خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

زمین شناسی15 درصد

سلام دوستان من تا به حال زمین نخوندم اما با توجه به اینکه تو رتبه کشوری تاثیر داره میخوام در حد 15 - 20 درصد جواب بدم نمیخوام خیلی سر جلسه وقت بزارم روش در حد 5-6 دقیقه، ب نظرتون چه فصلایی آسونه میخوام یک هفته ای جمعش کنم؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raz97 نمایش پست ها
      سلام دوستان من تا به حال زمین نخوندم اما با توجه به اینکه تو رتبه کشوری تاثیر داره میخوام در حد 15 - 20 درصد جواب بدم نمیخوام خیلی سر جلسه وقت بزارم روش در حد 5-6 دقیقه، ب نظرتون چه فصلایی آسونه میخوام یک هفته ای جمعش کنم؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون
      سلام
      بنظر من آسون تر از 4درس اول زمین شناسی سال سوم نداریم!
      3-4 تست ازش میاد با هیچ مبحث دیگه ای هم قابلیت ترکیب ندارن، توی چند روز هم میتونی بخونیش
      درس یک زمین سال سوم چندین سال ازش تست نیومد بخاطر همین همه بیخیالش میشدن ولی الان 2ساله که پشت سر هم دارن ازش تست میدن!

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این 4تا تستی که گفتم رو زیر 3 دقیقه میتونی جواب بدی و 16درصد رو هم ازشون بگیری! چون خیلی ساده هستن
      اگه درست خونده باشی سرجلسه هرکدومش واقعا کمتر از 45 ثانیه ازت وقت میگیره!

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از پیش کدوم فصلا رو بخونیم؟؟؟؟؟؟
      مشاوره دوران جمع بندی
      با دانشجوی دانشگاه تهران
      Telegram ID :@Naseri199

" با جمع بندی صحیح درصد درس زیست را میتوان حداقل ۳۰% بهبود بخشید"

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahtis نمایش پست ها
      از پیش کدوم فصلا رو بخونیم؟؟؟؟؟؟
      4 5 10 1

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من هم تعدادی مبحثو انتخاب کن و بخون ولی خوب بخونشون
      تو چند روز میتونی به درصد 30 الی 50 درصد هم برسی ، زمین بفهمی که خیلی کمکت میکنه برخلاف اینکه خیلیا فقط حفظ میکنن ، حفظیاتم داره ولی کمتر و حتی کمترم تو کنکور میاد .

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      30 تا 50 درصد امکان پذیره واقعا؟ همونطور ک گفتم خیلی نمیخوام وقت بزارم، الانم فرصت کمه، شما چ مباحثیو پیشنهاد میکنن بغیر از اونایی ک دوستمون گفتن؟!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زمين رو نبايد به خيال اين كه سوالاش راحته و ميتوني تند تند بزنيشون بري جلسه
      مبحث كم بخون ولي اون مبحثا رو مثل زيست بخون و موشكافي كن وگرنه مثل پارسال من ميشي و نيم ساعت زور ميزني كه ميخوام شصت بزنم اخرش ده درصد ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.akbari نمایش پست ها
      زمين رو نبايد به خيال اين كه سوالاش راحته و ميتوني تند تند بزنيشون بري جلسه
      مبحث كم بخون ولي اون مبحثا رو مثل زيست بخون و موشكافي كن وگرنه مثل پارسال من ميشي و نيم ساعت زور ميزني كه ميخوام شصت بزنم اخرش ده درصد ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
      سلام
      دقیقا!!
      همون فکری که من میکردم.....
      باید چنتا فصل که آسون و پرسوال ان رو یا چنتا فصل که با هم امکان ترکیب شدن دارن رو خ خ خوب خوند بجای همه ی فصول با تسلط کم!!!(همون قضیه دریاچه عمیق بجای اقیانوس با عمق یک سانته!!!)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن