خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 79
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      بیخیال رفیق..! نه تنها تو این انجمن بلکه تمام جامعه اطراف ما پر از این افراد هست...اماده هستن که یکی بگه من میخوام فلان کارو کنم و مثل اوار خراب شن رو سرش...و بهش حمله کنن و بگن تو نمیتونی...جالب اینجاس خودشون فقط همو قبول دارن و اگه میخوای مورد قبول اونا باشی باید مثل خودشون باشی...هرموقع دیدی بهت میگن نمیتونی فلان کاررو انجام بدی بدون که داری راه درستی میری وگرنه اگه راهت اشتباه بود که چیزی نمیگفتن.
      تنها وظیفه تو اینه به این درک و شناخت برسی که این ادمها جایی توی زندگیت نداشته باشن
      ...خودت..ادمای مثبت زندگیت.و خدات... تلاش کن..امید داشته باش. به موفقیت برس..و از زندگی لذت ببر!
      واقعا هم باید بعد از "از زندگی لذت ببر" علامت تعجب گذاشت!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

#BullShi *
      نظر شخصیم بود

فک کنم نظر شخصی هر کی قابل احترامه!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 22 خرداد 1397 در ساعت 15:35

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrya نمایش پست ها
      نقد کردن هم نظر اون شخصه! کسی که نمیتونه نظر مخالف تحمل کنه خب پست نزاره! و درکل من حرف بدی ام ندیدم..یکی گفت که امید کاذبه. که..خب نظرش بوده..
      بله خواهرم شما درست میفرمایید..ولی اگه یک نفر با ای کیو در حد کرفس متن من و نظر ان بنده خدا را مطالعه و مقایسه مینمود دستگیرش میشد که بعضی نظرات از روی سوختن است..بالاخص که به فصل تابستان نیز نزدیک میشویم ...فرق نقد با سنگ اندازی بسیار است...این نکته 1
      نکته 2 اینه که حالا گیریم بنده خدا نقدی هم داشت...ولی اگه" تلاش" و" امید به خدا" که تمام متن من در این باره بود امید کاذب محسوب میشود..به من خبر بدهید تا من در اسرع وقت سرم را به جایی کوبیده و این دنیا را وداع گویم...
      نکته سوم هم اینکه من ب تمام نظرات احترام میگذارم ولی به برخی اهمیتی نمیدهم...
      فی الواقع زمانی که این پست را گذاشتم دقیقن منتظر چنین افرادی بودم...و حتی میدانستم دقیقن چه کسانی می ایند و با علم فیزیک کوانتوم به من ثابت میکنند که امید به خداوند انگیزشی و خیال کاذب و واهی است...ولی برایم بی اهمیت است ...من راه خودم را میروم و این افراد جایی در زندگی من ندارند...
      نکته 4 دقیقن ان برادر سبز رنگی که شمارا لایک فرمودند پست همان برادر منتقد را نیز فرمودند...و این نشان دهنده نزدیک بودن عقاید شما نسبت به هم است ...و من منتظر ایشان نیز بوده و هستم...
      ورود شما به انجمن "اهکمهوباکبهم" (ان هایی که منطقی هستند و بدون امید کاذب به هدف میرسند ) را تبریک میگویم...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها

#BullShi *
      نظر شخصیم بود

فک کنم نظر شخصی هر کی قابل احترامه!
      بله منم احترام گذاشم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrya نمایش پست ها
      نقد کردن هم نظر اون شخصه! کسی که نمیتونه نظر مخالف تحمل کنه خب پست نزاره! و درکل من حرف بدی ام ندیدم..یکی گفت که امید کاذبه. که..خب نظرش بوده..
      همشهری درست میگی شما ولی واقعا این پست نیازی به نقد کردن نداره!اخه چرا باید نقد شه خوشبختانه شما نیتتون درسته ولی متاسفانه یه سریا هستن دوست دارن تو هر موقعیتی چه با ربط چه بی ربط نظرشون رو غالب کنن...این اشتباهه ..وگرنه نقد خوبه درضمن نقدی هم خوبه که سازنده باشه.....اصلا کامنت این افراد نقد نیست

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asalshah نمایش پست ها

همشهری درست میگی شما ولی واقعا این پست نیازی به نقد کردن نداره!اخه چرا باید نقد شه خوشبختانه شما نیتتون درسته ولی متاسفانه یه سریا هستن دوست دارن تو هر موقعیتی چه با ربط چه بی ربط نظرشون رو غالب کنن...این اشتباهه ..وگرنه نقد خوبه درضمن نقدی هم خوبه که سازنده باشه.....اصلا کامنت این افراد نقد نیست
      من حرفم در مورد اين پست نيست و كلي دارم ميگم.هركسي ازاده نظرشو بگه اما متاسفانه وقتي مطابق ميلمون نيست به نظر مخالف هجوم ميكنيم.شايد اون نقد به نظر شما سازنده نيست همين كه با قطعيت ميگيد سازنده نيست نشانه ي عدم انتقاد پذيري هست(سو تفاهم نشه كلي دارم ميگم)به همين خاطر ما جهان سوم هستيم
      رو صندلي داغ هستم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      من حرفم در مورد اين پست نيست و كلي دارم ميگم.هركسي ازاده نظرشو بگه اما متاسفانه وقتي مطابق ميلمون نيست به نظر مخالف هجوم ميكنيم.شايد اون نقد به نظر شما سازنده نيست همين كه با قطعيت ميگيد سازنده نيست نشانه ي عدم انتقاد پذيري هست(سو تفاهم نشه كلي دارم ميگم)به همين خاطر ما جهان سوم هستيم
      تو اینکه جهان سومی هستیم شکی نیست..یکی از نشونه های دیگشم اینه که نمیتونیم موفقیت یکی دیگه رو ببینیم...و تا یکی میخواد حرکت کنه چوب لا چرخش میکنیم ...
      و یکی دیگشم اینه خیال میکنیم ما همه چیز رو میدونیم و بقیه نمیدونن ..مثلن چون همیشه 5 ساعت طول میکشه تا بری بالای یه کوه و باور داری که اون کوه 5 ساعت زمان میخواد اگه یکی بگه من 3 ساعته رفتمش داد و بیداد راه میندازیم برو بابا من خودم اورست رو فتح کردم .اصن امکان نداره .تو امید کاذبی.تو خواب دیدی و فلان...در صورتی که اون طرف رفته واقعی هم رفته ...
      تنها راهشم اینه که جلوی خودمون این کاررو انجام بده تا رسوای عالم بشیم و بفهمیم دنیای به این بزرگی محدودیات ذهنی مارو به برگاشم نمیگیره...
      اگه نقد سازنده ای داری بفرما نه هم به سلامت

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      ببخشید شما میگید نظرات بالا نقد بودن؟من میگم نقد سازنده !!!!یعنی به درد من شما همه بخوره بدرد این پست بخوره ولی وقتی دوست داریم نظرمون رو غالب کنیم همین میشه!
      ما دلیل اینکه جهان سومی هستیم اینه که میگیم جهان سومی هستیم و کاری هم نمیکنیم و متاسفانه فکر میکنیم انجمن کنکوریای کشور آلمان که جهان اولیه به هم محبت میکنن و به قول شما نقد پذیر خوبی هستن واقعا این تصور خنده آوره....من در حدی نیستم بخوام راجب خصوصیات جهان اولیا صحبت کنم چون علمش رو ندارم
      شما دارین حرفای منو میزنید و من واقعا از این موضوع خوشحالم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون از استارتر بابت پست خوبش!
      یه عده معلوم الحالن؛ بیخیال

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه جمله تو این متن هست که من در یه سال گذشته با همه وجودم حسش کردم
      «و در نهایت...
      جرءت توکل به قدرت نامحدود خداوند رو داشته باش.»
      خیلی سخته بگی خدایا ب تو توکل میکنم ته ذهنت میگی اگه توکل کردمو اونطور ک میخوام نشد چی.....
      راستش من پارسال قبل کنکور همینکار رو کردم به معنای واقعی این جمله رو هر روز میگفتم و هر روز هم ب خودم میگفتم خدا نمیشه یه معجزه به حال زندگی من بکنی....کنکور رو که دادم اصلا مطابق میلم نبود دوست نداشتم با اون رتبه رشته پایین تر بخونم اما قسم میخورم بعد از اون روز کنکور تا الان بیشتر ارزو های همه ی زندگیم دونه ب دونه براورده شده....بهترین لحظه ها و کمک ها رو امسال کنار خودم داشتم و خیلی شرایط جدیدی رو تجربه کردم....بحث من اصلا کنکور نیس....وقتی با همه وجودت به خود خدا بگی کمکم کن کمکت میکنه شاید چیزی ک دنبالشی بهت نده اما اینقدر بهت در موارد دیگه میده ک خودت میگی خدا کمکم کرد....
      خدایا کمکمون کن

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همیشه به نظر غیر ممکنه...ولی یه دیوونه پیدا میشه و انجامش میده!
      18580763_449343805420570_1008896145771986944_n.jpg
      "تو از چیزی که فکر میکنی خیلی قویتری !"
      *وقتی استیو جابز جمعی از نخبه‌ها رو دورش جمع کرده بود تا آی‌مک رو بسازه، همه بهش میگفتن :
      «نمیشه لپ‌تاپ انقدر باریک باشه»
      «فن لپ‌تاپ بزرگه... چطور توی این قطر کوچیک جا بدیم؟»
      «غیرممکنه این مسئله قابل حل نیست»
      .
      اما استیو جابز چیکار کرد؟
      اگه به حرف‌های این همه مغز متفکر گوش داده بود
      هیچوقت آی‌مک تولید نشده بود !
      .
      *هنری فورد موتور‌های خطی رو دو هفته به مهندس‌هایی که میگفتن از نظر قانون فیزیک غیرممکنه وقت داد تا درست کنن و درست کردن...
      *راجر بنستر برای اولین بار رکوردی رو در تاریخ دو ماراتن ثبت کردن که همه دانشمندا ثابت کرده بودن غیرممکنه اون رکورد
      .
      پس جمله بالا رو چندبار بخون
      هروقت یکی بهت گفت نمیشه، برگرد و باز هم این متن رو بخون
      حالا تصمیمت چیه؟
      زندگیت رو بر اساس حرف ها بذاری و با رویاهات خدافظی کنی یا بزنی به سیم آخر و بری بهش برسی؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      6360744-osho-quote-life-begins-where-fear-ends.jpg
      خیلی وقت‌ها فکر میکنیم چیزی فراتر از قدرت فکر ما توی این دنیا وجود داره...

مثلا قانون فیزیک
      یا نظریه فلان کاشف و دانشمند
      یا مثلا تجربه دوستان !
      .
      باید واقعیت تکان‌دهنده‌ای رو بهتون بگم !
      توی این دنیا چیزی به اسم یه واقعیت وجود نداره
      به تعداد تمام آدم‌های روی کره زمین، واقعیت در دنیا وجود داره...
      .
      هرکسی زندگی خودش رو با افکارش میسازه...
      اگه به این موضوع شک داری باید بدونی راجر بنستر که برای اولین بار رکورد دوی استقامت رو زیر ۴ دقیقه شکست، تا چندین قرن حتی باور کل انسان‌ها این بور که قدرت انسان در حدی نیست که بتونه این مسافت رو زیر ۴ دقیقه تموم کنه !
      .
      حدس میزنین وقتی این رکورد شکست چی شد؟
      توی همون سال بیش از ۵۰ نفر دیگه هم اون رکورد رو شکست !
      .
      اونها در واقع رکورد رو نشکوندن...
      یک باور غلط رو شکستن !
      باوری که جلوی پیشرفتشون رو میگرفت...
      .
      باورهایی که جلوی پیشرفت تورو میگیرن چطور؟
      هنوز نشکوندیشون؟
      .
      همین امروز دست به کار شو

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      06ec4p1.jpg
      حتما وقت بذارين و بخونين
      تصميمهاي بزرگ هميشه پر از ريسكه.
      پر از نگراني از اينكه ميشه يا نميشه. مي گيره يا نمي گيره. اصلا به نظرم دريا نماد همين قضيه اس. تهش معلوم نيست و به محض اينكه واردش بشي ، انگار وارد يه دنياي ديگه شدي. ديگه پاهات مثل اون چيزي كه سالها عادت داشتي روي زمين سفت نيست. پس كلا تعريفهايي كه تو ذهنت داشتي رو تغيير ميده. به محض اينكه واردش مي شي ديگه حتي نمي توني ثابت وايسي ، چون اگه تو هم بخواي باز موجها تو رو با خودشون مي برن. از دور كه نگاش مي كني غرق بزرگيش مي شي و شايدم جذب آرامشش اما به محض اينكه واردش مي شي تو يه چشم به هم زدن ، مي بيني كه اون آرامش چه تلاطمي درونشه.
      ولي با اين حال آدميزاد نمي تونه هميشه رو خشكي و جاي سفت باشه و فقط از دور دريا رو نگاه كنه. سالهاي سال اجداد ما اگه قرار بود فقط به دريا از دور نگاه كنن نه صيدي وجود داشت نه سرزمينهاي جديد نا ماجراجويي نه لشكركشي و نه هيچ كدوم از ريسكهاي ديگه اي كه بشر ديروز كرد تا به امروز برسه.
      دريا منطق سرش نمي شه ، آدم ريسك پذير مي خواد. اگه تو خشكي موندي ، روند زندگيت مثل ديروزه ، ولي اگه رفتي سمت دريا ، ماجراجوييت شروع ميشه و اگه اونقدر قوي باشي كه شكستش بدي ، جاييزشم مي گيري.
      به قول اون وريا ،
      risk it
      to get the biscuit
      به قول قديميها درسته كه ماها مال خشكييم ، ولي بايد بعضي وقتها دل رو به دريا زد.
      چون ،
      پشت درياها شهري است !!! كه در آن وسعت خورشید به اندازه چشمان سحرخیزان است.
      شاعران وارث آب و خرد و روشنی‌اند.
      پشت دریاها شهری است!
      قایقی باید ساخت.

يكشنبه ٢٧ خرداد ٩٧

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حال همه انقدر بد و داغونه یا فقط من اینجوریم

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقت کنید که خدا فقط باعث اغنای معنویاتتون (از نوع دینی) می‌شه و هیج کاری براتون انجام نمی‌ده. هیچ کاری برای هیچ کس

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن