گذاشته. آدم واقعا حرفه ای هست.

شما بیا خصوصی من بهت شماره تماس بدم و تلگرام با ایشون صحبت کن ببین چی میگه. اصلا پولکی نیست و از این بابت خیالت راحت باشه که باهاش کنار میای. فقط سوالاتش رو دقیق جواب بده و منظم باش. حتما حتما بهت توصیه می کنم امتحان کنی. بیا به من پیغام خصوصی بده تا معرفی ت کنم بهش. تهران هم هست و حضوری و پیگیری و وجدان کاری ش عالیه. یه خوبی ش هم اینه که همیشه در دسترس هست.
      ویرایش توسط پرستو مهرمنش : 24 خرداد 1397 در ساعت 01:53

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid75 نمایش پست ها
      تغییرات کنکور 98 در مقابل 97 در چه حده ؟
      فقط دنبال یه مشاور برای برنامه‌ریزی هستین ؟
      (صرفا دارم یه سری سوالات برای اطلاع خودم میگیرم، چون کنکور 95و96و97 مشاور بودم میخوام ببینم سطحش چقدر عوض شده)
      ببین تغییرات داره کتابامون ولی نه دراون حد کنکور مثل همون قدیمه حتی تو بعضی درسا مثل ریاضی فیزیک ادبیات هیچ تغییری نکرده همه محتوا همونه فقط طرز بیانش فرق کرده

تو یه لکه نور نشونم بده

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia Afzali نمایش پست ها
      هدفت از رفتن به مشاور چیه؟ نمیدونی چجوری درس بخونی؟ یازمان مطالعت کمه؟ یا زیاده نتیجه نمیگیری؟ یا میخوای برنامه بگیری؟ یا ...
      برنامه ریزی باسم خیلی مهمه و این یکسال انقدر باسم ارزشمند هست که قصد ندارم ازمون خطا داشته باشم پارسال هم با وجود مطالعه نسبتا خوب نتیجه مطلوبی نگرفتم متاسفانه

تو یه لکه نور نشونم بده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خودم یه تحقیقاتی کردم چند نفری پیدا کردم منتها هنوز دو دل هستم !میخواستم ازتون مشورت بگیرم در این خصوص اول که چند نفریو پیدا کردم تو همین انجمن که جز رتبه های برتر هستن حتی تک رقمی که تو کار مشاوره کنکور زدن و بنظرم این دوستان دلسوز تر از مشاورایه مشهورن چند نفری هم از نت سرچ کردم یکی اقای همت یار که تو یکسری سایتا تعریفشو شنیدم ولی شناختی ندارم ازشون یکی هم اقای درویش که ظاهرا روانشناس و خیلی تو این کارا وارده ولی من بازم شناختی ندارم درباره ایشون������خوب حالا نظر شما چیه کسی شناختی داره درمورد اینا؟

تو یه لکه نور نشونم بده
      ویرایش توسط Pa__r__sa : 02 تیر 1397 در ساعت 17:24

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من خودم یه تحقیقاتی کردم چند نفری پیدا کردم منتها هنوز دو دل هستم !میخواستم ازتون مشورت بگیرم در این خصوص اول که چند نفریو پیدا کردم تو همین انجمن که جز رتبه های برتر هستن حتی تک رقمی که تو کار مشاوره کنکور زدن و بنظرم این دوستان دلسوز تر از مشاورایه مشهورن چند نفری هم از نت سرچ کردم یکی اقای همت یار که تو یکسری سایتا تعریفشو شنیدم ولی شناختی ندارم ازشون یکی هم اقای درویش که ظاهرا روانشناس و خیلی تو این کارا وارده ولی من بازم شناختی ندارم درباره ایشون������خوب حالا نظر شما چیه کسی شناختی داره درمورد اینا؟
      به نظرم یه روز وقت بذار برو یکی یکی همشونو خودت ببین...

با تعریف های توی اینترنت و این چیزا نمیشه تصمیم نهایی گرفت... هرچند به نظرم اونایی که تعریف بیشتری ازشون شنیدی برای دیدن اولویت بده...

بعضی وقتا یارو رو میبینی. میفهمی طرف برا خودشم نتونسته یه برنامه بریزه که به کاراش برسه... اونوقت چجوری میخواد واسه تو برنامع بریزه ؟؟
      اصن یارو رو که ببینی و یه 10 دیقه باهاش حرف بزنی متوجه میشی... ببین اصن با یارو حال میکنی یا نه.
      روش کارشونم حتما بپرس...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

تو یه لکه نور نشونم بده

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      up
      پوردستمالچی
      دیبازر

اینا دوتا رو میگن بهترینهای تهران هستن
      ویرایش توسط Wild Rose : 08 تیر 1397 در ساعت 12:11

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها

سالار درشکی
      دیبازر

اینا دوتا رو میگن بهترینهای تهران هستن
      اینا سی دی فروش ونوس هستن نه مشاور اطلاع ندارید گمراه نکنید ایشون رو

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsaalizadeh نمایش پست ها
      بله دقیقا تایید میشه. دوستان لطفا کمی دقت کنید به راهنمایی دوستان.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsaalizadeh نمایش پست ها

دفتر مشاوره ای دارن دوست عزیز...
      خارج از اینکه با ونوس کار میکنن!!!
      دیبازر رو من خودم دوران کنکورم دفترش رفتم و مشاوره گرفتم!!!
      ر.ا‌.
      پور دستمالچی هم از بهتریناست... کانال تلگرامیش هم اینه: @pourdastmalchi
      دیبازر هم : @dibazaramoozesh

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن