خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

نظر و عملکردتون تو شرایط بحران روحی روانی

بچه ها جون سلام
      تا حالا براتون پیش اومده که تحقیر بشین؟به خاطر قضیه ای که واقعا فقط خودتون میدونین اونجوری نبوده که بقیه فکر میکنن
      این کاملا درسته که فکر بقیه هیچ اهمیتی نداره
      ولی یه سری آدم احمق هنوز هستن که به خودشون این حقو میدن درباره خصوصی ترین قضیه دیگران نظر بدن و متاسفانه هنوزم هستن کسایی که دیدگاهشون نسبت به آدم با این حرفای بی اساس عوض میشه و این بازخوردا تاثیر میذاره رو روحو روان آدم
      چطور با قضیه تحقیر شدن برخورد میکنین
      اگه براتون همچین شرایطی پیش اومده چطور باهاش کنار اومدین

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Have more than you show
      speak less than you know

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب مشخص نکردین این تحقیر دقیقا چی بوده اما چند تا راه ب ذهنم میرسه
      ۱.خب ساده ترینش اینه دوری کنی ازشون
      ۲.صحبت با یک دوست که قابل اعتماد و با ارزش باشه(سخته همچین کسی پیدا کرد)بعضی وقتا هر چی حرف قشنگ قشنگ روانشناسی بهت بزنن مشکلت حل نمیشه،باید بری با یکی حرف بزنی و مشغول صحبت شی و اینکه حس کنی یکی داره با جون و دل گوش میده حس ارامشی میده به ادم و البته باید برای اون شخص هم مهم باشی
      تذکر:سریع هم نرید این حرفا رو به هر کسی بگید بعدا شدییید پشیمونی میاره.
      ۳.اینو خودم انجام میدم و کلا شده جزو شخصیتم اما خب واقعا سخته.اینه که واکنش ندی اگرم واکنش میدی اونارو تایید کنی...!شاید عجیب به نظر بیادا اما برای من که خیلی جوابگو بوده.توی خوابگاه یکی همه رو اذیت میکنه گفتن چرا محسنو اذیت نمیکنی؟گفت چون اصن واکنشی نشون نمیده...
      خیلیا دنباله اینن واکنش نشون بدی و ببینن داری اذیت میشی ...نشون نده پس
      اون بخش دوم که گفتم تایید کنی فکر نکنم به درد الانت بخوره پس نمیگم.
      اینم یه سری حرف کلیشه ای
      https://www.mashreghnews.ir/news/445...ان-چيست
      والا دیگه حرفی ندارم و اینم بگم هیچ کدوم ازینا مشکلتو حل نمیکنه اما کمکت میکنه راه درستتو پیدا کنی
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      با اینکه اصلا و ابدا کینه ای انتقام جو نیستم ولی احساس میکنم تا تلافی نکنم درونم آروم نمیگیره
      میتونم کاری کنم دو نفری که خیلی بد منو تحقیر کردن و دارن ادامه میدن از کارشون اخراج بشن
      میترسم بعدش عذاب وجدان بگیرم
      نمیدونم کار درست چیه
      لطفا کمکم کنین
      چطور درونمو آروم کنم

Have more than you show
      speak less than you know

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dds.neda نمایش پست ها
      با اینکه اصلا و ابدا کینه ای انتقام جو نیستم ولی احساس میکنم تا تلافی نکنم درونم آروم نمیگیره
      میتونم کاری کنم دو نفری که خیلی بد منو تحقیر کردن و دارن ادامه میدن از کارشون اخراج بشن
      میترسم بعدش عذاب وجدان بگیرم
      نمیدونم کار درست چیه
      لطفا کمکم کنین
      چطور درونمو آروم کنم

واقعا سخته! تجربه داشتم ...
      متاسفانه من اونقدر قوی و منطقی نبودم که درست ترین تصمیم رو بگیرم، بخاطر همین ترجیح دادم کاری انجام ندم
      بجز خود خوری کردن! چون ممکن بود هر تصمیمی که بگیرم بعدا برام پشیمونی بیاره! تصمیماتی که از سر احساس گرفته میشن اغلب آخرشون اینجوری میشه ... هنوز هم که هنوزه یادش میفتم حس خیلی بدی بهم دست میده!
      راستشو بخوای اگه من بودم احتمالا همین کار رو میکردم
      بنظرم برو تو روی خودشو بگو! باهاشون حرف بزن و بهشون بفهمون که چی به چیه. این که چیزی نگی و همش بریزی تو خودت خیلی بده!
      من بجات نیستم که بدونم چی به چیه، نمیتونم نظر قطعی بدم! ولی اگه اونقدر دلت بزرگه که میتونی برای همیشه ببخشی و اون آدم ها هم ذره ای شایستگی بخشش رو دارن، اگه میدونی با بخشیدنشون بعدا خودخوری نمیکنی که چرا بخشیدم و فلان و بهمان ... پس همین کار رو بکن! Otherwise یجوری و از یه راهی تلافی کن که هم دل خودت آروم بشه و هم خودت بعدا عذاب وجدان نگیری!!

پیامبر (ص): ان الله تعالی عفو یحب العفو. ( یعنی خداوند بخشنده است و بخشش را دوست دارد )
      بعد از نماز به خدای خودت بگو: فقط بخاطر تو بخشیدم! دلت آروم میشه ...

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      واقعا سخته! تجربه داشتم ...
      متاسفانه من اونقدر قوی و منطقی نبودم که درست ترین تصمیم رو بگیرم، بخاطر همین ترجیح دادم کاری انجام ندم
      بجز خود خوری کردن! چون ممکن بود هر تصمیمی که بگیرم بعدا برام پشیمونی بیاره! تصمیماتی که از سر احساس گرفته میشن اغلب آخرشون اینجوری میشه ... هنوز هم که هنوزه یادش میفتم حس خیلی بدی بهم دست میده!
      راستشو بخوای اگه من بودم احتمالا همین کار رو میکردم
      بنظرم برو تو روی خودشو بگو! باهاشون حرف بزن و بهشون بفهمون که چی به چیه. این که چیزی نگی و همش بریزی تو خودت خیلی بده!
      من بجات نیستم که بدونم چی به چیه، نمیتونم نظر قطعی بدم! ولی اگه اونقدر دلت بزرگه که میتونی برای همیشه ببخشی و اون آدم ها هم ذره ای شایستگی بخشش رو دارن، اگه میدونی با بخشیدنشون بعدا خودخوری نمیکنی که چرا بخشیدم و فلان و بهمان ... پس همین کار رو بکن! Otherwise یجوری و از یه راهی تلافی کن که هم دل خودت آروم بشه و هم خودت بعدا عذاب وجدان نگیری!!

پیامبر (ص): ان الله تعالی عفو یحب العفو. ( یعنی خداوند بخشنده است و بخشش را دوست دارد )
      بعد از نماز به خدای خودت بگو: فقط بخاطر تو بخشیدم! دلت آروم میشه ...
      از پدر قول تلافی رو گرفتم
      دلم آروم شد
      فقط تصور لحظه ای که دفتر دستکشونو جمع کردن دارن گم میشن بیرون و بنده سیگار به دست از پشت رول نگاشون میکنم منو آروم میکنه
      این جواب دنیوی شون جواب اخروی تهمتاشون هم واگذار شد به خدا
      Have more than you show
      speak less than you know

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دلم آروم شد
      فقط تصور لحظه ای که دفتر دستکشونو جمع کردن دارن گم میشن بیرون و بنده سیگار به دست از پشت رول نگاشون میکنم منو آروم میکنه
      الان یه لحظه قشنگ تصور کردم این لحظه رو ... مثل این فیلم ها می مونه
      همین که چیزی رو دلت نمونه که بعدا باعث خودخوری بشه بنظرم خیلی خوبه! چون خودم متاسفانه توی زندگیم بخاطر رودرواسی و خجالت کشیدن و کم رویی اینطوری عمل نکردم و خیلی چیزها رو دلم موندن که یادآوری خاطراتشون هنوز هم روحم رو سوهان میدن ...

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      دلم آروم شد
      اینو دوس دارم
      ولی
      خیلی وقته تو همچین شرایطی قرار نگرفتم که بدونم دقیقا چیکار کنم ولی اگه کسی یا موضوعی مورد رنجش من بشه بجای غلبه کردن ؛ براحتی کنار میزارمش
      برخورد مجددا ( حتی از جانب تلافی ) هم بنظرم کار احمقانه ای هستش ... هیچجا ندیدم کسی که با چکش دستش زخمی شده باشه ، بزنه چکش رو نفله کنه
      شاید موثرترین راه حل ممکن این باشه که دوباره این اتفاق صورت نگیره و این انتخاب از جانب خود ماست نه شخص دیگه .
      همین !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله پیش اومده زیادم پیش اومده.
      برا من درمانی جز گذر زمان نداره.فقط تاریکی و سکوت بهم آرامش می ده.ساعت ها توی تاریکی می شینم و بازی می کنم.اینجوری ذهنمو منحرف می کنم تا یکی دو روزی بگذره و کمرنگ شه برام.
      همه کاری رو هم امتحان کردم و هیچی جواب نداد.البته بودن تو جمعی که نخوام باهاشون قاطی شم هم تا حدی کمک کننده س.مثلا نشستن تو کتابخونه و تماشای دیگران.
      پس انسانیت چی می شود؟
      گر از این درد جان سپارم رواست...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عملکرد خوبی داشتم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niـhan نمایش پست ها
      عملکرد خوبی داشتم
      دستت درد نکنه[emoji28]

Have more than you show
      speak less than you know

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      بله پیش اومده زیادم پیش اومده.
      برا من درمانی جز گذر زمان نداره.فقط تاریکی و سکوت بهم آرامش می ده.ساعت ها توی تاریکی می شینم و بازی می کنم.اینجوری ذهنمو منحرف می کنم تا یکی دو روزی بگذره و کمرنگ شه برام.
      همه کاری رو هم امتحان کردم و هیچی جواب نداد.البته بودن تو جمعی که نخوام باهاشون قاطی شم هم تا حدی کمک کننده س.مثلا نشستن تو کتابخونه و تماشای دیگران.
      حسو حالتو درک میکنم

Have more than you show
      speak less than you know

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حرف زدن با يك هم درد يا كسى كه قبلا دردي مثل درد منو درك كرده.
      رو صندلي داغ هستم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سکوت..خلوت..هوای باز
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن