خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خواب آلودگی بیش از حد

سلام نمی دونم چرا صبحا بیدار میشم انقد خواب آلودم و دست و صورتمو میشورم حتی قهوه هم میخورم باز بعدش میفتم حتی شب هم زود میخوابم کسانی که تجربه دارن بگن

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza101 نمایش پست ها
      سلام نمی دونم چرا صبحا بیدار میشم انقد خواب آلودم و دست و صورتمو میشورم حتی قهوه هم میخورم باز بعدش میفتم حتی شب هم زود میخوابم کسانی که تجربه دارن بگن
      سلام.یکی از مشکلاتت همون قهوه خوردنه. قهوه نخور
      ورزش صبحگاهی. غذای سبک و مقوی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب نه روز های قبل هم بدون قهوه اینطوری بود دیگه امروز قهوه خوردم بازم نشد
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.javvi نمایش پست ها
      سلام.یکی از مشکلاتت همون قهوه خوردنه. قهوه نخور
      ورزش صبحگاهی. غذای سبک و مقوی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرتب ورزش کن ببین دیگه اصلا چیزی به اسم خواب آلودگی طرفت میاد!؟
      درضمن شب ها هم قبل از 11 باید خوابید ... اصل ساعت خواب 10 تا 5 صبحه

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      آره. من خودم همین مشکل رو دارم و درمانش هم اینه که زود بخوابی و زود بلند بشی. ارزش خواب قبل نیمه شب شرعی 2 برابر بعدشه

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها

در راستای تایید صحبتای حسین جان ، اره واقعا ... ورزش عالیه مخصوصا برای خواب راحت و بیدار شدن سر صبح ...
      من یه مدت ورزش میکردم شبا ساعت 11 خواب عمیق بودم ، صبح عین قرقی بیدار میشدم ... اینقد حس و حالم خوب بود ...
      اصلا روحیتون شاد میشه ... حتی شده 15 مین طناب بزنید خیلی خوبه ... خونرسانی میشه قلبت حال میاد

Tel
      Nabze_avaz@

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا بعد چکارش میکنن دارو میدن؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      ریتم شبانه روزیتون به هم خورده منم خودم خیلی بیخوابی دارم اگه واستون ممکن باشه بهترهEEG=نوارمغزی بگیریدوREM=خواب پارادوکس وامواج مغزی تون روبررسی کننددکترا امواج آلفا بافرکانس8_13درهنگام دقت وتمرکزوخواب آلودگی دیده میشودودرخواب عمیق امواج مغزی دلتاباکمترین فرکانس(3-4)وبیشترین ولتاژدیده میشه اگه فرکانسهاتغییرکرده باشه مربوط به اثرات فیزیولوژیک خوابتون میشه کلاهنگام بیداری یکسری نوروترانسمیترازجمله سروتونین درساقه مغزوcsf=مایع مغزی_نخاعی تجمع پیدامیکنه که عوامل خواب نامیده میشوند.

ببخشیدکه تخصصی توضیح دادم ولی زیادنگرانی نداره همونطورکه گفتم متاسفانه خودمم بیخوابی دارم وبازم متاسفانه امکانش برام نیست نوارمغزی بگیرم هم وقت کمه تاکنکورهم شهرمون متخصص نداره

ویرایش توسط alireza101 : 17 خرداد 1397 در ساعت 13:27

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریتم شبانه روزیتون به هم خورده منم خودم خیلی بیخوابی دارم اگه واستون ممکن باشه بهترهEEG=نوارمغزی بگیریدوREM=خواب پارادوکس وامواج مغزی تون روبررسی کننددکترا امواج آلفا بافرکانس8_13درهنگام دقت وتمرکزوخواب آلودگی دیده میشودودرخواب عمیق امواج مغزی دلتاباکمترین فرکانس(3-4)وبیشترین ولتاژدیده میشه اگه فرکانسهاتغییرکرده باشه مربوط به اثرات فیزیولوژیک خوابتون میشه کلاهنگام بیداری یکسری نوروترانسمیترازجمله سروتونین درساقه مغزوcsf=مایع مغزی_نخاعی تجمع پیدامیکنه که عوامل خواب نامیده میشوند.

ببخشیدکه تخصصی توضیح دادم ولی زیادنگرانی نداره همونطورکه گفتم متاسفانه خودمم بیخوابی دارم وبازم متاسفانه امکانش برام نیست نوارمغزی بگیرم هم وقت کمه تاکنکورهم شهرمون متخصص نداره

اگه میتونی ورزش کن ، شبا عوامل بی خوابی رو از خودت دور کن ، در طول روز نخواب ، از این فکرای فرکانسی هم نکن ، بعد چند روز خوابت تنظیم میشه و راحت بخواب و بیدار شو
      Tel
      Nabze_avaz@

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza101 نمایش پست ها
      سلام من مشکل رو با یه مشاور مطرح کردم گفت که این عادیه الان که خوال الود و خسته و کسل باشی. خب یه سال حداقل درس خوندی بدن هست ماشین که نیست.

20 روز دیگه تحمل کن تمومه.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرتون شب یکم بیشتر بیدار بمونم چی؟؟ تا وقتم نره

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما که نوشتی جراح مغز آینده دیگه قرار نبود از الآن جراحی مغز کنی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضمنا لازم نیست بحث رو الکی تخصصی کنید بخشیش به علتی که گفتم بود و بخشی هم به علت خواب الودگی فصلی که اون هم اکثر برای محصل ها اتفاق میافته

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم كلا ادم دائم خسته اي بودم
      و كلا صبح ها هم نميتونم ورزش كنم
      ولي تازگيا وقتي خسته ميشم ميرم اول با اب گرم دوش ميگيرم تا جاهايي از بدنم كه بخاطر بد نشستن درد ميكنه درست بشه بعدشم يه دوش خيلييي سرد كه سمپاتيكمون رو تحريك كنيم و بره روي حال اماده باش
      كه هيچ ويتامين يا قهوه اي كه قبلا ميخوردم اينقد تاثير نميذاشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا میگن واسه صبح بیدار شدن و درس خوندن وضو با اب سرد بگیرد ... شُکی به ادم میده دیگه خواب یادت میره . ریستارت میشی
      Tel
      Nabze_avaz@

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بیدارشدی برو نون بخر(البته باس افطار) هوا بخوره به سرت یکم ورزش کن خابت میپره
      یا سره صبح دوش بگیر یا یکم خودتو چک و لغد کن که خابت بپره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن