خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 117
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir17 نمایش پست ها
      یع مشکلی که تو پزشکی هست بحث بازدهی هستش با توجه به سنی که دارید به نظرم به صرفه نیست. چون برای پزشکی حداقل بعد از 4-5 سال میتونید به درامد فکر کنین اونم نه خیلی زیاد.

پس بهتره به نظرم تو رشته هایی سرمایه گذاری کنین که زود بازده باشه. مثلا فکر کنم رشته هایی مثل فیزیوتراپی و رادیولوژی و پرستاری و .... رشته های پیراپزشکی خوبن. با توجه به شرایط شما اصلا هدفی که میخواین توش قدم بردارین توصیه نمیشه.
      در آمد پزشکی که عالیه در این شکی نیست
      رشته های فیزیوتراپی - بینایی سنجی و ... پیراپزشکی چند ساله هستن؟ بازار کار و درامدشون چطوریه؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه واقعیتی هست
      اونم اینکه تا عاشق پزشکی نباشی دووم نمیاری
      شمایی که الان بخاطر پول قصد دارید شرکت کنید بعدا حاضرید یه فردی که بی پوله رو درمان کنید؟
      مسلما خیر چون اولویت پوله
      چجوری میخواید قسم بخورید که بخاطر پول طبابت نمیکنید؟
      بنظرم الان دبیرا و مشاوران کنکور کم از یه پزشک درآمد ندارن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.javvi نمایش پست ها
      در آمد پزشکی که عالیه در این شکی نیست
      رشته های فیزیوتراپی - بینایی سنجی و ... پیراپزشکی چند ساله هستن؟ بازار کار و درامدشون چطوریه؟
      اکثرا دوره های حدود 2 سال تا 4 سال هستن. خوبیش اینه که سریعتر میتونید وارد بازار کار بشید. البته فارغ التحصیلای رشته های فنی حرفه ای سریعتر وارد بازار کار میشن. ولی الان بهترین کار اینه که رو رشته های پیراپزشکی تمرکز کنین.

در امد رشته های پزشکی در صورتی عالیه که شما وارد تخصص بشید که اونم حداقل 10 سالی زمان میبره. البته همین امسال چند نفر مثل شما و تو سن شما دیدم که گفتن میخوان برای پزشکی بخونن. ولی خب باید دید که میتونین 4-5 سال بدون درامد تحصیل کنین؟ مسلما کار سختیه. ولی بعضی رشته های پیراپزشکی بعد 2 سال جذب میکنن.

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      نظرتون در مورد بازار کار دندان پزشکی چیه؟

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      یه واقعیتی هست
      اونم اینکه تا عاشق پزشکی نباشی دووم نمیاری
      شمایی که الان بخاطر پول قصد دارید شرکت کنید بعدا حاضرید یه فردی که بی پوله رو درمان کنید؟
      مسلما خیر چون اولویت پوله
      چجوری میخواید قسم بخورید که بخاطر پول طبابت نمیکنید؟
      بنظرم الان دبیرا و مشاوران کنکور کم از یه پزشک درآمد ندارن
      فقط بخاطر پول نیست.
      هم پول هست هم وقت اضافی که دارم استفاده کنم هم برای خدمت
      مشاور هم کلی دنگ و فنگ و بلدی و ... میخاد !!!!

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir17 نمایش پست ها
      اکثرا دوره های حدود 2 سال تا 4 سال هستن. خوبیش اینه که سریعتر میتونید وارد بازار کار بشید. البته فارغ التحصیلای رشته های فنی حرفه ای سریعتر وارد بازار کار میشن. ولی الان بهترین کار اینه که رو رشته های پیراپزشکی تمرکز کنین.

در امد رشته های پزشکی در صورتی عالیه که شما وارد تخصص بشید که اونم حداقل 10 سالی زمان میبره. البته همین امسال چند نفر مثل شما و تو سن شما دیدم که گفتن میخوان برای پزشکی بخونن. ولی خب باید دید که میتونین 4-5 سال بدون درامد تحصیل کنین؟ مسلما کار سختیه. ولی بعضی رشته های پیراپزشکی بعد 2 سال جذب میکنن.
      در آمد شون در چه حدیه؟؟ بازار کارشون اشباع نیست؟؟
      من درآمد دارم و میخام با در آمد تحصیل کنم.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Bahar_ نمایش پست ها
      نظرتون در مورد بازار کار دندان پزشکی چیه؟
      دندان پزشکی هم خوبه.
      ولی در شهر ما رشته دندان پزشکی نیست. و رفتن به شهر دیگه برای تحصیل تقریبا غیر ممکنه
      ثانیا در شهری که هستم با اینکه متخصص چشم در شهر نیست ولی حداقل ده تا دندانپزشک هست !!
      یا در شهر همسایه با سه تا متخصص چشم حدود 30 تا 50 تا دندانپزشک هست !!!!! تعداد شون خیلی زیاده !!!!
      در آمدشون رو نمیدونم چقدره!!!

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در آمد شون در چه حدیه؟؟ بازار کارشون اشباع نیست؟؟
      من درآمد دارم و میخام با در آمد تحصیل کنم.
      تو گوگل بزنین رشته های پیراپزشکی و بعد رو برای هر کدوم تحقیق کنین ببینین کدوم با شرایط شما میخوره.

رشته با رشته فرق میکنه... نمیشه دقیق گفت. ممکنه تو شهری که شما هستین مثلا یه رشته کامل اشباع شده ولی یکی کمبود داره. برای همین میگم تحقیق کنین.

حقوقاشون هم متفاوته بالتبع.

با یه مشاور تحصیلی حرف بزنین و راهنمایی بخواین. مشاور با توجه به وضعیت شما و محل سکونت شما یکی دو تا رشته رو که بهتر هستن به شما پیشنهاد میده.

موفق باشید. تو گوگل تحقیق کنین رشته های پیراپزشکی تا بیشتر اشنا بشید.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نمیفهمم چرا هر کی کار نداره یا حقوقش کمه میخواد بره پزشکی.بابا یکسال تمام حداقل باید روزی ده ساعت بخونید بعد ۷ سال پزشکی بخونید بعد دوسالم طرح برید تازه میشید پزشک عمومی.یعنی تو این ده سال که حقوق نمیگیرید چطوری از پس مخارج زندگیتون برمیاید که الان نمیتونید؟؟؟ای کل بگیرن سر در این مملکتو که کاری کردن همه بخوان پزشکی برن چون فقط استخدام قراره بشن.

10. Top | #40
      ccc
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

تو خودت اوستا کاری همه رو گذاشتی سر کار

سلام. بنده فرهنگی هستم با 35 سال سن. میخام کنکور پزشکی 98 شرکت کنم.
      حقوق معلمی بد نیست ولی کفاف زندگی را نمیده. ثانیا وقت اضافی زیاد دارم ازش استفاده کنم.
      نظرتون چیه؟ میشه هم کار کرد هم دانشگاه درس خوند؟ در آمد و کار پزشکی چطوره؟
      چطور باید برنامه ریزی کنم و روزی چند ساعت باید درس بخونم که کنکور قبول بشم؟
      ممنون

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein ch نمایش پست ها
      من نمیفهمم چرا هر کی کار نداره یا حقوقش کمه میخواد بره پزشکی.بابا یکسال تمام حداقل باید روزی ده ساعت بخونید بعد ۷ سال پزشکی بخونید بعد دوسالم طرح برید تازه میشید پزشک عمومی.یعنی تو این ده سال که حقوق نمیگیرید چطوری از پس مخارج زندگیتون برمیاید که الان نمیتونید؟؟؟ای کل بگیرن سر در این مملکتو که کاری کردن همه بخوان پزشکی برن چون فقط استخدام قراره بشن.
      شما بهتر از پزشکی سراغ دارین؟؟؟
      شما دقیقا چه رشته و شغلی میخاید برید؟؟
      ویرایش توسط m.javvi : 14 خرداد 1397 در ساعت 16:25

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ccc نمایش پست ها
      مشاوره گرفتن همیشه خوبه
      شاید کسی فکری یا نکته ای بهتر بلد باشه

13. Top | #43
      ccc
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظرمن بچسب بهش اما با وضعیتی که داری برا 99بخون شاید خیلی بگن خیلی وقته برا98 اما برا کسی که سال های قبل خوب خونده به هر حال اگه میخوای برا امسال بخونی از آلان حذفیات انجام بده تا تسلط خوبی روی فصل های انتخابی داشته باشی اما زیست و شیمی رو کامل بخون

14. Top | #44
      ccc
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظرمن بچسب بهش اما با وضعیتی که داری برا 99بخون شاید خیلی بگن خیلی وقته برا98 اما برا کسی که سال های قبل خوب خونده به هر حال اگه میخوای برا امسال بخونی از آلان حذفیات انجام بده تا تسلط خوبی روی فصل های انتخابی داشته باشی اما زیست و شیمی رو کامل بخون

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام. بنده فرهنگی هستم با 35 سال سن. میخام کنکور پزشکی 98 شرکت کنم.
      حقوق معلمی بد نیست ولی کفاف زندگی را نمیده. ثانیا وقت اضافی زیاد دارم ازش استفاده کنم.
      نظرتون چیه؟ میشه هم کار کرد هم دانشگاه درس خوند؟ در آمد و کار پزشکی چطوره؟
      چطور باید برنامه ریزی کنم و روزی چند ساعت باید درس بخونم که کنکور قبول بشم؟
      ممنون
      بایه مشاورمشورت کنیداینجاهرکی ی چی میپرونه کلا منصرفتون میکنن

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن