خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چقدر آزمون شبیه ساز لازمه؟

سلام دوستان, وقت بخیر.
      من دارم دوره میکنم و هرچیزی رو که مرور میکنم, اونو خوب میتونم جواب بدم سوالاشو. بیشتر مباحثو کامل خوندم و حذفی کم دارم. حالا موضوع اینه که اگه بخوام همه رو مرور کنم, تا حدود ۲۷ام باید پای مرور باشم و حدود ۱۰ روز میمونه برای آزمونای شبیه ساز.
      روش مرورم هم اینه که نکات درسنامه ها رو میخونم و تستای علامت دار رو میزنم. اگه این تستا رو نزنم, حس میکنم بلد نیستم.

با این اوصاف, لطفا دوستان صاحب نظر بگن که چه کار کنم که بهترین بازدهی خودمو داشته باشم؟ خیلی ممنون میشم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظر شخصی من این هستش که شما تا این هفته برنامه اتون رو با مرور پیش ببرید (با حجم بیشتر) اخر هفته از هر درس یک سری تست زمان دار بزنید ( مثلا درس دینی شما میای سه سال 90 و 91 و 94 رو انتخاب میکنی تو یه روز با فاصله ی زمانی بهتره بدون بررسی هیچکدوم میزنید درصد میگیرید بعد 3 تا رو باهم تحلیل کنید ببینید کجاهارو مشکل دارید یه جا بنویسید تو هفته ی بعد تو تایم های مختلف اونو اولیت قرار بدید و بخونید همزمان تست های کنکور هم ازمونی کار کنید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به حستون رجوع نکنید.در واقع اگر شما هر تستی نزنین که قبلا خونده باشید یعنی شما تو کنکور هم هر تستی ببینین نمیتونین بزنین چون قبلا خونده نشده توسط شما.دیدتون رو عوض کنید در این رابطه تست های شبیه ساز به موازات کنکور پیش رو رو توصیه میکنم چون به لحاظ ترتیب بندی خیلی میتونه کمک حالتون باشه...دوره هاتون مطابق آزمون هاتون باشه..کنکورها از جاهای مهم طرح میشه چون کنکوره..پس در دوره ی بخش هایی که در شبیه سازاتون میاد تمرکز کنید
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن