خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مراقب باورهایمان باشیم!

روزی دانشمندی آزمایش جالبی انجام داد... او آکواریومی شیشه ای ساخت و با دیواری شیشه ای دو قسمت کرد. در یک قسمت ماهی بزرگی انداخت و در قسمت دیگر ماهی کوچکی که غذای مورد علاقه‌ی ماهی بزرگ بود.

او برای خوردن ماهی کوچک بارها و بارها به طرفش حمله کرد، اما هر بار به دیواری نامرئی می خورد.

بالا خره بعد از مدتی از حمله به ماهی کوچک منصرف شد. او باور کرده بود که رفتن به آن طرف اکواریوم و خوردن ماهی کوچک کاری غیر ممکن است.

دانشمند شیشه وسط را برداشت و راه ماهی بزرگ را باز کرد؛ اما ماهی بزرگ هرگز به ماهی کوچک حمله نکرد. او هرگز قدم به سمت دیگر اکواریوم نگذاشت و از گرسنگی مرد.

آن دیوار شیشه ای دیگر وجود نداشت، اما ماهی بزرگ در ذهنش یک دیوار شیشه ای ساخته بود. یک دیوار که شکستنش از شکستن هر دیوار واقعی سخت تر بود؛ آن دیوار باور خودش بود. باورش به محدودیت. باورش به وجود دیوار....
      مراقب باورهایمان باشیم که همه‌ی زندگی برپایه ی آنها استوار است

تا زمانی که از سر نیاز در پی چیزی باشیم؛ نه تنها رسیدنی در کار نیست بلکه اسیر آن هم خواهیم بود

رفیق، شاید ناامید شدی، شاید منم نا امید شدم، اما اینکه این یه ماهو ول کنی برای سال بعد، اینکه بگی کسی نتونسته منم نمی تونم، یه اشتباهه بزرگه؛ بیاید باهم این یه ماهه از تفریح، تلویزیون، فوتبال (حتی جام جهانی)، تلگرام و حتی انجمن بزنیم تا بتونیم یه زندگی متفاوت رو رقم بزنیم

این اخرین پستم تا کنکور بود، و از فضای مجازی می رم تا این یه ماهو کولاک کنم؛ مراقب رویاهاتون باشید که خدا مراقب رویاتون باشه؛ یا علی!
      ویرایش توسط metikd7820 : 10 خرداد 1397 در ساعت 23:53

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایشالا بعده کنکور خوشحال ببینیمت و پشت کنکوری نشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جام جهانی بعد کنکور دانلود میکنم همه شو دوباره میبینم
      ولی با اسپویل جامعه نمیتونم کنار بیام

.
      .
      عالی بود مرسی
      دیگه انجمن منو نمیبینید
      این ۴ هفته رو برنامه ریزی کردم تلاش کنم .

ببینم خدا چی میگه....
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 11 خرداد 1397 در ساعت 00:22

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تو چندتا پست هایی قبلی که همش درباره موفیقت توی دو ماه و سوم میشه موفق شد شرکت کردم همش امید داشتم که میشه اما وقتی از ازمون بر میگردم میبینم هیچ هیچم هروزم دارم نزدیک میشم به کنکور...
      یاد زحمتایی که پدر و مادرم برام کشیدن و خوشی هایی که میتونستم انجام بدم سختی هایی که کشیدم / دوسال فوتبال گذاشتم کنار منی که اگر هفته ای4بار سالن نمیرفتم دوونه میشدم و....مسخره شدن توسط دوستان که همش میگن تو خونه نشستی و.....

شاید کسایی که شرایط من دارن میتونن درک کنن و فکر اینکه یکسال دیگم خدا نکرده بمونم دیوووونم میکنه

ولی بازم به اینده امید دارم

برام دعا کنید 27روز بیشتر نمونده بهش

#یه روز خوب میاد این میدونم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad ali79 نمایش پست ها
      من تو چندتا پست هایی قبلی که همش درباره موفیقت توی دو ماه و سوم میشه موفق شد شرکت کردم همش امید داشتم که میشه اما وقتی از ازمون بر میگردم میبینم هیچ هیچم هروزم دارم نزدیک میشم به کنکور...
      یاد زحمتایی که پدر و مادرم برام کشیدن و خوشی هایی که میتونستم انجام بدم سختی هایی که کشیدم / دوسال فوتبال گذاشتم کنار منی که اگر هفته ای4بار سالن نمیرفتم دوونه میشدم و....مسخره شدن توسط دوستان که همش میگن تو خونه نشستی و.....

شاید کسایی که شرایط من دارن میتونن درک کنن و فکر اینکه یکسال دیگم خدا نکرده بمونم دیوووونم میکنه

ولی بازم به اینده امید دارم

برام دعا کنید 27روز بیشتر نمونده بهش

#یه روز خوب میاد این میدونم

پس داداش من همین مدت رو هرچی میتونی مایه بذار...بدون فکر به گذشته و سرزنش کردن...هرچی میتونی وقت بذار و تلاش کن...من نمیدونم هدفت چیه ولی هدفت هرچی که هست نباید وابسته به زمان و شرایط ازش ناامید شی و ولش کنی...اگه بخوای به خاطر اینکه وقت کمه یا قبلن نخوندی بذاریش کنار این هدف نیست و یه جور خیال پردازیه که دوروزه ول میکنیش..ولی اگه حتی یه روزم وقت داشتی با جون و دل براش وقت گذاشتی فارغ از نتیجه برای رسیدن بهش هرچی داشتی رو گذاشتی اون موقس که میتونی بگی من هدف داشتم و براش تلاش کردم...حالا هم برای موفقیت دیر نیست من تا اخر عمرم اینو تکرار میکنم و اثباتش میکنم...
      یه جوری تلاش کن که تموم این سختی ها فراموشت بشه..ارزشش رو داره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن