خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم رو انتخاب میکنید؟ و چرا؟

رأی دهندگان
    104. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • عرف جامعه

34 32.69%
    • علاقه

70 67.31%
    صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 124 از 124
    1. Top | #121
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من رشته ای رو انتخاب میکنم که بهش علاقه داشته باشم
      دانستن کافی نیست، باید اقدام کرد.
      خواستن کافی نیست، باید کاری کرد.
      هیرام اسمیت

2. Top | #122
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      آینده ایران وحشتناک با این نگرش دوستان پشت کنکوری که فقط همه دارن میرن پزشکی و دندون دارو برای پولدار شدن بنظرم دیگه حرمت این رشته داره از بین میره و تبدیل میشه به یه بیزینس که جان انسان ها در میون چند وقت پیش یکی از اقوام مشکل کمر داشت رفت پیش پزشکی متخصص بهش گفت باید عمل بشی در غیر اینصورت فلج میشی در حالی که اون خیلی ترسیده بود به پزشک های ایرانی اعتماد نکرد رفت المان پزشک متخصص آلمانی گفت نیاز به این همه راه برای درمان نبود و براش یه یه سری دارو در حد پماد اینا تجویز کرد
      برای اون پزشک ایرانی سرکیسه کردن و خالی کردن جیب بیمار بیچاره الان مهم هست ... و این خیلی بد ! پزشکی رشته ای هست که با اخلاقی‌ات رابطه داره تو ایران با مایه دار شدن، بیشتر شده بیزینس ۷۰۰ هزار نفر پشت کنکور هستن نه برای پزشک شدن بلکه برای پولدار شدن
      یکی از دوست های من رفت مجارستان یکی دیگه هم رفت روسیه برای پزشکی هردو این ها دیپلم کار و دانش داشتن رفتن اونجا همه درساشون خریدن حتی دیپلمشون الان هم انتقالی گرفتن به دانشگاه ایران تو تهران با سالی ۸۰ میلیون برای پزشکی و ۹۰ میلیون برای دندون پزشکی اینا حتی کمیسیون هم تو وزارت بهداشت خریدن
      با پنجاه میلیون !من خداییش موندم مردم ایران چشون شده این همه دارن خودشون برای این رشته میکشن!
      شما انتظار دارید فردا اینا پزشک بشن چیکار کنن هیچی جز شیادی ������
      بعد عده ای که عشقشون این رشته‌ها هست باید پشت کنکور بمونن
      هر وقت گفتن رشته پزشکی درآمدی نداره انچنانی اون موقع پزشک های واقعی تو جامعه میبینید در حال حاضر شما یه مشت آدم که فقط تو چشماشون دوتا $$ افتاده و همه فکرشون پول ! و نگاهشون به جیب بیمار های بیچاره است
      دوست گرامی با حرفات تا حدود زیادی موافقم
      منتهی اینو یادت باشه که اینجا کشور گل و گلاب ایرانه ، کشوری واقع شده در قلب خاورمیانه ی جهان سومی که فقط در اون بوی جنگ و بدبختی و سیاه روزی و تحجر و عقب ماندگی و بیچارگی و ناامیدی و تباهی به مشام میرسه و بس
      ایران امروز ما دچار شرایط بحرانی شده که در علوم اجتماعی از اون به عنوان وارونگی ارزشی یاد میکنن
      اگر تا 50 سال پیش خدمت کردن به هموطن نوعی ارزش به شمار میرفت ، الان دیگه کلاه گذاشتن و چاپیدن و جیب زدن هموطن ارزش شده و خدمت کردن به جامعه و مردم تبدیل به ضد ارزش شده متأسفانه
      الان کسی برندس که بتونه جیب بزنه و نه کسی که بتونه خدمت کنه، کسی برد کرده که بتونه دروغ بگه و چاپلوسی کنه و نه کسی صادق باشه، کسی برندس که بتونه بدزده و چپاول کنه و نه کسی که حق الناس حالیش بشه
      متاسفانه جامعه ما به یه ضد جامعه تمام عیار تبدیل شده
      جامعه ی سادیسمی که اگر همون اندک قانون ضد قانونی! که وجود داره اجازه بده این مردم همدیگر رو تیکه پاره میکنن و بهم رحم نمیکنن

این جوونای که میبینی بعد سالی فیلشون یاد بورکینافاسو کرده و میخوان کنکور پزشکی بدن عمدتا بخاطر اینه که از زندگی کمتر بهره ای رو نبردن و به خواسته هاشون نرسیدن و فکر میکنن اگر بیان پزشکی بخونن میتونن به رویاها و آرزوهای به حقی که دارن برسن ولی افسوس که این راهم به بورکینافاسوست!

در آخر اینو بگم که این جوونای معصوم مقصر این وضعیت نیستند که به پزشکی به عنوان تجارت نگاه میکنن بخاطر مسائل و مشکلاتی هستش که از جای دیگه ای آب میخوره که دیگه حوصله شرحشو ندارم!...
      به قولی
      چی بگم که ناگفته پیداست...

3. Top | #123
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آپ سجاد کجایی
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

4. Top | #124
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینایی .که تگ کردی فقط
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن