خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حجم مبتکران زیاد هست یعنی زیادی زیادی ولی به نظرم خوب توضیح می ده من همراه یازدهم خوندم از عید تقریبا 9 هفته ایی تمومش کردم من شیمی و ریاضی برام مهمه درصدش چون زیستم داغونه خیلی سبزه من البته برا یازدهم داره نه دهم ولی لحن نوشتاریش دوس ندارم اشکالم داره ما مشکلمون اینکه باید بگن اینا رو تجربه نکنید
      ولی حتما برید کتابها رو ببینید چند صفحه شو بخونید حالا هر کتابی رو به نظر من هرکسی با یکی کنار میاد
      ولی این حرفی یه کتاب رو چند بار باید مرور کرد و چند تا منبع به درد نمی خوره برادرم خیلی با تاکید به من گفت دلیلش این بود که اون چیزهایی که باید تو ذهن ثبت بشه با چندین بار مرور به دست میاد و خوندن یک دوباره کتابی فایده نداره هرکدوم خواستی بگیری بگیر تا اخرش برو

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      راستش فکر نمیکنم وقت همچین کاری داشته باشی.

حساب کن باید هم دهم بزنی هم یازدهم هم تابستون که تموم شه باید دوازدهم بزنی.
      ینی یه منبع هم تموم کنی هنر کردی.

همونطوری که اون دوست نظام قدیم بت گفت،
      یه منبع بزن بهتره. جمع بندی قضیش جداست، برا اون بعدا باید منبع انتخاب کنی. ولی الان یه منبع انتخاب کن همونو کار کردن. وقتیم تمومش کردی برگرد یبار دیگه اونایی که
      غلط زدی بخون
      خیلی ممنون موفق باشی دوست عزیز

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beau نمایش پست ها
      حجم مبتکران زیاد هست یعنی زیادی زیادی ولی به نظرم خوب توضیح می ده من همراه یازدهم خوندم از عید تقریبا 9 هفته ایی تمومش کردم من شیمی و ریاضی برام مهمه درصدش چون زیستم داغونه خیلی سبزه من البته برا یازدهم داره نه دهم ولی لحن نوشتاریش دوس ندارم اشکالم داره ما مشکلمون اینکه باید بگن اینا رو تجربه نکنید
      ولی حتما برید کتابها رو ببینید چند صفحه شو بخونید حالا هر کتابی رو به نظر من هرکسی با یکی کنار میاد
      ولی این حرفی یه کتاب رو چند بار باید مرور کرد و چند تا منبع به درد نمی خوره برادرم خیلی با تاکید به من گفت دلیلش این بود که اون چیزهایی که باید تو ذهن ثبت بشه با چندین بار مرور به دست میاد و خوندن یک دوباره کتابی فایده نداره هرکدوم خواستی بگیری بگیر تا اخرش برو
      ممنون.موفق باشی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن