خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 117 از 117
    1. Top | #106
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.javvi نمایش پست ها
      سلام.روز بخیر . از ترم چند مهر میدن؟
      سلام.؟؟؟

2. Top | #107
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali935 نمایش پست ها
      فقط کافیه اراده کنی. هیچوقت برای زندگی کردن و رفتن سمت چیزی که از ته قلب میخواد ادم دیر نیست...فقط اراده میخواد.خیلی ها هستن تو سن بالا مشغول میشن که برن سمت علاقه شون. شما اگه واقعا وقت بزاری و باتموم وجود بری سمتش میرسی بهش.
      خیلی ممنون

3. Top | #108
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nodetboy نمایش پست ها
      سلام.روزتون بخیر
      ببینین واقعا این که تنها هدفتون واسه اومدن به پزشکی درامدش باشه خیلی هدف جالبی نیست چون باتوجه به وقت وهزینه ای که میذارین همونطور که دوستان گفتن روی کارخودتون تمرکز کنین بهتره
      البته اگه واقعاعلاقه دارین به شرایط سنی توجه نکنین و واسش تلاش کنین.کم نیستن هم سن وسالای شما که سرکلاس پزشکی میشینن
      سلام. روز بخیر
      صد در صد فقط پول نیست.
      واقعا لذتی که توی درمان یک بیمار هست فکر نکنم توی چیز دیگه ای باشه

4. Top | #109
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خبر رسیده ترامپ هم قرار کنکور98 بیاد ایران برا پزشکی کنکور بده

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.روز بخیر . از ترم چند مهر میدن؟
      ??

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. بنده فرهنگی هستم با 35 سال سن. میخام کنکور پزشکی 98 شرکت کنم.
      حقوق معلمی بد نیست ولی کفاف زندگی را نمیده. ثانیا وقت اضافی زیاد دارم ازش استفاده کنم.
      نظرتون چیه؟ میشه هم کار کرد هم دانشگاه درس خوند؟ در آمد و کار پزشکی چطوره؟
      چطور باید برنامه ریزی کنم و روزی چند ساعت باید درس بخونم که کنکور قبول بشم؟
      ممنون
      ببین شدن که میشه چون یکی از اقوام های ما مثل شما از فرهنگی قبول شد ولی الکی نیست زندگیش شده بود جهنم....شما که خودت سنت بالاس لابد میدونی که دغدغه و مشکلات یه 35 ساله خیلی خیلی بیشتر ار یه 20 ساله هست.....
      کلان فقط باید بشینی خر بزنی......تو خودتو میبینی شبانه روز بشینی پشت کتاب فقط بخونی....چون با این رقابت سخت اگر تلاش کم کنی مثل اینه که تلاش نکردی چون قبول نشی....باید ایتقدر بخونی که خون به مغزت نرسه...
      از طرف دیگه شما الان 35 سالته...اگر سال دیگه یعنی 36 سالگی قبول شی 7سال دانشجویی که باید بازم بشینی بخونی اینجا میشه 43 سالت 2 سال طرح داری که میشه 45 سالت البته تو طرح اگر کارت پایان خدمت داشته باشی درامدت خوبه ولی با توجه به درامدی که میخوای عمومی راضیت نمیکنه تازه باید بشینی 3 برابر کنکور بخونی تا بتونی تخصص قبول که شوخی نیست رقابت توش وحشتناکه برفرض اینکه شما بااستعداد باشید 1-2 سال هم باید برای تخصص بخونید تا قبول شید 4 سال هم تخصصه سنتون میشه 50-51
      تازه به عنوان یه ادم جدید میخواین بیایین تو بازار کار واسه پول......درصورتی که خیلی از هم مدرکاتون شاید الان 35 سال سن داشته باشن یعنی سن فعلی شما....
      خیلی چیزا دیگه هم هست که طولانی میشه
      شما احساساتی تصمیم نگیر برو با چند نفر که میشناسی سرشون به تنشون میارزه هم مشاوره بگیر....
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

7. Top | #112
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شدن ک میشه..ولی میدونین ک پزشکی 7سال داره+باید تخصص هم بگیری4تا6سال!!!خودتون حساب کنید سن ون چقدر میشه

8. Top | #113
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. بنده فرهنگی هستم با 35 سال سن. میخام کنکور پزشکی 98 شرکت کنم.
      حقوق معلمی بد نیست ولی کفاف زندگی را نمیده. ثانیا وقت اضافی زیاد دارم ازش استفاده کنم.
      نظرتون چیه؟ میشه هم کار کرد هم دانشگاه درس خوند؟ در آمد و کار پزشکی چطوره؟
      چطور باید برنامه ریزی کنم و روزی چند ساعت باید درس بخونم که کنکور قبول بشم؟
      ممنون
      یکی از آشنایان هم تو همین سن چند ماه خوند ، دندان پزشکی تهران قبول شد ولی موند شهر خودش به کارهای دیگه خودش هم میرسه و مشکلی نداره. الان سال پنجم هست.
      ارشد کامپیوتر دانشگاه تهران خونده بود و استاد دانشگاه بود.
      به فرانسه و آلمانی مسلط بود و تو هر زمینه هم استعداد داشت و دوران تحصیل تیزهوشان میخوند.
      خیلی هایی که پشت کنکور هستن نمیدونن بازار کار چه خبره و یکی با این پتانسیل بالا و زحمت شبانه روزی که کشیده حقوقش راضیش نمیکنه.

اگه واقعا علاقه و اراده داری بخون سن بجز یه عدد تو شناسنامه چیز دیگه ای نیست.

آزادی بیش از همه از دست کسانی ضربه می خورد که برای نیل به آن
      کوتاه ترین مسیر را انتخاب می کنند

9. Top | #114
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      اوج سقوط ، فروپاشی ، انحطاط و زوال یک جامعه
      چیست؟

10. Top | #115
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein ch نمایش پست ها
      من نمیفهمم چرا هر کی کار نداره یا حقوقش کمه میخواد بره پزشکی.بابا یکسال تمام حداقل باید روزی ده ساعت بخونید بعد ۷ سال پزشکی بخونید بعد دوسالم طرح برید تازه میشید پزشک عمومی.یعنی تو این ده سال که حقوق نمیگیرید چطوری از پس مخارج زندگیتون برمیاید که الان نمیتونید؟؟؟ای کل بگیرن سر در این مملکتو که کاری کردن همه بخوان پزشکی برن چون فقط استخدام قراره بشن.
      چه راه دیگه ای هست؟؟

11. Top | #116
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چه راه دیگه ای هست؟؟
      ما ی معلم فیزیک داریم از ی پزشک بیشتر پول درمیاره..اصلا 1ساعت هم وقت خالی نداره..خوبه رو کار خودتون بیشتر کار کنید و مسلط بشین

12. Top | #117
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چیست؟
      به نظر چیز خوبیست!

پ.ن : اینکه هستند بسیاری مثل شما با سی و اندی سال عمر با شغل معلمی با این وضعیت خاک بر سری مطلق که سگ صاحبش رو نمیشناسه باید برگردن و از خانه اول تازه شروع کنن ، یعنی سقوط ، فروپاشی ، انحطاط و زوال یک جامعه به قهقرا رفته ...

این میشه یه تعریف همچی بگی نگی ساده از اون پست که نقل قول کردید

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن