خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      f.a
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عوض کردن مدرسه در سال دوازدهم و سهمیه منطقه3

سلام وقتتون بخیر دوستان بنظرتون برم یه مدرسه دیگه که توی منطقه یکه و قبولیش خیلی خوبه و معلماش عالین ؟ یا بمونم همینجا از سهمیه منطقه سه استفاده کنم؟ و یه سوال دیگه درسته که قبولی دانشگاه آزاد براساس رتبه کشوریه ؟ اینجوری اونایی که منطقه سه هستن شانس کمتری ندارن ؟ و خلاصه اینکه واقعا منطقه سه اونقدری که باید مهمه یا امکانات و قبولی های مدرسه مهمتره ؟
      پیشاپیش ممنون از همتون
      ویرایش توسط f.a : 17 شهریور 1397 در ساعت 20:50

2. Top | #2
      f.a
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا کمکم کنید خیلی برام مهمه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما به جای مدرسه آموزشگاه نمی تونید برید؟

4. Top | #4
      f.a
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتونم برم ولی چون مسافتش دوره خیلی وقتم گرفته میشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza101 نمایش پست ها
      شما به جای مدرسه آموزشگاه نمی تونید برید؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم ارزش منطقه 3 از دبیر خوب بیشتره
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a نمایش پست ها
      میتونم برم ولی چون مسافتش دوره خیلی وقتم گرفته میشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام.به خودت بستگی داره.مثلا من آدم خودخوانی و اصن به معلم گوش نمیدم.فقط خودم میشینم میخونم تا بفهمم درسو.اگه اینجوری هستی که از سهمیه استفاده کن.ولی اگه حتما باید به درس معلم گوش بدی برو منطقه یک.ولی به نظرم خودت بخونی بهتره.کتابای کمک آموزشی خوبی واسه خودخوانی هست.رتبه های برتر هم کلاس کنکور شرکت نمیکردن.در کل به نظرم زیاد معلم تاثیر گذار نیست

7. Top | #7
      f.a
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون راجب دانشگاه آزاد اطلاع ندارین که بر اساس رتبه کشوریه یا نه ؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel19 نمایش پست ها
      سلام.به خودت بستگی داره.مثلا من آدم خودخوانی و اصن به معلم گوش نمیدم.فقط خودم میشینم میخونم تا بفهمم درسو.اگه اینجوری هستی که از سهمیه استفاده کن.ولی اگه حتما باید به درس معلم گوش بدی برو منطقه یک.ولی به نظرم خودت بخونی بهتره.کتابای کمک آموزشی خوبی واسه خودخوانی هست.رتبه های برتر هم کلاس کنکور شرکت نمیکردن.در کل به نظرم زیاد معلم تاثیر گذار نیست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من اگه جای شما بودم کلا بیخیال کلاس و مدرسه و معلم میشدم و فقط با انتخاب منابع خوب و در صورت نیاز شدید از یکسری فیلم های آموزشی (مثل سایت آلا نه از این دزد های سرگردنه) استفاده می کردم.
      الان مثلا من منطقه یک هستم، معلم هامون اصن نمی دون کنکور چیه(البته از این نگذریم که آدمای با شخصیتی هستن).

9. Top | #9
      f.a
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ولی برای من معلم هم مهمه خودخوانی هم میتونم بکنم ولی میترسم کیفیت لازم رو نداشته باشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      دوست عزیز من اگه جای شما بودم کلا بیخیال کلاس و مدرسه و معلم میشدم و فقط با انتخاب منابع خوب و در صورت نیاز شدید از یکسری فیلم های آموزشی (مثل سایت آلا نه از این دزد های سرگردنه) استفاده می کردم.
      الان مثلا من منطقه یک هستم، معلم هامون اصن نمی دون کنکور چیه(البته از این نگذریم که آدمای با شخصیتی هستن).

10. Top | #10
      f.a
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها پذیرش دانشگاه آزاد بر اساس رتبه کشوریه یا رتبه در سهمیه ؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تلاش+خواستن+تلاش+تلاش+تلاش+ واستن+تلاش+تلاش+خواستن=موف یت

درسی هم مشکلی داشتی از فیلم های آلاء استفاده کن..

بقیه چیزها همش
      حاشیه هستش.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون ولی برای من معلم هم مهمه خودخوانی هم میتونم بکنم ولی میترسم کیفیت لازم رو نداشته باشه
      می دونم چی میگی ولی اگه میخای از معلم استفاده کنی باید تمام معلمات، استاد کنکور باشن. ولی من فکر کنم بهترین حالتش این باشه خصوصی ها رو بری که حدود درس بیاد دست این قسمتش فقط مهمه. واسه عمومیا می تونی صحبت کنی با مدیر که نری البته پدر و مادرت هم باید باشن،مدیر ما خیلی سخت گیر بود ولی قبول کرد فکر نمی کنم مدیر شما اندازه مدیر سخت گیر باشه
      فقط حواست باشه مدرسه نرفتی تنبل نشی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر دوستان من سال دهم و یازدهممو توی یه مدرسه منطقه سه خوندم که سطح متوسطی داره سال دیگه که میرم دوازدهم بنظرتون برم یه مدرسه دیگه که توی منطقه یکه و قبولیش خیلی خوبه و معلماش عالین ؟ یا بمونم همینجا از سهمیه منطقه سه استفاده کنم ؟ هر دو تا مدرسه هم بومی تهران هستن و یه سوال دیگه درسته که قبولی دانشگاه آزاد براساس رتبه کشوریه ؟ اینجوری اونایی که منطقه سه هستن شانس کمتری ندارن ؟ و خلاصه اینکه واقعا منطقه سه اونقدری که باید مهمه یا امکانات و قبولی های مدرسه مهمتره ؟
      پیشاپیش ممنون از همتون
      به نظرم همون منطقه3 بهتره و اصلا نمیخواد برید شهر منطقه یک.بخدا منطقه های بالاتر از شمام هیچ خبری نیست.خودم اگ میتونستم میومدم منطقه سه (چند تااز دوستام واسه کنکورشون سه سال رفتند شهر منطقه سه) تازشم منطقه 3 قبولیش خیلی خیلی راحته و کسی با اون منطقه نتونه یه رشته خوب قبول بشه باس یه فکر واس خودش بکنه.مهمترین چیز تلاش خود فرده.حتما حتما سال اخر رو مدرسه برید (بعضی کلاساش رو نرفتید هم مثل زمین اشکال نداره ولی همون دینی رو هم برید که یه سری چیزا به گوشتون حداقل بخوره)قبولی دانشگاه ازاد رو هم اطلاعی ندارم ولی شنیدم با همین رتبه کشوریه.
      ویرایش توسط Arosak_E_Ostad : 10 خرداد 1397 در ساعت 16:25

14. Top | #14
      f.a
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      می دونم چی میگی ولی اگه میخای از معلم استفاده کنی باید تمام معلمات، استاد کنکور باشن. ولی من فکر کنم بهترین حالتش این باشه خصوصی ها رو بری که حدود درس بیاد دست این قسمتش فقط مهمه. واسه عمومیا می تونی صحبت کنی با مدیر که نری البته پدر و مادرت هم باید باشن،مدیر ما خیلی سخت گیر بود ولی قبول کرد فکر نمی کنم مدیر شما اندازه مدیر سخت گیر باشه
      فقط حواست باشه مدرسه نرفتی تنبل نشی
      خیلی ممنون شاید همین کارو کنم

15. Top | #15
      f.a
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سوال کردم اگه یه سال از سه سال رو هم توی یه منطقه دیگه درس بخونید منطقه مرفه تر ارجح داده میشه
      ولی بازم خیلی ممنونم از توضیحاتتون و وقتی که گذاشتید
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMTR.2000 نمایش پست ها
      دوست عزیز شما اصلا نمیتونید سهمیه منطقه 1 رو استفاده کنید.چون سه سال اخر دبیرستان دوم سوم چهارم حساب میشه (برای شما دهم یازدهم دوازدهم)و باید سه سالش رو منطقه 1 باشید تا بتونید از سهمیش استفاده کنید و با یه سال اومدن نمیشه.به نظرم همون منطقه3 بهتره و اصلا نمیخواد برید شهر منطقه یک.بخدا منطقه های بالاتر از شمام هیچ خبری نیست.خودم اگ میتونستم میومدم منطقه سه (چند تااز دوستام واسه کنکورشون سه سال رفتند شهر منطقه سه) تازشم منطقه 3 قبولیش خیلی خیلی راحته و کسی با اون منطقه نتونه یه رشته خوب قبول بشه باس یه فکر واس خودش بکنه.مهمترین چیز تلاش خود فرده.حتما حتما سال اخر رو مدرسه برید (بعضی کلاساش رو نرفتید هم مثل زمین اشکال نداره ولی همون دینی رو هم برید که یه سری چیزا به گوشتون حداقل بخوره)قبولی دانشگاه ازاد رو هم اطلاعی ندارم ولی شنیدم با همین رتبه کشوریه.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن