خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 59 از 59
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم منظورم از این جمله رو میفهمی یا نه؟ میگم که سعی کن خرده خرده مباحث رو جمع بندی کنی. یعنی مثلا وقتی میای مطالعه ریاضی رو شروع کنی قبلش برو از هر مبحث فقط یک تست بزن تا اون استرست کمتر بشه و تسلط بیشتر بشه.
      مثلا من ریاضی میخوام بخونم میام اول از همه مباحثی که خوندم یه تست کنکور میزنم و بعدش میرم سراغ درس. درسته شاید نتونم بزنم ولی کم کم ترس میریزه و مطالب کم کم برات دسته بندی میشن و مغزت بهتر کار میکنه.

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیدونم چیکار کنم والا
      مثلا امروز اومدم زیست سوم رو بخونم باوجود اینکه قبلا خوندم فصل ۱و ۲ بازم مرور کردم تست زدم تا ساعت ۱۲ ظهر فقط این دوتا فصل رو تست میزدم باورم نمیشد انقد وقتمو بگیره .
      ظهرم ازبس استرس گرفتم حالم بد شد
      خوابیدم الان بیدار شدم

ساعت مطالعه از دستم در رفته نمیدونم دارم چند ساعت میخونم

دیگه نمیدونم چطوری برنامه امو کنترل کنم هربار برنامه میریزم نمیتونم عمل کنم اعصابم خراب میشه

امسال اگه نشه دیگه نابود میشم باید بشم همون چیزی ک میخام خدایا چرا باید اینجور بشه .
      برای نجات زندگیم نمیدونم چ کنم از خوابم بزنم چطوری خودمو بیدار نگه دارم تا جبران بشه !
      از همدردیت متشکرم حرفات امید بخشه واقعا ان شاءالله موفق باشی

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمیدونم چیکار کنم والا
      مثلا امروز اومدم زیست سوم رو بخونم باوجود اینکه قبلا خوندم فصل ۱و ۲ بازم مرور کردم تست زدم تا ساعت ۱۲ ظهر فقط این دوتا فصل رو تست میزدم باورم نمیشد انقد وقتمو بگیره .
      خوابیدم الان بیدار شدم

دیگه نمیدونم چطوری برنامه امو کنترل کنم هربار برنامه میریزم نمیتونم عمل کنم اعصابم خراب میشه

امسال اگه نشه دیگه نابود میشم باید بشم همون چیزی ک میخام خدایا چرا باید اینجور بشه .
      برای نجات زندگیم نمیدونم چ کنم از خوابم بزنم چطوری خودمو بیدار نگه دارم تا جبران بشه !

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میخام با تمام وجودم بخونم دیگه خسته شدم از بلا تکلیفی .
      چرا وقتی چیزی رو توی یاد گیری مشکل ندارم عقب بمونم من لیاقتم خیلی بیشتر از اون چیزی ک ترسشو دارم .دیگه چیزی واسه از دست دادن ندارم .تا جایی ک جون تو بدن دارم پیش میرم .
      فرقی نمیکنه تا کجا پیش رفتم و کدوم درسام ضعیفه مهم اینه ک خودمو تو اون سطح میبینم .اره میتونم ب رویایی ک مال خودمه میگم بله .
      بقول یکی از دانشمندا ک میگفت انسان توی کمترین زمان غیرممکن ترین کارا رو انجام میده
      نمیذارم این ارزوم نابود بشه بخاطر این سختی هایی ک تا الان کشیدم و نورچشمامم حتی دارم از دست میدم .دیشب بقدری درس خوندم چشامم ورم کرد .ازاول هم چشمام خیلی درد میکرد بدتر شد .بچه ها برام دعا کنید

و از شما ک شرایطتت دقیقا مثل خودم بودم و حرفاتون واقعا تاثیر گذار بود .ممنونم .

ان شاءالله ۸ تیر کنکور رو میترکونم با تمام وجودم

بجای اینکه توی ۲۰ روزتلاش بشم ۱۹/۵ترجیح میدم توی ۱ روز تلاش بشم ۱۸
      اره میشه همیشه راه حل هایی وجود داره انسان هیچ محدودیتی نداره .از همین الان خودمو توی بهترین جاهااا میبینم

ممنونم بخاطر کمکتون
      خدانگهدار تا خبر های خوش ب امید موفقیتت تک تک امون

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میخام با تمام وجودم بخونم دیگه خسته شدم از بلا تکلیفی .
      چرا وقتی چیزی رو توی یاد گیری مشکل ندارم عقب بمونم من لیاقتم خیلی بیشتر از اون چیزی ک ترسشو دارم .دیگه چیزی واسه از دست دادن ندارم .تا جایی ک جون تو بدن دارم پیش میرم .
      فرقی نمیکنه تا کجا پیش رفتم و کدوم درسام ضعیفه مهم اینه ک خودمو تو اون سطح میبینم .اره میتونم ب رویایی ک مال خودمه میگم بله .
      بقول یکی از دانشمندا ک میگفت انسان توی کمترین زمان غیرممکن ترین کارا رو انجام میده
      نمیذارم این ارزوم نابود بشه بخاطر این سختی هایی ک تا الان کشیدم و نورچشمامم حتی دارم از دست میدم .دیشب بقدری درس خوندم چشامم ورم کرد .ازاول هم چشمام خیلی درد میکرد بدتر شد .بچه ها برام دعا کنید

و از شما ک شرایطتت دقیقا مثل خودم بودم و حرفاتون واقعا تاثیر گذار بود .ممنونم .

ان شاءالله ۸ تیر کنکور رو میترکونم با تمام وجودم

بجای اینکه توی ۲۰ روزتلاش بشم ۱۹/۵ترجیح میدم توی ۱ روز تلاش بشم ۱۸
      اره میشه همیشه راه حل هایی وجود داره انسان هیچ محدودیتی نداره .از همین الان خودمو توی بهترین جاهااا میبینم

ممنونم بخاطر کمکتون
      خدانگهدار تا خبر های خوش ب امید موفقیتت تک تک امون

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      هرکی تا الان نخونده و صفره !(البته صفر یه واژه عامه ) در صورتی که همه یه نیمچه تسلط روی سرتیترا و مفهوم بعضی سر فصلا دارن
      این 7روز خودشو ترور کنهزندانی کنه ... بابا یهفتس ! نمیمیری که ...وقتی نتیجه بیاد کیف دنیا و اخرتشو میبری !
      بفکر نتیجه هم نباش ..من میگم حداکثر توانتو بزار .. نتیجه سورپرایزت کنه خلاصه که بخونید و شانستونو محک بزنید ...

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      فک نکنم یه هفته خودتو ترورم کنی درصورتی که قبلا خوب نخوندی وقتی نتیجه بیاد کیف کنی!
      600000 کیف نداره؟؟

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      فک نکنم یه هفته خودتو ترورم کنی درصورتی که قبلا خوب نخوندی وقتی نتیجه بیاد کیف کنی!
      شما بگو نمیخوای بخونی والا
      بهونه دارین برا خودتون همیشه
      من نمیدونم شما ک نمیخونید چرا پشت میمونید اصلا برید ازاد .. عمرتونم تلف نکنید

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezu20 نمایش پست ها
      نمیدونم چیکار کنم والا
      خوابیدم الان بیدار شدم

خوب گوش کن ببین چی میگم ،امسال نشد سال بعدش نشد سال دیگه اش ..... به این اعتقاد داری که مسیر مهم نیست فقط مقصد مهمه که برسی ? تو به ساختمان وارد بشی ازت نميپرسن از کدوم وری اومده از چپ یا راست ? ازت میپرسن تو تونستی به داخل ساختمان برس یا نه ???

مسیر مهم نیست ،مقصد رو عشقه ،نشد دوباره تلاش کن ،اونقدري تلاش کن که آخرش بتونی ،ولی همین الانش باید نهایت تلاش رو کرد

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به این فکر نکن که نميرسم و نابود میشم ،بگو من با این سختی که کشیدم و تمام تلاشم رو کردم ولی،دست بردار نیستم ،باید بهش برسم ،اين همه آدم دارن کنکور میدن ولي کمتر کسی،پیدا میشه که بعده چند بار شکست خوردن منصرف نشه و تا تهش بره،اینطوری فکر کن

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اقا امیر
      همچنان دارم میخونم اما ترس تو وجودم هس .مباحث های ک مرور کنم رو نرسیدم خیلی استرس زا شده برام تازه دارم زیست سوم رو جمع میکنم
      اقا امیر میشه کمکم کنید این چند روز ب کمکتون احتیاج دارم واقعا روحیه ام هی تضعیف میشه

هروقتت پیاممو دیدید حتما جواب بدین منتظرم ممنون میشم

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اقا امیر
      من همچنان دارم میخونم اما این چن روز روحیه ام داره تضعیف میشه مباحثی ک قبلا خوندم رو نتونستم مرور کنم نمیتونم برسونم .استرس میده و گریه ام میگیره
      امروز زیست سوم رو دارم میبندم .دیگه هیچی نرسیدم
      لطفا این چن روز کمکم کنید احتیاج دارم ب کمکتون
      هروقت پیاممو دیدید لطفا پاسخ بدین .خیلی این چند روز ب کمکتون نیاز دارم برادری کنید لطفا

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezu20 نمایش پست ها
      سلام اقا امیر
      من همچنان دارم میخونم اما این چن روز روحیه ام داره تضعیف میشه مباحثی ک قبلا خوندم رو نتونستم مرور کنم نمیتونم برسونم .استرس میده و گریه ام میگیره
      امروز زیست سوم رو دارم میبندم .دیگه هیچی نرسیدم
      لطفا این چن روز کمکم کنید احتیاج دارم ب کمکتون
      هروقت پیاممو دیدید لطفا پاسخ بدین .خیلی این چند روز ب کمکتون نیاز دارم برادری کنید لطفا
      سلام براتون پیام خصوصی فرستادم لطفا چک کنید

14. Top | #59
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      up
      توصیه های مفیدی داره!!!
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)