خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهت یه پیشنهاد میکنم اگه رتبه خوبی اوردی تو کنکور و شغل خوب و درامد مناسبی نداشتی اگز از سواد و قدرت انتقال خوبی برخوردار بودی میتونی به معلمی فکر کنی البته نه از نوع رسمیش

2. Top | #17
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nik نمایش پست ها
      یعنی وضعیت شغلی مکنیک انقدر خرابه؟سال دیگه کنکور تجربی شرکت کنم؟من واقعا به رشته های مکانیک ومتال علاقه دارم ولی کم کم دارم به این نتیجه میرسم نباید به علاقه توجه میکردم!تو رشته های تجربی فقط وفقط داروسازی رو میتونم تحمل کنم و یه علاقه ای دارم بهش!دوستان واقعا نمیدونم چه تصمیمی بگیرم؟؟؟

به علاقتون توجه کنید و حرفای دیگران رو بی خیال شید . تو هر کاری زرنگ باشی و تلاشگر ، راحت درامد بالایی کسب میکنید
      ولی چون دخترید بهتون مهندسی مکانیک رو پیشنهاد نمی کنم و این رشته مناسب خانوما نیست
      مهندسی مکانیک بهترین رشته س ؛ ولی مردونه س :yahoo (4):

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Araz;187764]به علاقتون توجه کنید و حرفای دیگران رو بی خیال شید . تو هر کاری زرنگ باشی و تلاشگر ، راحت درامد بالایی کسب میکنید
      ولی چون دخترید بهتون مهندسی مکانیک رو پیشنهاد نمی کنم و این رشته مناسب خانوما نیست
      مهندسی مکانیک بهترین رشته س ؛ ولی مردونه س :yahoo (4):[/
      اگه به نرم افزار های این رشته مسلط باشم چی؟ وکارهای طراحی رو یاد بگیرم؟حالا حتما که نمیخوام برم تو خط تولید که میگید مردونس:yahoo (4):

4. Top | #19

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      به علاقتون توجه کنید و حرفای دیگران رو بی خیال شید . تو هر کاری زرنگ باشی و تلاشگر ، راحت درامد بالایی کسب میکنید
      مهندسی مکانیک بهترین رشته س ؛ ولی مردونه س :yahoo (4):
      عزیزان من مکانیک فردوسی خوندم..........70 درصد بچه های هم دوره ی من بورسیه گرفتن و رفتن خارج اگه کسی کارشناسی با معدل بالا باشه و اگه ارشدم داشته باشه راحت میتونه حتی امریکا بره درس بخونه.....و حتی کار کنه الان دوستای من با همون بورسیه دارن هزینه های زندگی شونو اونور میدن
      نتیجه غیر اخلاقی
      :yahoo (4)::اگه قصد رفتن دارین-این رشته دختر پسر نداره و راحت بین 4 تا 6 ساله دیگه با یه معدل خوب می تونین اونور باشین و از شر خاور میانه راحت شین ......نخواستین برگردین زورتون که نمی کنن وایستین
      اگه قصد موندن دارین تو این مملکت شما برای فرداتم نمیتونی برنامه بریزی چه برسه به 4 سال دیگه .............پس کار مورد علاقتو دنبال کن دنبال تب جامعه نباش چون یه بار مهندسی هس یه با پزشکی
      1-در ضمن مدرک پزشکی کشور ما اصلا اونور اعتبار نداره بر خلاف مهندسی
      2-تو پزشکی باندو باند بازی زیاده.......طرف که بابا ننش جد اندر جد دکتره با عمومی هم میتونه تو یه شهر بزرگم جای خوبی کار کنه ( داماد احمدی نزاد با مدرک عمومی رئیس یکی از بیمارستانای تهران بود سنی هم نداشت!!!!!!!)حالا یه ادم معمولی قطعا دهنش باید سرویس بشه

همه مشتی ها.............دهه شصتی ها

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nik نمایش پست ها
      یعنی وضعیت شغلی مکنیک انقدر خرابه؟سال دیگه کنکور تجربی شرکت کنم؟من واقعا به رشته های مکانیک ومتال علاقه دارم ولی کم کم دارم به این نتیجه میرسم نباید به علاقه توجه میکردم!تو رشته های تجربی فقط وفقط داروسازی رو میتونم تحمل کنم و یه علاقه ای دارم بهش!دوستان واقعا نمیدونم چه تصمیمی بگیرم؟؟؟
      من یه چندتا آشنا دارم توی آشناها که مهندسی نفت خوندن، از دانشگاه آزاد، همش میگفتن بدرد نمیخوره کار نیست الان من بیکارم و ....

یکی دیگه از آشناها (دانشگاه شیراز بوده) چند وقت پیش دیدمش گفت تازه یک ساله سرکارم شرکت نفت ماهی سه تومن هم حقوقمه رسمی هم هستم

گفتم میگن کار نیست گفت دروغه کار هست ولی برا آدم باسواد، گفتم میگن فقط پارتی دارا میرن گفت یه آزمون ورودی داشته 160 هزار نفر شرکت کردن آزمون دادن 700 نفر قبول شدن واسه مصاحبه هم مصاحبه کننده ها 17 نفر بودن پارتیه چی کشکه چی

نتیجه ی اخلاقی اینکه خیلی نمیشه توجه کرد به این حرفا
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن