خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پاسخ به سوالات مشاورهای شما توسط رتبه 605 منطقه 2 تجربی 96

سلام و خسته نباشید خدمت کنکوری های عزیز
      قصد دارم توی این یک ماه باقی مونده سوالاتی که دراید راجع به مطالعه دروس رو اگر از دستم برمیاد رو جواب بدم و راهنماییتون کنم
      این آی دی تلگراممه چون زیاد نمیام اینجا: saaz8

اگرم کسی به تلگرام دسترسی نداره همینجا بپرسه سوالاشو

پ.ن:رتبه 604..اشتباه تایپ شد عنوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داداش میخاستم بدونم ازمون های سنجش یا قلمچی مونده میتونه واقعا مشخص کنه رتبمو یا نه؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. ممنون که وقت میذارین. من سوالی که توی تاپیکم پرسیدمو کپی میکنم. ممنون میشم راهنمایی کنین:

من دارم دوره میکنم و هرچیزی رو که مرور میکنم, اونو خوب میتونم جواب بدم سوالاشو. بیشتر مباحثو کامل خوندم و حذفی کم دارم. حالا موضوع اینه که اگه بخوام همه رو مرور کنم, تا حدود ۲۷ام باید پای مرور باشم و حدود ۱۰ روز میمونه برای آزمونای شبیه ساز.
      روش مرورم هم اینه که نکات درسنامه ها رو میخونم و تستای علامت دار رو میزنم. اگه این تستا رو نزنم, حس میکنم بلد نیستم.

با این اوصاف, لطفا دوستان صاحب نظر بگن که چه کار کنم که بهترین بازدهی خودمو داشته باشم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirali_n22 نمایش پست ها
      سلام داداش میخاستم بدونم ازمون های سنجش یا قلمچی مونده میتونه واقعا مشخص کنه رتبمو یا نه؟
      سلام خسته نباشی
      تخمین نه ولی رتبه در منطقه حدوداااااااا میتونه مشخض کنه رتبه رو ولی خوب به هیچ وجهههه قطعی نسیت و به تقلب و شرایط کنکور اصلی و .. هم مرتبطه
      ولی همونطور که گفتم حدودی اره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون که وقتتو در اختیارم میذاری من سنجش قبلی ادبیات 80 عربی 75 دینی 65 زبان 40 زیست 82 ریاضی 45 شیمی 50 فیزیک 40 زدم منطقه 3 هستم رتبم شد 412منطقه اوضاعمو چطور میبینی و بنظرت تو این مدت چیکار کنم بهتره؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad8 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشی
      تخمین نه ولی رتبه در منطقه حدوداااااااا میتونه مشخض کنه رتبه رو ولی خوب به هیچ وجهههه قطعی نسیت و به تقلب و شرایط کنکور اصلی و .. هم مرتبطه
      ولی همونطور که گفتم حدودی اره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      سلام. ممنون که وقت میذارین. من سوالی که توی تاپیکم پرسیدمو کپی میکنم. ممنون میشم راهنمایی کنین:

من دارم دوره میکنم و هرچیزی رو که مرور میکنم, اونو خوب میتونم جواب بدم سوالاشو. بیشتر مباحثو کامل خوندم و حذفی کم دارم. حالا موضوع اینه که اگه بخوام همه رو مرور کنم, تا حدود ۲۷ام باید پای مرور باشم و حدود ۱۰ روز میمونه برای آزمونای شبیه ساز.
      روش مرورم هم اینه که نکات درسنامه ها رو میخونم و تستای علامت دار رو میزنم. اگه این تستا رو نزنم, حس میکنم بلد نیستم.

با این اوصاف, لطفا دوستان صاحب نظر بگن که چه کار کنم که بهترین بازدهی خودمو داشته باشم
      حتما رودتر شروع کن کنکورای سالای پیشو و د وروز یکبار یک کنکورو بزن و حداقل 4 سال اخیر یعنی 8 تا کنکورو بزن و وسط این ها مرور هاتو انجام بده...سرعت مرورتو ببر بالا وسواستو بیار پایین کلی مرور کن نه جزئی...به نظرم نهایتا تا یک هفته بعد شروع کن ازمونارو
      وسواس نداشته باش لطفا

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون که وقتتو در اختیارم میذاری من سنجش قبلی ادبیات 80 عربی 75 دینی 65 زبان 40 زیست 82 ریاضی 45 شیمی 50 فیزیک 40 زدم منطقه 3 هستم رتبم شد 412منطقه اوضاعمو چطور میبینی و بنظرت تو این مدت چیکار کنم بهتره؟
      اوضاعت خوبه دیگه..نیازی به دیدن من نیست
      همون کارای جمع بندی یعنی ازمونا و رفع اشکالشون و هفته اخرم که تورق

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی اینو بگم همش فکر میکنم این درصدام اصلا واقعی نیس و واقعا من توانایی زدن این همه زیستو ندارم عمومی ها هم همینطور نمونش ماز زیست که شدم 40 درصد امروز .نمیدونم ترسه استرسه یا چیه ولی احساس میکنم خوب بلد نیستم خیلی از مباحثو و دلهره میگیرم
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad8 نمایش پست ها
      اوضاعت خوبه دیگه..نیازی به دیدن من نیست
      همون کارای جمع بندی یعنی ازمونا و رفع اشکالشون و هفته اخرم که تورق

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا سجاد من وضعیتم وخیمه از یه با تجربه دارم مشاوره میگیرم کمکم کن راهکار بگو

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو میتونی!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جانم؟
      چرا وخیمه؟گفتم که خوبه اوضاعت
      چرا خودتو باور نداری...تونستی که زدی این درصدارو دیگه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      وقتتون بخیر
      به نظرتون کنار روش سه روز یه بار تو این مدت باقی مونده چه کار باید بکنیم که بیشترین بازده رو داشته باشه ؟؟
      تو این مدت باقی مونده میشه یکی از اختصاصی ها و یکی از عمومی ها رو کامل خوند انتخاب من زیست و دینیه بنظرتون زیست رو چجوری بخونم متن کتاب رو ؟؟یا تست های نشاندارو ؟؟ دینی رو چطور؟؟تست ؟ یا کتاب ؟؟
      مشاوره دوران جمع بندی
      با دانشجوی دانشگاه تهران
      Telegram ID :@Naseri199

" با جمع بندی صحیح درصد درس زیست را میتوان حداقل ۳۰% بهبود بخشید"

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من دهم تجربی ام اول سال کلی امیدداشتم ولی نتونسم تنبلی کردم راستیتش الان ترازم5800هست ونمیدونم چیکارکنم اصلن چیزی از10نخوندم وحتی توکتاب درسیاهم ایراددارم دیگه میخوام به امیدخداشروع کنم به نظرت این تایموتاپایان خردادچطوربگذرونم میخوام تاپایان خردادکتاب درسیاودرسنامه های کمک درسیاموموتموم کنم بعدتوخردادمرورکنم وتست بزنم کاردرستیه؟یاکلن تشریحی بخونم؟ به نظرت22 تیروبرم یانرم
      آخه میترسم نتونم درساروتموم کنم ترازم کم شه.میخوام ازتابستون جهش داشته باشم .سوال دیگم درموردپیشخوانیه به نظرت پیشخوانی کنم؟اگه آره چنتادرسو؟توبرنامه راهبردی کل اختصاصیاروداده ولی من که نمیتونم ازکیفیت دهم بزنم 11بخونم.
      ویرایش توسط فاطمه پورباقر : 15 خرداد 1397 در ساعت 20:07

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ولی اینو بگم همش فکر میکنم این درصدام اصلا واقعی نیس و واقعا من توانایی زدن این همه زیستو ندارم عمومی ها هم همینطور نمونش ماز زیست که شدم 40 درصد امروز .نمیدونم ترسه استرسه یا چیه ولی احساس میکنم خوب بلد نیستم خیلی از مباحثو و دلهره میگیرم
      The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full with confidence.
      باور داشته باش خودتو.
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ازمونای عمومی رو بزنیم با توجه به این وقت؟؟؟
      چقدر تاثیر داره این عمومی های سال قبل...
      من اگه مطمئن باشم که خیلی کمکم میکنن مخصوصا تو عربی و دینی یه جوری برنامه ریزی میکنم تا بتونم حداقل مال ۹۴ ۹۵ ۹۶ رو بزنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن