خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

راهنمایی در مورد نظام وظیفه و معافیت

سلام
      بنده متولد 20 تیر 77 هستم و امسال این کنکوره سوممه
      برای معافیت یکی از مشاورا گفت میتونید مدارس بزرگسالان ثبت نام کنید و من هم همین کارو کردم
      الان هم تو برگه استعلام نظام وظیفه ای که از بلیس+10 گرفتم نوشته تا 20تیر97 معاف هستم
      از چند جا هم تحقیق کردم همه گفتن بعد از این تاریخ 6ماه وقت دارم که دوباره تعیین وضعیت کنم. ینی یا دفترچه خدمت ارسال کنم یا دوباره معافیت تحصیلی بگیرم(از طریق دانشگاه)
      خواستم ببینم دوستانی که تو فروم این تجربه رو دارن چی میگن؟ یوقت مشکلی بوجود نیاد همه زحماتم هدر بره؟؟؟؟؟؟
      این هم وضعیت نظام وظیفه
      screenshot_2018-06-10-18-24-10.jpg
      ویرایش توسط erfann21 : 20 خرداد 1397 در ساعت 19:38

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستشو بخوای من نفهميدم چی گفتی و منظورت از این که برای معافیت تحصیلی رفتی مدارس بزرگسال رو هم اصلا نفهميدم دوستان ديگه اگر فهمیدن منظور ايشون چی هست کمک کنن بهشون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      شما در تاریخ 97/4/20 معافیتت تموم میشه وبعد از اونروز باید اقدام کنی برای ارسال دفترچه خدمت سربازی.
      حالا میتونی کاری که بکنی اینه که تو تاریخ97/4/21 اقدام کنی برا فرستادن دفترچه سربازی بعد همزمان اقدام کنی برای معافیت پزشکی که با این کار میتونی حدود2ماه کشش بدی تا جواب کنکور بیاد و زود بری ثبت نام کنی دانشگاه از اونجا معافیت بیاری تا بتونی خدمت سربازی نری ...حالا اگه بعد اون تاریخ که نوشته اقدام نکنی غیبت میخوری دیگه هیچ کاری نمیتونی بکنی حتی یه روز هم غیبت بخوری باید بری خدمت سربازی.
      حالا اگه قصدت اینه برای کنکور98 بمونی باید ترم اول یا دوم انصراف بدی تا یه سال فرصت داشته باشی ولی اگه دانشگاه روزانه دولتی قبول بشی کمی مشکل داره پشت کنکور موندن ولی پیام نور و ازاد راحته ولی خرجش بالاست برای انصراف
      اگه هم که به رشته مورد علاقه ات رسیدی که فقط همون دوماه معافیت پزشکی رو برو حله.
      راستی باز وضعیت شما خوبه من باید 19اردیبهشت سال94 اقدام میکردم به توصیه یکی از دوستام اینکارو کردم تا بتونم کنکورمو بدم ولی بعد کنکور اعزام شدم بعد از دوماه اموزشی ایست خدمت گرفتمو برگشتم رفتم دانشگاه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما مطمعنی در این مورد؟
      چون من از مدرسه و نظام وظیفه سوال کردم گفتن اگر قبل از ۲۰ سالگی پیش دانشگاهی رو تموم کنی میتونی دانشگاه بری ولی اگه بیوفته بعد از 20 سالگی دیگه نمیتونی. باید اول خدمت بری بعد بیای دانشگاه بری
      من هم همین خرداد پیش رو تموم کردم (قبل از 20 سالگی). اتفاقا 2تا از دوستام که با من پشت کنکور بودن به همین دلیل مجبور شدن برن خدمت.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما تاپاین 20سالگی وقت داری پیش رو پاس کنی....هروقت پاس کردی قبل اون سن....یکسال وقت داری......این معافیتم برای انه ک نوشته تااین تاریخ وقت داری پیشو پاس کنی مثلا 25خرداد پاس کنی تا 31خرداد سال بعدش وقت داری اما بزاری شهریور پاس کنی نه دیگه باید بری سربازی وقتی برای دانشگاه نداری.......باز سوالی بود بگو
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون حل شد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما باید قبل اینکه به این تاریخ برسه دفترچه رو پرکنین و بفرستین چون اگه بعد این تاریخ بیوفته این کار غایب حساب میشین، بعد قبل اینکه زمان اعزام مشخص بشه(یا همین که اومد) درخواست تاخیر ٦ ماهه اعزام رو میدین که نتایج کنکور بیاد و برید دانشگاه و اونجا معافیت تحصیلی دوباره بدن و حل بشه.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من پارسال فراغ تحصیل شدم اگر بخواهم سال بعد دوباره کنکور بدم و امسال سربازی نرم باید چه کار کنم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی رضا 12 نمایش پست ها
      سلام ببخشید من پارسال فراغ تحصیل شدم اگر بخواهم سال بعد دوباره کنکور بدم و امسال سربازی نرم باید چه کار کنم
      تنها راه ثبت نام تو رشته های پیام نور هستش. البته به شرطی که قبلا انصراف نداده باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)