خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

منابع مطالعاتی دهم و یازدهم برای تابستان

سلام دوستان
      من یازدهم تجربیم و تا الان وضعیت درسیم نه دهم نه یازدهم تعریفی نداشته البته تو قلمچی (معدلم +18)
      حالا میخوام دهم و یازدهم رو تو تابستون جمع کنم نظر شما برای منابع چیه؟! کتاب های پایه (دهم + یازدهم) به درد میخورن که وقت بذارم؟!
      یه راهنمایی بکنین
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا منم یه تاپیک با این مضمون میخوام بزنم ولی...
      من ریاضی ام ولی برای ریاضی تون خیلی سبز خیلی خوبه حتما نگاه بندار بهش
      کتابای پایه هم تقریبا تنها راهی هستش که داری واسه منبع،اکثر انتشارات کتابای دهم که واسه کنکور 98 باشن دیگه چاپ نمیکنن و باید یکجا با یازدهم بگیری،تو این زمینه هم خیلی سبز کلا پیشتازی کرده،زیست رو هم با بچه های ماز نوشتن که همه نظام قدیمیا اتفاق نظر دارن درمورد ازمونای ماز
      دینی رو اکثریت میگن نخوندن و خوندنش توفیقی نداره منم تصمیم گرفتم نخونم،ولی اگه میخوای دینی بگیری زهرا سمیعی عارف عالیه(اونم واسه خیلی سبز پایه نوشته)
      عربی هم که غزال موسوی محبوب همگان
      در مورد شیمی هم واسه شما حیاتی تره میخوای یکم بیشتر تحقیق کن خصوصا دوستای تجربی،من ولی به شخصه که نه شیمی دوست دارم نه حال میکنم باهاش،با همون خیلی سبز 50/60 میزدم امسال کلا 4 ساعت هم وقت نمیذاشتم روش! باز بچه های تجربی بهتر از من کمک میکنن
      فیزیک پایه هم گاج و خیلی سبز تقریبا هم سطح ان هر کدوم بگیری بخونی جوابه،من خیلی سبزو گرفتم
      فارسی هم کلا از الان بنظرم مبحثی بخونی بهتره ، قرابت اش اومده ارایه و زبان فارسی هم میان یواش یواش ،همونا رو مستمر بخونی بهتره ،املا و لغت هم طول سال با قلمچی میشه خوند مثه دینی
      باز میگم بچه های هم رشته ت بهتر کمک میکنن و اینایی که ذکر شد برنامه من بود و حاصل تحقیقات خودم
      موفق باشی

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اتفاقا باید فارسی درس به درس بخونی چون از قرابت بعضی موقع شعرای کتاب میاد
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      والا منم یه تاپیک با این مضمون میخوام بزنم ولی...
      من ریاضی ام ولی برای ریاضی تون خیلی سبز خیلی خوبه حتما نگاه بندار بهش
      کتابای پایه هم تقریبا تنها راهی هستش که داری واسه منبع،اکثر انتشارات کتابای دهم که واسه کنکور 98 باشن دیگه چاپ نمیکنن و باید یکجا با یازدهم بگیری،تو این زمینه هم خیلی سبز کلا پیشتازی کرده،زیست رو هم با بچه های ماز نوشتن که همه نظام قدیمیا اتفاق نظر دارن درمورد ازمونای ماز
      دینی رو اکثریت میگن نخوندن و خوندنش توفیقی نداره منم تصمیم گرفتم نخونم،ولی اگه میخوای دینی بگیری زهرا سمیعی عارف عالیه(اونم واسه خیلی سبز پایه نوشته)
      عربی هم که غزال موسوی محبوب همگان
      در مورد شیمی هم واسه شما حیاتی تره میخوای یکم بیشتر تحقیق کن خصوصا دوستای تجربی،من ولی به شخصه که نه شیمی دوست دارم نه حال میکنم باهاش،با همون خیلی سبز 50/60 میزدم امسال کلا 4 ساعت هم وقت نمیذاشتم روش! باز بچه های تجربی بهتر از من کمک میکنن
      فیزیک پایه هم گاج و خیلی سبز تقریبا هم سطح ان هر کدوم بگیری بخونی جوابه،من خیلی سبزو گرفتم
      فارسی هم کلا از الان بنظرم مبحثی بخونی بهتره ، قرابت اش اومده ارایه و زبان فارسی هم میان یواش یواش ،همونا رو مستمر بخونی بهتره ،املا و لغت هم طول سال با قلمچی میشه خوند مثه دینی
      باز میگم بچه های هم رشته ت بهتر کمک میکنن و اینایی که ذکر شد برنامه من بود و حاصل تحقیقات خودم
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب قرابت رو برا افزایش درک ادبی گفتم و قاعدتا وقتی یاد بگیری مفاهیم رو در بیاری دیگه بنظرم کتاب درسی و غیر درسی فرقی نداره و میشه جواب داد!
      قرابت الگو هم درس به درس هم پراکنده تست داره میتونی از اون استفاده کنی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دارم یه متن کامل درمورد منابع یازدهمی ها اماده میکنم هر وقت یکم این دانشگاه رهام کرد میزارمش ان شالله
      احتمالا تو این تعطیلات کامل میشه.
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اورین اورین
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      دارم یه متن کامل درمورد منابع یازدهمی ها اماده میکنم هر وقت یکم این دانشگاه رهام کرد میزارمش ان شالله
      احتمالا تو این تعطیلات کامل میشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن