خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Post تا کنکور ۹۸ ...

سلام دوستان عزیز. من امسال پشت کنکورم و سال قبل میانگین ترازم هم تو قلم چی 6400 بود ولی نتونستم به طور کامل برای کنکور ۹۶ آماده بشم برا همین تو کنکور ۹۶ شرکت نکردم و تصمیم گرفتم برای کنکور امسال یعنی ۹۷ بخونم. ولی حدوداً از فروردین ماه ۹۶ دچار مشکلات عصبی و روانی شدم و داشتم روز به روز بد تر میشدم . وسواس فکری پیدا کردم و اصلاً نمی تونستم حتی یه کلمه درس بخونم در حالیکه من عاشق درس خوندن بودم و همیشه آرزویم درس خوندن بود. ولی شرایط بد تر شد و من مجبور شدم پیش یک دکتر روانپزشک بروم. از آذر ماه ۹۶ تا همین الان دکتر برام دارو داد و الان حدودا یک ماه میشه که علاوه بر اون پیش یک روانشناس هم می رم و خدا رو شکر حالم نسبتاً بهتر شده و به همین خاطر فرصت رو برای کنکور ۹۷ از دست دادم و تصمیم گرفتم که خودمو برای کنکور ۹۸ آماده بکنم و به هر قیمتی شده به آرزویم برسم. همه اینها رو نوشتم تا شاید یک نفر هم مشابه شرایط من پیدا بشه و با هم دوست بشیم و کنکور ۹۸ رو با هم بترکونیم. لطفاً هر کس خواست با هم تا کنکور ۹۸ پیش بریم؟ و دوست همدیگه باشیم بهم پیام خصوصی بده.
      یا علی مدد.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکرت اگه واسه سال بعده ، این یه ماهو فقط بشین تست بزن به هرحال فبلا یه بار درسا رو خوندی شاید همین امسال قبول شدی.
      سنگ مفت ، گنجشگ مفت.

آزادی بیش از همه از دست کسانی ضربه می خورد که برای نیل به آن
      کوتاه ترین مسیر را انتخاب می کنند

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Engineer24 نمایش پست ها
      فکرت اگه واسه سال بعده ، این یه ماهو فقط بشین تست بزن به هرحال فبلا یه بار درسا رو خوندی شاید همین امسال قبول شدی.
      سنگ مفت ، گنجشگ مفت.
      این بیست روز !!!!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.javvi نمایش پست ها
      این بیست روز !!!!
      قبلا برای کنکور خونده صفر نیست.
      به هر حال چیزی که هیچ ضرری نداره و ممکنه منفعت زیادی داشته باشه ، ارزش امتحان کردن داره.
      مسئله دیگه وقتی شما یه سال تلاش می کنی کلی استرس داری که نتیجه می گیری یا نه.
      ولی این دوستمون چون ذهنش رو برای سال بعد چیده استرسی نداره. قبول هم نشه ، چیزی رو از دست نداده هیچ ، کلی تست کار کرده.

آزادی بیش از همه از دست کسانی ضربه می خورد که برای نیل به آن
      کوتاه ترین مسیر را انتخاب می کنند

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن