خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      والا اینا چیزایی بود که مستقیما از دانشجوهای پزشکی و رزیدنتها و پزشکا شنیدم. اکثرا از سختی ها و مشکلاتش مینالیدن.یه مستندی رو یه دانشجوی پزشکی ساخته به اسم راه قریب.اینو تو نت سرچ کن ببین دانشجوهای پزشکی و رزیدنتا چی میگن!

اون نفری که شما میگی شاید از اون افرادی بوده که نور چشم مملکت بودن البته خب شاید تو شهرستانا سختیهای پزشکی کمتر باشه نسبت به کلان شهرها.اونی که مثلا پزشکی جیرفت میخونه با اونی که پزشکی تهران میخونه لزوما یه جور نیستن که حجم بیمارایی که میرن تهران با بیمارستان شهرستان اصلا قابل قیاس نیست!
      شهر بزرگ ی مشکلاتی داره
      شهر کوچیک هم ی سری مشکلات دیگه خاص خودش رو داره
      یکی لود مریض کمه کیس نداره
      یکی اتند درست درمون نداره
      یکی لود اونقدر بالاست پدر آدم درمیاد
      خروجی همه هم یکسانه: هیچ چی یاد نمیگیری

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      نع بابا نور چشمی چیه
      اتفاقا تهران هم درس میخونه
      ولی ایکیو به شدت بالایی داره خیلی خیلی خیلی باهوشه نیاز داره فقط بشینه بخونه یه بار ک بخونه بهتر از 100 بار بعضیا حالیش میشه
      حل المسائل ریاضی که نیست
      پزشکیه
      پزشکی یعنی تکرار تکرار تکرار و باز هم تکرار

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      نه حاج جواد....اینطوری ها هم نیست....میخوام بگم که هم میخونه هم تفریح داره ....خلاصش کنم برات داره زندگی میکنه....خارج میره...شنا.....2-3تا ساز میزنه و خیلی چیز دیگه
      مثل خیلی ها نیست که بخاطر نمره اول شدن دهن خودشونو اسفالت میکنن.....طرف داره عشقو حال و زندگیشو میکنه درسشم میخونه
      شاید خیلیا خوششون نیاد ولی به نظر من موفق اینه نه اونا که از صبح تا شب فقط رنگ کتابو دیدن...همین که میگم یه پیج اینستا داره با 500k فالور فقط با تبلیغاتی ک میگیره ماهی 4-5 تومن در میاره
      1000 تومن از باباش پول نمیگیره...خلاصه ادم مفت خوری نیست....خواستی جواد بگو برات عکسشم وات میکنم شمارت دارم
      کاش اینطوری باشه ولی تا حایی که من دیدم و شنیدم وقت کارایه ساده هم بعض اوقات پیدا نمیشه چه برسه اداره پیج اینستا و انتالیا رفتن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن