خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 78
    1. Top | #46
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها

اگه منظورتون با پست های بنده بود لازمه بگم که به نظرم در زمینه کنکور برای یک دانش آموز کنکوری اینا کافی هست.. الان شما هرچیزی که نوشتین برای من خیلی قابل درک نبود شاید برای شما که دبیر هستین یا نظام جدید ها قابل درک باشه...

درکل نمیدونم چرا وقتی اسم آقاجانی میاد بعضی ها ناراحت میشن ، ایشون بهترین شیوه بیان و راحت ترین راه رو برای دانش آموزای کنکوری باز کردن...

خب اخه اصن گیریم تو کتاب هم با فلش نشون نداده .دلیل نمیشه که :///
      مهم اینه به سوالا درست جواب میده که میده وگرنه خود روش کتاب گاهی جاها جواب نمیده
      کتاب در استوکیومتری روش وارسی گفته همه میدونیم که خیلی جاها ج نمیده ://
      با خط اخر حرفت موافقم

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _DOCTOR.ALI_ نمایش پست ها
      خب اخه اصن گیریم تو کتاب هم با فلش نشون نداده .دلیل نمیشه که :///
      مهم اینه به سوالا درست جواب میده که میده وگرنه خود روش کتاب گاهی جاها جواب نمیده
      کتاب در استوکیومتری روش وارسی گفته همه میدونیم که خیلی جاها ج نمیده ://
      با خط اخر حرفت موافقم
      سلام وارسی کجا به کار نمیاد؟ میشه بگید؟ من که تقریبا همه موارد رو سعی میکنم با وارسی جواب بدم.

3. Top | #48
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neurosurgeon نمایش پست ها
      سلام وارسی کجا به کار نمیاد؟ میشه بگید؟ من که تقریبا همه موارد رو سعی میکنم با وارسی جواب بدم.
      بعد کنکور میفرستم باشه؟ فقط یادم بنداز
      الان حوصله ندارم برم کتابا و خلاصه ها رو پیدا کنم

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      #you give up brah
      جدا از شوخی وارسی روش خیلی خوبیه اگه تست زیاد زده باشی

5. Top | #50
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      دکترلطفا الان بفرماییدازعلمتون بهره ببریم مرسی
      خب بعد کنکور میفرستم.تو خود کتاب های تست هم زیاد سوال هست که با وارسی حل نمیشه ولی خب در هر حالت بعد از کنکور عکس میگیرم و میفرستم از سوالا
      ببخشید که درخواستتون رو نمیتونم الان انجام بدم

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورش از وارسی موازنه واکنش های شیمیایی فصل اول ساله سومه ربطی به لوویس نداره

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه مدته موازنه به طور مستقیم مورد سوال نیست و فقط مسائل مربوط به استوکیومتری واکنششو نمیدن که باید از بر باشی اگرم ضریباشون یادت رفته باشه و از بر نباشی بهترین کار وارسی
      اصلا یه سوال وارسی خرابه چی خوبه؟شما چجوری موازنه میکنی؟

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neurosurgeon نمایش پست ها
      آقا کسی میتونه ساختار so2,so3 رو با توضیح برام بی زحمت رسم کنه ? ممنون میشم تو این دو ساختار هی به مشکل برميخورم
      سلام ، گوگرد اتم مركزی در لايه آخر دارای 6 الكترونه ، دو جفت و 2 تك الكترون ، لايه آخر اكسيژن هم مثل گوگرده ، ابتدا تك الكترونهای گوگرد با تك الكترونهای يكی از اكسيژن ها جفت می شود ( پيوند دوگانه ) اكسيژنهای بعدی بصورت داتيو به گوگرد متصل می شود .
      در نتيجه so3 دارای دو پيوند داتيو

9. Top | #54
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      آهان ممنون ازلطفتون اونوکه بلدم موازنه واکنشهای شیمیایی به روش وارسی یا روش دوم حل معادله
      چون تاپیک مربوط به لوییس بودفکرکردم یه روش جدیدواسه لوییسه آخه ماکلمه وارسی رو2جاکه بیشترنداشتیم1)همین موازنه واکنشهای شیمیایی
      2)نقاط وارسی درچرخه سلولی توزیست(البته ببخشیدشمارشتتون تجربی نیست)
      خب من تو متنم هم نوشتم که در استو کیومتری روش وارسی روش کتابه !!
      و در واقع اون رو مثالی ارودم که الزاما روش کتاب بهترین روش نیست

10. Top | #55
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaaa نمایش پست ها
      یه مدته موازنه به طور مستقیم مورد سوال نیست و فقط مسائل مربوط به استوکیومتری واکنششو نمیدن که باید از بر باشی اگرم ضریباشون یادت رفته باشه و از بر نباشی بهترین کار وارسی
      اصلا یه سوال وارسی خرابه چی خوبه؟شما چجوری موازنه میکنی؟
      وارسی خراب نیست ولی همه جا ج نمیده
      آقاجانی موازنه در 3 گام رو میگه کتاب گاج هم موازنه به روش 82 هست فکر کنم اسمش
      ولی به طور کلی علاوه بر اینا (یکیشون رو بلد باشی کافیه) معادله رو هم بلد باشی خوبه

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها

چقت خشکله! ی کربن و دو اکسیژن و دو هیدروژن و 46 الکترون. سامانه ای تحت تاثیر جازبه های الکترومغناطیسی و بر هم کنش قوی بین 46 پروتون و 46 الکترون(و زرات دیگه ک توی شیمی بحث نشدن تا اینجا). سامانه ای در مقایس اتمی ک میلیارد ها همتا در مقیاس نجومی داره؛ فکرشو بکن، ی سامانه ی ستاره ای شامل دو کتوله زرد دو کتاله سفید و ی غول سرخ و 44 سیاره، سامانه ای ک نیروی های گرانشی سر پا نگهش داشتن. انگار نقش بر هم کنش الکترومغناطیسی در مقیاس نجومی و برهم کنش های گرانشی در مقایس اتمی ب چشم نمیاد در حالی ک هر دو در هر لحظه ای بر قرارن.
      شباهت رفتاری برهم کنش الکترومغناطیسی و گرانشی از اونجایی ک هر دو با مجزور فاصله رابطه عکس دارن. برهم کنش گرانشی دو پروتون ده ب توان 35 بار ضعیفتر از برهمکنش های الکتریکیشونه.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlackWhyte نمایش پست ها
      چقت خشکله!
      نقل قول نوشته اصلی توسط BlackWhyte نمایش پست ها
      ی کربن و دو اکسیژن و دو هیدروژن و 46 الکترون. سامانه ای تحت تاثیر جازبه های الکترومغناطیسی و بر هم کنش قوی بین 46 پروتون و 46 الکترون(و زرات دیگه ک توی شیمی بحث نشدن تا اینجا). سامانه ای در مقایس اتمی ک میلیارد ها همتا در مقیاس نجومی داره؛ فکرشو بکن، ی سامانه ی ستاره ای شامل دو کتوله زرد دو کتاله سفید و ی غول سرخ و 44 سیاره، سامانه ای ک نیروی های گرانشی سر پا نگهش داشتن. انگار نقش بر هم کنش الکترومغناطیسی در مقیاس نجومی و برهم کنش های گرانشی در مقایس اتمی ب چشم نمیاد در حالی ک هر دو در هر لحظه ای بر قرارن.
      شباهت رفتاری برهم کنش الکترومغناطیسی و گرانشی از اونجایی ک هر دو با مجزور فاصله رابطه عکس دارن. برهم کنش گرانشی دو پروتون ده ب توان 35 بار ضعیفتر

13. Top | #58
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام . دوستان عزیز لطفا در مورد اینکه چگونه یون -n3 پیوند دو گانه با هر دوطرف برقرار کرده بهم کمک کنین . تشکرات .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

14. Top | #59
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      سلام . دوستان عزیز لطفا در مورد اینکه چگونه یون -n3 پیوند دو گانه با هر دوطرف برقرار کرده بهم کمک کنین . تشکرات .
      اگه منظورت یون آزید هست که تو کیسه هوای ماشین ها کاربرد داره باید بگم پیوند داتیو و سه گانه داره این یون و دوگانه نداره

20201102_122712.jpg
      ویرایش توسط _Joseph_ : 12 آبان 1399 در ساعت 13:41

15. Top | #60
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      اگه منظورت یون آزید هست که تو کیسه هوای ماشین ها کاربرد داره باید بگم پیوند داتیو و سه گانه داره این یون و دوگانه نداره

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20201102_122712.jpg
مشاهده: 32
حجم: 148.7 کیلو بایت
      وقتی کتابهای شیمی نظام جدید رو دارم مطالعه میکنم دلم میگیره چون این درس شیرینترین و مورد علاقه من بود با تدریس بهمن بازرگانی که تو نظام قدیم داشتمش
      ولی واقعا مولفین شیمی نظام جدید شیمی رو با خاک یکسان کردند و نوبل نابودی شیمی باید به ابنها تعلق بگیره کتابی که توش پر شده از چرت وپرت حفظی که به هیچ دردی نمیخورن
      لذت تحلیل کردن و مفهوم شیمی و زندگی رو از شما نظام جدیدی ها گرفتن و این دردناکه

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن