خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم رو انتخاب میکنید؟ و چرا؟

رأی دهندگان
    104. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • عرف جامعه

34 32.69%
    • علاقه

70 67.31%
    صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 124
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      یک نسل از استعداد ها اومدن و خروار خروار مهندس تولید شد , یادمه آدما چقد تشویق میشدن برن سمت مهندسی چرا؟؟ چون نون تو مهندسی بود عده ای از همین فرضیه شدیدا غلط استفاده کردن - دیگه ساختن دانشگاه مثل ساختن مدرسه شد نتیجه این شد که الان سر هر کوچه یه دانشگاه می بینیم که التماس میکنه به شما مدرک بده
      نسل ما هم داره شدیدا تشویق میشه به سمت پزشکی , جوری که انگار بقیه رشته ها اصلا به درد نمی خورن و از این دست حرفا , مثل اینکه مملکت فقط پزشک میخواد و نیاز به پرستار , دامپزشک , گیاهپزشک و ... نداره

متاسفانه همین تفکر داره کلی استعداد رو تخریب میکنه و همچنان هم میکنه تا این که این رشته هم اشباع شه و بریم سمت رشته های انسانی تا اون ها رو اشباع کنیم
      تب مدرک گرایی تو ایران غوغا میکنه غوغا از هر 10 نفر 9 نفر وارد دانشگاه میشن که در مقایسه با کشور های پیشرفته وحشتناکه نتیجش میشه پیشرفت اونا و پسرفت ما

خیلی جای بحث زیاده

همین
      رستگار باشیم
      ولی رشته های تجربی با جون مردم سروکار دارن دیگه پیام نور ندارن

2. Top | #107
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      داش ساختمون نسازی کسی نمیمیره ولی مریض رو درمان نکنی میمیره رشته های پزشکی همیشه توش نون هس چون جون ادما در میونه
      مطمین باش اگه چهارتا دانشگاه پیام نور وعیرانتفاعی واسه پزشکی بزنن تاچندسال دیگه دکترا میبینی دارن گدایی میکنن تنها چیزی که باعث شده این رشته ها خوب بمونن اینه که ظرفیت ها دست خود وزارت بهداشته ونمیخوان اون منزلت واحترام ودرامدشون یه مقدار هم کم شه وگرنه اونا یه دقیقه هم به جون مریضا فکرنمیکنن
      بدترین قشر تواین جامعه همین پزشکا هستن همونایی که یه زمانی میگفتن بخاطر علاقه وخدمت به خلق این رشته انتخاب کردیم!!

3. Top | #108
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      حرف مردم
      ر ا:عرف جامعه

4. Top | #109
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بهتره آدم اول پایه های زندگیشو بسازه بعد بره سراغ قصر آرزوهاش!!!

5. Top | #110
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      علاقه دیگه کیلو‌چنده همه عرف جامعه رو همه چسبیدن ول کن هم نیستن اونم بخاطر شرایط مسخره ی ایرانه کشور خارج بودی مثلا مهندسی عمران داشتی رو‌سر نگهت میداشتن اینجا طرف دکتری مهندسی عمران داره اومده داره رفتگری میکنه با ماهی یه میلیون و نیم کل استعدادا تو ایران با خاک داره یکسان میشه فقط همه اومدن تجربی تا بتونن یجوری خودشون جا بدن واسه رشته های تاپ تا مبادا فردا روزی بیکار بشن همش از سر ترس و جامعه ی خراب ایرانه!

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      مطمین باش اگه چهارتا دانشگاه پیام نور وعیرانتفاعی واسه پزشکی بزنن تاچندسال دیگه دکترا میبینی دارن گدایی میکنن تنها چیزی که باعث شده این رشته ها خوب بمونن اینه که ظرفیت ها دست خود وزارت بهداشته ونمیخوان اون منزلت واحترام ودرامدشون یه مقدار هم کم شه وگرنه اونا یه دقیقه هم به جون مریضا فکرنمیکنن
      بدترین قشر تواین جامعه همین پزشکا هستن همونایی که یه زمانی میگفتن بخاطر علاقه وخدمت به خلق این رشته انتخاب کردیم!!
      بدترین قشر پزشکا هستن؟
      پزشکا چه هیزم تری ب شما فروختن؟
      ۱۴سال بهترین روزا عمرشون درس خوندن و بهترین شبا زندگیشون کشیک بودن
      اونوقت یک مهندس با۴سال با یک لیسانس میگه درامد پزشک چرا زیاد من چرا کم
      اگر توانش دارن بیان تجربی بدن قبول شن ندارن حرف نزنن

7. Top | #112
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanaz18 نمایش پست ها
      بدترین قشر پزشکا هستن؟
      پزشکا چه هیزم تری ب شما فروختن؟
      ۱۴سال بهترین روزا عمرشون درس خوندن و بهترین شبا زندگیشون کشیک بودن
      اونوقت یک مهندس با۴سال با یک لیسانس میگه درامد پزشک چرا زیاد من چرا کم
      اگر توانش دارن بیان تجربی بدن قبول شن ندارن حرف نزنن
      عزیزم الان دیگه وقت این حرفا نیست خودتم زیاد ناراحت نکن بشین درستو بخون

8. Top | #113
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      راستش تو این اوضاع کشورمون,, رفتن به سمت علاقه یه کم آدمو میترسونه
      برای مثال رشته خودم
      جامعه ای که نصف بیشتر مردم شکمشونو با زور سیر نگه میدارن کجا میان برا هنر هزینه کنن؟؟؟ اصلن اگه بخوان هم نمیتونن

اینم قبول کنیم که هدف از کار کردن و اشتغال تو اکثر مواقع پول در آوردنه دیگه ،،، پس اگه پولی در کار نباشه ، علاقه به چه کار میاد!؟

ولی خب اینم باید در نظر گرفت ،، که اگه آدم واقعن به یه کاری علاقه داشته باشه،،، میتونه تو اون رشته بهترین باشه ،، و اگه بهترین باشه ، مطمعنن مُزد کار و تلاششو میگیره

9. Top | #114
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این حرفایی که گفتی ، صحیحه
      ولی اینجا ایرانه ؛ سرزمین عجایب ! تمام قوانین نقض میشه
      وقتی طرف دکترای عمرانه و کارگر شهرداریه ، ... ( اصلا حرفی نمیشه زد )
      من تو فامیل یا نزدیکانم اگر کسی بخواد ریاضی بخونه ،‌ تمام انرژیمو می‌زارم که قانعش کنم از تصمیمش منصرف بشه
      خودم الان علاوه بر مشکلات روحی ای که دارم هر روز هم باید استرس آیندمو داشته باشم
      البته استرس من الکیه چون فرمودن تا سال ۱۴۴۴ جزو ۷ اقتصاد برتر کشور میشیم
      تا اون موقع ان شاء الله که استخونای تجزیه شده ی من کود نشده باشن
      رها کن رئیس

10. Top | #115
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehhhh نمایش پست ها
      این حرفایی که گفتی ، صحیحه
      ولی اینجا ایرانه ؛ سرزمین عجایب ! تمام قوانین نقض میشه
      وقتی طرف دکترای عمرانه و کارگر شهرداریه ، ... ( اصلا حرفی نمیشه زد )
      من تو فامیل یا نزدیکانم اگر کسی بخواد ریاضی بخونه ،‌ تمام انرژیمو می‌زارم که قانعش کنم از تصمیمش منصرف بشه
      خودم الان علاوه بر مشکلات روحی ای که دارم هر روز هم باید استرس آیندمو داشته باشم
      البته استرس من الکیه چون فرمودن تا سال ۱۴۴۴ جزو ۷ اقتصاد برتر کشور میشیم
      تا اون موقع ان شاء الله که استخونای تجزیه شده ی من کود نشده باشن
      اونايي كه بد بودن شرايط مهندسي رو به تعداد سال هاي كم تحصيلش ربط ميدن اصلا حاليشون نيست چي ميگن

11. Top | #116
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      اونايي كه بد بودن شرايط مهندسي رو به تعداد سال هاي كم تحصيلش ربط ميدن اصلا حاليشون نيست چي ميگن
      الان این حرفتون مربوط به کدوم قسمت صحبتای من بود ؟
      نمی‌تونید مودبانه صحبت کنید ؟
      تعداد سال های کم تحصیلش ؟من کجای صحبتم به تعداد سالهای کم تحصیل مهندسی خرده گرفتم و عامل بد بودن شرایط مهندسی دونستم ؟!
      رها کن رئیس

12. Top | #117
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بهتره بگی راه نجات در جامعه من که بشخصه از مهندسیا خوشم نمیومد رشته هایه علوم تجربیو ترجیح میدادم حتی چون شرایط سخت کنکور هم میدونستم به خاطر کنکوریایه خونه و فامیل تو خونه بهم میگفتن برو ریاضی یا علاقت ولی علاقه که چرته بگم ما تو ایران کدوم رشته رو از نزدیک لمسش کردیم با اینکه اطرافیان پزشک هستو شرایطط سختو و خوبشونو میدونم خوشم میاد از رشتش ولی نمیشه گفت صددرصد علاقمه خوب منکه هنوز واردش نشدم ولی هنر و نقاشی عکاسی رو دوست دارم نقاشی و کاریکاتور هم میکشم حرفه ای بدون اینکه حتی یه کلاس رفته باشم ولی تو ایران خوده پیکاسو هم بشی چی میشی؟ هیچی نیستی هیچی رشته ها مهندسی هم نه خوشم میاد نه بازارد کاری میبینم واسش پس تنها راه جاتم همین تو این جامعه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

13. Top | #118
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آینده ایران وحشتناک با این نگرش دوستان پشت کنکوری که فقط همه دارن میرن پزشکی و دندون دارو برای پولدار شدن بنظرم دیگه حرمت این رشته داره از بین میره و تبدیل میشه به یه بیزینس که جان انسان ها در میون چند وقت پیش یکی از اقوام مشکل کمر داشت رفت پیش پزشکی متخصص بهش گفت باید عمل بشی در غیر اینصورت فلج میشی در حالی که اون خیلی ترسیده بود به پزشک های ایرانی اعتماد نکرد رفت المان پزشک متخصص آلمانی گفت نیاز به این همه راه برای درمان نبود و براش یه یه سری دارو در حد پماد اینا تجویز کرد
      برای اون پزشک ایرانی سرکیسه کردن و خالی کردن جیب بیمار بیچاره الان مهم هست ... و این خیلی بد ! پزشکی رشته ای هست که با اخلاقی‌ات رابطه داره تو ایران با مایه دار شدن، بیشتر شده بیزینس ۷۰۰ هزار نفر پشت کنکور هستن نه برای پزشک شدن بلکه برای پولدار شدن
      یکی از دوست های من رفت مجارستان یکی دیگه هم رفت روسیه برای پزشکی هردو این ها دیپلم کار و دانش داشتن رفتن اونجا همه درساشون خریدن حتی دیپلمشون الان هم انتقالی گرفتن به دانشگاه ایران تو تهران با سالی ۸۰ میلیون برای پزشکی و ۹۰ میلیون برای دندون پزشکی اینا حتی کمیسیون هم تو وزارت بهداشت خریدن
      با پنجاه میلیون !من خداییش موندم مردم ایران چشون شده این همه دارن خودشون برای این رشته میکشن!
      شما انتظار دارید فردا اینا پزشک بشن چیکار کنن هیچی جز شیادی ������
      بعد عده ای که عشقشون این رشته‌ها هست باید پشت کنکور بمونن
      هر وقت گفتن رشته پزشکی درآمدی نداره انچنانی اون موقع پزشک های واقعی تو جامعه میبینید در حال حاضر شما یه مشت آدم که فقط تو چشماشون دوتا $$ افتاده و همه فکرشون پول ! و نگاهشون به جیب بیمار های بیچاره است
      ویرایش توسط Megan_Mccarthy : 27 بهمن 1397 در ساعت 18:51

14. Top | #119
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      آینده ایران وحشتناک با این نگرش دوستان پشت کنکوری که فقط همه دارن میرن پزشکی و دندون دارو برای پولدار شدن بنظرم دیگه حرمت این رشته داره از بین میره و تبدیل میشه به یه بیزینس که جان انسان ها در میون چند وقت پیش یکی از اقوام مشکل کمر داشت رفت پیش پزشکی متخصص بهش گفت باید عمل بشی در غیر اینصورت فلج میشی در حالی که اون خیلی ترسیده بود به پزشک های ایرانی اعتماد نکرد رفت المان پزشک متخصص آلمانی گفت نیاز به این همه راه برای درمان نبود و براش یه یه سری دارو در حد پماد اینا تجویز کرد
      برای اون پزشک ایرانی سرکیسه کردن و خالی کردن جیب بیمار بیچاره الان مهم هست ... و این خیلی بد ! پزشکی رشته ای هست که با اخلاقی‌ات رابطه داره تو ایران با مایه دار شدن، بیشتر شده بیزینس ۷۰۰ هزار نفر پشت کنکور هستن نه برای پزشک شدن بلکه برای پولدار شدن
      یکی از دوست های من رفت مجارستان یکی دیگه هم رفت روسیه برای پزشکی هردو این ها دیپلم کار و دانش داشتن رفتن اونجا همه درساشون خریدن حتی دیپلمشون الان هم انتقالی گرفتن به دانشگاه ایران تو تهران با سالی ۸۰ میلیون برای پزشکی و ۹۰ میلیون برای دندون پزشکی اینا حتی کمیسیون هم تو وزارت بهداشت خریدن
      با پنجاه میلیون !من خداییش موندم مردم ایران چشون شده این همه دارن خودشون برای این رشته میکشن!
      شما انتظار دارید فردا اینا پزشک بشن چیکار کنن هیچی جز شیادی ������
      بعد عده ای که عشقشون این رشته‌ها هست باید پشت کنکور بمونن
      هر وقت گفتن رشته پزشکی درآمدی نداره انچنانی اون موقع پزشک های واقعی تو جامعه میبینید در حال حاضر شما یه مشت آدم که فقط تو چشماشون دوتا $$ افتاده و همه فکرشون پول ! و نگاهشون به جیب بیمار های بیچاره است
      ماشالله سیبلو زدی کلن پاره کردی، دیگه توی خال زدن که جای خود دارد.
      کاملا باهات موافقم. ریشه خیلی وقته گندیده.

15. Top | #120
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      کلا علاقه چیز مهمیه

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن