خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      حرفای اون مشاورُ اصلا باور نکن
      من یه غلطی کردم دی وی دی ریاضی فیزیک ازشون خریدم مگه ول میکردن لعنتیا:/
      یه بار یکیشون زنگید اقای عرب بود عضو دپارتمان مشاوره و این غلطا یه ساعت با من حرفید
      میگف ببین سما جان شما امسال اگه قبول نشی فلان و کلی پشت کنکوری به شدت قوی دارن با من کار میکنن و در نهایت من برای شما بسته ی گاما رو در نظر گرفتم ۴ میلیون تومن
      بخدا فک کرده بود با گاگول طرفه
      یکم خودت منطقی فک کن ۶۹ سال باید الان وصیت بنویسه نه حوصله درس خوندن داره نه اعصابشو
      پولدارم که باشه دیه بهتر چه مرضیه تازه بیاد کنکور تجربی بده:/
      69ساله تازه طرف پولدارم هست چه مرضی داره بیاد پزشکی واقعا ساده نباشیم
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

2. Top | #17
      Pin
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط جراح مغزآینده نمایش پست ها
      باوربفرماییدیکی ازمشاوران کنکورآسان است بهم گفت یه پیرمرد69ساله کارخونه دارخیلی پولدارمنابعشون روخریده وداره خیلی سفت وسخت درس میخونه تاپزشکی قبول بشه
      خخخخخ ای خدا کنکور آسان است
      اخه پیرمرد 69ساله ایی که 70سالگی قبول شه و 7سال درس بخونه 2سال هم طرح تو 80 سالگی مگه مغز چیز خورده باشه
      اون کارخونه رو ول میکنه واسه کارانه ایی که فوق فوقش 10میلیونه که اونم قرنی یه بار هم نمیاد به حساب پزشکا
      یعنی فاان تا این حد

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یه نگاه به شیمی زیست تالیف جدید بکنید برای یازدهمی ها
      خیلی کتاب بهتره
      فیزیکشونم بهتره
      من که با منابع جدید کنکور بدم راضی ترم کتاباشون خیلی بهتره عکساشم واضح هست

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      چند وقت پیش که میگفتی ده روز دیگه همه چی مشخص میشه ولی هنوز که خبری نیست
      جناب پروفسور عبدالرسول عمادی گفتن که امروزروزدهمه فعلاکه چیزی نگفته ولی احتمالابه زودی تشکیل میشه شایدم تشکیل شده ولی فعلانتیجش اعلام نکردن
      ویرایش توسط mohammad1397 : 08 خرداد 1397 در ساعت 17:49

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      حرفای اون مشاورُ اصلا باور نکن
      من یه غلطی کردم دی وی دی ریاضی فیزیک ازشون خریدم مگه ول میکردن لعنتیا:/
      یه بار یکیشون زنگید اقای عرب بود عضو دپارتمان مشاوره و این غلطا یه ساعت با من حرفید
      میگف ببین سما جان شما امسال اگه قبول نشی فلان و کلی پشت کنکوری به شدت قوی دارن با من کار میکنن و در نهایت من برای شما بسته ی گاما رو در نظر گرفتم ۴ میلیون تومن
      بخدا فک کرده بود با گاگول طرفه
      یکم خودت منطقی فک کن ۶۹ سال باید الان وصیت بنویسه نه حوصله درس خوندن داره نه اعصابشو
      پولدارم که باشه دیه بهتر چه مرضیه تازه بیاد کنکور تجربی بده:/
      سلام. دقیقا فقط کارشون اینه استرس وارد کنن تا دانش اموز عصبی و حساس بشه که بتونن محصولشونو بفروشن ...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرم باید امسال حق انتخاب بدن که اگر یکی خیلی درس برای ۹۷ نخونده و مطمئنم نیست ۹۸ قبول میشه با کتابای جدید بخونه تا اگه خواست ۹۹ کنکور بده مشکلی نداشته باشه
      اینم بگم کتابای جدید بطور قابل ملاحظه ای کم حجم تر شدن.نمونش فیزیک یعنی با اینهمه حذفیات دهم یازدهم نسبت به اول دوم سوم دبیرستان قشنگ میشه دوتا کتاب جامع مختلف گرفت تموم کرد انقد که حذف شده

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ینی ما نظام قدیمیا نمیتونیم مثلا واس کنکور 98 داوطلبانه نظام جدیدو کنکور بدیم؟

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein ch نمایش پست ها
      بنظرم باید امسال حق انتخاب بدن که اگر یکی خیلی درس برای ۹۷ نخونده و مطمئنم نیست ۹۸ قبول میشه با کتابای جدید بخونه تا اگه خواست ۹۹ کنکور بده مشکلی نداشته باشه
      اینم بگم کتابای جدید بطور قابل ملاحظه ای کم حجم تر شدن.نمونش فیزیک یعنی با اینهمه حذفیات دهم یازدهم نسبت به اول دوم سوم دبیرستان قشنگ میشه دوتا کتاب جامع مختلف گرفت تموم کرد انقد که حذف شده
      هنوزچیزی تصویب نشده اگه جمعیت پشت کنکوری سال99زیادباشه مطمئن باش ازراه کمیسیون اموزش مجلیس وشورای انقلاب فرهنگی کنکوری هافشارمیارن تادوکنکوربرگزارشه هزینه کتاباوحشتناکه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NESTA نمایش پست ها
      به گفته رییس سازمان سنجش سال 98 آخرین کنکور با کتب نظام قدیم است و از سال 99 فقط با کتب نظام جدید برگزار می شود

لطفا نظر بدین
      خبر خوبی برای نظام قدیم ها نیست چون فارغ التحصيلان سال های قبل 3 سال پشت کنکور می موندن

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معدلم قرار بود تاثیر قطعی داشته باشه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Old seyed نمایش پست ها
      معدلم قرار بود تاثیر قطعی داشته باشه
      حرف سنگینی بود
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza...kh78 نمایش پست ها

حرف سنگینی بود

wallpaper-city-joker-arkham-batman-wrong-desktop-iphone-games-video-plenty.jpg

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن