خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post منابع ریاضی کنکور 98رشته ریاضی

به نام خدا
      هر چه قدر توی انجمن گشتم نتونستم یه مطلب درباره منابع رشته ریاضی (کنکور 98 ) پیدا کنم .
      برای همین هم گفتم یه موضوع درباره با این موضوع بزنیم .
      لطفا تمام کسانی که رفتند و کتب پایه انتشارات مختلف رو تهیه کردن بیان اینجا بگن

دو سوال هم داشتم :توی تابستون کی شروع میکنید به مطالعه ؟( برای مثال خود من مطالعه دروس پایه رو گذاشتم بعد از امتحانات و ماه رمضان . توی مدت امتحانات هم فقط برای امتحانات می خونم و کلا حال و حوصله درس خوندن توی ماه رمضان ندارم ؟؟؟؟)

توی تابستون مطالب چه سالی رو مطالعه می کنید ؟؟؟( دهم؟ یازدهم ؟ یا پیش مطالعه دوازدهم ؟؟)

یا علی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این دو تا سوال رو هنوز هم دارم . لطفا اگه اومدید به اون دو تا هم جواب بدید .

رشته من ریاضی هستش و امسال هم توی آزمون های کانون شرکت می کردم و خدا رو شکر میانگین تراز خوبی هم داشتم ( نمیخوام قومپوز در کنم , میخوام بگم که از لحاظ انتخاب منابع پارسال خوب عمل کردم )

حالا بریم سر اصل مطلب >>>>> برای خیلی ها هنوز سوال هست که این کتاب های پایه ای که توی بازار هست چطوره و کدوم خوبه و کدوم میتونیم استفاده می کنیم .
      این ها منابعی هست که ایشاالله توی تابستون میخوام باهاش کار کنم .
      ریاضی(حسابان و ریاضی 1)
      توی منابعی که اومده به نظرم کتاب ریاضیات پایه خیلی سبز از بقیه منابع بهتر هست .
      هم تعداد تست کافی داره (1481 تست ) ولی از اون مهم تر درسنامه های خیلی خوبی که داره .
      البته منبع دیگری که توی بازار هست کتاب آبی قلم چی که من زیاد ازش خوشم نیومد . به نظرم همون خیلی سبز منابع بهتر هستش .
      پی نوشت : البته هنوز انتشارات گاج اقدام به انتشار کتاب ریاضی پایه نکرده و نشر الگو هم چاپ نمی کنه .

فیزیک
      در رابطه با فیزیک دو تا کتاب خوب توی بازار هست که بسته به شرایطتون هرکدوم رو انتخاب کنید , منابع مناسبی هست .
      کتاب های فیزیک پایه خیلی سبز و گاج کتاب های خوبی هستند . ( البته من کتاب های پاسخ و درسنامه هاشون رو بررسی نکردم . صحبت فقط در رابطه با کتاب های تست هر دو آنها هستش )
      میتونید از هر کدوم آنها استفاده کنید . البته این رو هم بگم که کتاب های فیزیک پایه خیلی سبز و گاج هر دوشون شباهت بسیار زیادی به کتابهای پایه یازدهم و دهم دارد .
      برای مثال اگه شما کتاب دهم و یازدهم خیلی سبز رو دارید بهتره که میکرو گاج رو بگیرید و بالعکس .

شیمی
      در رابطه با شیمی دو حالت وجود دارد :1- پایه خوب و مناسبی دارید و دنبال تست های جونداری هستید . 2 - از لحاظ پایه مشکل دارید و دنبال یک کتاب با سطح سوالات متوسط و درسنامه های مناسب هستید .
      اگر جزو گروه اول هستید من کتاب میکرو شیمی گاج رو پیشنهاد میکنم که تست های مناسب و جونداری داره ( 2000 تست ) . هم چنین باری هر فصل 3 تا آزمونک 20 سوالی داره و در انتها یک آزمون جامع از دهم و یازدهم دارد .
      اما اگر جزو گروه دوم هستید بهتر ابتدا کتاب شیمی پایه خیلی سبز رو بگیرید . درسنامه های بسیار مفیدی دارد .
      پی نوشت : من تعریف کتاب موج آزمون شیمی پایه الگو رو هم شنیدم ( البته ورژن قدیمی ) . اگر هم عجله ندارید بهتر منتظر بمونید و ببینید این کتاب چه جوری هستش .

هندسه
      برای درس هندسه کتاب های زیادی تالیف نشده . اما اگه یه کتاب با درسنامه های مفید و البته تست های سخت و سنگین میخواید که مغزتون رو به چالش بکشه من کتاب آی کیو گاج رو پیشنهاد میکنم .
      هرچه قدر از درسنامه های خوبش بگم کم گفتم .
      البته این رو هم بگم که همون طور از اسمش معلومه سطح تستهای این کتاب بالا هستش و اگه پایه ای مناسب توی هندسه ندارید بهتره که ابتدا پایه تون رو قوی کنید و بعد از این کتاب استفاده کنید .( شاید ناامید بشید
      )

آمار و احتمال
      فعلن در این رابطه کتابی ندارم و پس نمیتونم بهتون کتابی رو پیشنهاد بکنم .

زمین شناسی
      تنها کتاب خوب موجود توی بازار که هم حجم معقولی داره و هم درسنامه های مناسب کتاب میکرو گاج هستش .

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1380 نمایش پست ها
      این دو تا سوال رو هنوز هم دارم . لطفا اگه اومدید به اون دو تا هم جواب بدید .

رشته من ریاضی هستش و امسال هم توی آزمون های کانون شرکت می کردم و خدا رو شکر میانگین تراز خوبی هم داشتم ( نمیخوام قومپوز در کنم , میخوام بگم که از لحاظ انتخاب منابع پارسال خوب عمل کردم )

حالا بریم سر اصل مطلب >>>>> برای خیلی ها هنوز سوال هست که این کتاب های پایه ای که توی بازار هست چطوره و کدوم خوبه و کدوم میتونیم استفاده می کنیم .
      این ها منابعی هست که ایشاالله توی تابستون میخوام باهاش کار کنم .
      ریاضی(حسابان و ریاضی 1)
      توی منابعی که اومده به نظرم کتاب ریاضیات پایه خیلی سبز از بقیه منابع بهتر هست .
      هم تعداد تست کافی داره (1481 تست ) ولی از اون مهم تر درسنامه های خیلی خوبی که داره .
      البته منبع دیگری که توی بازار هست کتاب آبی قلم چی که من زیاد ازش خوشم نیومد . به نظرم همون خیلی سبز منابع بهتر هستش .
      پی نوشت : البته هنوز انتشارات گاج اقدام به انتشار کتاب ریاضی پایه نکرده و نشر الگو هم چاپ نمی کنه .

فیزیک
      در رابطه با فیزیک دو تا کتاب خوب توی بازار هست که بسته به شرایطتون هرکدوم رو انتخاب کنید , منابع مناسبی هست .
      کتاب های فیزیک پایه خیلی سبز و گاج کتاب های خوبی هستند . ( البته من کتاب های پاسخ و درسنامه هاشون رو بررسی نکردم . صحبت فقط در رابطه با کتاب های تست هر دو آنها هستش )
      میتونید از هر کدوم آنها استفاده کنید . البته این رو هم بگم که کتاب های فیزیک پایه خیلی سبز و گاج هر دوشون شباهت بسیار زیادی به کتابهای پایه یازدهم و دهم دارد .
      برای مثال اگه شما کتاب دهم و یازدهم خیلی سبز رو دارید بهتره که میکرو گاج رو بگیرید و بالعکس .

شیمی
      در رابطه با شیمی دو حالت وجود دارد :1- پایه خوب و مناسبی دارید و دنبال تست های جونداری هستید . 2 - از لحاظ پایه مشکل دارید و دنبال یک کتاب با سطح سوالات متوسط و درسنامه های مناسب هستید .
      اگر جزو گروه اول هستید من کتاب میکرو شیمی گاج رو پیشنهاد میکنم که تست های مناسب و جونداری داره ( 2000 تست ) . هم چنین باری هر فصل 3 تا آزمونک 20 سوالی داره و در انتها یک آزمون جامع از دهم و یازدهم دارد .
      اما اگر جزو گروه دوم هستید بهتر ابتدا کتاب شیمی پایه خیلی سبز رو بگیرید . درسنامه های بسیار مفیدی دارد .
      پی نوشت : من تعریف کتاب موج آزمون شیمی پایه الگو رو هم شنیدم ( البته ورژن قدیمی ) . اگر هم عجله ندارید بهتر منتظر بمونید و ببینید این کتاب چه جوری هستش .

هندسه
      برای درس هندسه کتاب های زیادی تالیف نشده . اما اگه یه کتاب با درسنامه های مفید و البته تست های سخت و سنگین میخواید که مغزتون رو به چالش بکشه من کتاب آی کیو گاج رو پیشنهاد میکنم .
      هرچه قدر از درسنامه های خوبش بگم کم گفتم .
      البته این رو هم بگم که همون طور از اسمش معلومه سطح تستهای این کتاب بالا هستش و اگه پایه ای مناسب توی هندسه ندارید بهتره که ابتدا پایه تون رو قوی کنید و بعد از این کتاب استفاده کنید .( شاید ناامید بشید
      )

آمار و احتمال
      فعلن در این رابطه کتابی ندارم و پس نمیتونم بهتون کتابی رو پیشنهاد بکنم .

زمین شناسی
      تنها کتاب خوب موجود توی بازار که هم حجم معقولی داره و هم درسنامه های مناسب کتاب میکرو گاج هستش .

سلام دوست عزیز تمامی منابعی که گفتی تقریبا بهترین منابع برای درصد بالا توی کنکور 98 هستند اما در مورد فیزیک علی الخصوص یازدهم فکر نکنم کتابی بهتر از تست نشرالگو باشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا ا خودمون توی مدرسه از کتاب فیزیک یازدهم نشرالگو استفاده می کردیم .
      کتاب خوبی بود و البته درسنامه ها خوبی داشت . ولی توی این تاپیک من قصد داشتم کتب پایه ای که اومده رو معرفی کنم .
      نشرالگو هنوز برای فیزیک کتاب پایه نداده .
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز تمامی منابعی که گفتی تقریبا بهترین منابع برای درصد بالا توی کنکور 98 هستند اما در مورد فیزیک علی الخصوص یازدهم فکر نکنم کتابی بهتر از تست نشرالگو باشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با سلام

به نظر شما میکرو گاج برا ریاضیات پایه بهتره یا سیر تا پیازش ؟

و درباره هندسه چیزی اومده که خوب باشه ؟

با تشکر

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrNobody نمایش پست ها
      با سلام

با تشکر
      سیر تا پیازش برام شبیه برج زهر مار بود! خیلی فرمال و خسته کننده و نکته ای( نکته تو درسنامه میگه حفظ کنی باش تست بزنی)
      بنظر من خیلی سبز بهتره

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrNobody نمایش پست ها
      با سلام

با تشکر
      هندسه نشر الگو رو میگن خوبه!
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن