خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 60
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia Afzali نمایش پست ها
      سلام
      دوستانی که این کتاب هارو دارن چون جدید هستن اگه میشه یه توضیحی درموردشون بدید
      ایا ازمون پلاس تستهاش در سطح میکرو هست؟ به درد جمعبندی میخوره؟سوالای ترکیبی چقدر داره؟ زیست پابه خیلی سبز چی؟

یه سوالی هم برام پیش اومده چجوری ماز هم خیلیسبز یه کتاب داده هم ایکیو گاج داده چجوری؟؟؟!!مگه یه افراد مشخصی نیستن
      سلام
      آزمون پلاس رو بنده اطلاع ندارم و نظری نمیدم، اما شاید بشه گفت زیست پایه خیلی سبز، قوی‌ترین زیست پایه ای هست که تالیف شده. چندتا از ویژگی های مهم این کتاب اینا هستن ۱-این کتاب جدید التالیف هست (برخلاف زیست پایه گاج که همون کتابای تک پایه رو یک جا چاپ کردن). ۲-این کتاب بیش از 8 بار بازخوانی و ویرایش شده ۳-این کتاب اجماع ایده های مختلفه و در ابتدا تعداد بسیار زیادی تست طرح شده که تستای این کتاب به صورت میکرو و دقیق از بین اون‌ها انتخاب شدن. ۴- درسنامه‌ها کامل کامل هستن و هیچ بخشی از کتاب جا گذاشته نشده و ویژگی جالب این درسنامه ها اینه که تقریباً همگی مطالب در قالب کادر و جدول نوشته شدن تا به راحتی مطالب مقایسه بشن. ۵-علاوه بر تصاویر کتاب درسی، تصاویر زیاد و با کیفیت و جالبی رو که به فهم بیشتر مطالب کمک میکنن در پاسخنامه اضافه کردن. ۶-تیم تالیف این کتاب گروه ماز هستن و همونطور که میدونین ماز در حال حاضر بزرگترین و قوی‌ترین تیم زیست شناسی کشور رو داره.
      ویرایش توسط alireza7516 : 19 خرداد 1397 در ساعت 14:44

2. Top | #32
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Red face

به نام خدا

طبق بررسی های انجام شده توسط عده ای از بچه ها ، " آزمون پلاس" نسبت به "خیلی سبز پایه" سطح پایین تری داره .

نکته : این بررسی بر اساس سطح تست و استاندارد بودنه
      نکته 2 : تایین سطح به صورت کیفی انجام شده
      نکته 3 : اصلا خودتون برین کتاب فروشی بررسی کنید
      نکته 4: من هیچ کدوم از اینا رو قبول ندارم

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

ویرایش توسط shaqayeq.mousavi : 27 تیر 1397 در ساعت 10:21

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza7516 نمایش پست ها
      سلام
      آزمون پلاس رو بنده اطلاع ندارم و نظری نمیدم، اما شاید بشه گفت زیست پایه خیلی سبز، قوی‌ترین زیست پایه ای هست که تالیف شده. چندتا از ویژگی های مهم این کتاب اینا هستن ۱-این کتاب جدید التالیف هست (برخلاف زیست پایه گاج که همون کتابای تک پایه رو یک جا چاپ کردن). ۲-این کتاب بیش از 8 بار بازخوانی و ویرایش شده ۳-این کتاب اجماع ایده های مختلفه و در ابتدا تعداد بسیار زیادی تست طرح شده که تستای این کتاب به صورت میکرو و دقیق از بین اون‌ها انتخاب شدن. ۴- درسنامه‌ها کامل کامل هستن و هیچ بخشی از کتاب جا گذاشته نشده و ویژگی جالب این درسنامه ها اینه که تقریباً همگی مطالب در قالب کادر و جدول نوشته شدن تا به راحتی مطالب مقایسه بشن. ۵-علاوه بر تصاویر کتاب درسی، تصاویر زیاد و با کیفیت و جالبی رو که به فهم بیشتر مطالب کمک میکنن در پاسخنامه اضافه کردن. ۶-تیم تالیف این کتاب گروه ماز هستن و همونطور که میدونین ماز در حال حاضر بزرگترین و قوی‌ترین تیم زیست شناسی کشور رو داره.
      ۱. تست‌های میکرو دهم و یازدهم به حدی قوی بودن که ما برای تألیف زیست پایه نیازی به تألیف تست جدید نداشتیم
      ۲. کتاب میکرو بیش از ۳۰ بار و توسط بهترین دبیران کشور ویرایش شده.
      ۳. تست‌های زیست پایه خیلی سبز توسط یکی دو نفر بیشتر طرح نشدن و تنوع تستی هم به خلاقیت مؤلف بستگی داره نه تعداد مؤلف.
      ۴ و ۵- در مورد درسنامه که مسلما میکرو آموزش پایه کامل‌ترین درسنامه هست و فروش بسیار زیادی هم داشته. برای تمامی مباحث‌ هم شکل‌های عالی برای دزک بهتر وجود داره.
      ۶. مؤلف کتاب زیست آی‌کیو جامع نظام قدیم هم من بودم که از ماز جدا شدم و تا قبل از اون هم مسئول تمام آزمون‌ها و کلاس‌ها بودم.
      موفق باشید

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من میکرو رو خوندم الانم داره خیلی سبز پایه رو کار می کنم حقیقتش بیش از 80 درصد نکاتی که که تو خیلی سبز پایه خوندم تو میکرو هم بود خیلی سبز پایه برای جمع بندی خوبه نه برای آموزش قصد خودشیرینی ندارم ولی درکل بگم بهترین کتاب زیستی که خوندم همین میکرو البته آزمون پلاس رو ندیدم ولی بهش نمیاد چیز خوبی باشه

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      ۱. تست‌های میکرو دهم و یازدهم به حدی قوی بودن که ما برای تألیف زیست پایه نیازی به تألیف تست جدید نداشتیم
      ۲. کتاب میکرو بیش از ۳۰ بار و توسط بهترین دبیران کشور ویرایش شده.
      ۳. تست‌های زیست پایه خیلی سبز توسط یکی دو نفر بیشتر طرح نشدن و تنوع تستی هم به خلاقیت مؤلف بستگی داره نه تعداد مؤلف.
      ۴ و ۵- در مورد درسنامه که مسلما میکرو آموزش پایه کامل‌ترین درسنامه هست و فروش بسیار زیادی هم داشته. برای تمامی مباحث‌ هم شکل‌های عالی برای دزک بهتر وجود داره.
      ۶. مؤلف کتاب زیست آی‌کیو جامع نظام قدیم هم من بودم که از ماز جدا شدم و تا قبل از اون هم مسئول تمام آزمون‌ها و کلاس‌ها بودم.
      موفق باشید
      1) هر دانش اموزی با مقایسه تست های کتاب شما و زیست پایه خیلی سبز متوجه میشه، که سطح این کتاب کاملا بالاتر از تست های شما هست
      2) کتاب زیست جامع توسط دو تیم ویرایش، یعنی هم ویرایستارهای ماز هم ویراستارهای خیلی سبز ادیت شده و تقریبا بدون غلطه
      3) تیم ماز بیشتر از 15 طراح تست قوی داره، که اگه مقدمه کتاب زیست پایه رو خونده باشید متوجه میشید؛ درباره خلاقیت در طرح تست هم، فک کنم ازمون های ماز، و شباهتشتون به کنکور امسال، دیگه بهانه ای نذاشته واسه کسی!
      , 5.4) درسنامه کم حجم داخل کتاب زیست پایه، به مراتب قوی تر، کم حجم تر هست و دید کامل تری برای دانش اموز ایجاد میکنه؛ در ضمن شکل های خیلی خوبی توی پاسخ های زیست پایه قرار داده شده! که نشون میده ماز حواسش به همه چی هست- , و در حال حاضر هم پرفروش ترین کتاب زیست پایه، همین کتاب زیست پایه خیلی سبز هست
      6) شما سومین مولف زیست آی کیو هستید! دکتر موسوی و دکتر اسفندیاری از مولفان اصلی این کتاب بودن، و داخل مقدمه هم به نقش دکتر خنجری در تالیف این کتاب اشاره شده و تا اونجایی که شنیدیم، تالیف ای کیو برای کنکوری های نظام جدید هم به تیم ماز سپرده شده!!!!
      7) تا اونجایی که میدونیم، بعد از جداشدن شما از ماز کیفیت ازمون های ماز بیشتر شده،و تطابق این ازمون ها با کنکور به بالای 90 درصد رسیده!!! و جامعه اماریشون چند برابر شده!!
      8) تا اونجایی هم که شنیدیم از مسئولین ماز، شما به علت مسائل مالی، اخراج شدید!!! نه اینکه جدا بشید!!!

موفق باشید

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هم کتاب گاج هم کتاب خیلی سبز هر دو خیلی خوب هستن فرق زیادی نداره نمیدونم این دعوا ها واسه چیه هم آقای زارع تست های خوبی طرح میکنن هم بقیه گروه ماز انتخاب بین این دو تا کاملن به سلیقه ی فرد ربط داره اقای زارع در این فروم هستن بچه های نظام جدید سوالی داشتن مطرح کنن از این استاد استفاده کنن این دعوا ها همش بیخوده و به کنکوری ها ربطی نداره

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1) هر دانش اموزی با مقایسه تست های کتاب شما و زیست پایه خیلی سبز متوجه میشه، که سطح این کتاب کاملا بالاتر از تست های شما هست
      2) کتاب زیست جامع توسط دو تیم ویرایش، یعنی هم ویرایستارهای ماز هم ویراستارهای خیلی سبز ادیت شده و تقریبا بدون غلطه
      3) تیم ماز بیشتر از 15 طراح تست قوی داره، که اگه مقدمه کتاب زیست پایه رو خونده باشید متوجه میشید؛ درباره خلاقیت در طرح تست هم، فک کنم ازمون های ماز، و شباهتشتون به کنکور امسال، دیگه بهانه ای نذاشته واسه کسی!
      , 5.4) درسنامه کم حجم داخل کتاب زیست پایه، به مراتب قوی تر، کم حجم تر هست و دید کامل تری برای دانش اموز ایجاد میکنه؛ در ضمن شکل های خیلی خوبی توی پاسخ های زیست پایه قرار داده شده! که نشون میده ماز حواسش به همه چی هست- , و در حال حاضر هم پرفروش ترین کتاب زیست پایه، همین کتاب زیست پایه خیلی سبز هست
      6) شما سومین مولف زیست آی کیو هستید! دکتر موسوی و دکتر اسفندیاری از مولفان اصلی این کتاب بودن، و داخل مقدمه هم به نقش دکتر خنجری در تالیف این کتاب اشاره شده و تا اونجایی که شنیدیم، تالیف ای کیو برای کنکوری های نظام جدید هم به تیم ماز سپرده شده!!!!
      7) تا اونجایی که میدونیم، بعد از جداشدن شما از ماز کیفیت ازمون های ماز بیشتر شده،و تطابق این ازمون ها با کنکور به بالای 90 درصد رسیده!!! و جامعه اماریشون چند برابر شده!!
      8) تا اونجایی هم که شنیدیم از مسئولین ماز، شما به علت مسائل مالی، اخراج شدید!!! نه اینکه جدا بشید!!!

موفق باشید
      کاری به بقیه ی گزینه هات ندارم
      اما گزینه ی ۷ رو نامردی میدونم جواب ندم
      من ماز ۹۶ و ۹۵ رو دیدم
      ۹۶ کیفیت واقعا کمتر شده و این حرف من تنها نیست چند تا ازرتبه های تک رقمی مستقیما شنیدم ازشون
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات

موفق باشید
      شما کاملاً مشخصه که هیچ اطلاع دقیقی ندارین ولی تبلیغ خوبی می‌کنین. در مورد ۵ مورد اول حرفتون که توضیح بیشتر از پست قبلی وجود نداره.
      درباره‌ی مورد ۶ هم بد نیست بدونین که بیش از ۹۰ درصد کار کتاب آی‌کیو رو من انجام دادم نه کس دیگه. مؤلف آی‌کیو جامع نظام جدید هم من هستم.
      درباره‌ی مورد ۷ هم که هر کسی که چیزی از زیست بدونه و مقایسه کنه به جواب می‌رسه. بعدشم از اونجایی که کل سؤالات کنکور از متن کتاب درسی هستن، هر کتاب و آزمونی که تطابق ۱۰۰ درصد با کنکور نداشته باشه مشکل داره و اصولاً بحث مطابقت چیزی جز تبلیغات نیست.
      اما در مورد ۸ هم لطفاً بدون اطلاع صحبتی نکنین، چون نه تنها اخلاقی نیست بلکه باعث برخورد بدی خواهد شد.
      به‌علاوه من بحثی با شما ندارم اما از اونجایی که داشتین تبلیغ کتاب رو می‌کردین و نقدی به کتاب میکرو وارد کردین مجبور بودم پاسخگو باشم.

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مولف اصلی iq اقای زارع بودن و کارشون توی تالیف کتاب ها بینظیر اما من هم میکرو رو دارم هم پایه خیلی سبز نمیشه گفت کدوم بهتر از کدوم هستش اما زیست میکرو هم بدون غلط نیست
      در کل زیست میکرو منبع خیلی خوبیه برای کنکور صددرصد.کیفیت ازمون های ماز هم با رفتن اقای زارع اومده پایین تر صددرصد
      و این نکته رو هم بگم که ایشون ب هردلیلی حالا از ماز رفتن اول شما نباید بیای بگی تو انجمن حالا راست بگی یا دروغ مهم نیست اما ب خودشون ربط داره و ب کس دیگه ای مربوط نیست

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      شما کاملاً مشخصه که هیچ اطلاع دقیقی ندارین ولی تبلیغ خوبی می‌کنین. در مورد ۵ مورد اول حرفتون که توضیح بیشتر از پست قبلی وجود نداره.
      درباره‌ی مورد ۶ هم بد نیست بدونین که بیش از ۹۰ درصد کار کتاب آی‌کیو رو من انجام دادم نه کس دیگه. مؤلف آی‌کیو جامع نظام جدید هم من هستم.
      درباره‌ی مورد ۷ هم که هر کسی که چیزی از زیست بدونه و مقایسه کنه به جواب می‌رسه. بعدشم از اونجایی که کل سؤالات کنکور از متن کتاب درسی هستن، هر کتاب و آزمونی که تطابق ۱۰۰ درصد با کنکور نداشته باشه مشکل داره و اصولاً بحث مطابقت چیزی جز تبلیغات نیست.
      اما در مورد ۸ هم لطفاً بدون اطلاع صحبتی نکنین، چون نه تنها اخلاقی نیست بلکه باعث برخورد بدی خواهد شد.
      به‌علاوه من بحثی با شما ندارم اما از اونجایی که داشتین تبلیغ کتاب رو می‌کردین و نقدی به کتاب میکرو وارد کردین مجبور بودم پاسخگو باشم.
      سلام.
      من دارم زیست خیلی سبز رو کار میکنم.
      سوالم اینه که بعد اینکه یه دور کار کردم تستاشو , کتاب iq نظام قدیم مناسب من هست؟ نظرتون در مورد موج آزمون چیه؟
      تست های روتین و در سطح کنکور میخوام. درس نامه خیلی برام ملاک نیست.
      ممنون

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پست اولمه

یادش بخیر
      ویرایش توسط SiiiiiiNA : 23 شهریور 1399 در ساعت 06:42

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ویرایش جدیدش کتاب خوبیه خیلی سبز

پ.ن: چاپ اول خوب نبود اومدم بدشو نوشتم
      الان خوب شده ادیت کردم
      همین.
      ویرایش توسط SiiiiiiNA : 23 شهریور 1399 در ساعت 06:41

13. Top | #43
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Exclamation

موفق باشید
      1) من در نظر قبل از شما ، مقصودم این نبود که پایه خ.س از همه بهتره(پیام بعدی کامل توضیح دادم)

2) درسته هر دانش آموزی خودش میتونه درک کنه که کدوم کتاب برتره ( از هر انتشاراتی و نه فقط این 2!) و بهتره این جنگ به وجود اومده درباره این 2 کتاب رو کنار بذاریم . چرا دنبال برتر بگردیم؟ چشم بینا هست. من اگر روزی متوجه بشم که برای شخص خودم ، خیلی سبز مفیدتره ، همون خیلی سبز رو استفاده میکنم.

3) خیلی مهم: گویا قوانین انجمن رو نخوندید بهتره مطالعه کنید .

4 ) بر خلاف این که به نظر میاد اطلاعات بالایی از ماز دارید، حس میکنم شما فقط با اسم و شهرت این گروه آشنایی دارید .

5) درسته که هرکتابی ممکنه ایراداتی داشته باشه اما ، کتاب خ.س به خصوص یازدهم فاقد ایراد نبود! در لیست مولفین این کتاب ؛ اعضائی از مولفینی که ستایش میکنید هست.

6) آقای موسوی در جایی گفتند که ؛ ماز وارد کتاب های دهم و یازدهم هم می شود و در ادامه گفتن که تست ها . یعنی هنوز هم ممکنه اون ایرادات درسنامه ای ادامه داشته باشن

7) برای این که الان یک عده نگن که من قطب تبلیغاتی یکی از این انتشارات هستم بگم که در تاپیک های گذشته از خیلی سبز هم در جایی که برتری داشته تعریف کردم! و اگر کتابی خوب باشه اصلا مولفینش برای من اهمیتی ندارند.

پ.ن: لطفا دیگه کسی درباره این کتابا تاپیک نزنه ، یک تاپیک جامع برای بررسی کتاب وجود داره که توسط matrooke نوشته میشه و تحلیل های خوبی داره . اینجوری برتری های سلیقه ای هم به وجود نمی یاد.

ویرایش توسط shaqayeq.mousavi : 28 تیر 1397 در ساعت 10:28

14. Top | #44
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SiiiiiiNA نمایش پست ها
      به نام خدا
      اولین پیام رو قرار میدهیم
      در حدود یکسال و نیمه که عضو انجمن هستم و همیشه پیام ها رو فقط نگاه میکردم و هیچ پیامی نزاشتم ولی اینجا وقتی این بحث رو دیدم دلم نیومد پیام نزارم
      اون اقایی که از زیست خیلی سبز تعریف میکرد فقط میگم اگه بچه ها خریدن و نتیجه نگرفتن اه شون شما رو میگیره
      بسیار ناشیانه تألیف شده و بعضی تست‌ها بقدری ابدوقکی هستن که آدم خندش میگیره
      فکر کنم حداقل با تراز ۷۱۰۰ و درصد همیشه بالای هشتاد در آزمون قلم چی حداقل بتونم درباره یک کتاب نظر بدم و بگم میکرو واقعا فوق العاده است
      این کتاب حتی اصلاحیه های کتاب رو هم در نظر نگرفته و غلط هم داره مثلاً فصل یک دهم گستره حیات از اتم و مولکول طبق اصلاحیه تبدیل شده به یاخته ولی خیلی سبز باز با همون غلط تست طرح کرده خدا میدونه دیگه چقدر غلط دیگه داره

من طرفدار گاج و اینا نیستم و سودی برام نداره ولی وقتی میبینم کسی حتی حاضر نشده یک بار کتاب هارو ببینه و داره فقط از روی سلیقه و قضایای دیگه که خدا می‌دونه اشتباه راهنمایی می‌کنه اذیت شدم
      پ.ن: آزمون پلاس کتاب فوق العاده ای نیست و حتی زمان استفاده اش هم الان نیست تقریبا برای کسی که کلا دهم یازدهم جمع نکرده ولی بعضی سوالای قشنگی داره که از نکات ریزی که کمتر به چشم میاد از داخل متن کتاب هست که بنظرم ارزش یکبار زدن رو دارن
      به نظرتون کاملا موافقم به جز مورد آخر .

در کل هم من توی نکته 4 نظرم گفتم نه خیلی سبز پایه رو قبول دارم و نه آزمون پلاس .

دلیل این که خیلی سبزو قبول ندارم علاوه بر گفته های شما اینه که برخلاف تعریف هایی که در خود سایت خ.س ازش میشه واقعا کتاب شاهکاری نیست .
      2 من که جزوه های مازو دیده بودم (یک فصلی که واقعا فول بودم) رو بررسی کردم و متوجه شدم اطلاعاتی که خودم دارم از کل اطلاعاتی که توی اون نوشتن بیشتره :/ بعدشم که جدول های پایه خ.س رو دیدم که بازم تفاوتی با جزوه نداشت

در ضمن برخلاف کتاب های پایه دیگه ، به نظرم فقط برای کسانی مناسبه که قبلا دهم و یازدهم رو جمع کردن

دلیل این که با آزمون پلاس مخالفم اینه که در مقایسه با کتاب های هم نوع خودش(جمع بندی) برتری نداره . درسته که الان آی کیو و موج آزمون منتشر نشدن ولی باز هم ...

15. Top | #45
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا یکی میگه خیلی سبز خوب نیست
      یکی میگه گاج خوب نیست
      یکی میگه با فاگو نمیشه نتیجه گرفت
      والا دیگ کتابی غیر اینا نیست تو بازار که خ مطرح باشه
      میشه بجای اینکه این خوب نبیت و فلانی پر از غلطه یع پیسنهاد خوب بدید ؟؟؟ البته با دلیل

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن