خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شرکت مجدد در کنکور ۹۸ تجربی در کنار دانشگاه سراسری+لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستان. هدفم از زدن این تایپیک کمک گرفتن ازتون بود چون زمان زیادی بر تصمیم ندارم. من کنکور ۹۶ انسانی دادم و دانشگاه دولتی رفتم اما خب به دلیل عدم علاقه به رشتم و از سر لجبازی (و البته یک سری مساعل اداری و دانشگاهی) ترم یک رو مشروط شدم و ترم دو هم انتخاب واحد نکردم و کلا برام غیبت خورد.حالا من خیلی وقته قصد شرکت دوباره تو کنکور ۹۸ تجربی دارم و رفتم دانشگاه و انصراف دادم بر شرکت مجدد تو کنکور اما خب مدارکم همه دست دانشگاست و گفتن مشکلی نیست. اما حالا از دانشگاه تماس گرفتن که میتونی بیای ترم تابستون برداری و عقب نیفتی و ادامش بدی.خانواده من هم اصرار دارن که اینکارو کنم. به هر حال من چه انصراف بدم چه دوباره برگردم دانشگاه قصد دارم کنکور ۹۸ رو شرکت کنم.حالا سوال من اینه که چه تفاوتی داره که دانشجو باشم و دوباره کنکور بدم یا اینکه انصراف بدم؟لطفا راهنماییم کنید که اصلا شرایطش چیه و مشکلی بر کنکور دادن ندارم؟در ضمن دیپلمم انسانیه و دختر هستم(به جهت مسائل سربازی میگم) .سپاسگزارم

2. Top | #2
      Pin
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Empty نمایش پست ها
      سلام دوستان. هدفم از زدن این تایپیک کمک گرفتن ازتون بود چون زمان زیادی بر تصمیم ندارم. من کنکور ۹۶ انسانی دادم و دانشگاه دولتی رفتم اما خب به دلیل عدم علاقه به رشتم و از سر لجبازی (و البته یک سری مساعل اداری و دانشگاهی) ترم یک رو مشروط شدم و ترم دو هم انتخاب واحد نکردم و کلا برام غیبت خورد.حالا من خیلی وقته قصد شرکت دوباره تو کنکور ۹۸ تجربی دارم و رفتم دانشگاه و انصراف دادم بر شرکت مجدد تو کنکور اما خب مدارکم همه دست دانشگاست و گفتن مشکلی نیست. اما حالا از دانشگاه تماس گرفتن که میتونی بیای ترم تابستون برداری و عقب نیفتی و ادامش بدی.خانواده من هم اصرار دارن که اینکارو کنم. به هر حال من چه انصراف بدم چه دوباره برگردم دانشگاه قصد دارم کنکور ۹۸ رو شرکت کنم.حالا سوال من اینه که چه تفاوتی داره که دانشجو باشم و دوباره کنکور بدم یا اینکه انصراف بدم؟لطفا راهنماییم کنید که اصلا شرایطش چیه و مشکلی بر کنکور دادن ندارم؟در ضمن دیپلمم انسانیه و دختر هستم(به جهت مسائل سربازی میگم) .سپاسگزارم

چون شما دانشگاه دولتی هستین تا جایی که من میدونم باید قبل از شرکت تو کنکور سراسری 98 انصراف کامل داده باشین ( تا بهمن 97 هم مهلت دارین واسه انصراف )
      ولی اگه بخوایین دانشگاه آزاد شرکت کنین مسأله ایی نداره انصراف ندین

3. Top | #3
      Pin
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه چیز دیگم اینکه حداقل باید 2ترم ادامه تحصیل بدین ( یعنی نمرات ترم 2 هم ثبت بشه ) که شما بنونین بعد از انصراف دوباره حق شرکت توی دانشگاه سراسری رو داشته باشین
      یعنی کسایی که ترم 1یا 2 از دانشگاه انصراف میدن حق شرکت دوباره تو دانشگاه روزانه ندارن
      پس شمام فعلن واسه انصراف عجله نکنین این کارو با شروع ترم پاییز شروع کنین

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pin نمایش پست ها
      یه چیز دیگم اینکه حداقل باید 2ترم ادامه تحصیل بدین ( یعنی نمرات ترم 2 هم ثبت بشه ) که شما بنونین بعد از انصراف دوباره حق شرکت توی دانشگاه سراسری رو داشته باشین
      یعنی کسایی که ترم 1یا 2 از دانشگاه انصراف میدن حق شرکت دوباره تو دانشگاه روزانه ندارن
      پس شمام فعلن واسه انصراف عجله نکنین این کارو با شروع ترم پاییز شروع کنین
      سلام.سپاسگزارم از راهنماییتون.واقعا؟پس چرا دانشگاه هیچ اطلاعاتی در این مورد نمیده و میگه مشکلی نیست؟ای بابا.خب الان میگن میتونی تابستون شش واحد برداری.(که نمیدونم این اصلا دقیقا چی محسوب میشه واقعا).یک ترم هم که پاییز. الان این دو ترم نمیشه که.... البته من ترم اول هشت واحد رو پاس کردم اما خب معدلم کمتر از ۱۲ شد.این چجور محاسبه میشه؟عذر میخوام طولانی شد.ممنون از لطفتون.این رو هم اضافه کنم که دانشگاه بهم میگه اگه میخوای کنکور ۹۸ بدی فقط کارتتو ازت میگیریم و انصرافت جوریه که مدارکت دست ما میمونه بعدش هر جا که قبول شی مدارکتو اونجا منتقل میکنیم وگرنه اگر کلا مدارکتو بگیری باید یه مقداری پول بدی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      UP

6. Top | #6
      Pin
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Empty نمایش پست ها
      سلام.سپاسگزارم از راهنماییتون.واقعا؟پس چرا دانشگاه هیچ اطلاعاتی در این مورد نمیده و میگه مشکلی نیست؟ای بابا.خب الان میگن میتونی تابستون شش واحد برداری.(که نمیدونم این اصلا دقیقا چی محسوب میشه واقعا).یک ترم هم که پاییز. الان این دو ترم نمیشه که.... البته من ترم اول هشت واحد رو پاس کردم اما خب معدلم کمتر از ۱۲ شد.این چجور محاسبه میشه؟عذر میخوام طولانی شد.ممنون از لطفتون.این رو هم اضافه کنم که دانشگاه بهم میگه اگه میخوای کنکور ۹۸ بدی فقط کارتتو ازت میگیریم و انصرافت جوریه که مدارکت دست ما میمونه بعدش هر جا که قبول شی مدارکتو اونجا منتقل میکنیم وگرنه اگر کلا مدارکتو بگیری باید یه مقداری پول بدی

سلام خواهش میکنم
      در این رابطه حتمن با مدیر گروهتون صحبت کنین حتمن اونا اطلاعاتشون بیشتره و حتمن هم یادآوری کنین که قصد دارین 98 "کنکور سراسری " شرکت کنین
      حقیقتش من دقیقن اطلاع ندارم ربطی داره به قبول شدن یا نشدن شما توی دو ترم گذشته
      ولی میدونم "حداقل دو ترم اول نباید انصراف بدین وگرنه حق شرکت مجدد توی دانشگاه سراسری رو ندارین " ولی بعد از این 2ترم مشکلی نیست ( مثلن دختر عموی من ورودی 95بود 2 ترمو کامل پاس کرد ولی ترم 3 انصراف داد و 97 باز میخواد کنکور بده و مشکلی هم نداره )
      سرسری هم اقدام به انصراف نکنین چون شما توی هر مقطع تحصیلی فقط 1بار حق انصراف دارین مثلن فقط 1 بار تو کارشناسی روزانه میتونین انصراف بدین اگه باز روزانه قبول شین و باز انصراف بدین دیگه نمیتونین روزانه کنکور بدین
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      بله درسته خب انصراف از دانشگاه جریمه نقدی داره ولی نیاز نیست مدارکتونو پس بگیرین که مجبور نشین هزینه ایی هم پرداخت کنین
      ولی تا قبل از ثبت نام اولیه کنکور باید انصراف قطعی داده باشین و گرنه حتی اگه توی رشته دلخواهتون قبول بشین حق ثبت نام ندارین!!

+
      بضاعت و اطلاعات من در همین حد بود امیدوارم مفید بوده باشه
      موفق باشین
      ویرایش توسط Pin : 22 خرداد 1397 در ساعت 23:31

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عشق به پول

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)