خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد نظام وظیفه

سلام دوستان من امسال پیش دانشگاهی بودم،یعنی ۹۷اولین کنکورمه و میخوام واسه۹۸بمونم،حالا من راجع به بحث نظام وظیفه باید کاری انجام بدم؟بعضیا میگن باید معافیت بگیری،یه سریام میگن چون امسال کنکور اولته واسه کنکور بعدم مشکلی نداری،لطفا راهنماییم کنین مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ی برگه بهت میدن از طرف نظام وظیفه
      ببین تاریخه معافیتت تا کی هست
      اصولا تا یک سال بعده فراغت از تحصیل وقت داری برای سربازی
      اگه اونجوری باشه
      مشکلی نداری
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      ی برگه بهت میدن از طرف نظام وظیفه
      ببین تاریخه معافیتت تا کی هست
      اصولا تا یک سال بعده فراغت از تحصیل وقت داری برای سربازی
      اگه اونجوری باشه
      مشکلی نداری
      اون برگه رو از مدرسه باید بگیرم؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AHGA.DEMAH نمایش پست ها
      اون برگه رو از مدرسه باید بگیرم؟
      ن عزیز جان.بعده اینکه امتحانات تموم شد ایشالا میری نظام وظیفه بهت میدن
      البته ی برگه از مدرسه میگیری میبری نظام وظیفه
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی
      ویرایش توسط saeed211 : 09 خرداد 1397 در ساعت 20:54

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من امسال پیش دانشگاهی بودم،یعنی ۹۷اولین کنکورمه و میخوام واسه۹۸بمونم،حالا من راجع به بحث نظام وظیفه باید کاری انجام بدم؟بعضیا میگن باید معافیت بگیری،یه سریام میگن چون امسال کنکور اولته واسه کنکور بعدم مشکلی نداری،لطفا راهنماییم کنین مرسی
      شما مثلا متولد x/x/1378 هستی وقتی به سن 18 سال رسیدی تا 6 مهلت داری برگه نظام وظیفه رو از مدرسه بگیری + مدارک ببری پلیس (+10)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام آقا حامد
      بنظرم از این کاربر بپرسی بهتره! http://forum.konkur.in/users/7835/
      اطلاعات زیادی درباره سربازی داره

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام
      به شما برگه معافیت تحصیلی دادن و شما اون رو بردید پلیس+10 الان شما بصورت خودکار شما تا
      31 شهریور 98 مهلت دارید خودتون رو به نظام وظیفه معرفی کنید یا دانشگاه ثبت نام کنید
      موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      سلام
      به شما برگه معافیت تحصیلی دادن و شما اون رو بردید پلیس+10 الان شما بصورت خودکار شما تا
      31 شهریور 98 مهلت دارید خودتون رو به نظام وظیفه معرفی کنید یا دانشگاه ثبت نام کنید
      موفق باشید
      ببخشید اگر بخوام در تکمیل ظرفیت پیام نور شرکت کنم که برج هشت هستش،باید قبل مهرماه دفترچه پست کنم؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezaam نمایش پست ها
      ببخشید اگر بخوام در تکمیل ظرفیت پیام نور شرکت کنم که برج هشت هستش،باید قبل مهرماه دفترچه پست کنم؟
      درود
      کنکور اولتون کی بوده و اینکه شما تا کی معافیت تحصیلی دارید؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      کنکور اولتون کی بوده و اینکه شما تا کی معافیت تحصیلی دارید؟
      کنمور اولم سال 96 بوده و متولد 24/3/78 هستم و دیپلم و پیش دانشگاهی رو بدون تجدیدی، در روند معمولش طی کردم و نتیجتاً تا جایی که میدونم تا مهرماه معافیت دارم(اگر اشتباه میکنم لطفاً اصلاحم کنید)

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      کنمور اولم سال 96 بوده و متولد 24/3/78 هستم و دیپلم و پیش دانشگاهی رو بدون تجدیدی، در روند معمولش طی کردم و نتیجتاً تا جایی که میدونم تا مهرماه معافیت دارم(اگر اشتباه میکنم لطفاً اصلاحم کنید)
      سلام مجدد
      وقت بخیر

بصورت طبیعی و عادی شما بعد از فارغ التحصیل شدن از پیش دانشگاهی و بعد از کنکور اولتون به مدت 1 سال مهلت دارید تکلیف نظام وظیفه خودتون رو مشخص کنید ، یعنی شما
      صرفا تا 31 شهریور 97 مهلت دارید یا باید دانشگاه ثبت نام کنید که در نتیجه واستون معافیت تحصیلی صادر بشه و یا اینکه قبل از تاریخ 31 شهریور 97 اقدام به ارسال دفترچه نظام وظیفه کنید تا وارد غیبت نشید

در رابطه با سوالتون هم چه نیازی به تکمیل ظرفیت پیام نور هستش اصولا؟!! شما همین کنکور 97 اگر تمایل به شرکت در پیام نور دارید میتونید انتخاب رشته کنید
      هدفتون از پیام نور ثبت نام کردن ، بخاطر شرکت در کنکور 98 هستش؟ بخاطر معافیت تحصیلیش یعنی؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مجدد
      وقت بخیر

بصورت طبیعی و عادی شما بعد از فارغ التحصیل شدن از پیش دانشگاهی و بعد از کنکور اولتون به مدت 1 سال مهلت دارید تکلیف نظام وظیفه خودتون رو مشخص کنید ، یعنی شما
      صرفا تا 31 شهریور 97 مهلت دارید یا باید دانشگاه ثبت نام کنید که در نتیجه واستون معافیت تحصیلی صادر بشه و یا اینکه قبل از تاریخ 31 شهریور 97 اقدام به ارسال دفترچه نظام وظیفه کنید تا وارد غیبت نشید

در رابطه با سوالتون هم چه نیازی به تکمیل ظرفیت پیام نور هستش اصولا؟!! شما همین کنکور 97 اگر تمایل به شرکت در پیام نور دارید میتونید انتخاب رشته کنید
      هدفتون از پیام نور ثبت نام کردن ، بخاطر شرکت در کنکور 98 هستش؟ بخاطر معافیت تحصیلیش یعنی؟

بله دقیقاً همینطوره که فرمودید
      قصد دارم در پیام نور ثبت نام کنم و با پرداخت شهریه،به صورت متوالی دو ترم مرخصی بگیرم و بخونم برای کنکور
      در مورد تکمیل ظرفیت،با خودم فکر میکنم که اگر از طریق سراسری نتونستم پذیرش پیام نور رو بیارم(یعنی رتبم در اون حد نبود)،در آبان از طریق تکمیل ظرفیت اقدام کنم حالا نمیدونم که اگر حالت دوم رخ داد(تکمیل ظرفیت)چه زمانی باید دفترچه پست کنم که غیبت نخورم؟
      ببخشید با رتبه های بالاهم میشه از طریق کنکور سراسری پذیرش پیام نور آورد؟موقع ثبت نام تیک پیام نور رو زدم و سهمیه 5 درصدی هم دارم.

راستی یکی از دوستان میگفت حتی اگر در شهریور ماه از طریق رتبه نتونی پذیرش بیاری،میتونی از طریق سوابق تحصیلی اقدام کنی،از اونجایی که معدلم نسبتاً خوبه(17/5) به گمانم برای فرار از استرس تکمیل ظرفیت روش خوبی باشه،لطفاً اگر در این مورد هم اطلاعاتی دارید بفرمایید

معذرت میخوام که اینقدر طولانی شد...
      ویرایش توسط mohammadrezaam : 24 خرداد 1397 در ساعت 21:10

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      بله دقیقاً همینطوره که فرمودید
      قصد دارم در پیام نور ثبت نام کنم و با پرداخت شهریه،به صورت متوالی دو ترم مرخصی بگیرم و بخونم برای کنکور
      در مورد تکمیل ظرفیت،با خودم فکر میکنم که اگر از طریق سراسری نتونستم پذیرش پیام نور رو بیارم(یعنی رتبم در اون حد نبود)،در آبان از طریق تکمیل ظرفیت اقدام کنم حالا نمیدونم که اگر حالت دوم رخ داد(تکمیل ظرفیت)چه زمانی باید دفترچه پست کنم که غیبت نخورم؟
      ببخشید با رتبه های بالاهم میشه از طریق کنکور سراسری پذیرش پیام نور آورد؟موقع ثبت نام تیک پیام نور رو زدم و سهمیه 5 درصدی هم دارم.

راستی یکی از دوستان میگفت حتی اگر در شهریور ماه از طریق رتبه نتونی پذیرش بیاری،میتونی از طریق سوابق تحصیلی اقدام کنی،از اونجایی که معدلم نسبتاً خوبه(17/5) به گمانم برای فرار از استرس تکمیل ظرفیت روش خوبی باشه،لطفاً اگر در این مورد هم اطلاعاتی دارید بفرمایید

معذرت میخوام که اینقدر طولانی شد...
      بله که اینطور
      پیام نور همین طوریش اینقدر صندلی خالی داره که التماس میکنن که برید ثبت نام کنید اونجا !
      پیشنهاد بنده اینکه که برای انتخاب رشته کنکور سراسری 97 همه کدرشته های پیام نور شهرتون رو بدون استثنا انتخاب کنید و بعدش بیاید کدرشته های پیام نورهای شهرهای خیلی نزدیک رو انتخاب کنید برای محکم کاری ، در صورتی یه رشته ای تو =همون شهر خودتون قبول میشید ولی خب برای محکم کاریه دیگه
      اگر بازم با این شرایط هیچ رشته ای قبول نشدید میرید با سوابق تحصیلی ثبت میکنید و اگر باز قبول نشدید که باز محاله! میتونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید ، بازم میگم پیام نور اینقدر ظرفیت داره که در مرحله تکمیل ظرفیت هم طرفیت هاش تکمیل نمیشه!!
      شما برای قبولی تو پیام نور کافیه از هر درس دو سه تا تست پاسخ بدید ، همین

فقط بنده یه نکته مهمی رو خدمت شما عرض کنم اونم اینکه شما وقتی در کنکور 98 قبول شدید و نتیجه نهایی کنکورتون اومد برید از پیام نور انصراف بدید ، به هیچ عنوان قبلش نرید انصراف بدید تا اگر بازم خدای نکرده در کنکور 98 به اون چیزی که میخواید نرسیدید بتونید در 99 در کنکور شرکت کنید ، این حتما مد نظرتون باشه

خواهش میکنم عزیز
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن