خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

جمع بندی در 20 روز

سلام بچه ها من بدلیل یکسری مسائل هنوز جمع بندی درسامو شروع نکردم و البته یک مبحث از فیزیک هم مونده که میخوام بخونم به نظرتون چه جوری باید شروع کنم به مرور؟ تو این یک ماهه بخاطر مشکلاتی نرسیدم عمومیارو هم خوب بخونم خصوصا عربی و ادبیات، لطفا اگه برنامه ایی مد نظرتونه راهنمایی کنید. خیلی ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام..برا عربی روزی نیم ساعت یا یک ساعت وقت بذارید و هر بارهم یکی از قواعدو با تستاش کار کنید.روزی 10 تا تست ترجمه هم بزنید..ادبیاتو موضوعی بخونید و هر روز قرابت و زبان فارسی و آرایه رو براش تست کار کنید و یه روز در میون لغت و تاریخ ادبیاتو بخونید..
      الان بهترین کار اینه که 2 یا 3 روز یکبار کنکور ها رو از خودتون تو شرایط کنکور بگیرید و هر جایی که اشکال داشتید رو مرور کنید و تست بزنید.میتونید تا کنکور 2 تا درسو کامل مرور کنید که اگه رشتتون تجربیه بهتره که زیست و شیمی باشه..فاصله بین کنکور ها رو هم خودتون تنظیم کنید،فکر میکنم میتونید 5 یا 6 دوره ازش کار کنید که میشه از 94 به بعد..اگه هم وقت کردید در طول روز آزمونهای عمومی کنکورای دیگه بجز رشته خودتون رو هم کار کنید که تسلطتونو بیشتر میکنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raz97 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من بدلیل یکسری مسائل هنوز جمع بندی درسامو شروع نکردم و البته یک مبحث از فیزیک هم مونده که میخوام بخونم به نظرتون چه جوری باید شروع کنم به مرور؟ تو این یک ماهه بخاطر مشکلاتی نرسیدم عمومیارو هم خوب بخونم خصوصا عربی و ادبیات، لطفا اگه برنامه ایی مد نظرتونه راهنمایی کنید. خیلی ممنون

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.برای عربی dvdهای گاج محسن ماهینی خیلی میتونه کمکتون کنه البته اگر پایه ی صفری ندارین چون یک سری پیش نیاز ها داره.تعدادشون ۴تاس که در مجموع ۱۲ساعته یعنی خیلی وقت گیر نیست برای بقیه درساهم اگه خیلی فراموش نکردین چیزیو تست های کنکور هارو که بزنین دوباره مرور میشه و خیلی نیاز به خوندنه دوباره نیست ولی اگه قصد خوندن دارین کتاب های خط ویژه مناسبه مخصوصا شیمی و ریاضی و دینیش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون راستش برا عربی فقط ترجمه و درک مطلب بلدم تا حدودیم قواعد، این دی وی دیارو از کجا تهیه کنم؟ آخه من شهرستانم، زود بدستم میرسه؟ برای دینی ب نظرتون میشه با همون گاج نقره ایی ک قبلا خوندم جمع کنم یا زیاده؟ و سوال آخرم اینکه خوندن مبحث جدید از فیزیک تو این زمان کار درستی هست؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم قبلا فقط ترجمه خونده بودم از روی کتاب تستا بعد که dvdهارو دیدم واقعا خیلی مفید بود حتی ترجمه ای که خونده بودم رو احتمال اینکه گاهی اوقات اشتباه بزنم بود ولی واقعا ی سری نکات میگه که خیلی مفیده.سایت گاج رو که دیدم داره ولی احتمالا کتاب فروشی ها هم باید داشته باشن.برای دینی فکر کنم یکم وقت گیر باشه واستون به نظر من از روی ی کتاب کم حجم تر بخونین از یکم تا هفتم هم که هفته اخره میتونین دوباره ی نگاهی روشون بندازین.برای فیزیک به نظر من اصلا ایراد نداره چون خودمم کلاس میرم هنوز ومبحث جدید دارم میخونم و واقعا منی که از فیزیک متنفر بودم و شیمی و زیست دوست داشتم الان درصد فیزیکم بالاتر از اون دوتاس وهمه ی فرمولاش یادم مونده.شما با اون شناختی که از خودت داری پیش برو همه مثل هم نیستن اگر یکی میگه توی این ماه نباید درس جدید خوند یک هفته به کنکور نباید کلا درس خوند اینا همش بستگی به خود ادم داره من خیلیا رو دیدم با این قانونا پیش نرفتن و موفق بودن و یک چیز دیگه اصلا از کنکور های سال های قبل غافل نشو چون خیلی خیلی مهمن اگر خوب کار بشن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به شرطی میشه که با تستاش بیشتر از 10 ساعت ازتون وقت نگیره
      میدونید چرا میگن مبحث جدید دیگه نخونید؟چون اونوقت از مباحثی که خوندید غافل میشید به بهانه اینکه بلدید اونا رو و سرجلسه کنکور میبینید سوالا واستون آشناس ولی چیزی یادتون نمیاد..کوچترین اهمال در مورد مرور چیزی که قبلا خوندیم همه چی رو به باد میده..شما مرور قبلیا رو شروع کنید، در کنارش هم نهایت 1 ساعت بذارید رو مبحث جدید
      درسی مثل فیزیکو نمیشه تو این زمان کامل مسلط شد و احتمالش زیاده که نتونید بهش مسلط بشید..
      باز هم اگه دوست داشتید میتونید روشهای دیگه ای رو به کار بگیرید ولی بعدا به حرف من و بقیه میرسید
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raz97 نمایش پست ها
      خیلی ممنون راستش برا عربی فقط ترجمه و درک مطلب بلدم تا حدودیم قواعد، این دی وی دیارو از کجا تهیه کنم؟ آخه من شهرستانم، زود بدستم میرسه؟ برای دینی ب نظرتون میشه با همون گاج نقره ایی ک قبلا خوندم جمع کنم یا زیاده؟ و سوال آخرم اینکه خوندن مبحث جدید از فیزیک تو این زمان کار درستی هست؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      dvd هم لازم نیست..مگه همه با اون درسو یاد گرفتن که شما هم میخوای همون کارو بکنی؟من خودم فقط برای ریاضی از dvd استفاده کردم چون مدرسه و کلاس نمیرفتم و برای هیچ کدوم از درسای دیگه ام نه کلاس رفتم نه dvd دیدم، الان هم درصدام حدود 70-80 عه..بدی dvd اینه که وقت زیادی میبره...
      شما با همون روشی که برات توضیح دادم عربی رو بخون دیگه نمیخواد کلی پول هم بریزی تو حلقوم این موسسات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha..sh نمایش پست ها
      به شرطی میشه که با تستاش بیشتر از 10 ساعت ازتون وقت نگیره
      میدونید چرا میگن مبحث جدید دیگه نخونید؟چون اونوقت از مباحثی که خوندید غافل میشید به بهانه اینکه بلدید اونا رو و سرجلسه کنکور میبینید سوالا واستون آشناس ولی چیزی یادتون نمیاد..کوچترین اهمال در مورد مرور چیزی که قبلا خوندیم همه چی رو به باد میده..شما مرور قبلیا رو شروع کنید، در کنارش هم نهایت 1 ساعت بذارید رو مبحث جدید
      درسی مثل فیزیکو نمیشه تو این زمان کامل مسلط شد و احتمالش زیاده که نتونید بهش مسلط بشید..
      باز هم اگه دوست داشتید میتونید روشهای دیگه ای رو به کار بگیرید ولی بعدا به حرف من و بقیه میرسید

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من یه مشکلی دارم. کنکور دارم میدم هر 3 روز یکبار. هر دفعه کنکور میدم درصد میگیرم غلط ها و نزده هامو میبینم نکاتشو یادداشت میکنم. اما هر دفعه تخمین رتبه و درصدام افتضاح تر میشه. 95 خارج کشور تو زیست 15 تا غلط داشتم!! باورم نمیشهههههه!!! تو کنکورای قبلم زیستم غلط زیاد داشتم در حد 7-8 تا نه 15 تااااااااااا. چیکار کنم؟ اعصابم بدجور داغونه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اونجایی که غلط داشتی رو برو از رو کتاب بخون با همه نکاتی که براش نوشتی،وقت کردی درسنامه همون قسمتم بخون..خوندن نکته همون سوال زیاد تاثیر نداره
      اگه موج آزمون داری یک روز در میون اونو کار کن و درسنامه های نموداریشو مرور کن
      نقل قول نوشته اصلی توسط leonardo0011 نمایش پست ها
      سلام. من یه مشکلی دارم. کنکور دارم میدم هر 3 روز یکبار. هر دفعه کنکور میدم درصد میگیرم غلط ها و نزده هامو میبینم نکاتشو یادداشت میکنم. اما هر دفعه تخمین رتبه و درصدام افتضاح تر میشه. 95 خارج کشور تو زیست 15 تا غلط داشتم!! باورم نمیشهههههه!!! تو کنکورای قبلم زیستم غلط زیاد داشتم در حد 7-8 تا نه 15 تااااااااااا. چیکار کنم؟ اعصابم بدجور داغونه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ینی چی؟ نکات تستای سال قبل مهم نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha..sh نمایش پست ها
      اونجایی که غلط داشتی رو برو از رو کتاب بخون با همه نکاتی که براش نوشتی،وقت کردی درسنامه همون قسمتم بخون..خوندن نکته همون سوال زیاد تاثیر نداره
      اگه موج آزمون داری یک روز در میون اونو کار کن و درسنامه های نموداریشو مرور کن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مهم هست نه اونقدری که عینشو توی کنکور ها هی تکرار کنن
      وقتی غلط میزنی یه جایی از کتابو یا یادت رفته یا قبلا خوب نخوندیش یا هرچی.. پس باید بری سراغ همون قسمت و همون صفحه یا ترجیحا تمام اون چیزایی که به اون مطلب مربوطن رو دوباره بخونی تا یادآوری بشه
      مثال میزنم: شما نکات میوز و میتوز رو یادت رفته کلا..توی یه کنکوری مرحله پروفازو سوال کرده و شما غلط میزنی..بعد که فهمیدی غلطه میری از رو پاسخنامه نکته ای که صرفا در مورد پروفاز هست رو میخونی..
      توی یه کنکور دیگه از یه مرحله دیگه از میوز سوال میپرسن و شما باز هم غلط میزنی در صورتی که اگه دفعه اول رفته بودی میوز رو کامل از کتاب بخونی دیگه ایندفعه غلط نمیزدی
      نقل قول نوشته اصلی توسط leonardo0011 نمایش پست ها
      ینی چی؟ نکات تستای سال قبل مهم نیست؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن