خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60
    1. Top | #46
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SiiiiiiNA نمایش پست ها
      به نام خدا
      اولین پیام رو قرار میدهیم
      در حدود یکسال و نیمه که عضو انجمن هستم و همیشه پیام ها رو فقط نگاه میکردم و هیچ پیامی نزاشتم ولی اینجا وقتی این بحث رو دیدم دلم نیومد پیام نزارم
      اون اقایی که از زیست خیلی سبز تعریف میکرد فقط میگم اگه بچه ها خریدن و نتیجه نگرفتن اه شون شما رو میگیره
      بسیار ناشیانه تألیف شده و بعضی تست‌ها بقدری ابدوقکی هستن که آدم خندش میگیره
      فکر کنم حداقل با تراز ۷۱۰۰ و درصد همیشه بالای هشتاد در آزمون قلم چی حداقل بتونم درباره یک کتاب نظر بدم و بگم میکرو واقعا فوق العاده است
      این کتاب حتی اصلاحیه های کتاب رو هم در نظر نگرفته و غلط هم داره مثلاً فصل یک دهم گستره حیات از اتم و مولکول طبق اصلاحیه تبدیل شده به یاخته ولی خیلی سبز باز با همون غلط تست طرح کرده خدا میدونه دیگه چقدر غلط دیگه داره

من طرفدار گاج و اینا نیستم و سودی برام نداره ولی وقتی میبینم کسی حتی حاضر نشده یک بار کتاب هارو ببینه و داره فقط از روی سلیقه و قضایای دیگه که خدا می‌دونه اشتباه راهنمایی می‌کنه اذیت شدم
      پ.ن: آزمون پلاس کتاب فوق العاده ای نیست و حتی زمان استفاده اش هم الان نیست تقریبا برای کسی که کلا دهم یازدهم جمع نکرده ولی بعضی سوالای قشنگی داره که از نکات ریزی که کمتر به چشم میاد از داخل متن کتاب هست که بنظرم ارزش یکبار زدن رو دارن
      سلام ممنون از نظرتون
      میشه پیشنهادتون رو برای درس زیست بگید ؟! البته اگر دلیل هاتون هم بگید ممنون میشم
      برای کسی که رشتش زیست نبوده و میخاد زیست بخونه ... ! و نیاز به درسنامه خوب داره

2. Top | #47
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      اقا یکی میگه خیلی سبز خوب نیست
      یکی میگه گاج خوب نیست
      یکی میگه با فاگو نمیشه نتیجه گرفت
      والا دیگ کتابی غیر اینا نیست تو بازار که خ مطرح باشه
      میشه بجای اینکه این خوب نبیت و فلانی پر از غلطه یع پیسنهاد خوب بدید ؟؟؟ البته با دلیل
      پیشنهادم اینه که برید کتابفروشی و بررسی کنید .
      از اول تغییر نظام تا الان هزارتا تاپیک فقط درمورد این 2 کتاب نوشته شده و همه نکات به جا و نا به جا هم مطرح شده ://

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

3. Top | #48
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      پیشنهادم اینه که برید کتابفروشی و بررسی کنید .
      از اول تغییر نظام تا الان هزارتا تاپیک فقط درمورد این 2 کتاب نوشته شده و همه نکات به جا و نا به جا هم مطرح شده ://

خب اینکه برم کتابفروشی و کتابا رو ببینم برای کسی هستش که زیست خونده
      من میخام از صفر بخونم و از قبلا آشنایی زیادی با این درس ندارم
      اما فاگو رو شروع کردم یک فصلش رو خوندم خوب فهمیدم بنظرم خوب توضیح داده بود
      اما اومدک اینجا همه گفته بودن چرته و ...
      شما الان به من بگید کدوم کتاب بهتره و غلط کمتری ااره و در عین حال به کنکور نزدیک تره
      ممنون میشم

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شما الان به من بگید کدوم کتاب بهتره و غلط کمتری ااره و در عین حال به کنکور نزدیک تره
      ممنون میشم
      کاری به حرف بقیه نداشته باش اگه فاگو رو خوندی دیدی راحتی باهاش ادامه بده یه کتاب مثلن دهمو تموم کردی فاگو وارد یازدهم شدی یه کتاب تست مثل آی کیو که داره میاد دهم تست بزن یازدهم با فاگو پیش برو اصلن بحث بهتر بودن نیست تست میزنیم تا متن کتاب و بهتر بفهمیم این بهتره اون بهتره چه فرقی داره

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتابای مطرح بازار همه سطحشون یکسانه با یخورده تفاوت منبع بیخودی دور و برتون جمع نکنین اونی بهترین میشه که کم ترین منابع رو داشته باشه اشتباه منو نکنین دور و برم پر کتاب بود

6. Top | #51
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      کاری به حرف بقیه نداشته باش اگه فاگو رو خوندی دیدی راحتی باهاش ادامه بده یه کتاب مثلن دهمو تموم کردی فاگو وارد یازدهم شدی یه کتاب تست مثل آی کیو که داره میاد دهم تست بزن یازدهم با فاگو پیش برو اصلن بحث بهتر بودن نیست تست میزنیم تا متن کتاب و بهتر بفهمیم این بهتره اون بهتره چه فرقی داره
      ممنون از توضیحتون

7. Top | #52
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

ممنون میشم
      اول این که همه نقد هایی که اینجا میشه درست نیست . دانش آموز مثلا مبحث استوکیومتری رو یه جا نمیفهمه میره یه کتاب دیگه میگیره بعد میگه فلان کتاب خوب نیس نخرین! اغلب نقد ها سلیقه ای هست .

من کتاب فاگو رو نخوندم و ندیدم! ولی تعریفشو شنیدم که درسنامه های خوبی داره و فاقد تسته .

شما نگفتید که پایه چندم هستید ، ولی اگر دهم هستید فعلا هیچ کتابی نخرید تا بعد مهر که کتابای بروز خودتون بیاد.

و اگر یازدهم میرید هم صبر کنید تا بعد مهر منبع رو بخرید چون خیلی از انتشارات در حال ویرایشن!

و اما اگر کتاب پایه میخواید و کنکوری هستید و چیزی از زیست نمی دونید ، چون فاگو رو دارید و این کتاب درسنامه های کاملی داره ، پیشنهادم اینه که از کتاب میکرو تست گاج استفاده کنید که فقط تست و پاسخنامه اس( کتابیه که خودم دیدم و مطمئنم به سوالاش که مطلب رو برای ایشون جمع میکنه باز با جنبه تبلیغ نبینید) یا کتاب های نشر الگو ، از نوع موج آزمونش که من به آقای هاشمی گفتم فعلا زمان دقیقی برای انتشار ندادن و به احتمال زیاد قبل دی میاد.

اگر نظرتون به خیلی سبز موافقه هم ویرایش های دهم و یازدهم یا پایه اش بد نیس . در کل هرچیز که خودتون دوست دارید و راحتید

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

ویرایش توسط shaqayeq.mousavi : 28 تیر 1397 در ساعت 20:53

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      قطعا بهترین منبع موجود کتاب میکرو گاج هستش . قطعا همینو کار کنید + کتاب درسی بهترین نتیجه رو میگیرین .

9. Top | #54
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      اول این که همه نقد هایی که اینجا میشه درست نیست . دانش آموز مثلا مبحث استوکیومتری رو یه جا نمیفهمه میره یه کتاب دیگه میگیره بعد میگه فلان کتاب خوب نیس نخرین! اغلب نقد ها سلیقه ای هست .

من کتاب فاگو رو نخوندم و ندیدم! ولی تعریفشو شنیدم که درسنامه های خوبی داره و فاقد تسته .

شما نگفتید که پایه چندم هستید ، ولی اگر دهم هستید فعلا هیچ کتابی نخرید تا بعد مهر که کتابای بروز خودتون بیاد.

و اگر یازدهم میرید هم صبر کنید تا بعد مهر منبع رو بخرید چون خیلی از انتشارات در حال ویرایشن!

و اما اگر کتاب پایه میخواید و کنکوری هستید و چیزی از زیست نمی دونید ، چون فاگو رو دارید و این کتاب درسنامه های کاملی داره ، پیشنهادم اینه که از کتاب میکرو تست گاج استفاده کنید که فقط تست و پاسخنامه اس( کتابیه که خودم دیدم و مطمئنم به سوالاش که مطلب رو برای ایشون جمع میکنه باز با جنبه تبلیغ نبینید) یا کتاب های نشر الگو ، از نوع موج آزمونش که من به آقای هاشمی گفتم فعلا زمان دقیقی برای انتشار ندادن و به احتمال زیاد قبل دی میاد.

اگر نظرتون به خیلی سبز موافقه هم ویرایش های دهم و یازدهم یا پایه اش بد نیس . در کل هرچیز که خودتون دوست دارید و راحتید
      خیلی ممنون از توضیح کاملتون ...!
      قطعا پیشنهاد خ خوبی رو دادید ( در ضمن من حتی یک درصد هم فکر نمی کنم که تبلیغ میکنید یا .... )
      لطف کردید
      بازم ممنون

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من نظام قدیمم و کنکور 97 اولین و احتمالا آخرین کنکورم بود.الان پی دی اف نمونه جفت کتاب رو دانلود کردم دارم نگاه میکنم و برحسب تجربم نظر میدم.

راجع به آزمون پلاس:
      _ تعداد آزمون هایی ک برای هر فصل در نظر گرفته شده مناسبه.
      _ تیپ تست هایی خلاقانه داره ک من قبلا ندیده بودم.
      _ عبارات تست ها مثله کنکور،بلند و طولانی هستن ک این خوبه.
      _ تست ها در مجموع سطح خوبی دارن ولی میتونستن بهتر باشن.قیافه ی تست ها منو یاده تست های الگو نظام قدیم میندازه.به نظرم با اینکه تست ها سطح خوبی دارن،کمی از رویه و زاویه دید طراح کنکور به دور هست.شاید برای آزمون های قلم چی مناسب باشه و بیشتر تست هاش شبیه تست های قلم چیه.

راجع به خیلی سبز پایه:
      _ اول اینکه کتاب رنگیه!!!فک نکنم کتاب گاج رنگی باشه.و رنگی بودن یه مزیت هست.راستی چقد کتابای نظام جدید گرونن نسبت به کتابای ما!!
      _ تست ها اون خلاقیتی ک در تست های آزمون پلاس بود رو نداره و تست ها تیپ های روتینی دارن.
      _ باید دقت کنیم هدف از تالیف این دو کتاب متفاوت بوده پس خیلی قابله مقایسه نیستن.
      _ شکل های تست ها در این کتاب خیلی واضح هستن ک این خوب نیست چون در کنکور شکل ها خیلی واضح نیستن.توی آزمون های قلم چی و سنجش هم شکل ها واضح نیستن.
      _ طبق معمول خیلی سبز پاسخنامه ی کاملی داره ک برای کسانی ک درصد زیستشون زیره 50 هست خیلی خوبه ولی اگه درصد زیستتون از این بیشتره ممکنه پاسخنامه ی طولانیش وقتتون رو تلف کنه.
      _ یه نکته اینکه در تست های زیست کنکور بیشتر طراح سعی میکنه با تست دانش شما رو بسنجه.در صورتی ک تست های تالیفی زمان ما و همچنین تست های این کتاب،با ادبیاته سوال بازی میکنن و بیشتر تسته هوشه.بازی کردن با ادبیات سوال تو آزمون های قلم چی رخ میده ولی در کنکور خیلی کم.پس این کتاب برای قلم چی مناسبه ولی برای کنکور یکم از کنکور پرته.

جمع بندی:
      تست های خیلی سبز سخت تر بودن و برای آزمون های قلم چی کتابه مناسب تری هستن.
      اما تست های آزمون پلاس خلاقانه و ایده دار تر بودن و بیشتر به رویه ی کنکور و تست های کنکور شبیه بودن.

امیدوارم مفید بوده باشه

11. Top | #56
      ngr
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mersadkazemi نمایش پست ها
      بنظرتون کتاب زیست iq دهمو بخرم برا تابستون؟ (من الان دهمم)
      ب نظر کن کلا نخون
      تابستونتو برای دهم حروم نکن تابستونایه بعدی هم وقت نداری لذت ببری الانتو ازو دست نده ولی اگه واقعا میخوای بخونی و بفهمی خیلی سبز و نشر الگو خوبن

12. Top | #57
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان باید بگم که کتابای یازدهم و دوازدهم فاگو قراره علاوه بر درسنامه تست هم داشته باشند و به یک کتاب کامل تبدیل بشن. اینو خود آقای جوادی تو کانال فاگو گفت

13. Top | #58
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      الگو خیلی قابل اعتماده؟ درسته مولفش معروفه ولی برا نظام جدید خوب کار نکرده حالا باز دهمش خیلی بهتره یازدهمش هست
      الان یعنی من که با الگو 70 یا 80 میزدم، از کتاب بدی استفاده کردم؟ شما درست استفاده نکردی. بعضیا فقط میخوان برن توی درسنامه کتاب ها و نکته پیدا کنن. ولی این راهش نیست.

14. Top | #59
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی بچه ها آی کیو زیست و شیمی کنکور 98 تالیف میشه یا نه برای منبع تکمیلی؟ یا چیز دیگه ای بگیریم

15. Top | #60
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmb00 نمایش پست ها
      راستی بچه ها آی کیو زیست و شیمی کنکور 98 تالیف میشه یا نه برای منبع تکمیلی؟ یا چیز دیگه ای بگیریم
      در حال تألیف هست

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن