خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تخمین رتبه عجیب و غریب

من الان شروع کردم به زدن کنکورای سالهای قبل. از 92 شروع کردم دیروزم 95 تموم شد. تخمین رتبه ای که هر سال برای من میزنه کانون (میانگین بین دو رتبه رو میزارم) :
      92 : 850
      93 : 900
      94: 700
      95 : 2250

الان برچی اینجوریه؟ چرا این حجم تفاوت؟ 95 چرا یهو اینجوری شدم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مطمئنی درصدات همونان؟
      تابلوئه دیگه اگه ۱۰ درصد هم میانگین درصدت بالا پایین شه توی اون رِنج رتبه(بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰) از ۲۰۰۰ میارت ۵۰۰ و بالعکس.
      ۹۶ تازه از همه اینا بدتره! خیالت تخت! اونو ببینی سکته میزنی
      ضمنن یه مقدار سریع تموم نکردی:/
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خخخ ما هنوز شروع نکردیم والا!
      باو من پارسال از 90 تا 95 همرو زدم الان چیو بزنم ؟! هلپ می پیلیز!
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      مطمئنی درصدات همونان؟
      تابلوئه دیگه اگه ۱۰ درصد هم میانگین درصدت بالا پایین شه توی اون رِنج رتبه(بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰) از ۲۰۰۰ میارت ۵۰۰ و بالعکس.
      ۹۶ تازه از همه اینا بدتره! خیالت تخت! اونو ببینی سکته میزنی
      ضمنن یه مقدار سریع تموم نکردی:/
      کنکور میزنی یا جامعای سنجش و اینا؟! (کنکور تکراری نیست چون پارسال زدی؟!)
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin1441 نمایش پست ها
      کنکور میزنی یا جامعای سنجش و اینا؟! (کنکور تکراری نیست چون پارسال زدی؟!)
      هر دورو دیگه
      جامع های سنجش عمومیاش به درد نمیخوره! خود کنکور ها بسیار عالی ترن(البته من که دینیم در حد فوق افتضاحه دینی هاشو شاید بزنم)
      اما اختصاصی هاش در کل میارزن. ولی در درجه دوم باشند.
      من خودم سال دوم کنکورمه و اولویت اول با کنکور هاست! اما نهایتا تو همون روزی که میزنمشون تصحیحشون هم میکنم و ۲ روز بعد رو درس میخونم مطالب فراموش شده و... رو.
      توی همون دو روز هم سعی میکنم از همین جامع های سنجش بزنم مثلا دیروز دو تا فیزیک دو جامع کلی اول + یدونه از شیمیاشو زدم. نکته برداری و این شر و ورا هم انجام دادم. نسبتا مفید بود! فیزیک دیگه چقد گاج بخونم همه سوالاشو حفظم خدا شاهده.

در کل که اولویتت در همه دروس قطعا کنکور باشه. حتی اگه قبلا هم زدیش!
      بعدش سراغ سنجش برو.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 07 خرداد 1397 در ساعت 14:13

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صدرحمت به ۹۵
      ۹۶ دیگه افتضاح
      فقط باید امیدوار باشیم که ۹۷ مثل ۹۵ باشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هرچقد سوالا آسون‌تر بشن، اون درصد و تراز ارزشش میاد پایین و اگه بخوای رتبه‌ی بهتری بیاری باید بیشتر سوال جواب بدی.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به همین دلیل که بار ها میگم کاش کنکور هم سطح 94 باشه
      حداقل سنجش درستی میشه بین بچه ها
      نه عین 96 که مثلا ریاضیش رو همه بالا 70 میزدن .
      چقد کنکور سخت باشه به نفع ما هستش درسته روحیمونو خراب میکنه ولی به نفعمونه باید اینو قبول کرد

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کنکور 94 و 96 مثل دو حد استانه هستن
      94 تو خیلی مسائل انقلاب عجیبی شد اما 96 خیلی راحت بود طوری که با پایه متوسط میتونستی حداقل 20 درصد هردرسی بزنی و واقعا کار از 94 سختتر بود چون واسه درصد و تراز بالا واقعا باید نردیک 80 90 بودی تو هردرس

کنکور 90 به بعد تا 94 و خود 95 واقعا مبنا های خوبی هستن اما این دوتا نه خیلی..البته باز 94 خیلی بهتر خیلییی بهتر از 96

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      واقعا بعد این همه مدت برام عجیبه که چرا اینقد خودتونو دم کنکور گمراه میکنین الان تخمین رتبه به چه کارتون میاد جز احساس ناامیدی.....اصلا چی رو تخمین میزنین.....تخمین زدن های تا الان تون چ کمکی به روحیتون کرده.....بس نیست این همه تخریب روحیه....کنکور سخت باشه برای همه سخته اسون هم باشه برای همه اسونه.....اینقدر دم کنکوری خودتون و اعصاب تون و روحیتون رو خراب و داغون و له نکنین.....هر تاپیکی هم تو این انجمن تا زده میشه نرین سراغش....مث تاپیک تراز ها.....البته این مثاله.....دنبال مقایسه خودتون نباشین....مهمترین چیزی ک تو این یه ماه مهمه ارامش روانی و روحی و دوری از هر نوع تنش اضافیه....به اندازه کافی تراز ازمون هامون روحیمونو له میکنه دیگه شما خودتون دستی دستی نرین دنبال تخمین که اندک امید تونم از بین بره.....چند ماه پیش یکی بود اومد تز داد امسال سخت ترین کنکورِ و اِل و بِل.....هیشکی نبود بش بگه کنکورای قبلی هم در نوع خودشون سخت بودن منتها چرا الان اسون تر شدن و ۹۷برای ما سخت بنظر میاد.....چون کنکورای قبلی رو قرار نیس برین کنکور بدین تو جو خونه میزنین استرس ندارین برا همین خیلی سوالا حل میشه ولی ۹۷ رو قراره برین سر جلسه ازمون بدین و یه رتبه ای براتون میاد و قراره انتخاب رشته کنین با همون رتبه.....تفاوتش در همینه و اِلا همین کنکور ۹۷رو اگه در شرایط غیر از کنکور حل کنین عالی تر از اونی که بودین جواب میدین.....کل حرف من اینه دنبال تنش تراشیدن و خرد کردن اندک اعصاب باقی موندتون تو این روزها نباشین.....همه برنامه ها ی گوشی هم پاک کنین ک کسی یه وقت اس نده حال کنکورتون رو بپرسه ک همین پرسش هم باعث تنش و استرسه.....کنکورای قبلی رو زدی هرسال درصدا پایین اومد عیبی نداره همونا رو دوباره بزن به هر حال هنوز ۳۰روز تا کنکور وقت هست و «استقامت»شما تا ته راه نشون دهنده رتبه و جایگاه شماست درسته مهمه قبلا چیا خوندین و چطور عمل کردین اما مهمتر از اون اینه که این ۳۰روز با «استقامت»و به دور از هر اشفتگی ذهنی ای ادامه بدین و «کنکور خوبی رو بدین و تمامش کنین» کنکور رو خوب دادن مهم تر از هزار تا خوب شروع کردنه!!!!!!
      خدایا کمکمون کن

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من تخمین رتبه کانون گاج هیوا گزینه۲ رو امتحان کردم هیوا وگزینه معقول ترن کانون افتضاح ترین وپرت ترینه گاج خوش بینانه تره نسبت ب همه شون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن