خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

20 روز مونده و من صفرم بباين خواهشا يك كمكي بكنين خداخير بده

دوستان سلام عرض ميكنم من ب طرز وحشتانكي صفرم شايد باورتون نشه اما كلا تاحالا ١٠ تا تست هم نزدم درواقع گذاشته بودم واس سال بعد ولي ديدم اوضاع ناجوره بايد امسال يك كاريش بكنم حالا بنظر شما راهي هست واسه اينكه امسال پرستاري ازاد هر جا بيارم يا ديگه خيلي گذشته ببينيد ازتون خواهش ميكنم انگيزه اي نباشه مطالبتون دقيق و حساب شده باشه
      يك وضعيت از خودم بگم :
      كلا شب امتحانيم يعني تو كل سال خوش ميگذرونم شب امتحان بشدت ميخونم نمرمم خوب ميشه معمولا
      معدل ديپلمم شد ١٦/٥
      نقطه قوتم زيسته يعني ميتونم راحت ارتباطا رو ايجاد كنم بين مباحث
      نقطه ضعف فيزيك و رياضي
      شيمي هم جوريم ك بخونم ميفهمم ولي الان چيزي يادم نيست ازش
      ايا راهي هست اگر هست خواهشا يك راهنمايي بكنين مرسي...
      يك تبلغيم تو اينستا ديدم نوشته علوي به ٨٠ ساعت ٨٠٪؜ مباحث رو دور ميكنه ولي قيمتش يكذره واسم سنگينه بنظرتون اونو بخرم يا روش ديگه ؟ مرسي ازتون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اپ

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیست روز دیگه وقت جمع بندیه نه اینکه بخای تازه شروع کنی،ولی بازم تو تمام تلاشتو بکن،اگه بخونی چیزی که قطعی میشه گفت اینه که شرایطو میتونی از اینی که هس بهتر کنی،بدون استرس شروع ب خوندن کن و اگه هم موفق نشدی سال بعدیم هس،اصلا اگه میخای سال بعد موفق بشی باید از همین الان شروع کنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم بیشتر رو عمومی تمرکز کن . روزی 2 درس دینی بخون . نکات ترجمه ای عربی - روزی 4 درس ادبیات لغت و تاریخ بخون
      برای قرابت هم از الان تا کنکور شبی یه دونه کنکور تجربی از 91 تا 96 داخل و خارج قرابتارو بزن واسه آرایه هم میتونی همین کارو کنی
      ویرایش توسط marzie_ : 16 خرداد 1397 در ساعت 14:28

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بمون سال بعد برای رشته های بهتر یا حداقل پرستاری دولتی. میری ازاد پشیمون میشی
      پیش ما مذهب هرکس به خودش مربوط است

ما که هستیم مسلمان اباعبدالله(علیه السلام)

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شدن که میشه بستگی به خودت داره.
      دینی:خط ویژه روزی دوسه درس خوووب بخون تستاشم بزن.چندروزی ام که اضاف اوردی تستای کنکورو بزن.منظورم این نیس فقط بزنی رد شی حداقل تستای 10سال اخیر همین تجربی رم اگه خوب بزنی و قشنگ سوالو بخونی و گزینه هاشم بررسی کنی خودش ی مدل خوندن میشه یعنی میشه یه مرور واست ن فقط دینی بلکه بقیه ام همینطوره/.
      ادبیات:جمع بندی مهروماه بخون.لغات و تاریخ و املاشو تقسیم کن بین مثلا 10روز بعد بخون روزای باقی مانده هم تست کنکور.واس ارایه و قرابت تستای کنکور رو خوب بررسی کنی کافیه.
      عربی:ترجمه ناصح زاده روببین الا و جزوه هم داره.همون نکاتشو بخون بعد فقط تست ترجمه کارکن اونم فقط سراسری.
      زبان:گرامر و لغت بخون.تست هم فقط سراسری.
      اینطوری بنظرم حداقل دینی و ادبیات رو 40تا50 و عربی و زبانم 20میزنی.
      زمین شناسی:فصل1و2و3و4سوم و 4و5چهارم بخون چون اسونه و حداقل صفر نذاری میتونی 16درصد بزنی.
      ریاضی:امار و احتمال و ماتریس سایت الا تدریس امینی راد هستش جزوه دست نویس هم داره یعنی کارت خیلی راحته.ببین و تست کنکور بزن قول میدم خوب بخونی راحت 4تست ریاضی زدی.
      فیزیک:3فصل اخر پیش +سال اول
      شیمی:سال دوم
      زیست:فصل 4دوم مبحث گوارش و سازش گوارش جانوران+فصل5+فصل 6 قسمت گردش خون جانوران+منحنی الکتروکاردیوگرام+قسمت حرکت های گیاهی فصل 8 دوم+فصل 1سوم+فصل 11سوم قسمت نمو حتما چون شاید سوال مستقل و اسون بدن+فصل3و4و5و6و7 پیش و 9 پیش......اگه میگم این فصول چون نگا کردم سوالات کنکورو و دیدم ازاین مباحث حداقل همیشه 10سوال مستقل اومده و میشده جواب داد.
      بازم نظر منه.فقط ی نظر و پیشنهاد بود.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این چند ماه جطور بیخیال بودی این 20روزم بیخیال شو

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      دوستان سلام عرض ميكنم من ب طرز وحشتانكي صفرم شايد باورتون نشه اما كلا تاحالا ١٠ تا تست هم نزدم درواقع گذاشته بودم واس سال بعد ولي ديدم اوضاع ناجوره بايد امسال يك كاريش بكنم حالا بنظر شما راهي هست واسه اينكه امسال پرستاري ازاد هر جا بيارم يا ديگه خيلي گذشته ببينيد ازتون خواهش ميكنم انگيزه اي نباشه مطالبتون دقيق و حساب شده باشه
      يك وضعيت از خودم بگم :
      كلا شب امتحانيم يعني تو كل سال خوش ميگذرونم شب امتحان بشدت ميخونم نمرمم خوب ميشه معمولا
      معدل ديپلمم شد ١٦/٥
      نقطه ضعف فيزيك و رياضي
      يك تبلغيم تو اينستا ديدم نوشته علوي به ٨٠ ساعت ٨٠٪؜ مباحث رو دور ميكنه ولي قيمتش يكذره واسم سنگينه بنظرتون اونو بخرم يا روش ديگه ؟ مرسي ازتون
      از همین الان برای ۹۸ بخون پایتو جمع کن توی تابستون
      نذاری برای ۲۰ روز مونده به کنکور ۹۸!

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه من جای تو بودم قطبی درس میخوندم ....چون زیستت خوبه رو زیست و شیمی تمرکز کن ریاضی فیزیک صفر و از بین عمومیا هم دو درس که قویتری رو انتخاب کن ینی این فرصت باقی مونده رو به چهار درس اختصاص بده ،با دل و جون درس بخون بیخیال روز و ساعت شو... . حداقل یه رتبه آبرومندانه بیاری مثلا اگه زیست و شیمی هر دو در حد 35% بزنی و دینی و ادبیات هم 60% بقیه صفر و منفی نزنی ....رتبه ات تو منطقه1 : 13_15هزار منطقه2: 23_25هزار و منطقه3: 15_16هزار !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگه الانم شل بگیری مال سال دیگم نمیخونی اینو خیلی ها گفتن پس بخون

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این تایم رو حسابی بخون یا حداقل یه کتاب اختصاصی رو حسابی ببند مثلا زیست سوم یا پیش
      کلا نخونده نمون پشت کنکور
      ویرایش توسط reyhanam : 17 خرداد 1397 در ساعت 02:18

12. Top | #12
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      يك وضعيت از خودم بگم :
      معدل ديپلمم شد ١٦/٥
      نقطه ضعف فيزيك و رياضي
      هرکاری میکنی پول به این چرت و پرتا و 80 80 و فلان و اینا نده فقط

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اصلا بخون شاید قبول شدی امسال!!!
      همه ی تلاشتو بکن!
      ان شالله میتونی این زتیه رو بیاری
      من اولا ناامید بودم ولی خدایی ناامیدی کمکت نمیکنه!!!
      فقط بخوننن
      همه ی تلاشتو بکن جای کسایی که جا زدن رو پر کنی
      ان شالله خبر قبولیت رفیق
      جا نزن !
      میتونی فقط باور کن و برو جلوو^_^

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      يك وضعيت از خودم بگم :
      معدل ديپلمم شد ١٦/٥
      نقطه ضعف فيزيك و رياضي
      سلام

یه چیزی بهت می گم لطفا کنکوری ها و عشق درس و مدرک ها نادید بگیرن...........

شاید خواست خدا اینه سرنوشتت از درس خوندن جدا باشه. برو دنبال کار آزاد. ثروتمند شو و از زندگی ت لذت ببر. تو کشور ما با درس خوندن به جایی نمی رسی.

با 20 روز کار خاصی نمی تونی بکنی.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرستو مهرمنش نمایش پست ها
      سلام

یه چیزی بهت می گم لطفا کنکوری ها و عشق درس و مدرک ها نادید بگیرن...........

شاید خواست خدا اینه سرنوشتت از درس خوندن جدا باشه. برو دنبال کار آزاد. ثروتمند شو و از زندگی ت لذت ببر. تو کشور ما با درس خوندن به جایی نمی رسی.

با 20 روز کار خاصی نمی تونی بکنی.
      بستگی داره به این ۲۰ روز چطور نگاه کنی
      منم اولا ناامید میشدم ولی کار نشد نداره ایشون نگفت ۱ میخام رتبه معقولی میخاد ولی این تایم رو باید زیاد بخونه تا نتیجه بگیره
      خودش میدونه ولی شانستو امتحان کن رفیق
      گور بابای ناامیدی فقط بخون ^_*
      من خودم ناامید بودم یه زمانی ولی بخدا ناااامیدی فقط تایمت رو میسوزنه بخون ^_*

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)