خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: درد و دل

1. Top | #1
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

درد و دل

سلام
      من کنکوری 97 ام. اما فکر کنم بمونم برا 98 اخه راستش تو خونمون برادرم بیماری شیزوفرنی گرفته . خیلی رفتاراش عجیب شده و یه جورایی فکر می کنم نسبت به همه بدبین شده . یه مدتی هم هست فکر میکنم با من روی لج افتاده و فکر میکنه که من از اون بهترم و همش فکرای بدی به سرش میزنه . نمیخواستم سرتونو درد بیارم اما فقط خواستم درد دل کنم . ترو خدا براش دعا کنید . شما اگه جای من بودین چکار می کردید ؟
      قصدم ناراحتی کسی نبود فقط خواستم دردودلی کرده باشم و ببینم کسی هم بوده که شرایط برادرمو داشته باشه یا با قرص و دارو خوب شده باشه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام کنکوریه 97
      بیماری برادر شما با ایجاد یه محیط خوب تو خانواده و مصرف
      داروهای تجویز شده توسط پزشک بهتر میشه
      این فکرای بد طبیعیه سوظن بد گمانی ها و ..
      با روی خوش با برادرت حرف بزن بیماریش رو گنده نکن
      کلا سعی کنید در کنار شما پدر مادرتون احساس ارامش
      و اعتماد کنه هر چند فکر ای بد بکنه که ناشی از بیماریه
      با فراهم کردن بستر مناسب در خانواده طرز برخورد درست شما و دوستاش و داروهای پزشک که براش احتمالا تجویز کرده
      شرایط برادر شما بهتر خواهد شد
      به جای ناراحت بودن از حرفای برادرت براش کاری انجام بده
      بهش با رفتارت اطمینان بده
      امیدوارم برادرت هر روز بهتر از روز قبل شه از همه لحاظ
      NEVER...GIVE...UP

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      سلام
      من کنکوری 97 ام. اما فکر کنم بمونم برا 98 اخه راستش تو خونمون برادرم بیماری شیزوفرنی گرفته . خیلی رفتاراش عجیب شده و یه جورایی فکر می کنم نسبت به همه بدبین شده . یه مدتی هم هست فکر میکنم با من روی لج افتاده و فکر میکنه که من از اون بهترم و همش فکرای بدی به سرش میزنه . نمیخواستم سرتونو درد بیارم اما فقط خواستم درد دل کنم . ترو خدا براش دعا کنید . شما اگه جای من بودین چکار می کردید ؟
      قصدم ناراحتی کسی نبود فقط خواستم دردودلی کرده باشم و ببینم کسی هم بوده که شرایط برادرمو داشته باشه یا با قرص و دارو خوب شده باشه؟
      سلام
      چند سالشه؟
      مطمئن هستید اعتیاد نیست؟ دوست دختر داره؟ کجا زندگی می کنید؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      |||||||||||||||||||

5. Top | #5
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      22 سالشه . نه اهل اعتیاد و دوست دختر نیست اصلا.
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرستو مهرمنش نمایش پست ها
      سلام
      چند سالشه؟
      مطمئن هستید اعتیاد نیست؟ دوست دختر داره؟ کجا زندگی می کنید؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش ،ببین یه سایتی هست سایت روانشناسی هست ،جیری مشکل رو مطرح میکنی رایگان البته ،بهت راهکار میدن ،خب درسته برادرت طوری که میگی هست ولی خب دلیل نمیشه آینده رو خراب کني بگی برادرم باعث شد ،نخیر . آدرس سایت رو تو خصوصی ميفرستم برو تايپيک بزن مشکلت رو بگو تا راهکار بدن .

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حتما پیگیر باشید دارو ها رو بخوره مدام چک کنید از نزدیک. حدود 1 ماه طول داره تا تازه اثر دارو ها آغاز بشه. البته آرامبخش ها از ابتدای مصرف کمک خواهند کرد و بعد دکتر دوزش رو کم می کنه. پیش روانشناس نرید. فقط متخصص اعصاب و روان.

بیماری سختیه و بدونید که با دارو کنترل میشه. نگفتید کجا هستید و زندگی می کنید؟ اگر دلتون میخواد نگید.

باور کن در صورت درمان درست ظرف 1 ماه همه چیز کاملا درست میشه.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neurosurgeon نمایش پست ها
      سلام داداش ،ببین یه سایتی هست سایت روانشناسی هست ،جیری مشکل رو مطرح میکنی رایگان البته ،بهت راهکار میدن ،خب درسته برادرت طوری که میگی هست ولی خب دلیل نمیشه آینده رو خراب کني بگی برادرم باعث شد ،نخیر . آدرس سایت رو تو خصوصی ميفرستم برو تايپيک بزن مشکلت رو بگو تا راهکار بدن .
      سایت رو برای من هم خصوصی کنید. خیلی لازم دارم. متشکرم

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من اگه جای شما بودم با کم کاری خودم کنار میومدم و بیشتر تلاش میکردم به جای اینکه تقصیر رو گردن بقیه افراد و کائنات بندازم و یه شیزوفرنی هم به برادرم وصل کنم. ببخشید یکم تند و تیز گفتم ولی لازمه اول ادم با مشکلش رو به رو شه تا بتونه حلش کنه.
      این علائمی هم که گفتید به شیزوفرن ربطی نداره.

10. Top | #10
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه بحث کم کاری خودم نیست بردمیش پیش روانپزشک و تشخیص اون بوده که این بیماری رو داره.
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      من اگه جای شما بودم با کم کاری خودم کنار میومدم و بیشتر تلاش میکردم به جای اینکه تقصیر رو گردن بقیه افراد و کائنات بندازم و یه شیزوفرنی هم به برادرم وصل کنم. ببخشید یکم تند و تیز گفتم ولی لازمه اول ادم با مشکلش رو به رو شه تا بتونه حلش کنه.
      این علائمی هم که گفتید به شیزوفرن ربطی نداره.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سایتو برا منم بفرس بیزحمت

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neurosurgeon نمایش پست ها
      ادرس سایت رو به منم بدین لطفا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن