خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 154
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هدفم اینه امسال قبول شم،ولی اگه بمونم قطعا اختصاصی ها رو تموم میکنم.

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که امسال موندم درست و حسابی نخوندم
      اما بیشتر توجه ام رو میذارم اختصاصی دوم همچنین زبان فارسی
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تابستون رو عمومی ها خیلی حساس نشین
      الویت فقط و فقط با تخصصیها باشه....
      برنامه خودتون بخونید از مهر ازمون برید
      رو عربی هم خوب کار کنید چون نیاز به تایم داره
      بازم میگم اختصاصی ها رو اگه تموم کنید یه بار سنگینو از رو دوش خودتون برداشتید....
      تو عمومی میشه سریع پیشرفت کرد ولی اختصاصی اینطور نیست
      و یه چیز خیلی خیلی خیلی خیلی مهم
      تا یه تستو خوب خوب یاد نگرفتید نرید تست بعد....چون گیر میکنید اخرش ..... اگه شده 1 ساعت رو یه تست وایستید ولی الکی رد نشین
      یه چیز مهم دیگه.....شل کن سفت کن نداشته باشین که فقط عقب میندازتتون....هر موقع شروع کردین فقط دیگه بخونین....
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      منم یه نظام قدیمی ( از نوع خیلی قدیمیش البته ) هستم که با توجه به بازار کار داغونمون امسال تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم و رشته ام رو تغییر بدم;
      فارغ التحصیل مکانیک امیرکبیر هستم در سال 88 و الان حدود 6 ماه میشه که دارم برای کنکور تجربی 98 درس میخونم;

من بر اساس برنامه تلفیقی خودم و مشاورم که رتبه 19 کنکور 93 ( خانم زهرا کلاهچی ) هستن و از آشنایمون هستن پیش میرم که این برنامه مطالعاتی در این 6 ماه منطبق بر سلیقه من و تجربه ایشون بوده و از تابستون به بعد منطبق با آزمون های قلمچی هست;

تو این مدت پرونده سال دوم رو کامل بستم و تا انتهای تیر پرونده سال سوم هم کامل بسته میشه برام , برای تابستون قلم چی ثبت نام میکنم و در کنارش مباحث سال چهارم رو هم میخونم که تا اواخر شهریور پرونده سال چهارم رو هم کامل ببندم و از شهریور به بعد فقط مرور و مرور و مرور و تست و تست و تست داشته باشم ...

**منابعم برای هر درس رو هم بر اساس نظر مشاورم و تحقیقات خودم انتخاب کردم که تقریبا برای هر درس دو منبع مطالعاتی دارم;

یه نکته دیگه هم اینکه چون رشته ام فنی بوده از ژنتیک چیزی سر در نمیارم و قرار شده مطالعه اش رو بزارم برای شهریور به بعد;

برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم .

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor.Mohandes نمایش پست ها
      سلام
      منم یه نظام قدیمی ( از نوع خیلی قدیمیش البته ) هستم که با توجه به بازار کار داغونمون امسال تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم و رشته ام رو تغییر بدم;
      فارغ التحصیل مکانیک امیرکبیر هستم در سال 88 و الان حدود 6 ماه میشه که دارم برای کنکور تجربی 98 درس میخونم;

من بر اساس برنامه تلفیقی خودم و مشاورم که رتبه 19 کنکور 93 ( خانم زهرا کلاهچی ) هستن و از آشنایمون هستن پیش میرم که این برنامه مطالعاتی در این 6 ماه منطبق بر سلیقه من و تجربه ایشون بوده و از تابستون به بعد منطبق با آزمون های قلمچی هست;

تو این مدت پرونده سال دوم رو کامل بستم و تا انتهای تیر پرونده سال سوم هم کامل بسته میشه برام , برای تابستون قلم چی ثبت نام میکنم و در کنارش مباحث سال چهارم رو هم میخونم که تا اواخر شهریور پرونده سال چهارم رو هم کامل ببندم و از شهریور به بعد فقط مرور و مرور و مرور و تست و تست و تست داشته باشم ...

**منابعم برای هر درس رو هم بر اساس نظر مشاورم و تحقیقات خودم انتخاب کردم که تقریبا برای هر درس دو منبع مطالعاتی دارم;

یه نکته دیگه هم اینکه چون رشته ام فنی بوده از ژنتیک چیزی سر در نمیارم و قرار شده مطالعه اش رو بزارم برای شهریور به بعد;

برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم .
      شما از ورودیای 84 مکانیک دانشگاه امیر کبیری؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      شما از ورودیای 84 مکانیک دانشگاه امیر کبیری؟
      ورودی 83 بودم , مرخصی داشتم دیرتر تموم شد , چطور ؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کنکور 98 خیلی هارو زخمی میکنه خدا،ب خیر کنه

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor.Mohandes نمایش پست ها
      ورودی 83 بودم , مرخصی داشتم دیرتر تموم شد , چطور ؟
      هیچی همین طوری پرسیدم. منم مال خیلی نظام قدیمم در همون حول حوش شما. بخون داداش که ۹۸ رقابتی ترین کنکور سراسری تاریخ این کشور (احتمالا) ، امیدوارم موفق باشی.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      هیچی همین طوری پرسیدم. منم مال خیلی نظام قدیمم در همون حول حوش شما. بخون داداش که ۹۸ رقابتی ترین کنکور سراسری تاریخ این کشور (احتمالا) ، امیدوارم موفق باشی.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
      اکثریت مطلق داوطلب های تجربی سیاهی لشگر هستن , رقابت نهایت بین ده هزار نفر هست که اونم همیشه بوده , اما رقابت واسه دورقمی شدن واقعا شدید هست

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      کنکور 98 خیلی هارو زخمی میکنه خدا،ب خیر کنه
      چرا؟؟؟؟؟!!!!!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rouhollahbnd نمایش پست ها
      چرا؟؟؟؟؟!!!!!
      چون این آقایون محترم که از ریاضی میاند مثل هر سال (سال 95 رتبه یک رشتش ریاضی بوده) میاند ریاضی و فیزیک تجربی رو 80 90 و گاها هم 100 میزنند شیمی رو هم که قبلن خوندن یکم بیشتر بخونند 50 میزنند.عمومی هم که هیچی یه ماهه میشه خوندنش.زیست رو هم با این درصدا 20 30 هم بزنند که کار یک ماهه (فقط حفظی ها رو میخونند) مستقیم میرن سمت سه تا رشته خوب.این درصد ریاضی و فیزیک واقعا واسه 99% بچه های تجربی نجومی و دست نیافتنی حساب میشه.اینجوری سر تا پای ما تجربی ها رو قهوه ای میکنند.البته ما با ریاضی ها مشکلی نداریم.یه وقت بد برداشت نشه.واقعا حقم دارند با این وضع مملکت و بیکاری و زن و بچه و زندگی میخواند یه رشته دیگه بخونند که بازار کارش فعلا خوبه.هر کی بود همین کار رو میکیرد.قانون هم نداریم که نمیتونه یه رشته دیگه کنکور بده وکاملا هم حق دارند.ولی یه چیزی بد جور اعصابمو بهم میریزه اینکه از بعضی رشته ریاضی ها که کنکور تجربی دادند بپرسیم میگند رشتمون رو دوس نداشتیم یکی نیست بگه اخه نفله میخواستی از همون اول نری مگه اجبار بود خاک بر سر هیچی هم که نشی حداقل یه اقای مهندس بهت میگند دلت خوش باشه تازشم ادم یکم زرنگ باشه و یه دانشگاه خوب قبول بشه تو همون ریاضیش هم واسش کار هست.(مرد و مردونه بگید که واستون کار نیست و نمیتونید پول در بیارید واسه پولش اومدید تجربی نه اینکه علاقه به تجربی داشتید.والا اینکاری که پزشک و دندون پزشک و داروساز میکنند کلیت و اصلش رو همون 20 30 سال پیش هم انجام میدادند) ببخشید یکم تندروی کردم.امیدوارم به رشته ریاضیا بر نخورده باشه و ناراحت نشن.یه واقعیته که باید هممون قبول کنیم.کنکور هم یه رقابته که همه میتونن شرکت کنند.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​با زیست 20 30درصد خیلی سخت بشه پزشکی قبول شد....من خودم دوباری کنکور دادم س سالم تو جو کنکورم...اینم بدون زیست 80زدن راحت تراز ریاضی فیزیک 80 90 زدن اونم دوتا درس....کسی زیستش ب اون درصدا برسه قطعا 80درصد مسیرو رفته....دراخر کسی بخواد حقشو بگیره میگیره......بخدا حرفات بهانه س باورکن
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMTR.2000 نمایش پست ها
      چون این آقایون محترم که از ریاضی میاند مثل هر سال (سال 95 رتبه یک رشتش ریاضی بوده) میاند ریاضی و فیزیک تجربی رو 80 90 و گاها هم 100 میزنند شیمی رو هم که قبلن خوندن یکم بیشتر بخونند 50 میزنند.عمومی هم که هیچی یه ماهه میشه خوندنش.زیست رو هم با این درصدا 20 30 هم بزنند که کار یک ماهه (فقط حفظی ها رو میخونند) مستقیم میرن سمت سه تا رشته خوب.این درصد ریاضی و فیزیک واقعا واسه 99% بچه های تجربی نجومی و دست نیافتنی حساب میشه.اینجوری سر تا پای ما تجربی ها رو قهوه ای میکنند.البته ما با ریاضی ها مشکلی نداریم.یه وقت بد برداشت نشه.واقعا حقم دارند با این وضع مملکت و بیکاری و زن و بچه و زندگی میخواند یه رشته دیگه بخونند که بازار کارش فعلا خوبه.هر کی بود همین کار رو میکیرد.قانون هم نداریم که نمیتونه یه رشته دیگه کنکور بده وکاملا هم حق دارند.ولی یه چیزی بد جور اعصابمو بهم میریزه اینکه از بعضی رشته ریاضی ها که کنکور تجربی دادند بپرسیم میگند رشتمون رو دوس نداشتیم یکی نیست بگه اخه نفله میخواستی از همون اول نری مگه اجبار بود خاک بر سر هیچی هم که نشی حداقل یه اقای مهندس بهت میگند دلت خوش باشه تازشم ادم یکم زرنگ باشه و یه دانشگاه خوب قبول بشه تو همون ریاضیش هم واسش کار هست.(مرد و مردونه بگید که واستون کار نیست و نمیتونید پول در بیارید واسه پولش اومدید تجربی نه اینکه علاقه به تجربی داشتید.والا اینکاری که پزشک و دندون پزشک و داروساز میکنند کلیت و اصلش رو همون 20 30 سال پیش هم انجام میدادند) ببخشید یکم تندروی کردم.امیدوارم به رشته ریاضیا بر نخورده باشه و ناراحت نشن.یه واقعیته که باید هممون قبول کنیم.کنکور هم یه رقابته که همه میتونن شرکت کنند.
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما میتونستی بری ریاضی که ریاضی فیزیکت قوی شه و با زیست 20 درصد قبول شی که بفهمی اونی که میاد ریاضی و فیزیک تجربی صد میزنه همون جوری الکی نبوده وقتی سواله سخت تر و مبحث بیشتر کار کنی هم مخت ریاضیت بهتر کار میکنه هم سوالای اسون ترو به راحتی ج میده

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​با زیست 20 30درصد خیلی سخت بشه پزشکی قبول شد....من خودم دوباری کنکور دادم س سالم تو جو کنکورم...اینم بدون زیست 80زدن راحت تراز ریاضی فیزیک 80 90 زدن اونم دوتا درس....کسی زیستش ب اون درصدا برسه قطعا 80درصد مسیرو رفته....دراخر کسی بخواد حقشو بگیره میگیره......بخدا حرفات بهانه س باورکن
      کجاش بهانس؟؟؟ دلیل قانع کننده بیار.زیست 20 30 درصد رو مثال زدم.منظورم اینه که با درصد نه چندان بالایی میتونه قبول بشه.خخخ زیست رو ز کل بردی زیر سوال.وقتی رتبه برتر های ریاضی (710،705،400،305،97 منطقه دو) که خودم رو در رو باهاشون حرف زدم میگن زیست سختی دارید (با اینکه یه بارم زیست نخوندند و حتی نمیدون جای کبد و کلیه شون کجاس)شما که حداقل رشتت تجربیه و باهاش کلنجار رفتی و به قول خودت این همه هم با تجربه هستی!!!دیگه باس بدونی زیست چجور درسیه.دبیر زمین شناسیمون میگفتند ریاضی و فیزیک درسایی کاملا یادگرفتنی هستند.یه بار که یاد گرفتید همش همونجوری حل میشن.از زمان نیوتون و فیثاغورس و تا حالا که مریم میرزاخانی و استیون هاوکنگ بودند راه حل فرقی نکرده فقط یه چیزی به نام ابتکار عمل واسه حل مسائل به وجود اومده.یه بار که یادگرفتی (نه اینکه حفظ کنی) یه مسئله چجور حل میشه دیگه یاد گرفتی وتا اخر عمر یادت میمونه.نه خدایی خودت فکر کن.ببین دروغ میگه؟ وقتی یه درس رو یاد بگیری هر چند تا هم که باشه بازم میتونی درصد بالا بزنی.مخصوصا ریاضی فیزیک تجربی که هر سال داره همون تیپ سوالا تکرار میشه (خودمم نمیتونم درصد خوب بزنم چون درست و حسابی کار نکردم)حالا بیا با زیست مقایسه کن.(حفظی:9 10 پیش ، مسئله ای:8 سوم و 5 پیش ، حفظی مفهومی:کل زیست.ماشالا خودت بهتر از من بلدی) ایشالا که امسال دندون رو که دوس داری قبول بشی.2 3 سال دیگه یه جایی گذرمون بهم بخوره.ببینم میتونی چرخه کربس رو مو ب مو توضیح بدی یا نه.ببینم میتونی محل زندگی آغازیان و ویژگی هاشون رو توضیح بدی یا نه.بعید میدونم بتونی.فقط یه کلیت توی ذهنت ازشون داری.منم در جایگاهی نیستم و نخواهم بود که بخوام کسی رو محدود کنم و جلوی پیشرفتش رو بگیرم.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaaa نمایش پست ها
      شما میتونستی بری ریاضی که ریاضی فیزیکت قوی شه و با زیست 20 درصد قبول شی که بفهمی اونی که میاد ریاضی و فیزیک تجربی صد میزنه همون جوری الکی نبوده وقتی سواله سخت تر و مبحث بیشتر کار کنی هم مخت ریاضیت بهتر کار میکنه هم سوالای اسون ترو به راحتی ج میده
      چرا اعصاب نداری؟؟؟کجای حرفام غیر منطقی بود؟؟؟ انتخاب رشته به علاقه ادم برمیگرده.اتفاقا میخواستم برم ریاضی.رفتم درس های اختصاصیتون رو با کمک دوستم بررسی کردم.اولا دیدم به درد من نمیخوره خوشم نمیاد.ریاضی رو در حد همون تجربی یاد بگیرم بسه.ثانیا بازار کار رو دیدم.کم جلو چشم مهندس بیکار و علاف ندیدم.
      همون درصد ریاضی و فیزیک بالا زدن هم کار هرکسی نیست گل من.یکمم به هوش و استعداد آدما بر میگرده.اونو نمیشه کاریش کرد.
      من حداقل حرفایی رو که میزنم خودم تجربش کردم.بقیش رو هم از دوستام نقل قول کردم که رشتشون ریاضی بوده.

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن