خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

الکتروشیمی در این وقت

سلام میخوام الکتروشیمی رو بخونم کدوم فیلم یا کتاب بهتره یعنی حجم کم و بازده بیشتر ترجیحا فیلم

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام فیل شیمی مختصر و مفید همه سوالاشو میزنی
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیلمی که بخوای خوب یاد بگیری وجود نداره. برای اینکه بفهمی چیه حداقلی از کلاس کنکور ۹۴-۹۵ آقاجانی استفاده کن اوایلشو و بعدش میشه حفظیات و فقط از روی جزوه میگه بچه ها بنویسن.
      یه سری نیم واکنش ها هستن که باید حفظ کنی از روی کتابم میشه بخونی.
      برای مفاهیم ابتدایی مثه اکسایش کاهش و عدد اکسایش از روی فیلم یاد بگیر.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza101 نمایش پست ها
      سلام میخوام الکتروشیمی رو بخونم کدوم فیلم یا کتاب بهتره یعنی حجم کم و بازده بیشتر ترجیحا فیلم
      سلام داش... اتفاقا من امروز اسید باز تموم کردم از فردا الکترو میخونم. با صنیعی میخونم. صنیعی مفید توضیح میده و از لحاظ زمان هم به صرفه هست.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صنیعی ببین و بعد هر قسمت برو تستاش رو از رو کتاب تست بزن و اذامه بده

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      صب امروز روع کردم توی 8ساعت تموم شد فولم الان
      اول فیل رو بخون
      بعد حفظیات خط ویزه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      من یا فیلم ها آقاجانی خوندم خیلی راضی ام!
      البته یه جزوه هم داره که خریدنیه! اگه اینو نداشته باشی باید یه عالمه وقت بذاری برا جزوه نوشتن، هیچوقت هم مثل این کامل و مرتب نمیشه ...
      این جزوه هم برا اسید و بازه و هم الکتروشیمی! مختصر و مفید و کامل ( همش 58 صفحه س! ) قیمتش هم 15 تومنه خداییش گرونه ولی اگه مشکل مالی نداری قطعا ارزشش رو داره!

ایناها

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی اینم اضافه کنم که: فایل های جزوات مهندس آقاجانی رو فقط از سایت خودش بخرید ( اگه به رعایت حقوق مؤلف و حق الناس اعتقاد دارید )

آخه دیدم سایت های دیگه هم این فایل ها رو گذاشتن ولی 2-3 تومن ارزونتر که مشتری بگیرن
      منم چون قبلا فایل های پی دی افش رو خریدم میتونم برا خودم سایت بزنم و اینارو بفروشم ولی قطعاً مهندس آقاجانی راضی نیست!
      امان از دست زالو صفت هایی که فقط دنبال مفت خوری هستند ... یکی نیست بهش بگه: خُب نکبت خودت برو یه چیزی تالیف کن که علاوه بر کسب درآمد تولید علم هم کرده باشی! متاسفانه امثال این آدم ها روز به روز دارن بیشتر هم میشن ... بگذریم!

رفع اسپم: من از فیلم ها و جزوه های مهندس آقاجانی واقعا راضیم و بنظرم ارزش وقتی که براش گذاشتم رو داشته ( ولی خب قبول دارم که یخورده PDF هاش رو گرون میده! )

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من نمی دونم یه پی دی اف چرا باید قیمتش اندازه یه کتاب چاپ شده باشه با اینکه خودم طرفدار آقاجانی ام ولی خیلی پولکیه بعد تازه بیمه نامه هم میزنه قیمت هر کدوم اندازه یه کتاب کامل شیمی ان در صورتی که اون بیمه نامه مربوط به 10 صفحه از کتابه
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      راستی اینم اضافه کنم که: فایل های جزوات مهندس آقاجانی رو فقط از سایت خودش بخرید ( اگه به رعایت حقوق مؤلف و حق الناس اعتقاد دارید )

آخه دیدم سایت های دیگه هم این فایل ها رو گذاشتن ولی 2-3 تومن ارزونتر که مشتری بگیرن
      منم چون قبلا فایل های پی دی افش رو خریدم میتونم برا خودم سایت بزنم و اینارو بفروشم ولی قطعاً مهندس آقاجانی راضی نیست!
      امان از دست زالو صفت هایی که فقط دنبال مفت خوری هستند ... یکی نیست بهش بگه: خُب نکبت خودت برو یه چیزی تالیف کن که علاوه بر کسب درآمد تولید علم هم کرده باشی! متاسفانه امثال این آدم ها روز به روز دارن بیشتر هم میشن ... بگذریم!

رفع اسپم: من از فیلم ها و جزوه های مهندس آقاجانی واقعا راضیم و بنظرم ارزش وقتی که براش گذاشتم رو داشته ( ولی خب قبول دارم که یخورده PDF هاش رو گرون میده! )

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نمی دونم یه پی دی اف چرا باید قیمتش اندازه یه کتاب چاپ شده باشه با اینکه خودم طرفدار آقاجانی ام ولی خیلی پولکیه بعد تازه بیمه نامه هم میزنه قیمت هر کدوم اندازه یه کتاب کامل شیمی ان در صورتی که اون بیمه نامه مربوط به 10 صفحه از کتابه
      15 تومن واقعا پول یه کتابه! نه یه فایل پی دی اف 58 صفحه ای ... ولی خب چه میشه کرد؟! چون خوب درس میده ارزشش رو داره
      من که فقط فایل های شیمی 3 و گنجینه پیش 2 و تیپ تست هاشو خریدم! پیش یک و سال دومش رایگان بود
      بنظرم بیمه نامه ها و 35 دقیقه ها هم چیزای بیخودی هستن
      قبلا خوب بود توی کانال تلگرامش کد تخفیف میداد! خودم بیشترشو با تخفیف خریدم، ولی الان نمیدونم کانال تلگرامش هنوز هم برقراره یا نه!

تارس

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این تیپ تستاش هم قبلا رایگان بود نمی دونم تو کانالش بود یا سایت آلا
      15 تومن واقعا پول یه کتابه! نه یه فایل پی دی اف 58 صفحه ای ... ولی خب چه میشه کرد؟! چون خوب درس میده ارزشش رو داره
      من که فقط فایل های شیمی 3 و گنجینه پیش 2 و تیپ تست هاشو خریدم! پیش یک و سال دومش رایگان بود
      بنظرم بیمه نامه ها و 35 دقیقه ها هم چیزای بیخودی هستن
      قبلا خوب بود توی کانال تلگرامش کد تخفیف میداد! خودم بیشترشو با تخفیف خریدم، ولی الان نمیدونم کانال تلگرامش هنوز هم برقراره یا نه!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این تیپ تستاش هم قبلا رایگان بود نمی دونم تو کانالش بود یا سایت آلا
      تیپ تست من که هیچوقت یادم نمیاد رایگان بوده باشه!

تارس

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا ولی جدا جدا بودن و فکر کنم پاسخ هم نداشتن و کامل هم نبود
      تیپ تست من که هیچوقت یادم نمیاد رایگان بوده باشه!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صنعنی شریف اقاجانی منطورتونه؟صفر تا صو رو نداره الکتروشیمی اقاجانی؟صفر تا صدش ناقصه از فیلم کلاسش استفاده کردین؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن