خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات

همایش ۷۷۷ نکته عبد المحمدی

سلام دوستان
      ایا کسی پارسال یا امسال همایش ۷۷۷ نکته عبد المحمدی یا همایش دیگه ای از ایشون رو رفته؟ چطور بوده، آیا بدرد کسی که معمولا ۶۰ به بالا میزنه میخوره؟
      کلا آیا معلم خوبی هست ؟ همایش هاش بدرد سطح متوسط رو به بالا میخوره؟
      ------------------------------------------------
      خب متاسفانه همایش رو رفتم، که خب بد نبود ولی بنظرم ارزش پول و زمان رو نداشت، اگه میدونید تو خونه بشینید نمیخونید، برید وگرنه بمونید خونه بخونید
      اولا که این همایش نه خیلی بدرد افراد ضعیف میخوره نه خیلی بدرد متوسط و قوی
      دقت کنید که بدرد میخوره ولی نه خیلی
      دوما که ۷۷۷ نکته نیست واقعا، یکم زیادی شمرده یه چیزی در حدود ۵۰۰-۶۰۰تا نکتس که خیلیش از بدیهیاته
      و ممکنه بگن شباهت جزوه این همایش با کنکور ۹۶ زیاد ولی این موضوع به نقل از خود آقای عبد المحمدی بخاطر اینه که مواردی که در این ۶-۷ ساعت همایش کار میشه بسیار گستردس و خب طبیعتا حداقل ۳ ۴ تا تست از کنکور ۹۷ از این جزوه مشابهش ، معادلش ، عینش در میاد. خب ممکنه بگن این برای کسی که ضعیفه خیلی خوبه در حالی که اگه فرد صفر هم باشه ۲ رو همت کنه بشینه مباحث مختلف رو یکم کار کنه حداقل ۲۰ درصد رو میتونه بزنه
      در کل مطالعه کتاب های همایش هامون سبطی جلد ۱ و ۲ و کتاب لغت و املای هامون سبطی بشدت در جمعبندی مفیدتر خواهند بود، برای دانش آموزان در هر سطحی.
      توجه داشته باشید که من فقط همایش "۷۷۷ نکته" آقای عبد المحمدی رو شرکت کردم و در مورد همایش های دیگر ایشون نظر یا تجربه ای ندارم
      جا داره کتاب موج آزمون ادبیات به قلم همین آقای عبد المحمدی رو هم مفید بدونیم خیلی از نکاتی که در همایش بیان شد در درسنامه های خلاصه این کتاب یافت میشه ولی مطالعه این کتاب بعد از کتاب های آقای هامون سبطی توصیه میشه
      این بود نظر بنده
      ویرایش توسط ahmadshamse8 : 22 خرداد 1397 در ساعت 22:52

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadshamse8 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ایا کسی پارسال یا امسال همایش ۷۷۷ نکته عبد المحمدی یا همایش دیگه ای از ایشون رو رفته؟ چطور بوده، آیا بدرد کسی که معمولا ۶۰ به بالا میزنه میخوره؟
      کلا آیا معلم خوبی هست ؟ همایش هاش بدرد سطح متوسط رو به بالا میخوره؟
      سلام دوستم رفته. ازش پرسیدم گفت بدرد کسی میخوره که خیلی کم خونده یا اصلا نخونده. سطحش متوسط رو به پایینه. برای کسی مناسبه که درصدش منفی یا 0 هست می خواد در واقعیت به 10 درصد برسه. (البته خودش خیلی حرف ها و وعده ها میده من بهترین حالت رو گفتم) دوست من که استفاده ای نبرد و درصدش تغییری نکرد و همون 45 درصد معمول خودش رو زد.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن