خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 154
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میگی با رتبه های برتر ریاضی حرف زدم و میگی که زیست نخوندن و میگن سخته خوب شما باید از یکی بپرسی که هم ریاضیات رشته ریاضیرو خونده باشه هم زیست شمارو اونوقت حرفش شاید منطقی باشه بعدشم هر درسی رو مرور نکنی یادت میره فقط زیست نیست

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      هیچی همین طوری پرسیدم. منم مال خیلی نظام قدیمم در همون حول حوش شما. بخون داداش که ۹۸ رقابتی ترین کنکور سراسری تاریخ این کشور (احتمالا) ، امیدوارم موفق باشی.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
      منم کنکور 82 هستم !!!! خیلی خیلی قدیمی !!!

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor.Mohandes نمایش پست ها
      اکثریت مطلق داوطلب های تجربی سیاهی لشگر هستن , رقابت نهایت بین ده هزار نفر هست که اونم همیشه بوده , اما رقابت واسه دورقمی شدن واقعا شدید هست
      آخرین رتبه پزشکی و دندان منطقه 3 چنده؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ماشالا بعضیا دیه خیلی جوگیر شدن
      دوستان قرار نیس توی 3 ماه تابستون حجم زیاد درسا رو تموم کنین...اینجوری بعدش واستون یه حالت تکراری پیدا میکنه و همینجوری خسته تر میشین
      من خودم واسه ساله دوم کلا از مهر شروع کردم!!
      نمیگم شما ام نخونین ولی یه مقدار منطقی تر برنامه بریزین

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​نصف حرفات درسته..نصف دیگهش باز باید بگم یکی دوبار کنکور بدی متوجه میشی....برادر گلم زیست درسیه ک راحت بالا میاد...حرف من نیست اصلا من پشت کنکوری بی سواد...برو توهمین فروم مصاحبه امید محمدی رو بخون ک 8ماه زیست خونده زده80...اونم توسن 24سالگی بعد اینکه رشتش ریاضی بوده...ریاضی فیزیک تا 50 60درصدش تکراره بخدا زدن سوالتش روز کنکور سخت میشه ازی جا ب بعد...من دیدم تجربه کردم....نمیشه گفت چون توسن 25سالگی هیچی از چرخه کربس کنکوری ک دادی یادت نیست پس ب همین علت زیست سخت تره.....نه فرایند کنکور فقط اموزش نیست....واقعا تو همون زیستم میشه کل عبارت نخوند سوالو زد...
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMTR.2000 نمایش پست ها
      کجاش بهانس؟؟؟ دلیل قانع کننده بیار.زیست 20 30 درصد رو مثال زدم.منظورم اینه که با درصد نه چندان بالایی میتونه قبول بشه.خخخ زیست رو ز کل بردی زیر سوال.وقتی رتبه برتر های ریاضی (710،705،400،305،97 منطقه دو) که خودم رو در رو باهاشون حرف زدم میگن زیست سختی دارید (با اینکه یه بارم زیست نخوندند و حتی نمیدون جای کبد و کلیه شون کجاس)شما که حداقل رشتت تجربیه و باهاش کلنجار رفتی و به قول خودت این همه هم با تجربه هستی!!!دیگه باس بدونی زیست چجور درسیه.دبیر زمین شناسیمون میگفتند ریاضی و فیزیک درسایی کاملا یادگرفتنی هستند.یه بار که یاد گرفتید همش همونجوری حل میشن.از زمان نیوتون و فیثاغورس و تا حالا که مریم میرزاخانی و استیون هاوکنگ بودند راه حل فرقی نکرده فقط یه چیزی به نام ابتکار عمل واسه حل مسائل به وجود اومده.یه بار که یادگرفتی (نه اینکه حفظ کنی) یه مسئله چجور حل میشه دیگه یاد گرفتی وتا اخر عمر یادت میمونه.نه خدایی خودت فکر کن.ببین دروغ میگه؟ وقتی یه درس رو یاد بگیری هر چند تا هم که باشه بازم میتونی درصد بالا بزنی.مخصوصا ریاضی فیزیک تجربی که هر سال داره همون تیپ سوالا تکرار میشه (خودمم نمیتونم درصد خوب بزنم چون درست و حسابی کار نکردم)حالا بیا با زیست مقایسه کن.(حفظی:9 10 پیش ، مسئله ای:8 سوم و 5 پیش ، حفظی مفهومی:کل زیست.ماشالا خودت بهتر از من بلدی) ایشالا که امسال دندون رو که دوس داری قبول بشی.2 3 سال دیگه یه جایی گذرمون بهم بخوره.ببینم میتونی چرخه کربس رو مو ب مو توضیح بدی یا نه.ببینم میتونی محل زندگی آغازیان و ویژگی هاشون رو توضیح بدی یا نه.بعید میدونم بتونی.فقط یه کلیت توی ذهنت ازشون داری.منم در جایگاهی نیستم و نخواهم بود که بخوام کسی رو محدود کنم و جلوی پیشرفتش رو بگیرم.
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها به خدا نمیدونم چطور بعضی ها به راحتی در مورد پشت کنکور موندن حرف میزنن من بخدا شبا خوابم نمیبره چطور یه سال دیگه باید بشینم تو خونه پیشه ننه بابا و هی نگاه این دختر پسرا تو دانشگاه بکنم با این که سال اولمه بعضی وقت ها به این فکر میکنم یه رشته برم بخونم تمومش کنم این وضعیت

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      دوستان قرار نیس توی 3 ماه تابستون حجم زیاد درسا رو تموم کنین...اینجوری بعدش واستون یه حالت تکراری پیدا میکنه و همینجوری خسته تر میشین
      چه رشته ای قبول شدی؟

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMTR.2000 نمایش پست ها
      چون این آقایون محترم که از ریاضی میاند مثل هر سال (سال 95 رتبه یک رشتش ریاضی بوده) میاند ریاضی و فیزیک تجربی رو 80 90 و گاها هم 100 میزنند شیمی رو هم که قبلن خوندن یکم بیشتر بخونند 50 میزنند.عمومی هم که هیچی یه ماهه میشه خوندنش.زیست رو هم با این درصدا 20 30 هم بزنند که کار یک ماهه (فقط حفظی ها رو میخونند) مستقیم میرن سمت سه تا رشته خوب.این درصد ریاضی و فیزیک واقعا واسه 99% بچه های تجربی نجومی و دست نیافتنی حساب میشه.اینجوری سر تا پای ما تجربی ها رو قهوه ای میکنند.البته ما با ریاضی ها مشکلی نداریم.یه وقت بد برداشت نشه.واقعا حقم دارند با این وضع مملکت و بیکاری و زن و بچه و زندگی میخواند یه رشته دیگه بخونند که بازار کارش فعلا خوبه.هر کی بود همین کار رو میکیرد.قانون هم نداریم که نمیتونه یه رشته دیگه کنکور بده وکاملا هم حق دارند.ولی یه چیزی بد جور اعصابمو بهم میریزه اینکه از بعضی رشته ریاضی ها که کنکور تجربی دادند بپرسیم میگند رشتمون رو دوس نداشتیم یکی نیست بگه اخه نفله میخواستی از همون اول نری مگه اجبار بود خاک بر سر هیچی هم که نشی حداقل یه اقای مهندس بهت میگند دلت خوش باشه تازشم ادم یکم زرنگ باشه و یه دانشگاه خوب قبول بشه تو همون ریاضیش هم واسش کار هست.(مرد و مردونه بگید که واستون کار نیست و نمیتونید پول در بیارید واسه پولش اومدید تجربی نه اینکه علاقه به تجربی داشتید.والا اینکاری که پزشک و دندون پزشک و داروساز میکنند کلیت و اصلش رو همون 20 30 سال پیش هم انجام میدادند) ببخشید یکم تندروی کردم.امیدوارم به رشته ریاضیا بر نخورده باشه و ناراحت نشن.یه واقعیته که باید هممون قبول کنیم.کنکور هم یه رقابته که همه میتونن شرکت کنند.
      اینکه هر سال هست چه ربطی به کنکور 98 داشت؟؟ :/:/:/

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.javvi نمایش پست ها
      چه رشته ای قبول شدی؟
      دندون

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم منظور کی میشه؟؟؟؟

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black Swan نمایش پست ها
      نظام قدیم منظور کی میشه؟؟؟؟
      کنکوری های 97 به قبل

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      ميشه بگين برنامه ریزی شما چی بود تا بقیه هم استفاده کنن

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
      کنکوری های 97 به قبل
      چه فرقی کرده مگه ک شده نظام فدیم؟

14. Top | #44
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black Swan نمایش پست ها
      چه فرقی کرده مگه ک شده نظام فدیم؟
      خب الان اینایی که یازدهم و دوازدهم و این چیزا رو خوندن میشن نظام جدید! ما هم میشیم نظام قدیم

15. Top | #45
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor.Mohandes نمایش پست ها
      سلام
      منم یه نظام قدیمی ( از نوع خیلی قدیمیش البته ) هستم که با توجه به بازار کار داغونمون امسال تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم و رشته ام رو تغییر بدم;
      فارغ التحصیل مکانیک امیرکبیر هستم در سال 88 و الان حدود 6 ماه میشه که دارم برای کنکور تجربی 98 درس میخونم;

من بر اساس برنامه تلفیقی خودم و مشاورم که رتبه 19 کنکور 93 ( خانم زهرا کلاهچی ) هستن و از آشنایمون هستن پیش میرم که این برنامه مطالعاتی در این 6 ماه منطبق بر سلیقه من و تجربه ایشون بوده و از تابستون به بعد منطبق با آزمون های قلمچی هست;

تو این مدت پرونده سال دوم رو کامل بستم و تا انتهای تیر پرونده سال سوم هم کامل بسته میشه برام , برای تابستون قلم چی ثبت نام میکنم و در کنارش مباحث سال چهارم رو هم میخونم که تا اواخر شهریور پرونده سال چهارم رو هم کامل ببندم و از شهریور به بعد فقط مرور و مرور و مرور و تست و تست و تست داشته باشم ...

**منابعم برای هر درس رو هم بر اساس نظر مشاورم و تحقیقات خودم انتخاب کردم که تقریبا برای هر درس دو منبع مطالعاتی دارم;

یه نکته دیگه هم اینکه چون رشته ام فنی بوده از ژنتیک چیزی سر در نمیارم و قرار شده مطالعه اش رو بزارم برای شهریور به بعد;

برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم .
      مکانیک امیر کبیر که خیلی خوبه
      چرااااااا؟

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن