خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خواندن سوالات سراسری زمین شناسی سوم

سلام دوستان اگر فقط سوالات زمین سال سوم سراسری رو کار کنم چند درصد میشه زد؟
      حداقل و حداکثر بگید؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منظورتون اینه که فقط کنکورای سال قبلو بزنید و نخونید؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله منظورم اینه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگ محکم کار کنی شاید 40 اینا بزنی اما فقط با تست سراسری زدن جواب نمیگیری

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.arad نمایش پست ها
      حداقل و حداکثر بگید؟
      ممنون
      سلام من زمین سوم و خیلی خوب خونده بودم تو ازمونا هم اکثرا 90 و 100 میزدم با این حال تو کنکورزیاد جواب ندادم البته سر جلسه بیشتر از 1 دقیقه تایم نزاشتم برا جواب دادن به سوالاش و 5 تا که زدم ول کردم رفتم سراغ بقیه سوالا ولی خو همینم تاثیر داشت و تمام داروسازی هارو اوردم اگه بخواید تست بزنید و جواباش تو ذهنتون باشه شاید بشه 10 درصدی زد اما با اطمینان نمیشه گفت اگه زیر گروه دو براتون مهمه از همین الان میشه با نیم ساعت تا یه ساعت خوندن به نتیجه خوبی برسید تا اینکه فقط تست بزنید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.arad نمایش پست ها
      حداقل و حداکثر بگید؟
      ممنون
      سلام من زمین سوم و خیلی خوب خونده بودم تو ازمونا هم اکثرا 90 و 100 میزدم با این حال تو کنکورزیاد جواب ندادم البته سر جلسه بیشتر از 1 دقیقه تایم نزاشتم برا جواب دادن به سوالاش و 5 تا که زدم ول کردم رفتم سراغ بقیه سوالا ولی خو همینم تاثیر داشت و تمام داروسازی هارو اوردم اگه بخواید تست بزنید و جواباش تو ذهنتون باشه شاید بشه 10 درصدی زد اما با اطمینان نمیشه گفت اگه زیر گروه دو براتون مهمه از همین الان میشه با نیم ساعت تا یه ساعت خوندن به نتیجه خوبی برسید تا اینکه فقط تست بزنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن